Lever je partijen voorzien van commentaar in bij de Webmaster - liefst digitaal! email

Willem Punt-Arnold Koorn (Caro Kann) (PvdW, analyse Danny) april 2018

Rob Broertjes-Willem Punt (London systeem) (PvdW, analyse Danny), februari 2018

Danny Stoop-Jan Meringa (Frans, Tarrasch) (PvdW, analyse Danny), februari 2018

Roald Kamps-Koos Hoogland (Geweigerd Damegambiet, Slavische Verdediging) (PvdW, analyse Danny), februari 2010

Jan van Dam-Jan Barteling  (Siciliaan, Anderssen var.)(PvdW, analyse Danny) maart 2018

Paul Roomer-Jan van Dam (vanuit diagram) (PvdW, analyse Paul, commentaar Danny), maart 2018

Rinus Roskam-Wim Voet (Frans, Ruivariant) (PvdW, analyse Danny), maart 2018

Erik Jostmeijer-Rob Broertjes (London systeem) (PvdW, analyse Danny), maart 2018

Jan Barteling-John Beerends (Siciliaans, O'Kelly) (PvdW, analyse Danny) februari 2016

Mieke Clausen-Dirk Slikker (Russisch) (PvdW, analyse Danny) februari 2018

Herbert van der Splinter-Reg Roodzant (Koningsfianchetto) (PvdW, analyse Danny) januari 2018

Eddy de Wit-Jan Moerkerken (Reti Opening) (PvdW, analyse Danny) januari 2018

Jan Barteling-Jan Meringa (doorschuif van Frans (PvdW,analyse Danny) januari 2016

Ron Möllenkamp-Wim Voet (van Geet opening) (PvdW, analyse Danny), januari 2018

Ronald Hoekstra-Willem Punt (Scandinavisch, Marshall Variant) (Herfstveteranen, analyse Danny), nov/dec 2017

Ron Möllenkamp-Eddy de Wit (vanuit diagram) (PvdW, analyse Danny), december 2017

Dirk Slikker-Danny Stoop (Siciliaans, Alapin) (PvdW, analyse Danny) november 2017

Sam Kuilboer-Mieke Clausen (Damepion) (PvdW, analyse Danny) november 2017

Jan Hettema-Arnold Koorn (Konings Indisch,Reti) (PvdW, analyse Danny) november 2017

Ron Möllenkamp-Harry Klinkhamer (van Geet) (PvdW, analyse Danny), oktober 2017

Harry Klinkhamer-Willem Punt (Scandinavisch) (PvdW, analyse Danny) oktober 2017

Kees Struyk-Han van Os (Siciliaans) (PvdW, analyse Danny), oktober 2017

John Fokke-Reg Roodzant (Scandinavisch) (PvdW, analyse Danny) oktober 2017

Erik Jostmeijer-Koos Hoogland (Siciliaans, Alapin) (PvdW, analyse Danny) oktober 2017

Reg Roodzantt-Willem Punt (Morra Gambiet) (PvdW analyse Danny) september 2017

Dirk Slikker-Jan van Dam (Alapin) (analyse Paul Roomer) september 2017

Dirk Slikker-Danny Stoop (Siciliaans, Alapin) (PvdW,analyse Danny) september 2017

Hans de Jong-Jan Barteling (London systeem) (winterkampioenschap, analyse Danny), september 2017

Han van Os-Rob Broertjes (Sicilaans, versneld fianchetto) (PvdW, analyse Danny) augustus 2017

Brian Möllenkamp-Dirk Slikker (Petrov) Bekerfinale 2017 (analyse Danny) juni 2017

Rob Broertjes-Jan Rietveld (Benko Gambiet) 47e partij van de week (analyse Danny) mei 2017

Jan Hettema-Kees Struijk (Reti Opening) 46e partij van de week (analyse Danny) (april 2017)

Danny Stoop-Fred Volkers (Caro Kann) 45e partij van de week (analyse Danny) (april 2017)

André Beemsterboer-Rinus Roskam (de Leeuw) Extern Schaakmat-Koedijk 2 (analyse Danny)(maart 2017)

