Titel: 21e KOEDIJK Rapid-Toernooi voor 4-tallen

23-08-07

URL: E:\mijn documenten\website koedijk\05_06\koedijktoernooi2006.htm

22:47:59


22e KOEDIJK Rapid-Toernooi voor 4-tallen

Fotoreportage

Hoofdsponsor:

Assurantiekantoor
BUITENDUIN b.v.
Specialist in pensioenen en hypotheken
(Neem contact op met Onno Polet Tel.: 072-5899545)
Reeds aangemelde teams
Vorige toernooien

Website: http://www.schaakgroepkoedijk.nl

Sponsoren:


De Tapijtgigant

Het toernooi wordt mede mogelijk gemaakt door: Stichting "’t Zuydoutaerlandt"

Het op de koude elfde maart van 2006 gehouden Koedijktoernooi kende een deelname van 42 teams, hetgeen net geen record mag heten (43 teams in 2004). Het toernooi werd gewonnen door de Schaakmaatjes, een team wat bestond uit Hans Klarenbeek, Mark Klarenbeek, Chris de Saegher en Erwin Brouwer. Een soort Witte Paard (Z) uit de betere dagen. De sterk bezette eerste drie borden zorgden er voor dat na zes ronden twaalf matchpunten binnen waren. Slechts het als derde geplaatste (de nummer twee van de plaatsingslijst SBHA verscheen niet) Zuketort wist in de laatste ronde de Maatjes een halt toe te roepen, maar toen was het al te laat. Zuketort werd daarmee tweede en het als elfde geplaatste 0-0-0 1 werd knap derde. In de B-Groep lieten onze schaakvrienden uit Drienerlo zien dat ze behalve met de drank, ook met de schaakstukken raad weten en haalden een verassende eerste plaats (vijfde overall). Koedijk 1 met Ruud Niewenhuis, Ron Greven, Jan Meringa en Danny Stoop werden zesde en daarmee de nummer twee in groep B. In mijn Koedijkheugenis kan ik niet zo’n goede toernooiprestatie opdiepen.
In schril contrast hiermee stond de prestatie van Koedijk 2 (Jan van Dam, Dirk Slikker, Willem Punt en Jan Piersma) die de voorlaatste plaats in groep B (36e overall!) wisten te scoren. Ze verloren zelfs van de Daltons!
In groep C eindigde Santpoort 3 als eerste, voor Het Spaarne en Koedijk 3 (Rinus Roskam, Reg Roodzant, Dick Brugman en gast Ronald Kamps). Volgend jaar als Koedijk 2, jongens. De in de C-Groep favoriete Koedijkvariant TRoJE (Thijs van Wijngaarden, Ron Möllenkamp, Jan Hettema en Erik van Breukelen) speelde geen rol van betekenis, maar haalden altijd nog wel een matchpunt meer dan Koedijk 2.
Dubbel Glas met Sam Kuilboer, Herbert v.d. Splinter en Rob van Seeters mocht een welverdiende poedelprijs ophalen.
Het Toernooi kende een strak tijdschema en was perfect georganiseerd door Jan Rietveld, Erik Jostmeijer en Rinus Roskam en de nodige hulpen. Hans Schoon wist de afsluitende verloting tot en met de hoofdprijs (beertender) weer tot een goed einde te leiden.

Andere verslagen:

 van de site van: Schakers info

Schaakmaten winnen ‘Kleine Corus’

