Uitslagen Schaakgroep Koedijk seizoen 2018 - 2019

 Interne Competitie - Bekercompetitie - Alternatieve Competitie – Bondscompetitie

Nieuws IC Leider - Standen Interne Competitie - Beker - Homepage

Partijen in Ronde 13 - 20-11-2018.

Interne Competitie
  1 Jan Barteling         -  Arnold Koorn         1-0   
  2 John Beerends         -  Jan van Dam          1-0   
  3 Jan Hettema           -  Hans de Jong         0-1   
  4 Herbert vd Splinter   -  Jan Rietveld         0-1   
Bekercompetitie
  5 Rob Heijink           -  Rinus Roskam         0-1   
  6 Jan Meringa           -  Mieke Clausen        1-0   
  7 Hans Schoon           -  Sietse Spoelstra     0-1   
  8 Koos Hoogland         -  Richard van Diepen   0-1   
  9 Fred Volkers          -  Harry Klinkhamer     1-0   
 10 Ron Möllenkamp        -  Eddy de Wit          1-0   
 11 Willem Punt           -  Rob Broertjes        0-1   
 12 Harry Koldijk         -  Paul Roomer          0-1   
Alternatieve Competitie
 13 John Fokke            -  Danny Stoop          0-1   
 14 Han van Os            -  Dirk Slikker         0-1   
    Reg Roodzant


Partijen in Ronde 12 - 13-11-2018.

Interne Competitie
  1 Jan van Dam           -  Willem Punt          1-0   
  2 Ron Möllenkamp        -  Danny Stoop          0-1   
  3 John Beerends         -  Wim Voet             1-0   
  4 Paul Roomer           -  Kees Struyk          1-0   
  5 Jan Hettema           -  John Fokke           1-0   
  6 Hans de Jong          -  Koos Hoogland        0-1   
  7 Rob Broertjes         -  Eddy de Wit          1-0   
  8 Dirk Slikker          -  Harry Klinkhamer     1-0   
  9 Jan Rietveld          -  Mieke Clausen        1-0   
 10 Sietse Spoelstra      -  Herbert vd Splinter  1-0   
 11 Han van Os            -  Reg Roodzant         0-1   
Alternatieve Competitie
 12 Hans Schoon           -  Rinus Roskam         0-1   
 13 Fred Volkers          -  Jan Meringa          0-1   
 14 Harry Koldijk         -  Arnold Koorn         0-1   


Partijen in Ronde 11 - 6-11-2018.

Interne Competitie
  1 Danny Stoop           -  John Beerends        ½-½   
  2 Jan van Dam           -  Jan Barteling        1-0   
  3 Ron Möllenkamp        -  Jan Meringa          1-0   
  4 Jan Hettema           -  Eddy de Wit          1-0   
  5 Hans de Jong          -  Paul Roomer          ½-½   
  6 Hans Schoon           -  Herbert vd Splinter  1-0   
  7 Sam Kuilboer          -  Harry Koldijk        0-1   
  8 Sietse Spoelstra      -  Mieke Clausen        ½-½   
Bekercompetitie
  9 Han van Os            -  Kees Struyk          0-1   
Alternatieve Competitie
 10 Dirk Slikker          -  Rinus Roskam         1-0   
    Koos Hoogland
Bondscompetitie
Schaakgroep Koedijk N2                       -    K.T.V. N2                                   2½ - 3½
Arnold Koorn                 z      1609     -    Jeroen Graaf                 w       1725     ½-½
Fred Volkers                 w      1545     -    Alex Brouwer                 z       1777     ½-½
John Fokke                   z      1508     -    Sido Quarre                  w       1593     0-1
Jan Rietveld                 w      1535     -    Theo Weel                    z       1601     ½-½
Reg Roodzant                 z      1399     -    Daniël Hoenderdos            w       1445     ½-½
Rob Broertjes                w      1328     -    Jack Glas                    z       1555     ½-½
                                    1487                                               1616


Partijen in Ronde 10 - 30-10-2018.

Interne Competitie
  1 Willem Punt           -  Arnold Koorn         0-1   
  2 Harry Klinkhamer      -  Jan Hettema          0-1   
  3 Sietse Spoelstra      -  Jan Rietveld         0-1   
  4 Fred Volkers          -  Harry Koldijk        ½-½   
Bekercompetitie
  5 Dirk Slikker          -  Hans Schoon          1-0   
  6 Reg Roodzant          -  Koos Hoogland        ½-½   
  7 Hein Schut            -  Herbert vd Splinter  1-0   
  8 Rob Broertjes         -  Eddy de Wit          ½-½   
  9 John Fokke            -  Sam Kuilboer         1-0   
Alternatieve Competitie
    Mieke Clausen