Jan Meringa-Dirk Slikker (Hollands, Stauton Gambiet)44e partij van de week (analyse Danny) (april 2017)

Eddy de Wit-Jan Rietveld (koningspion, Nimzowitsch verdediging) 43e partij van de week (analyse Danny) (maart 2017)

Jan van Dam-Koos Hoogland (twee paarden in nahand)42e partij van de week (maart 2017)

Danny Stoop-Jan Meringa (Frans, Tarrasch) (analyse Danny uit eigen werk) (maart 2017)

John Beerends-Jan Hettema (Geweigerd Damegambiet Slavisch) 42e partij van de week (analyse Danny)(maart 2017)

Jan Hettema-Fred Volkers (Reti) 41e partij van de week (analyse Danny) (feb 2017)

Sam Kuilboer-Jan Rietveld (Damepion, London systeem) 40e partij van de week, analyse van Danny (feb 2017)

Koos Hoogland-Arnold Koorn (Caro Kann) 39e partij van de week, met analyse van Danny.(feb 2017)

Thijs van Wijngaarden-Rinus Roskam (Philidor) 38e partij van de week, analyse Danny (februari 2017)

Hans de Jong-Fred Volkers (Geweigerd Damegambiet Slavisch met 4.e3 ) 37e partij van de week, analyse Danny (januari 2017)

Jan Meringa-Danny Stoop (Damepion, Indische Verdediging) 36e partij van de week (januari 2017)

Danny Stoop-Jaap Gorter (Schots) tegen Groene Zes nhsb beker (januari 2017)

Sam Kuilboer-Wim Voet (Damepion, Londen systeem) 35e partij van de week (januari 2017)

Arnold Koorn-Fred Volkers (Trompowsky aanval) s34e partij van de week. (januari 2017)

Mieke Clausen-Koos Hoogland (Spaans) 33e partij van de week (december 2016)

Herbert van der Splinter-Han van Os (Siciliaans) 32e partij van de week (december 2016)

Jan Barteling-Hans de Jong (vanuit Diagram) 31e partij van de week (december 2016)

Jan van Dam-Ron Möllenkamp (Scandinavisch) 30e partij van de week (november 2016)

Paul Roomer-Jan Meringa (Bird) Paul komt er niet mee weg (november 2016)

Rob Broertjes-Erik Jostmeijer (Engels) 29e partij van de week (november 2016)

Dirk Slikker-Thijs van Wijngaarden (Koningspion) 28e partij van de week (novembrr 2016)

Paul Roomer-Willem Punt (Bird) 27e partij van de week (november 2016)

Sam Kuilboer- Jan Moerkerken (Koningsfianchetto) weer een partij van Sam als partij van de week (november 2016).

Eddy de Wit-Sam Kuilboer (Italiaans(erig)) 25e parij van de week (oktober 2016)

Koos Hoogland-Jan Hettema (Aljechin) 24e partij van de week (oktober 2016)

Paul Roomer-Harry Klinkhamer (Bird, overgaand in Koningsgambiet) Paul analyseert therapeutisch.

Dirk Slikker-Jan Barteling (fragment) Zoek de winst voor wit (oktober 2016).

Sam Kuilboer-Kees Struyk (d4-d5, overige) 23e partij van de week (september 2016)

Jan Barteling-Danny Stoop (Siciliaans) 22e partij van de week (september 2016)

Hans Schoon-Sam Kuilboer (Spaans) 21e partij van de week (september 2016)

Dirk Slikker-Jan van Dam (Alapin) 20e partij van de week (september 2016)

Fred Volkers-Wim Voet (Frans) 19e partij van de week (augustus 2016)

Rob Broertjes-Han van Os  (Richter-Veresov aanval) 18e partij van de week (mei 2016)

Paul Roomer-Koos Hoogland (Bird) 17e partij van de week (mei 2016)

Sam Kuilboer-Eddy de Wit (Trompowsky aanval) 16e partij van de week (mei 2016)

Harry Koldijk-Eddy de Wit (fragment, naspeelbare versie) 15e partij van de week (mei 2016)