Zaterdag 11 maart werd voor de 22e keer het Koedijk rapidtoernooi voor 4 tallen in de Rietschoot gespeeld. Het toernooi wordt in de volksmond al het "kleine Corus" genoemd vanwege de nauwe banden die Corus en Schaakgroep Koedijk met elkaar hebben. Bij de organisatie bestond goede hoop dit jaar de 50 teams te halen maar mede door enkele afzeggingen wegens ziekte op het laatste moment kwamen er 42 viertallen aan de start.
Het toernooi - dat volgens de succesformule van zeven ronden Zwitsers wordt gespeeld - is bestemd voor "onderbondspelers" en voor huisschakers. Ze worden onderverdeeld in drie verschillende groepen, waar de teams hun eigen prijzen konden verdienen. Het winnende team "De Schaakmaatjes" had twee van die huisschakers in hun midden, de gebroeders Hans en Mark Klarenbeek die beiden al enkele jaren niet meer echt actief zijn, behalve thuis dan. Beiden scoorden 6½ uit 7 en zijn de schaakkunst duidelijk nog niet verleerd, teamgenoot Chris de Saegher behaalde 6 punten en de teamcaptain, Erwin Brouwer, zorgde voor 1 (schamel) punt.
Schaakmaatjes
Het schaakmatenteam was al na zes ronden toernooiwinnaar en werd voor het eerst verslagen in de slotronde door het team van Zukertort uit Amstelveen met 2½-½.
De teams Lange Rokade 1 en 2 kwamen ook op 11 MP waarbij de senioren de jeugd een half bordpuntje voor bleven. Team Drienerlo 1, studenten van de Universiteit Twente en al jaren vaste deelnemers in Koedijk - dit jaar als piraten uitgedost - wonnen met 10 MP (18½ BP) met een neuslengte voorsprong op Koedijk (16 BP).
De C-poule was een prooi voor Santpoort 3. De beste persoonlijke score werd behaald door Dennis Flohr die in het gelijknamige team van neven als enige op het toernooi de 100% score bereikte. Na afloop vond de traditionele Koedijker verloting plaats met dit jaar als hoofdprijs een felbegeerde Beertender met vaatje. De volgende editie staat gepland voor zaterdag 10 maart 2007.

Erik Jostmeijer.

Gerard van der Graaf op de NHSB-site:
ICH BIN EIN "KOEDIJKER"!

VOORUIT!

Grote gebeurtenissen werpen hun schaduw vooruit.
Daar moest ik zaterdag even aan denken. Schaakgroep Koedijk organiseerde voor 22e keer haar Rapidtoernooi voor 4-tallen in De Rietschoot. Ik mocht bij de start even aanschuiven bij een organisatie die alles goed voor elkaar had. Ook vorig jaar werd het toernooi gehouden in de sporthal. Zo hou je met 170 deelnemers toch nog overzicht. Het bracht mij op de gedachte hier op een soortgelijke wijze het snelschaakkampioenschap voor teams van de NHSB op 9 december 2006 onder te brengen. De organisatie van Koedijk 2006 was daarbij een gewoon een bevestiging van dat beeld. Terwijl we open staan voor alle suggesties hebben we daardoor iets achter de hand waarin alle vertrouwen gerechtvaardigd lijkt.
De eindstand van toernooi is op vele plaatsen (website Koedijk en Schaker Info) te vinden.
Meestal is op de NHSB-site voor dit soort evenementen geen ruimte. Ik permitteer me maar even een uitzondering. Ik ben geen lid, maar kom er graag, vandaar het gevoel van dit weekend: "ich bin ein ein Koe(dijker)".

De resultaten:

Eindstand:
RankPNo Name                    Score   Bord Buchholz  SB    Rating
   1   1(A) De Schaakmaatjes      12     20     57     46     2116
   2   3(A) Zukertort Amstelvee   11     20     65    51,5    1989
   3  11(A) 0-0-0 1               11    19,5    56    43,5    1860
   4   5(A) 0-0-0 2               11     19     59    42,5    1918
   5  22(B) Drienerlo 1           10    18,5    49     27     1767
   6  17(B) Koedijk 1             10     16     51     34     1788
   7   7(A) Chess Society         9     18,5    59    35,5    1905
   8  10(A) Santpoort 1           9     16,5    62     36     1884
   9  14(A) Team Flohr            9     16,5    55     30     1798
  10  35(C) Santpoort 3           9     14,5    51     30     1600
  11  24(B) 0-0-0 Zeven           9     14,5    46     24     1737
  12  12(A) Krommenie             8     17,5    53     25     1848
  13   4(A) Aartswoud             8     16,5    60    29,5    1920
  14   9(A) Bergen 1              8      16     54     26     1889
  15   6(A) Schaakmat             8     15,5    62    31,5    1906
  16  21(B) ODI/Workum            8     15,5    46    23,5    1768
  17  13(A) Anna Paulowna         8     14,5    50     28     1808
  18   8(A) SV De Amstel Uithoo   7      16     51    20,5    1889
  19  20(B) Magnus                7     14,5    48     21     1775
  20  27(B) Bergen 2              7      14     47     19     1688
  21  26(B) De Uil                7     13,5    55    25,5    1730
  22  33(C) Het Spaarne           7     13,5    45    22,5    1626
  23  18(B) Fusion 1              7      13     60     24     1785
  24  38(C) Koedijk 3             7      13     39     18     1534
  25  15(A) Chesshooligans        6     14,5    50    16,5    1793
  26  16(B) Hamerstukken          6      14     51    17,5    1796
  27  36(C) Santpoort 2           6     12,5    47     17     1565
  28  39(C) Bergen 3              6     12,5    44     11     1531
  29  31(C) Aartswoud 2           6     12,5    37     13     1646
  30  28(B) Oppositie             6      12     49    14,5    1686
  31  32(C) De Daltons            6      12     44    13,5    1627
  32  34(C) De Wijker Toren Vij   5      13     42     10     1664
  33  30(C) Troje                 5     11,5    44    11,5    1649
  34  40(C) Fusion 2              5     11,5    38    10,5    1430
  35  19(B) V.V.V.                5      11     48     11     1689
  36  25(B) Koedijk 2             4     10,5    47     11     1732
  37  44(C) Manchesster United    4     10,5    38      7     1325
  38  37(C) D.J.V.                4      10     37      7     1551
  39  23(B) Het Trojaanse Paard   4     9,5     52    12,5    1750
  40  41(C) Drienerlo 2           3     8,5     30      5     1420
  41  43(C) Heerhugowaard         3      8      37      7     1331
  42  42(C) Dubbel Glas           3     7,5     43     7,5    1347
Eindstand per groep:
 Rank  PNo  Name                    wdstrp bordp Buchholz   SB    Rating
  1     1   (A) De Schaakmaatjes      12     20     57      46     2116
  2     3   (A) Zukertort Amstelveen  11     20     65     51,5    1989
  3     11  (A) 0-0-0 1               11    19,5    56     43,5    1860
  4     5   (A) 0-0-0 2               11     19     59     42,5    1918
  7     7   (A) Chess Society          9    18,5    59     35,5    1905
