Vorige toernooien
Foto's van Arno Vrins en Erik Jostmeijer
Foto's van Hans Petit:: www.derietschoot.nl
23e KOEDIJK Rapid-Toernooi voor 4-tallen

10 maart 2007

Op een mooie 10e maart werd het 23e Koedijktoernooi gehouden. Het mooie weer buiten verhinderde niet dat er binnen fel gestreden werd om de punten door een recordaantal deelnemende teams (46!).
Het toernooi werd gewonnen door Purmerend 1, tevens eerste in de A-Groep, voor de winnaar van 2006, deSchaakmaatjes. Derde werd Aartswoud 1.
De B-Groep werd gewonnen door Anna Paulowna voor Vredenburg en DSC Drachten.
De C-Groep werd gewonnen door Aartswoud 3, voor Santpoort 2 en Santpoort 3.
Onze Friese vrienden uit Workum behaalden een verrassend hoge achtste plaats. Jan Nota scoorde zes uit zeven.
In schril contrast stonden hiermee de Koedijker prestaties.
Jan en Ron (Jan Barteling, Jan Meringa, Ron Möllenkamp en Ron Greven) eindigde nog redelijk als 22e met 7 punten en 16 bordpunten
Koedijk 1 (Ruud Niewenhuis, Danny Stoop, Erik van Breukelen en Willem Punt) werd 27e met 7 punten en slechts 10,5 bordpunten
Koedijk 2 (Jan Hettema, Jan van Dam, Dirk Slikker en Jan Piersma) 32e met 6 matchpunten en 11,5 bordpunten. De kanjers Jan van Dam en Jan Piersma scoorden samen slechts 5,5 bordpunten en mogen voor de volgende editie een (straf)trainingskamp tegemoet zien.
De Laatste Zet (met Dick Brugman en Reg Roodzant) haalde 4 matchpunten en 10 bordpunten.
Dubbel Glas (Jan Moerkerken, Herbert van der Splinter, Sam Kuilboer en Cor Nuijts) 4 matchpunten en 7,5 bordpunten.
Bij de loterij won Möllenkamp junior een mp3-speler en lijkt ook al beter te kunnen schaken dan zijn vader.
De organisatie en de catering waren weer als vanouds. Dank aan Arno Vrins, Erik Jostmeijer, Rinus Roskam, scheidsrechter Gerard van der Graaf, de Barcrew, lotingpresentator Hans Schoon en degenen die ik hier vergeet.

Eindstand:No.  PNo. Name                        Match   Board     WP      SB--------- -----------------------    -------- ------  ------  -----1     3   Purmerend 1 (A)               12     22.5     65     53.02     2   De Schaakmaatjes (A)          12     20.5     63     51.03     4   Aartswoud 1 (A)               12     20.5     62     52.04     1   De Wijker Toren 1 (A)         10     21.0     63     39.05     5   Heerhugowaard 1 (A)           10     19.5     63     41.06     9   Caïssa (A)                    10     18.5     66     42.07     17  Anna Paulowna (B)             10     17.5     57     35.08     11  ODI Workum (A)                10     17.0     54     37.09     8   De Waagtoren 1 (A)            10     15.5     59     42.010    7   De Waagtoren 4+ (A)           9      14.0     54     30.011    30  Vredeburg (B)                 8      18.0     47     20.512    16  Aartswoud 2 (A)               8      17.5     54     25.013    34  Aartswoud 3 (C)               8      17.0     54     25.514    14  Purmerend 2 (A)               8      16.0     44     23.015    6   Chess Society (A)             8      15.5     53     25.516    21  DSC Drachten (B)              8      15.5     49     22.517    10  Krommenie (A)                 8      15.0     56     26.018    32  Santpoort 2 (C)               8      15.0     48     22.019    25  Schaakmat (B)                 8      14.5     51     21.020    22  Een Mooi Team (B)             8      14.5     47     21.021    29  Het Spaarne (B)               7      16.0     58     27.022    19  Jan en Ron (B)                7      16.0     45     15.023    18  De Daltons (B)                7      15.0     45     17.524    31  Santpoort 3 (C)               7      13.5     57     26.025    26  MGT (B)                       7      13.0     50     16.526    27  Vroedschap van 1357 (B)       7      12.5     49     17.527    12  Koedijk 1 (A)                 7      10.5     51     22.528    35  Vindi, bibi,vomui (C)         6      14.0     48     17.029    13  Santpoort 1 (A)               6      13.0     59     19.030    15  Bergen 1 (B)                  6      13.0     47     13.031    28  Purmerend 3 (B)               6      13.0     42     12.032    23  