Harry Koldijk-Eddy de Wit (fragment) 15e partij van de week (mei 2016)

John Beerends-Fred Volkers (Slavisch) 14e partij van de week.(mei 2016)

Hans de Jong-Kees Struyk (Engels) dertiende partij van de week (april 2016)

Hans Pettinga-Mieke Clausen (Caro Kann) twaalfde partij van de week (april 2016)

Jan Moerkerken-Harry Koldijk (e4-e5) elfde partij van de week (april 2016)

Koos Hoogland-Rinus Roskam (Torre systeem) tiende partij van de week (maart 2016)

JanMeringa-Jan van Dam (Dame Gambiet, Ragozin) negende partij van de week (april 2016)

Paul Roomer-Jan Barteling (fragment) Zoek de zet van zwart.

Kees Struyk-Sam Kuilboer (Oerang Oetang) achtste partij van de week (maart 2016)

Hans de Jong-Fred Volkers (Engels) zevende partij van de week (maart 2016)

Hans Pettinga-Han van Os (sicilaan) zesde partij van de week (maart 2016)

Rob Broertjes-Erik Jostmeijer (Dame pion) vijfde partij van de week (feb 2016)

Paul Roomer-Ron Möllenkamp (Siciliaans) vierde partij van de week (feb. 2016)

Jan Hettema-Jan Meringa (Reti, koninsindische aanval) derde partij van de week(feb 2016)

Rob Broertjes-John Fokke (Benoni) tweede Partij van de week (feb 2016)

Hans Pettinga-Harry Klinkhamer (Scandinavisch) Eerste partij van de Week (jan 2016)

Jan van Dam - Brian Möllenkamp (Siciliaans) Jan verovert de Renotherm Cup 2015.

Willem Meyles - Danny Stoop (Taimanov) Danny verliest van Sneaky Lopers

Hans de Jong-Aart Kogeler (symmetrisch Engels) Penningen leidden tot materiaalwinst.

Brian Möllenkamp - Florian Kelderman - (Caro-Kann, Panov) Florian weet raad met clubkampioen

Jan Timman - Ronald Kamps - (Dame-Indisch) Ronald houdt Jan op remise in Simultaan

Dirk Slikker - Jaap van den Berg - De Alapin leidt tot optisch genot.

Ruud ten Haave - André Buter - André laat de Leeuw los op Tatatoernooi.

Danny Stoop - Brian Möllenkamp - Danny kent de Caro Kann beter dan Brian

Brian Möllenkamp - Hans van der Zijden - Siciliaan Canal-Sokolsky

Jan Barteling - Cora van der Zanden - Koningsgambiet

Harry Koldijk - Ronald Kamps - Harry offert op f7 in Good-old Aljechin

Ronald Kamps - Albert van der Meiden - Ronald slaat hard toe met a3 in siciliaan

Hans Kors - Danny Stoop - Siciliaans met alternatief eind

Brian Möllenkamp - Jorick Laan - fragment - Brian plaatst Dameoffer

André Buter - Wim Brouwer - Siciliaans - Eindelijk een paard-loper-eindspel!

André Buter - Lucas van Foreest - Spaans - André wint (weer) van een jochie

Danny Stoop-Jan Veerman - Siciliaan Najdorf - Danny snapt eigen remise niet.

Paul Roomer-Jaap Baalbergen - Ongebruikelijke varianten op Pf3 - Paul speelt eindelijk weer eens een leuke partij.

Ruud van Schie-Ruud Niewenhuis - Siciliaans, versneld fianchetto - Ruud slaat hard in op koningsvleugel tegen HHW 2.

Frans Vermeulen-Ronald Kamps - Siciliaanse Draak - Ronald wint vergeefs tegen Bakkum.

Ruud Niewenhuis-Jan Meringa - Geweigerd Damegambiet (mode!) - Ruud blijft ongeslagen en breekt lans voor 3-puntensysteem.

Mark Min-Johan Rietveld- Geweigerd Damegambiet - Johan wint kwaliteit aan eerste bord.

