Voor uitslagen zie: amateurgroepen
De (Groot)meesters: http://www.tatasteelchess.com/tournament

Tata 2020

Tienkampen 17 t/m 26 januari 2019

10 kampen - dag 4 kampen - weekend 4 kampen

Scoresheet Koedijkers:

poule zelfpr nog r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 r8 r9 aant tot perc Rat TPR TPR-Rat plaats
Rinus Roskam 7B 1 1 1 1 0 0 1F 1 0,5 8 5,5 68 1567 1623 56 1
Paul Roomer 5H 0,5 0,5 0,5 1 1 0,5 1 0,5 0 9 5,5 61 1645 1805 160 4
Jan Rietveld 7C 0 0,5 0,5 0,5 0 0,5 0,5 1 0,5 9 4 44 1491 1487 -4 6
John Fokke 6E 0 0 0 1 0 0 0 1 1 9 3 33 1562 1428 -134 8
Mieke Clausen 8D 0,5 0 0 0 0 1 0 0 0 9 1,5 16 1280 1073 -207 6
Jan Hettema 7D 0,5 0 0,5 0 0 0 0 0 0 9 1 11 1513 1039 -474 10
Totaal 0 0 2,5 2 2,5 3,5 1 2 1,5 3,5 2 53 20,5 1510 1409 -101 6
percentage per ronde 41 33 41 58 16 33 30 58 33 39

Uitslagen: ( standen )
GR   rnd
 5H    9  Weijgertze, Peter            Roomer, Paul                  1-0
 6E    9  Duivenvoorden, Ben           Fokke, John                   0-1
 7B    9  Hoenderdos, Daniel           Roskam, Rinus                 ½-½
 7C    9  Rietveld, Jan                Koper, Paul                   ½-½
 7D    9  Hettema, Jan                 Harmse, Paul                  0-1
 8D    9  Clausen, Mieke               Meij, Jim                     0-1
 GR   rnd
 5H    8  Roomer, Paul                 Grooten, Tommy                ½-½
 6E    8  Fokke, John                  Lemkes, Herman                1-0
 7B    8  Roskam, Rinus                Van Soest, Peter              1-0
 7C    8  Van der Vliet, Siem          Rietveld, Jan                 0-1
 7D    8  Balm, Robert                 Hettema, Jan                  1-0
 8D    8  Lameris, Ron                 Clausen, Mieke                1-0
 GR   rnd
 5H    7  Roomer, Paul                 Kooiman, Egbert               1-0
 6E    7  Attinger, Roman              Fokke, John                   1-0
 7B    7  Moorman, Mark Davis          Roskam, Rinus                0-1 F
 7C    7  Rietveld, Jan                De Haas, Paul                 ½-½
 7D    7  Poel, Jacob                  Hettema, Jan                  1-0
 8D    7  Melchers, Bert-Jan           Clausen, Mieke                1-0
GR   rnd
 5H    6  De Ruijter, Sylvain          Roomer, Paul                  ½-½
 6E    6  Fokke, John                  Koopmans, Perry               0-1
 7B    6  Roskam, Rinus                Smit, Tom                     0-1
 7C    6  Kuiper, Machiel              Rietveld, Jan                 ½-½
 7D    6  Hettema, Jan                 Zuiderveld, Rens              0-1
 8D    6  Clausen, Mieke               Van der Does, Bert            1-0
GR   rnd
 5H    5  Roomer, Paul                 Smeets, Kobe                  1-0
 6E    5  Freeke, Kees                 Fokke, John                   1-0
 7B    5  Groot, Gerard                Roskam, Rinus                 1-0
 7C    5  Binnendijk-Voortman, I       Rietveld, Jan                 1-0
 7D    5  Van der Beek, Simon          Hettema, Jan                  1-0
 8D    5  Bellamy, Linda               Clausen, Mieke                1-0
 GR   rnd
 5H    4  Kleinjan, Pim                Roomer, Paul                  0-1
 6E    4  Fokke, John                  Schwarzwald, Holger           1-0
 7B    4  Roskam, Rinus                Van Egmond, Tom               1-0
 7C    4  Rietveld, Jan                Bartman, Victor               ½-½
 7D    4  Hettema, Jan                 Giesesteijn, Willem           0-1
 8D    4  Clausen, Mieke               De Jong, Eric                 0-1
GR   rnd
 5H    3  Roomer, Paul                 Frouws, Willem                ½-½
 6E    3  Bos, Bas                     Fokke, John                   1-0
 7B    3  Roskam, Rinus                Hoving, Peter                 1-0
 7C    3  Kuin, Jan                    Rietveld, Jan                 ½-½
 7D    3  Pot, Hans                    Hettema, Jan                  ½-½
 8D    3  Jonkman Inza, Amelia M       Clausen, Mieke                1-0
 GR   rnd
 5H    2  Van Dorsten, Jon             Roomer, Paul                  ½-½
 6E    2  Fokke, John                  Goes, Ad                      0-1
 7B    2  Steensma, Frank              Roskam, Rinus                 0-1
 7C    2  Rietveld, Jan                Marcelis, Ronald              ½-½
 7D    2  Hettema, Jan                 Ero, Jan                      0-1
 8D    2  Clausen, Mieke               De Vries, Auke                0-1
 GR   rnd
 5H    1  Roomer, Paul                 Poland, Jan                   ½-½
 6E    1  Lardenoye, Bert              Fokke, John                   1-0
 7B    1  Roskam, Rinus                Boss, Rob                     1-0
 7C    1  Jackson, Julius              Rietveld, Jan                 1-0
 7D    1  Olsen, Geir                  Hettema, Jan                  ½-½
 8D    1  Sasbrink, Nel                Clausen, Mieke                ½-½