Koedijk 2 (B)                 6      11.5     46     13.033    24  Oppositie (B)                 6      11.0     44     14.034    20  De Waagtoren Hoeveel (B)      5      15.0     42     10.535    39  De Wijker Toren 2 (C)         5      11.5     37     8.036    33  Batman's Revenge (C)          5      9.0      45     11.537    46  Jong Magnus (C)               5      7.5      40     9.038    45  Heerhugowaard 2 (C)           4      12.0     29     5.039    42  Santpoort 4 (C)               4      11.0     44     10.040    38  DJV (C)                       4      11.0     35     7.041    47  De laatste zet                4      10.0     36     8.542    37  Kijk Uit (C)                  4      9.0      46     13.543    44  Dubbel Glas (C)               4      7.5      34     7.044    41  Drienerlo                     3      8.5      43     6.045    36  Voor Schut (C)                3      8.0      38     5.046    43  ManChesster United (C)        2      7.0      35     4.0Koedijkteams22    19  Jan en Ron (B)                7      16.0     45     15.023    18  De Daltons (B)                7      15.0     45     17.527    12  Koedijk 1 (A)                 7      10.5     51     22.532    23  Koedijk 2 (B)                 6      11.5     46     13.041    47  De laatste zet                4      10.0     36     8.543    44  Dubbel Glas (C)               4      7.5      34     7.0Gedetailleerde uitslagen:       Ronde 1 Table Thuis                      Uit                           plnr    plnr  uitslag   1   De Wijker Toren 1 (A)      Oppositie (B)                  1       24   4,0 - 0,0   2   Schaakmat (B)              De Schaakmaatjes (A)           25      2    0,0 - 4,0   3   Purmerend 1 (A)            MGT (B)                        3       26   4,0 - 0,0   4   Vroedschap van 1357 (B)    Aartswoud 1 (A)                27      4    0,0 - 4,0   5   Heerhugowaard 1 (A)        Purmerend 3 (B)                5       28   4,0 - 0,0   6   Het Spaarne (B)            Chess Society (A)              29      6    2,0 - 2,0   7   De Waagtoren 4+ (A)        Vredeburg (B)                  7       30   3,0 - 1,0   8   Santpoort 3 (C)            De Waagtoren 1 (A)             31      8    3,0 - 1,0   9   Caïssa (A)                 Santpoort 2 (C)                9       32   3,0 - 1,0  10   Batman's Revenge (C)       Krommenie (A)                  33      10   0,5 - 3,5  11   ODI Workum (A)             Aartswoud 3 (C)                11      34   2,0 - 2,0  12   Vindi, bibi,vomui (C)      Koedijk 1 (A)                  35      12   1,0 - 3,0  13   Santpoort 1 (A)            Voor Schut (C)                 13      36   4,0 - 0,0  14   Kijk Uit (C)               Purmerend 2 (A)                37      14   2,5 - 1,5  15   Bergen 1 (B)               DJV (C)                        15      38   3,0 - 1,0  16   De Wijker Toren 2 (C)      Aartswoud 2 (A)                39      16   0,5 - 3,5  17   Anna Paulowna (B)          Drienerlo                      17      41   4,0 - 0,0  18   Santpoort 4 (C)            De Daltons (B)                 42      18   1,0 - 3,0  19   Jan en Ron (B)             ManChesster United (C)         19      43   4,0 - 0,0  20   Dubbel Glas (C)            De Waagtoren Hoeveel (B)       44      20   0,0 - 4,0  21   DSC Drachten (B)           Heerhugowaard 2 (C)            21      45   3,0 - 1,0  22   Jong Magnus (C)            Een Mooi Team (B)              46      22   0,0 - 4,0  23   Koedijk 2 (B)              De laatste zet                 23      47   3,0 - 1,0       Ronde 2 Table Thuis                      Uit                           plnr    plnr  uitslag   1   Bergen 1 (B)               De Wijker Toren 1 (A)          15      1    0,0 - 4,0   2   De Schaakmaatjes (A)       Anna Paulowna (B)              2       17   3,0 - 1,0   3   Aartswoud 2 (A)            Purmerend 1 (A)                16      3    0,5 - 3,5   4   Aartswoud 1 (A)            Jan en Ron (B)                 4       19   4,0 - 0,0   5   De Daltons (B)             Heerhugowaard 1 (A)            18      5    0,0 - 4,0   6   Een Mooi Team (B)          