Cees vd Zee-Thijs v Wijngaarden- Koningsindisch - Thijs verslaat 400 Elopunten meer

Johan Rietveld-Reinier Weber- Reti / Hollands - Johan wint aan eerste bord in den Helder

Dirk Slikker-Ruud Niewenhuis- Pirc, Oostenrijkse aanval - Winterkampioen geeft nummer twee schaakles

Paul Roomer-Jan Barteling- Reti, Koningsindische aanval - Paul laat zich met twee Dames eeuwig schaken

Johan Rietveld-Wietze Groot- Onregelmatige Opening - Johan profiteert als tegenstander een fout maakt

Johan Rietveld-Fred Driesse - Onregelmatige Opening - Johan laat het Eerste zien hoe het wel moet en maakt gehakt

Willem Meyles-Dirk Slikker - Russische Opening - Dirk blundert tegen de Waagtoren

Albert Bouma-Erik van Breukelen - Reti Opening - Erik wint aan eerste bord tegen Oppositie 1

Holger Bonte-Johan Rietveld - Tweepaardenspel - Johan verzacht Koedijkverlies tegen de Eenhoorn 3

Ruud Niewenhuis-Bart Audenaert - Grünfeld - Ruud pakt Belg in laatste ronde (Vlissingen 9-8-08)

Ruud Niewenhuis-Olger Van Dijk - Engels vierpaardenspel- Ruud pakt 1987 in (Vlissingen 5-8-08)

Paul Roomer-Johan Rietveld - Onduidelijke opening - Johan wint ingeleverd stuk terug (Koedijk 13-5-08)

Dirk Slikker-Danny Stoop - Alapin - Dirk geeft bekerfinale kado (Koedijk 6-5-08)

Paul Roomer-Brian Möllenkamp - Reti opening - Paul moet aan zijn zwakheden werken(Koedijk 12-2-08)

Daniël Doorn-Johan Rietveld - Schots Gambiet - Brute Koningsaanval van Johan (Purmerend 20-12-07)

Ruud Niewenhuis-Ad Hendrikse  - Engels - Ruud verslaat hoge Elo in spannende rapid (Bloemendaal 8-12-2007)

Paul Roomer-Ruud Niewenhuis - Reti (Koningsindische aanval) - Paul houdt Ruud op remise (intern 23-10-2007)

Robin Sneeuw-Ron Greven - Koningsindisch - Ron overziet winnende variant (extern Koedijk 3-Caïssa 3 23-10-2007)

Jawdat Adib-Reg Roodzant - Weer scandinaviër (mode!) - Jawdat zet mooi mat, nadat Reg voordeel verspeelt (Intern 12-10-2007)

Johan Rietveld-Jean-Paul Ory - Nimzo Indisch Sämisch - Johan speelt tig keer Dd1, maar wint toch (extern Koedijk 1-HHW 1 9-10-07)

Peter Hoekstra-Ruud Niewenhuis - Grünfeld Afruil - Ruud haalt remise tegen sterke tegenstander (extern Koedijk 1-HHW 1 9-10-07)

Frank Verkerk-Harry Koldijk - Italiaans - Fred trapt in Harry-val (extern Opening '64 2-Koedijk 3 28-9-07)

Martin Duinmaijer-Johan Rietveld - Ponziani: Caro variation - Johan strand in remise (extern Bergen 1-Koedijk 1 20-9-07)

Johan Rietveld-Danny Stoop - Engels/Hollands - Johan verliest door grafzet (intern 11-9-2007)

Johan Rietveld-Willem Punt - Falkbeer tegengambiet. Johan en Willem grijpen bloedstollend naar remise (intern 4-9-2007)

Danny Stoop-Ruud Niewenhuis - Ruud overleeft Danny's truuks in Pirc (intern 4-9-2007)

Thijs van Wijngaarden-Jasper Seelemeijer - Thijs wint ELO-punten (extern 13-2-2007)

Jan van Dam - Johan Rietveld - Spannende Scandinaviër (interne competitie 9-1-2007)

Dirk Slikker - Erik Jostmeijer - Dirk ziet twee keer mat over het hoofd (interne competitie 7-11-2006)