Standen: ( uitslagen )
Players - Nine-round 2020 - group 5H
Nr  Player                         KNSB    Fide   Score     SB     TPR    1 2 3 4 5 6 7 8 910
1   Smeets, Kobe                   1750    1620     7      27.5    1934     1 1 0 0 1 1 1 1 1
2   Van Dorsten, Jon               1666    1726    6.5    23.75    1889   0   1½  0 1 1 1 1 1
3   Grooten, Tommy                 1734    1685     6     20.25    1840   0 0  ½ ½  1 1 1 1 1
4   Roomer, Paul                   1645    1822    5.5    24.75    1805   1½ ½   ½  1½ ½  0 1
5   De Ruijter, Sylvain            1712    1731     5       25     1761   1 1½ ½   ½  0½ ½ ½
6   Kleinjan, Pim                  1749    1807     4     11.75    1671   0 0 0 0½   ½  1 1 1
7   Poland, Jan                    1760    1823    3.5      13     1633   0 0 0½  1½   ½  0 1
7   Frouws, Willem                 1753            3.5      11     1633   0 0 0½ ½  0½    1 1
9   Weijgertze, Peter              1717    1708    2.5     11.5    1551   0 0 0 1½  0 1 0   0
10  Kooiman, Egbert                1687    1710    1.5      5      1448   0 0 0 0½  0 0 0 1


Players - Nine-round 2020 - group 6E
Nr  Player                         KNSB    Fide   Score     SB     TPR    1 2 3 4 5 6 7 8 910
1   Duivenvoorden, Ben             1613    1665     8       34     1951     1 1 1 1 1 1 0 1 1
2   Bos, Bas                       1628             6      21.5    1708   0   0½  1 1 1 1½  1
3   Attinger, Roman                1612            5.5      20     1658   0 1  ½ ½ ½  0 1 1 1
4   Freeke, Kees                   1597    1705     5     18.75    1617   0½ ½    1 0 1 1 01F
5   Goes, Ad                       1680            4.5    17.75    1650   0 0½  0   1 1 1 1 0
5   Lardenoye, Bert                1663    1680    4.5     15.5    1566   0 0½  1 0  ½  1½  1
5   Koopmans, Perry                1560    1590    4.5    14.75    1579   0 0 1 0 0½    1 1 1
8   Fokke, John                    1562    1638     3       12     1428   1 0 0 0 0 0 0   1 1
8   Lemkes, Herman                 1618    1564     3     11.25    1421   0½  0 1 0½  0 0   1
10  Schwarzwald, Holger                    1604     1      4.5     1295   0 0 00F 1 0 0 0 0