  8     10  (A) Santpoort 1            9    16,5    62      36     1884
  9     14  (A) Team Flohr             9    16,5    55      30     1798
  12    12  (A) Krommenie              8    17,5    53      25     1848
  13    4   (A) Aartswoud              8    16,5    60     29,5    1920
  14    9   (A) Bergen 1               8     16     54      26     1889
  15    6   (A) Schaakmat              8    15,5    62     31,5    1906
  17    13  (A) Anna Paulowna          8    14,5    50      28     1808
  18    8   (A) SV De Amstel Uithoor   7     16     51     20,5    1889
  25    15  (A) Chesshooligans         6    14,5    50     16,5    1793
 Rank  PNo  Name                    wdstrp bordp Buchholz   SB    Rating
  5     22  (B) Drienerlo 1           10    18,5    49      27     1767
  6     17  (B) Koedijk 1             10     16     51      34     1788
  11    24  (B) 0-0-0 Zeven            9    14,5    46      24     1737
  16    21  (B) ODI/Workum             8    15,5    46     23,5    1768
  19    20  (B) Magnus                 7    14,5    48      21     1775
  20    27  (B) Bergen 2               7     14     47      19     1688
  21    26  (B) De Uil                 7    13,5    55     25,5    1730
  23    18  (B) Fusion 1               7     13     60      24     1785
  26    16  (B) Hamerstukken           6     14     51     17,5    1796
  30    28  (B) Oppositie              6     12     49     14,5    1686
  35    19  (B) V.V.V.                 5     11     48      11     1689
  36    25  (B) Koedijk 2              4    10,5    47      11     1732
  39    23  (B) Het Trojaanse Paard    4    9,5     52     12,5    1750
 Rank  PNo  Name                    wdstrp bordp Buchholz   SB    Rating
  10    35  (C) Santpoort 3            9    14,5    51      30     1600
  22    33  (C) Het Spaarne            7    13,5    45     22,5    1626
  24    38  (C) Koedijk 3              7     13     39      18     1534
  27    36  (C) Santpoort 2            6    12,5    47      17     1565
  28    39  (C) Bergen 3               6    12,5    44      11     1531
  29    31  (C) Aartswoud 2            6    12,5    37      13     1646
  31    32  (C) De Daltons             6     12     44     13,5    1627
  32    34  (C) De Wijker Toren Vijf   5     13     42      10     1664
  33    30  (C) Troje                  5    11,5    44     11,5    1649
  34    40  (C) Fusion 2               5    11,5    38     10,5    1430
  37    44  (C) Manchesster United     4    10,5    38      7      1325
  38    37  (C) D.J.V.                 4     10     37      7      1551
  40    41  (C) Drienerlo 2            3    8,5     30      5      1420
  41    43  (C) Heerhugowaard          3     8      37      7      1331
  42    42  (C) Dubbel Glas            3    7,5     43     7,5     1347
Resultaten per ronde:
Ronde 1 White                   Score  Black                    Score    Results    Nrs
   1    (A) De Schaakmaatjes   0 (0.0) (B) Het Trojaanse Paard 0 (0.0)  2-0 (4-0)  1 - 23
   2    (B) 0-0-0 Zeven        0 (0.0) (A) Zukertort Amstelvee 0 (0.0) 0-2 (0.5-3. 24 - 3
   3    (A) Aartswoud          0 (0.0) (B) Koedijk 2           0 (0.0) 2-0 (3.5-0. 4 - 25
   4    (B) De Uil             0 (0.0) (A) 0-0-0 2             0 (0.0)  0-2 (0-4)  26 - 5
   5    (A) Schaakmat          0 (0.0) (B) Bergen 2            0 (0.0)  2-0 (3-1)  6 - 27