Bondscompetitie
Schaakgroep Koedijk N1                       -    Caïssa-Eenhoorn N2                          3½ - 4½
Jan Meringa                  z      1642     -    Frans Kragten                w       1742     1-0
Danny Stoop                  w      1851     -    Arend Stapel                 z       1733     0-1
Jan Barteling                z      1780     -    Piet Aardenburg              w       1715     0-1
Jan van Dam                  w      1675     -    Gerrit Roos                  z       1714     0-1
Paul Roomer                  z      1705     -    Aad Laan                     w       1681     0-1
Ron Mollenkamp               w      1563     -    Bas van den Berg             z       1680     ½-½
Rinus Roskam                 z      1590     -    David Groen                  w       1668     1-0
John Beerends                w      1554     -    Co Buysman                   z       1600     1-0
gemiddelde rating:                  1670                                               1691


Partijen in Ronde 9 - 23-10-2018.

Interne Competitie
  1 Jan Barteling         -  Willem Punt          ½-½   
  2 John Beerends         -  Jan Meringa          ½-½   
  3 Wim Voet              -  Ron Möllenkamp       1-0   
  4 Arnold Koorn          -  Jan van Dam          0-1   
  5 Rinus Roskam          -  Danny Stoop          0-1   
  6 Kees Struyk           -  Dirk Slikker         0-1   
  7 Harry Klinkhamer      -  Rob Broertjes        ½-½   
  8 Koos Hoogland         -  Jan Hettema          ½-½   
  9 John Fokke            -  Paul Roomer          ½-½   
 10 Fred Volkers          -  Jan Rietveld         1-0   
 11 Reg Roodzant          -  Sietse Spoelstra     ½-½   
 12 Harry Koldijk         -  Hans Schoon          0-1   
 13 Mieke Clausen         -  Han van Os           0-1   
Bekercompetitie
 14 Eddy de Wit           -  Jeroen van Meeuwen   0-1   
Alternatieve Competitie
    Herbert van der Splinter

Partijen in Ronde 8 - 16-10-2018.

Interne Competitie 
  1 Danny Stoop           -  Willem Punt          1-0    
  2 Jan van Dam           -  Rinus Roskam         0-1    
  3 Ron Möllenkamp        -  Arnold Koorn         1-0    
  4 Jan Meringa           -  Wim Voet             1-0    
  5 Jan Barteling         -  John Beerends        1-0    
  6 Kees Struyk           -  Eddy de Wit          1-0    
  7 Koos Hoogland         -  Harry Klinkhamer     1-0    
  8 John Fokke            -  Dirk Slikker         0-1    
  9 Paul Roomer           -  Rob Broertjes        1-0    
 10 Herbert vd Splinter   -  Fred Volkers         0-1    
 11 Harry Koldijk         -  Sietse Spoelstra     ½-½    
 12 Mieke Clausen         -  Sam Kuilboer         1-0    
 13 Han van Os            -  Hans Schoon          0-1    
Bekercompetitie 
 14 Jan Hettema           -  Jan Rietveld         0-1 

Partijen in Ronde 7 - 9-10-2018.

Interne Competitie 
  1 Willem Punt           -  Wim Voet             ½-½    
  2 Arnold Koorn          -  John Beerends        ½-½    
  3 Rinus Roskam          -  Jan Barteling        0-1    
  4 Danny Stoop           -  Jan Meringa          1-0    
  5 Jan van Dam           -  Ron Möllenkamp       1-0    
  6 Jan Hettema           -  Kees Struyk          1-0    
  7 Rob Broertjes         -  John Fokke           0-1    
  8 Dirk Slikker          -  Koos Hoogland        1-0    
  9 Harry Klinkhamer      -  Eddy de Wit          ½-½    
 10 Sietse Spoelstra      -  Hans Schoon          1-0    
 11 Fred Volkers          -  Han van Os           ½-½    
 12 Reg Roodzant          -  Mieke Clausen        1-0    
 13 Herbert vd Splinter   -  Harry Koldijk        0-1    
Alternatieve Competitie 
    Paul Roomer 

Partijen in Ronde 6 - 2-10-2018.

Interne Competitie 
  1 Hans Schoon           -  Mieke Clausen        1-0    
Bekercompetitie 
  2 Jan van Dam           -  Rinus Roskam         0-1    
  3 Arnold Koorn          -  Rob Heijink          1-0    
  4 Kees Struyk           -  Jan Meringa          0-1    
  5 Sietse Spoelstra      -  Jan Barteling        0-1    
  6 Richard van Diepen    -  Reg Roodzant         1-0    
  7 Wim Voet              -  Fred Volkers         0-1    
  8 Eddy de Wit           -  Willem Punt          0-1    
  9 Harry Koldijk         -  John Beerends        0-1    
Alternatieve Competitie 
 10 Rob Broertjes         -  Danny Stoop          0-1    
 11 Paul Roomer           -  Harry Klinkhamer     0-1    
    Jan Hettema

Partijen in Ronde 5 - 25-9-2018.