Players - Nine-round 2020 - group 7B
Nr  Player                         KNSB    Fide   Score     SB     TPR    1 2 3 4 5 6 7 8 910
1   Roskam, Rinus                  1567    1612    6.5    27.75    1623    ½  0 1 1 1 1 11F 0
2   Hoenderdos, Daniel             1492            5.5    24.25    1534  ½    1 1 0½ ½ ½  1½
2   Groot, Gerard                  1442    1620    5.5    22.75    1593   1 0   0½  1 1½ ½  1
2   Steensma, Frank                1572            5.5    22.25    1524   0 0 1   1 1 0½  1 1
5   Boss, Rob                      1498    1555     5       20     1491   0 1½  0   1 0½  1 1
6   Van Soest, Peter               1404    1602    4.5    15.25    1459   0½  0 0 0   1 1 1 1
7   Hoving, Peter                  1470            3.5     16.5    1407   0½  0 1 1 0  ½ ½  0
7   Van Egmond, Tom                1584            3.5      15     1437   0½ ½ ½ ½  0½    0 1
9   Moorman, Mark Davis                             3      10.5    1395  0F 0½  0 0 0½  1   1
10  Smit, Tom                      1394    1497    2.5    12.75    1363   1½  0 0 0 0 1 0 0


Players - Nine-round 2020 - group 7C
Nr  Player                         KNSB    Fide   Score     SB     TPR    1 2 3 4 5 6 7 8 910
1   Binnendijk-Voortman, Ineke     1506    1451    7.5    30.75    1736     1½  1 1 0 1 1 1 1
2   Jackson, Julius                        1584     6     23.25    1612   0  ½  1 1½  1½ ½  1
3   Bartman, Victor                1481    1468    5.5     21.5    1583  ½ ½    0½ ½ ½  1 1 1
4   Van der Vliet, Siem            1560             5       19     1573   0 0 1   1 1 0 0 1 1
5   Marcelis, Ronald               1513    1548    4.5     16.5    1527   0 0½  0   1½  1 1½
6   Kuiper, Machiel                1386    1553     4      19.5    1457   1½ ½  0 0  ½ ½ ½ ½
6   Rietveld, Jan                  1491             4     16.25    1487   0 0½  1½ ½   ½ ½ ½
8   Koper, Paul                    1523    1570    3.5     13.5    1396   0½  0 1 0½ ½    0 1
8   De Haas, Paul                  1526            3.5      12     1395   0½  0 0 0½ ½  1   1
10  Kuin, Jan                      1397            1.5     6.25    1247   0 0 0 0½ ½ ½  0 0


Players - Nine-round 2020 - group 7D
Nr  Player                         KNSB    Fide   Score     SB     TPR    1 2 3 4 5 6 7 8 910
1   Zuiderveld, Rens               1504            6.5     26.5    1625    ½ ½ ½  1½  1 1½  1
2   Van der Beek, Simon            1469    1492    5.5      22     1531  ½   ½ ½  0½  1½  1 1
3   Ero, Jan                       1560    1604     5       21     1520  ½ ½    1½ ½ ½  0½  1
3   Balm, Robert                   1461    1484     5     20.25    1489  ½ ½  0  ½ ½  1 0 1 1
3   Harmse, Paul                   1486    1621     5       20     1581   0 1½ ½    1 0 1 0 1
6   Pot, Hans                      1494    1567    4.5    19.75    1485  ½ ½ ½ ½  0  ½ ½  1½
6   Olsen, Geir                            1455    4.5    18.25    1486   0 0½  0 1½    1 1½
8   Giesesteijn, Willem            1392    1250     4       16     1498   0½  1 1 0½  0   0 1
8   Poel, Jacob                    1496    1406     4     15.75    1485  ½  0½  0 1 0 0 1   1
10  Hettema, Jan                   1513             1      4.5     1039   0 0 0 0 0½ ½  0 0