   6    (B) Oppositie          0 (0.0) (A) Chess Society       0 (0.0)  0-2 (0-4)  28 - 7
   7    (A) Bergen 1           0 (0.0) (C) Troje               0 (0.0)  2-0 (3-1)  9 - 30
   8    (C) Aartswoud 2        0 (0.0) (A) SV De Amstel Uithoo 0 (0.0)  0-2 (0-4)  31 - 8
   9    (A) Santpoort 1        0 (0.0) (C) De Daltons          0 (0.0) 2-0 (3.5-0.10 - 32
   10   (C) De Wijker Toren Vij0 (0.0) (A) 0-0-0 1             0 (0.0)  0-2 (1-3) 34 - 11
   11   (A) Krommenie          0 (0.0) (C) Het Spaarne         0 (0.0)  0-2 (1-3) 12 - 33
   12   (C) Santpoort 3        0 (0.0) (A) Anna Paulowna       0 (0.0)  1-1 (2-2) 35 - 13
   13   (A) Team Flohr         0 (0.0) (C) Santpoort 2         0 (0.0)  2-0 (3-1) 14 - 36
   14   (B) Hamerstukken       0 (0.0) (C) Koedijk 3           0 (0.0)  2-0 (3-1) 16 - 38
   15   (C) D.J.V.             0 (0.0) (A) Chesshooligans      0 (0.0)  0-2 (0-4) 37 - 15
   16   (C) Bergen 3           0 (0.0) (B) Koedijk 1           0 (0.0)  0-2 (0-4) 39 - 17
   17   (B) Fusion 1           0 (0.0) (C) Fusion 2            0 (0.0) 2-0 (3.5-0.18 - 40
   18   (B) Magnus             0 (0.0) (C) Dubbel Glas         0 (0.0)  2-0 (4-0) 20 - 42
   19   (C) Heerhugowaard      0 (0.0) (B) ODI/Workum          0 (0.0) 0-2 (0.5-3.43 - 21
   20   (B) Drienerlo 1        0 (0.0) (C) Manchesster United  0 (0.0)  2-0 (3-1) 22 - 44
   21   (C) Drienerlo 2        0 (0.0) (B) V.V.V.              0 (0.0)  0-2 (0-4) 41 - 19
Ronde 2 White                   Score  Black                    Score    Results    Nrs
   1    (A) Chesshooligans     2 (4.0) (A) De Schaakmaatjes    2 (4.0)  0-2 (1-3)  15 - 1
   2    (A) 0-0-0 2            2 (4.0) (B) Hamerstukken        2 (3.0) 2-0 (2.5-1. 5 - 16
   3    (A) Chess Society      2 (4.0) (B) Fusion 1            2 (3.5) 0-2 (1.5-2. 7 - 18
   4    (A) SV De Amstel Uithoo2 (4.0) (B) Magnus              2 (4.0)  2-0 (3-1)  8 - 20
   5    (B) Koedijk 1          2 (4.0) (A) Aartswoud           2 (3.5)  0-2 (0-4)  17 - 4
   6    (B) V.V.V.             2 (4.0) (A) Schaakmat           2 (3.0)  0-2 (0-4)  19 - 6
   7    (A) Zukertort Amstelvee2 (3.5) (A) Team Flohr          2 (3.0) 2-0 (2.5-1. 3 - 14
   8    (C) Het Spaarne        2 (3.0) (A) Santpoort 1         2 (3.5)  0-2 (0-4) 33 - 10
   9    (B) ODI/Workum         2 (3.5) (A) Bergen 1            2 (3.0)  0-2 (1-3)  21 - 9
   10   (A) 0-0-0 1            2 (3.0) (B) Drienerlo 1         2 (3.0)  2-0 (3-1) 11 - 22
   11   (A) Anna Paulowna      1 (2.0) (A) Krommenie           0 (1.0)  0-2 (1-3) 13 - 12
   12   (B) Het Trojaanse Paard0 (0.0) (C) Santpoort 3         1 (2.0)  1-1 (2-2) 23 - 35
   13   (B) Bergen 2           0 (1.0) (C) Bergen 3            0 (0.0)  2-0 (4-0) 27 - 39
   14   (C) Manchesster United 0 (1.0) (C) De Wijker Toren Vij 0 (1.0)  0-2 (0-4) 44 - 34
   15   (C) Troje              0 (1.0) (C) Drienerlo 2         0 (0.0) 2-0 (2.5-1.30 - 41
   16   (C) Santpoort 2        0 (1.0) (B) 0-0-0 Zeven         0 (0.5)  1-1 (2-2) 36 - 24
   17   (C) Koedijk 3          0 (1.0) (B) De Uil              0 (0.0) 0-2 (0.5-3.38 - 26
   18   (B) Koedijk 2          0 (0.5) (C) D.J.V.              0 (0.0)  2-0 (4-0) 25 - 37
   19   (C) De Daltons         0 (0.5) (C) Heerhugowaard       0 (0.5)  2-0 (4-0) 32 - 43
   20   (C) Fusion 2           0 (0.5) (B) Oppositie           0 (0.0) 0-2 (1.5-2.40 - 28