Santpoort 1 (A)                22      13   0,0 - 4,0   7   De Waagtoren Hoeveel       De Waagtoren 4+ (A)            20      7    1,0 - 3,0   8   Krommenie (A)              Koedijk 2 (B)                  10      23   3,0 - 1,0   9   DSC Drachten (B)           Caïssa (A)                     21      9    1,0 - 3,0  10   Koedijk 1 (A)              Santpoort 3 (C)                12      31   2,5 - 1,5  11   Chess Society (A)          Kijk Uit (C)                   6       37   2,0 - 2,0  12   Aartswoud 3 (C)            Het Spaarne (B)                34      29   2,0 - 2,0  13   De Waagtoren 1 (A)         ODI Workum (A)                 8       11   3,0 - 1,0  14   Purmerend 2 (A)            Voor Schut (C)                 14      36   4,0 - 0,0  15   Vredeburg (B)              Dubbel Glas (C)                30      44   4,0 - 0,0  16   Santpoort 2 (C)            Jong Magnus (C)                32      46   4,0 - 0,0  17   De laatste zet             Vindi, bibi,vomui (C)          47      35   0,5 - 3,5  18   Oppositie (B)              DJV (C)                        24      38   2,0 - 2,0  19   Purmerend 3 (B)            Santpoort 4 (C)                28      42   1,0 - 3,0  20   Heerhugowaard 2 (C)        Batman's Revenge (C)           45      33   1,5 - 2,5  21   MGT (B)                    De Wijker Toren 2 (C)          26      39   3,5 - 0,5  22   Drienerlo                  Schaakmat (B)                  41      25   1,0 - 3,0  23   ManChesster United (       Vroedschap van 1357 (B)        43      27   1,0 - 3,0       Ronde 3 Table Thuis                      Uit                           plnr    plnr  uitslag   1   Santpoort 1 (A)            Aartswoud 1 (A)                13      4    0,5 - 3,5   2   De Wijker Toren 1 (A)      De Waagtoren 4+ (A)            1       7    4,0 - 0,0   3   Heerhugowaard 1 (A)        Koedijk 1 (A)                  5       12   4,0 - 0,0   4   Purmerend 1 (A)            Krommenie (A)                  3       10   4,0 - 0,0   5   Caïssa (A)                 De Schaakmaatjes (A)           9       2    1,0 - 3,0   6   Kijk Uit (C)               Bergen 1 (B)                   37      15   0,0 - 4,0   7   Vroedschap van 1357 (B)    Purmerend 2 (A)                27      14   1,0 - 3,0   8   Anna Paulowna (B)          Vredeburg (B)                  17      30   2,5 - 1,5   9   Batman's Revenge (C)       De Waagtoren Hoeveel (B)       33      20   2,0 - 2,0  10   Jan en Ron (B)             Santpoort 2 (C)                19      32   1,0 - 3,0  11   Santpoort 3 (C)            De Daltons (B)                 31      18   2,5 - 1,5  12   Vindi, bibi,vomui (C)      DSC Drachten (B)               35      21   1,5 - 2,5  13   Schaakmat (B)              Chess Society (A)              25      6    1,0 - 3,0  14   Het Spaarne (B)            Aartswoud 2 (A)                29      16   3,0 - 1,0  15   Santpoort 4 (C)            Een Mooi Team (B)              42      22   1,0 - 3,0  16   Koedijk 2 (B)              Aartswoud 3 (C)                23      34   0,0 - 4,0  17   MGT (B)                    De Waagtoren 1 (A)             26      8    1,0 - 3,0  18   ODI Workum (A)             Oppositie (B)                  11      24   2,0 - 2,0  19   DJV (C)                    Purmerend 3 (B)                38      28   0,5 - 3,5  20   Voor Schut (C)             Heerhugowaard 2 (C)            36      45   3,0 - 1,0  21   De Wijker Toren 2 (C)      De laatste zet                 39      47   2,0 - 2,0  22   Dubbel Glas (C)            Drienerlo                      44      41   0,5 - 3,5  23   Jong Magnus (C)            ManChesster United (C)         46      43   2,0 - 2,0       Ronde 4 Table Thuis                      Uit                           plnr    plnr  uitslag   1   Aartswoud 1 (A)            De Wijker Toren 1 (A)          4       1    3,0 - 1,0   2   De Schaakmaatjes (A)       Purmerend 1 (A)                2       3    1,5 - 2,5   3   De Waagtoren 4+ (A)        Heerhugowaard 1 (A)            7       5    0,5 - 3,5   4   Santpoort 2 (C)            Santpoort 1 (A)                32      13   1,0 - 3,0   5   Purmerend 