Players - Nine-round 2020 - group 8D
Nr  Player                         KNSB    Fide   Score     SB     TPR    1 2 3 4 5 6 7 8 910
1   De Vries, Auke                 1317    1344     8       30     1692     0 1 1 1 1 1 1 1 1
2   Jonkman Inza, Amelia Marry     1505    1383     7       26     1541   1   0½ ½  1 1 1 1 1
3   Melchers, Bert-Jan             1378    1383    6.5    22.75    1501   0 1  ½  1 0 1 1 1 1
4   De Jong, Eric                  1413            5.5    17.75    1411   0½ ½   ½ ½ ½  1 1 1
4   Meij, Jim                      1360            5.5      17     1388   0½  0½   1F½  1 1 1
6   Bellamy, Linda                 1271             5       15     1440   0 0 1½ 0F  ½  1 1 1
7   Lameris, Ron                   1297            3.5    10.75    1264   0 0 0½ ½ ½   ½  1½
8   Van der Does, Bert             1208    1247    1.5     2.75    1081   0 0 0 0 0 0½    0 1
8   Clausen, Mieke                 1280            1.5      2      1073   0 0 0 0 0 0 0 1  ½
10  Sasbrink, Nel                  1361    1430     1      2.5     986    0 0 0 0 0 0½  0½

10 kampen - dag 4 kampen - weekend 4 kampen
Dagvierkampen 13, 14, 15 januari 
Players - Weekday 2020 - group 7J
Nr  Player                         KNSB    Fide   Score     SB     TPR
1   Voet, Wim                      1579            2.5     2.75    1763
2   Van Leipsig, Ger               1526            1.5     2.25    1508
3   Taapken, Dominique             1450             1      1.5     1408
3   De Gids, Wil                   1495             1       1      1393

Players - Weekday 2020 - group 8O
Nr  Player                         KNSB    Fide   Score     SB     TPR
1   Struijk, Kees                  1351             2      2.5     1492
2   Kuntzelaers, Piet              1389            1.5     2.75    1355
2   Groeneveld, Hans               1295    1315    1.5     1.75    1386
4   Konijnenberg, Esther           1418             1      1.5     1220

Players - Weekday 2020 - group 8S
Nr  Player                       KNSB    Fide    Score   SB        TPR
1   Eiselin, Wim                   1394            2.5     3.25    1610
2   Roodzant, Reg                  1393            1.5     1.25    1338
2   Kraaij, Ton                    1307            1.5     1.25    1366
4   Soeurt, Ric                    1312            0.5     1.25    1092

Players - Weekday 2020 - group 9C
Nr  Player                         KNSB    Fide   Score     SB     TPR
1   Bonninga, Jacob Gerrit                          3       3      1886
2   Galesloot, Guido               1245             2       1      1806
3   De Wit, Albert                 903     1213     1       0      1177
4   Van Os, Han                    1109             0       0      274
10 kampen - dag 4 kampen - weekend 4 kampen
Weekendvierkampen 10, 11, 12 januari 
Players - Weekend 2020 - group 5E
Nr  Player                  KNSB    Fide    Score   SB        TPR
1   Bowman, Richard L                   17402.5     2.5       1997
2   Copier, Richard             1741    1842       22.25      1908
3   Van Garderen, Ton           1706    1700       11.25      1733
4   Van Dam, Jan                1724    17810.5     0.5       1531

Players - Weekend 2020 - group 7AB
Nr  Player                    KNSB    Fide   Score     SB     TPR
1   Beerends, John            1562            2.5     2.5     1762
2   Turenhout, Ryanne         1483    1457     2       2      1640
3   Willemssen, Florian       1516    1607    1.5      1      1504
4   Neuteboom, Martin         1467    1501     0       0      720
10 kampen - dag 4 kampen - weekend 4 kampen