   21   (C) Dubbel Glas        0 (0.0) (C) Aartswoud 2         0 (0.0) 2-0 (2.5-1.42 - 31
Ronde 3 White                   Score  Black                    Score    Results    Nrs
   1    (A) Aartswoud          4 (7.5) (A) SV De Amstel Uithoo 4 (7.0) 2-0 (3.5-0. 4 - 8
   2    (A) Santpoort 1        4 (7.5) (A) Zukertort Amstelvee 4 (6.0)  1-1 (2-2)  10 - 3
   3    (A) Schaakmat          4 (7.0) (A) 0-0-0 1             4 (6.0)  2-0 (3-1)  6 - 11
   4    (A) De Schaakmaatjes   4 (7.0) (A) Bergen 1            4 (6.0)  2-0 (3-1)  1 - 9
   5    (B) Fusion 1           4 (6.0) (A) 0-0-0 2             4 (6.5) 0-2 (0.5-3. 18 - 5
   6    (B) Koedijk 2          2 (4.5) (A) Chess Society       2 (5.5)  0-2 (0-4)  25 - 7
   7    (B) Magnus             2 (5.0) (C) Het Spaarne         2 (3.0)  1-1 (2-2) 20 - 33
   8    (B) De Uil             2 (3.5) (A) Chesshooligans      2 (5.0)  1-1 (2-2) 26 - 15
   9    (A) Krommenie          2 (4.0) (B) Bergen 2            2 (5.0)  2-0 (4-0) 12 - 27
   10   (C) De Wijker Toren Vij2 (5.0) (B) V.V.V.              2 (4.0) 0-2 (1.5-2.34 - 19
   11   (A) Team Flohr         2 (4.5) (C) Troje               2 (3.5)  2-0 (3-1) 14 - 30
   12   (B) Hamerstukken       2 (4.5) (C) De Daltons          2 (4.5)  1-1 (2-2) 16 - 32
   13   (C) Santpoort 3        2 (4.0) (B) ODI/Workum          2 (4.5)  1-1 (2-2) 35 - 21
   14   (B) Oppositie          2 (2.5) (B) Koedijk 1           2 (4.0)  0-2 (1-3) 28 - 17
   15   (B) Drienerlo 1        2 (4.0) (C) Dubbel Glas         2 (2.5) 2-0 (3.5-0.22 - 42
   16   (B) 0-0-0 Zeven        1 (2.5) (A) Anna Paulowna       1 (3.0)  0-2 (1-3) 24 - 13
   17   (C) Santpoort 2        1 (3.0) (B) Het Trojaanse Paard 1 (2.0)  1-1 (2-2) 36 - 23
   18   (C) Aartswoud 2        0 (1.5) (C) Fusion 2            0 (2.0)  1-1 (2-2) 31 - 40
   19   (C) Heerhugowaard      0 (0.5) (C) Koedijk 3           0 (1.5)  1-1 (2-2) 43 - 38
   20   (C) D.J.V.             0 (0.0) (C) Drienerlo 2         0 (1.5)  2-0 (3-1) 37 - 41
   21   (C) Bergen 3           0 (0.0) (C) Manchesster United  0 (1.0)  2-0 (3-1) 39 - 44
Ronde 4 White                   Score  Black                    Score    Results    Nrs
   1    (A) Schaakmat          6 (10.0)(A) Aartswoud          6 (11.0)  1-1 (2-2)  6 - 4
   2    (A) 0-0-0 2            6 (10.0)(A) De Schaakmaatjes   6 (10.0) 0-2 (1.5-2. 5 - 1
   3    (A) Bergen 1           4 (7.0) (A) Santpoort 1         5 (9.5)  0-2 (1-3)  9 - 10
   4    (A) Zukertort Amstelvee5 (8.0) (A) Chess Society       4 (9.5) 0-2 (1.5-2. 3 - 7
   5    (B) Koedijk 1          4 (7.0) (A) Krommenie           4 (8.0) 2-0 (2.5-1.17 - 12
   6    (A) SV De Amstel Uithoo4 (7.5) (B) Drienerlo 1         4 (7.5) 0-2 (1.5-2. 8 - 22
   7    (B) V.V.V.             4 (6.5) (A) Team Flohr          4 (7.5)  0-2 (1-3) 19 - 14
   8    (A) 0-0-0 1            4 (7.0) (B) Fusion 1            4 (6.5) 2-0 (3.5-0.11 - 18
   9    (A) Chesshooligans     3 (7.0) (C) Santpoort 3         3 (6.0) 0-2 (1.5-2.15 - 35
   10   (C) De Daltons         3 (6.5) (B) Magnus              3 (7.0)  1-1 (2-2) 32 - 20
   11   (B) ODI/Workum         3 (6.5) (B) Hamerstukken        3 (6.5)  2-0 (3-1) 21 - 16
   12   (A) Anna Paulowna      3 (6.0) (B) De Uil              3 (5.5)  0-2 (1-3) 13 - 26
   13   (C) Het Spaarne        3 (5.0) (B) Koedijk 2           2 (4.5) 0-2 (1.5-2.33 - 25