2 (A)            Santpoort 3 (C)                14      31   2,0 - 2,0   6   De Waagtoren 1 (A)         Anna Paulowna (B)              8       17   2,5 - 1,5   7   Een Mooi Team (B)          Caïssa (A)                     22      9    1,0 - 3,0   8   Koedijk 1 (A)              Het Spaarne (B)                12      29   0,0 - 4,0   9   Chess Society (A)          Bergen 1 (B)                   6       15   3,0 - 1,0  10   Krommenie (A)              DSC Drachten (B)               10      21   3,0 - 1,0  11   Aartswoud 3 (C)            Batman's Revenge (C)           34      33   3,5 - 0,5  12   De Waagtoren Hoeveel       Kijk Uit (C)                   20      37   3,5 - 0,5  13   Vredeburg (B)              Jan en Ron (B)                 30      19   2,0 - 2,0  14   Oppositie (B)              Vindi, bibi,vomui (C)          24      35   0,0 - 4,0  15   Aartswoud 2 (A)            MGT (B)                        16      26   4,0 - 0,0  16   Purmerend 3 (B)            ODI Workum (A)                 28      11   0,5 - 3,5  17   De Daltons (B)             Vroedschap van 1357 (B)        18      27   1,0 - 3,0  18   Drienerlo                  Koedijk 2 (B)                  41      23   1,0 - 3,0  19   Voor Schut (C)             Schaakmat (B)                  36      25   1,0 - 3,0  20   DJV (C)                    Santpoort 4 (C)                38      42   1,0 - 3,0  21   De laatste zet             Jong Magnus (C)                47      46   1,0 - 3,0  22   ManChesster United (C)     De Wijker Toren 2 (C)          43      39   1,0 - 3,0  23   Heerhugowaard 2 (C)        Dubbel Glas (C)                45      44   1,5 - 2,5       Ronde 5 Table Thuis                      Uit                           plnr    plnr  uitslag   1   Heerhugowaard 1 (A)        Aartswoud 1 (A)                5       4    3,0 - 1,0   2   Purmerend 1 (A)            Chess Society (A)              3       6    3,0 - 1,0   3   De Wijker Toren 1 (A)      Krommenie (A)                  1       10   3,5 - 0,5   4   Santpoort 1 (A)            De Schaakmaatjes (A)           13      2    0,0 - 4,0   5   Caïssa (A)                 Aartswoud 3 (C)                9       34   4,0 - 0,0   6   Het Spaarne (B)            De Waagtoren 1 (A)             29      8    1,5 - 2,5   7   Santpoort 3 (C)            De Waagtoren Hoeveel (B)       31      20   2,5 - 1,5   8   ODI Workum (A)             Purmerend 2 (A)                11      14   3,0 - 1,0   9   Vroedschap van 1357 (B)    Aartswoud 2 (A)                27      16   1,0 - 3,0  10   Anna Paulowna (B)          Santpoort 2 (C)                17      32   3,0 - 1,0  11   Bergen 1 (B)               Een Mooi Team (B)              15      22   1,0 - 3,0  12   DSC Drachten (B)           Santpoort 4 (C)                21      42   4,0 - 0,0  13   Schaakmat (B)              Koedijk 1 (A)                  25      12   3,5 - 0,5  14   Koedijk 2 (B)              De Waagtoren 4+ (A)            23      7    1,0 - 3,0  15   Vindi, bibi,vomui (C)      Jan en Ron (B)                 35      19   2,5 - 1,5  16   Kijk Uit (C)               Vredeburg (B)                  37      30   0,5 - 3,5  17   Batman's Revenge (C)       De Wijker Toren 2 (C)          33      39   3,0 - 1,0  18   Jong Magnus (C)            De Daltons (B)                 46      18   0,0 - 4,0  19   MGT (B)                    Drienerlo                      26      41   4,0 - 0,0  20   Dubbel Glas (C)            Purmerend 3 (B)                44      28   0,5 - 3,5  21   Oppositie (B)              Voor Schut (C)                 24      36   3,0 - 1,0  22   ManChesster United (C)     DJV (C)                        43      38   0,0 - 4,0  23   Heerhugowaard 2 (C)        De laatste zet                 45      47   1,0 - 3,0       Ronde 6 Table Thuis                      Uit                           plnr    plnr  uitslag   1   Heerhugowaard 1 (A)        Purmerend 1 (A)                5       3    0,0 - 4,0   2   De Waagtoren 1 (A)         De Wijker Toren 1 (A)          8       1    1,0 - 3,0   3   Aartswoud 1 (A)            Caïssa (A)                     4       9    2,5 - 