Interne Competitie
  1 Jan Meringa           -  Willem Punt          0-1    
  2 Jan Barteling         -  Ron Möllenkamp       0-1    
  3 Arnold Koorn          -  Rinus Roskam         1-0    
  4 Hans de Jong          -  Kees Struyk          1-0    
  5 Rob Broertjes         -  Jan Hettema          1-0    
  6 Dirk Slikker          -  Paul Roomer          ½-½    
  7 Eddy de Wit           -  Koos Hoogland        1-0    
  8 Herbert vd Splinter   -  Sam Kuilboer         1-0    
  9 Hans Schoon           -  Fred Volkers         0-1    
Bekercompetitie 
 10 Harry Klinkhamer      -  Danny Stoop          1-0    
Alternatieve Competitie
Sietse Spoelstra

Partijen in Ronde 4 - 18-9-2018.

Interne Competitie 
  1 Jan Meringa           -  Jan van Dam          1-0    
  2 Jan Barteling         -  Danny Stoop          0-1    
  3 Kees Struyk           -  Koos Hoogland        1-0    
  4 John Fokke            -  Eddy de Wit          1-0    
  5 Jan Hettema           -  Dirk Slikker         1-0    
  6 Hans de Jong          -  Rob Broertjes        1-0    
  7 Han van Os            -  Harry Koldijk        0-1    
  8 Sietse Spoelstra      -  Fred Volkers         ½-½    
  9 Reg Roodzant          -  Herbert vd Splinter  1-0    
Bekercompetitie 
 10 Rinus Roskam          -  Arnold Koorn         0-1    
 11 Wim Voet              -  Harry Klinkhamer     1-0    

Partijen in Ronde 3 - 11-9-2018.

  1 Wim Voet              -  Jan Barteling        1-0    
  2 Arnold Koorn          -  Jan Meringa          1-0    
  3 Danny Stoop           -  Jan van Dam          1-0    
  4 Kees Struyk           -  Harry Klinkhamer     ½-½    
  5 Eddy de Wit           -  Dirk Slikker         ½-½    
  6 John Fokke            -  Hans de Jong         1-0    
  7 Paul Roomer           -  Jan Hettema          1-0    
  8 Fred Volkers          -  Sam Kuilboer         1-0    
  9 Reg Roodzant          -  Hans Schoon          1-0    
 10 Herbert vd Splinter   -  Han van Os           1-0    
 11 Harry Koldijk         -  Mieke Clausen        1-0    
 12 Jeroen van Meeuwen    -  Rob Broertjes        1-0    
 13 Sietse Spoelstra      -  Willem Punt          0-1    
Partijen in Ronde 2 - 4-9-2018.

  1 Willem Punt           -  Rinus Roskam         ½-½    
  2 Danny Stoop           -  Arnold Koorn         1-0    
  3 Jan van Dam           -  Wim Voet             1-0    
  4 Jan Meringa           -  Jan Barteling        0-1    
  5 John Fokke            -  Kees Struyk          1-0    
  6 Paul Roomer           -  Koos Hoogland        1-0    
  7 Hans de Jong          -  Harry Klinkhamer     1-0    
  8 Rob Broertjes         -  Dirk Slikker         0-1    
  9 Harry Koldijk         -  Reg Roodzant         1-0    
 10 Mieke Clausen         -  Fred Volkers         ½-½    
 11 Han van Os            -  Sietse Spoelstra     0-1    
 12 Hans Schoon           -  Sam Kuilboer         1-0    
 13 Herbert vd Splinter   -  Jan Hettema          0-1   

Partijen in Ronde 1 - 28-8-2018.

Interne Competitie 
  1 Jan Meringa           -  Rinus Roskam         1-0    
  2 Paul Roomer           -  Harry Klinkhamer     1-0    
Bekercompetitie 
  3 Jan van Dam           -  Arnold Koorn         ½-½    
  4 Han van Os            -  Mieke Clausen        0-1    
  5 Sietse Spoelstra      -  Dirk Slikker         1-0    
  6 Jan Barteling         -  Hans Schoon          1-0    
  7 Hans de Jong          -  Koos Hoogland        1-0    
  8 Danny Stoop           -  Fred Volkers         1-0    
  9 Sam Kuilboer          -  Harry Koldijk        0-1    
 10 John Beerends         -  John Fokke           0-1    
Alternatieve Competitie
 11 Reg Roodzant          -  Willem Punt          0-1