   14   (B) Het Trojaanse Paard2 (4.0) (C) De Wijker Toren Vij 2 (6.5) 2-0 (3.5-0.23 - 34
   15   (B) Bergen 2           2 (5.0) (C) Santpoort 2         2 (5.0)  1-1 (2-2) 27 - 36
   16   (C) Troje              2 (4.5) (C) D.J.V.              2 (3.0)  1-1 (2-2) 30 - 37
   17   (C) Dubbel Glas        2 (3.0) (B) Oppositie           2 (3.5)  0-2 (1-3) 42 - 28
   18   (B) 0-0-0 Zeven        1 (3.5) (C) Bergen 3            2 (3.0)  2-0 (3-1) 24 - 39
   19   (C) Fusion 2           1 (4.0) (C) Heerhugowaard       1 (2.5) 2-0 (3.5-0.40 - 43
   20   (C) Koedijk 3          1 (3.5) (C) Aartswoud 2         1 (3.5)  1-1 (2-2) 38 - 31
   21   (C) Drienerlo 2        0 (2.5) (C) Manchesster United  0 (2.0)  1-1 (2-2) 41 - 44
Ronde 5 White                   Score  Black                    Score    Results    Nrs
   1    (A) De Schaakmaatjes   8 (12.5)(A) Aartswoud          7 (13.0)  2-0 (3-1)  1 - 4
   2    (A) Santpoort 1        7 (12.5)(A) Schaakmat          7 (12.0)  1-1 (2-2)  10 - 6
   3    (A) Chess Society      6 (12.0)(B) Koedijk 1           6 (9.5) 2-0 (3.5-0. 7 - 17
   4    (B) Drienerlo 1        6 (10.0)(A) 0-0-0 2            6 (11.5)  0-2 (1-3)  22 - 5
   5    (A) Team Flohr         6 (10.5)(A) 0-0-0 1            6 (10.5)  1-1 (2-2) 14 - 11
   6    (C) Santpoort 3        5 (8.5) (A) Zukertort Amstelvee 5 (9.5)  0-2 (0-4)  35 - 3
   7    (B) De Uil             5 (8.5) (B) ODI/Workum          5 (9.5)  1-1 (2-2) 26 - 21
   8    (A) Krommenie          4 (9.5) (B) Het Trojaanse Paard 4 (7.5)  2-0 (3-1) 12 - 23
   9    (B) Koedijk 2          4 (7.0) (A) SV De Amstel Uithoo 4 (9.0) 0-2 (0.5-3. 25 - 8
   10   (B) Magnus             4 (9.0) (A) Bergen 1            4 (8.0) 2-0 (2.5-1. 20 - 9
   11   (B) Fusion 1           4 (7.0) (C) De Daltons          4 (8.5)  2-0 (3-1) 18 - 32
   12   (B) Oppositie          4 (6.5) (B) V.V.V.              4 (7.5)  1-1 (2-2) 28 - 19
   13   (C) Santpoort 2        3 (7.0) (A) Chesshooligans      3 (8.5)  1-1 (2-2) 36 - 15
   14   (B) Hamerstukken       3 (7.5) (C) Het Spaarne         3 (6.5)  1-1 (2-2) 16 - 33
   15   (C) Fusion 2           3 (7.5) (B) Bergen 2            3 (7.0)  0-2 (0-4) 40 - 27
   16   (C) Troje              3 (6.5) (A) Anna Paulowna       3 (7.0)  1-1 (2-2) 30 - 13
   17   (C) D.J.V.             3 (5.0) (B) 0-0-0 Zeven         3 (6.5) 0-2 (1.5-2.37 - 24
   18   (C) De Wijker Toren Vij2 (7.0) (C) Dubbel Glas         2 (4.0)  2-0 (3-1) 34 - 42
   19   (C) Bergen 3           2 (4.0) (C) Koedijk 3           2 (5.5)  0-2 (1-3) 39 - 38
   20   (C) Aartswoud 2        2 (5.5) (C) Drienerlo 2         1 (4.5)  2-0 (4-0) 31 - 41
   21   (C) Manchesster United 1 (4.0) (C) Heerhugowaard       1 (3.0)  2-0 (3-1) 44 - 43
Ronde 6 White                   Score  Black                    Score    Results    Nrs
   1    (A) Chess Society      8 (15.5)(A) De Schaakmaatjes   10 (15.5) 0-2 (1-3)  7 - 1
   2    (A) 0-0-0 2            8 (14.5)(A) Santpoort 1        8 (14.5)  1-1 (2-2)  5 - 10
   3    (A) Zukertort Amstelvee7 (13.5)(A) Schaakmat          8 (14.0)  2-0 (4-0)  3 - 6
   4    (A) Aartswoud          7 (14.0)(A) Team Flohr         7 (12.5)  1-1 (2-2)  4 - 14
   5    (A) 0-0-0 1            7 (12.5)(A) Krommenie          6 (12.5)  2-0 (3-1) 11 - 12
   6    (A) SV De Amstel Uithoo6 (12.5)(B) De Uil             6 (10.5)  1-1 (2-2)  8 - 26