1,5   4   De Schaakmaatjes (A)       Santpoort 3 (C)                2       31   2,5 - 1,5   5   Aartswoud 2 (A)            Vindi, bibi,vomui (C)          16      35   4,0 - 0,0   6   Chess Society (A)          Anna Paulowna (B)              6       17   1,0 - 3,0   7   Aartswoud 3 (C)            Santpoort 1 (A)                34      13   4,0 - 0,0   8   Een Mooi Team (B)          ODI Workum (A)                 22      11   1,0 - 3,0   9   De Waagtoren 4+ (A)        DSC Drachten (B)               7       21   2,0 - 2,0  10   Krommenie (A)              Schaakmat (B)                  10      25   1,5 - 2,5  11   Purmerend 2 (A)            Het Spaarne (B)                14      29   2,0 - 2,0  12   Vredeburg (B)              Batman's Revenge (C)           30      33   4,0 - 0,0  13   De Waagtoren Hoeveel (B    Bergen 1 (B)                   20      15   1,5 - 2,5  14   De Daltons (B)             MGT (B)                        18      26   2,0 - 2,0  15   Purmerend 3 (B)            Koedijk 2 (B)                  28      23   1,0 - 3,0  16   Koedijk 1 (A)              Vroedschap van 1357 (B)        12      27   2,0 - 2,0  17   Santpoort 4 (C)            Oppositie (B)                  42      24   1,5 - 2,5  18   Santpoort 2 (C)            Kijk Uit (C)                   32      37   2,5 - 1,5  19   Jan en Ron (B)             Jong Magnus (C)                19      46   4,0 - 0,0  20   De laatste zet             DJV (C)                        47      38   2,0 - 2,0  21   De Wijker Toren 2 (C)      Dubbel Glas (C)                39      44   3,0 - 1,0  22   Voor Schut (C)             ManChesster United (C)         36      43   2,0 - 2,0  23   Drienerlo                  Heerhugowaard 2 (C)            41      45   1,0 - 3,0       Ronde 7 Table Thuis                      Uit                           plnr    plnr  uitslag   1   Purmerend 1 (A)            Aartswoud 1 (A)                3       4    1,5 - 2,5   2   De Wijker Toren 1 (A)      De Schaakmaatjes (A)           1       2    1,5 - 2,5   3   Caïssa (A)                 Heerhugowaard 1 (A)            9       5    3,0 - 1,0   4   ODI Workum (A)             Aartswoud 2 (A)                11      16   2,5 - 1,5   5   Anna Paulowna (B)          Aartswoud 3 (C)                17      34   2,5 - 1,5   6   Schaakmat (B)              De Waagtoren 1 (A)             25      8    1,5 - 2,5   7   DSC Drachten (B)           Vredeburg (B)                  21      30   2,0 - 2,0   8   Het Spaarne (B)            De Waagtoren 4+ (A)            29      7    1,5 - 2,5   9   Santpoort 3 (C)            Krommenie (A)                  31      10   0,5 - 3,5  10   Santpoort 1 (A)            Purmerend 2 (A)                13      14   1,5 - 2,5  11   Vindi, bibi,vomui (C)      Een Mooi Team (B)              35      22   1,5 - 2,5  12   Bergen 1 (B)               Santpoort 2 (C)                15      32   1,5 - 2,5  13   Koedijk 2 (B)              Chess Society (A)              23      6    0,5 - 3,5  14   Oppositie (B)              Koedijk 1 (A)                  24      12   1,5 - 2,5  15   MGT (B)                    De Waagtoren Hoeveel (B)       26      20   2,5 - 1,5  16   Batman's Revenge (C)       De Daltons (B)                 33      18   0,5 - 3,5  17   Vroedschap van 1357 (B)    De Wijker Toren 2 (C)          27      39   2,5 - 1,5  18   DJV (C)                    Jan en Ron (B)                 38      19   0,5 - 3,5  19   De laatste zet             Purmerend 3 (B)                47      28   0,5 - 3,5  20   Jong Magnus (C)            Santpoort 4 (C)                46      42   2,5 - 1,5  21   Kijk Uit (C)               Drienerlo                      37      41   2,0 - 2,0  22   Dubbel Glas (C)            Voor Schut (C)                 44      36   3,0 - 1,0  23   ManChesster United (C)     Heerhugowaard 2 (C)            43      45   1,0 - 3,0

Hoofdsponsor:
Assurantiekantoor
BUITENDUIN b.v.
Specialist in pensioenen en hypotheken
(Neem contact op met Onno Polet Tel.: 072-5899545)

Sponsoren:

de tapijtgigant

 

Het toernooi werd mede mogelijk gemaakt door: Stichting "ít Zuydoutaerlandt"