   7    (B) ODI/Workum         6 (11.5)(B) Fusion 1           6 (10.0)  1-1 (2-2) 21 - 18
   8    (B) Koedijk 1          6 (10.0)(B) Magnus             6 (11.5)  2-0 (3-1) 17 - 20
   9    (B) V.V.V.             5 (9.5) (B) Drienerlo 1        6 (11.0)  0-2 (0-4) 19 - 22
   10   (B) Bergen 2           5 (11.0)(C) Santpoort 3         5 (8.5) 0-2 (0.5-3.27 - 35
   11   (B) 0-0-0 Zeven        5 (9.0) (B) Oppositie           5 (8.5) 2-0 (2.5-1.24 - 28
   12   (A) Chesshooligans     4 (10.5)(C) De Wijker Toren Vij4 (10.0)  1-1 (2-2) 15 - 34
   13   (A) Bergen 1           4 (9.5) (C) Aartswoud 2         4 (9.5) 2-0 (3.5-0. 9 - 31
   14   (B) Het Trojaanse Paard4 (8.5) (B) Hamerstukken        4 (9.5)  0-2 (1-3) 23 - 16
   15   (C) De Daltons         4 (9.5) (B) Koedijk 2           4 (7.5) 2-0 (2.5-1.32 - 25
   16   (A) Anna Paulowna      4 (9.0) (C) Santpoort 2         4 (9.0)  2-0 (3-1) 13 - 36
   17   (C) Het Spaarne        4 (8.5) (C) Troje               4 (8.5)  2-0 (3-1) 33 - 30
   18   (C) Koedijk 3          4 (8.5) (C) D.J.V.              3 (6.5) 2-0 (2.5-1.38 - 37
   19   (C) Manchesster United 3 (7.0) (C) Fusion 2            3 (7.5)  1-1 (2-2) 44 - 40
   20   (C) Dubbel Glas        2 (5.0) (C) Bergen 3            2 (5.0) 0-2 (0.5-3.42 - 39
   21   (C) Heerhugowaard      1 (4.0) (C) Drienerlo 2         1 (4.5)  1-1 (2-2) 43 - 41
Ronde 7 White                   Score  Black                    Score    Results    Nrs
   1    (A) De Schaakmaatjes   12 (18.5(A) Zukertort Amstelvee9 (17.5) 0-2 (1.5-2. 1 - 3
   2    (A) Santpoort 1        9 (16.5)(A) 0-0-0 1            9 (15.5)  0-2 (0-4) 10 - 11
   3    (A) Schaakmat          8 (14.0)(A) 0-0-0 2            9 (16.5) 0-2 (1.5-2. 6 - 5
   4    (A) Team Flohr         8 (14.5)(A) Chess Society      8 (16.5)  1-1 (2-2)  14 - 7
   5    (B) Drienerlo 1        8 (15.0)(A) Aartswoud          8 (16.0) 2-0 (3.5-0. 22 - 4
   6    (B) Fusion 1           7 (12.0)(B) Koedijk 1          8 (13.0)  0-2 (1-3) 18 - 17
   7    (C) Santpoort 3        7 (12.0)(A) SV De Amstel Uithoo7 (14.5) 2-0 (2.5-1. 35 - 8
   8    (B) Oppositie          5 (10.0)(B) ODI/Workum         7 (13.5)  1-1 (2-2) 28 - 21
   9    (B) De Uil             7 (12.5)(A) Bergen 1           6 (13.0)  0-2 (1-3)  26 - 9
   10   (A) Krommenie          6 (13.5)(C) De Daltons         6 (12.0)  2-0 (4-0) 12 - 32
   11   (B) Hamerstukken       6 (12.5)(A) Anna Paulowna      6 (12.0) 0-2 (1.5-2.16 - 13
   12   (B) Magnus             6 (12.5)(C) Koedijk 3          6 (11.0)  1-1 (2-2) 20 - 38
   13   (A) Chesshooligans     5 (12.5)(C) Het Spaarne        6 (11.5)  1-1 (2-2) 15 - 33
   14   (C) De Wijker Toren Vij5 (12.0)(B) 0-0-0 Zeven        7 (11.5)  0-2 (1-3) 34 - 24
   15   (B) Bergen 2           5 (11.5)(B) V.V.V.              5 (9.5) 2-0 (2.5-1.27 - 19
   16   (B) Koedijk 2          4 (9.0) (C) Santpoort 2        4 (10.0) 0-2 (1.5-2.25 - 36
   17   (C) Aartswoud 2        4 (10.0)(C) Manchesster United  4 (9.0) 2-0 (2.5-1.31 - 44
   18   (C) Bergen 3           4 (8.5) (B) Het Trojaanse Paard 4 (9.5)  2-0 (4-0) 39 - 23
   19   (C) Troje              4 (9.5) (C) Fusion 2            4 (9.5)  1-1 (2-2) 30 - 40
   20   (C) D.J.V.             3 (8.0) (C) Heerhugowaard       2 (6.0)  1-1 (2-2) 37 - 43
   21   (C) Drienerlo 2        2 (6.5) (C) Dubbel Glas         2 (5.5)  1-1 (2-2) 41 - 42

Pagina 10 van 10