Geschiedenis Koedijk 2

Geschiedenis Koedijk 1
Geschiedenis Koedijk 3, 4 en 5

87/88: zesde in 4D (6-2)

88/89: zesde in 4? (8-3)

89/90: vijfde in 4C (7-2)

90/91: derde in 4C (7-8)

Vierde klasse C 91/92

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1 Schaakmat 2

*

5

4

5

5

6

7

13

37½

2 De Viersprong

3

*

5

5

5

5

5

5

12

33

3 Lange Rochade 5

4

3

*

4

6

5

10

32

4 Heerhugowaard 3

3

3

4

*

2

4

5

7

6

28

5 Koedijk 2

3

6

*

7

4

5

29½

6 Caïssa 4

3

3

4

*

4

4

23½

7 Obdam

2

3

2

3

1

*

4

3

20½

8 Opening '64 2

1

3

3

1

4

4

4

*

3

20

Vierde klasse C 92/93

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1 De Pioniers

*

5

6

6

6

8

12

38

2 Lange Rochade 5

3

*

4

5

6

11

35½

3 De Viersprong

2

4

*

5

11

33

4 Purmerend 6

3

*

5

10

32½

5 Obdam

*

3

6

4

26½

6 Schaakmat 3

2

3

5

*

5

4

22½

7 Koedijk 2

2

2

3

2

*

4

21½

8 Bergen 3

0

½

3

*

0

14½

Vierde Klasse C 93/94

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1 DJV 1

*

4

3

5

6

6

8

11

36½

2 Koedijk 2

4

*

2

7

4

6

10

37

3 Warmenhuizen '76

5

*

_

5

10

27

4 De Viersprong

6

*

4

5

9

34

5 Obdam

3

1

4

*

5

2

5

21

6 Schaakmat 3

2

4

_

3

*

5

5

20

7 Opening 64 2

2

½

6

*

3

2

21

8 Bergen 3

0

2

3

3

3

5

*

2

19½

Vierde klasse C 94/95

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1 Koedijk 2

*

4

6

7

13

39

2 VVV 4

*

5

6

4

6

9

32½

3 DJV 1

4

*

3

4

7

8

33½

4 Opening 64 2

*

5

8

28

5 De Viersprong

2

3

5

*

4

7

30½

6 Obdam

2

4

*

5

7

26

7 Warmenhuizen '76 2

½

4

3

4

3

*

4

20½

8 Schaakmat 3

1

2

1

½

*

0

14

Derde klasse B 95/96

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1 Aartswoud 2

*

6

6

_

12

35

2 Opening 64 1

*

5

_

8

28½

3 KTV 2

3

*

7

_

8

28

4 Caïssa 3

½

*

6

_

6

22½

5 Lange Rochade 6

2

*

4

5

_

5

19½

6 Koedijk 2

1

2

4

*

5

_

3

17

7 Attaqueer 2

2

3

3

*

_

0

17½

Derde klasse A 96/97

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1 Heerhugowaard 3

*

5

5

12

34½

2 En Passant

*

4

4

4

6

11

33½

3 MSC 2

3

4

*

5

3

4

6

5

8

30

4 DOS

3

*

6

5

8

30

5 Magnus 2

4

5

*

6

5

7

29½

6 Warmenhuizen '76 1

3

4

2

*

6

6

7

27

7 Anna Paulowna 2

4

2

2

2

*

5

3

21

8 Koedijk 2

2

3

3

3

2

3

*

0

18½

Vierde klasse C 97/98

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1 Schaakmat 3

*

4

5

5

4

8

.

10

30½

2 Lange Rochade 8

*

4

6

6

.

9

33½

3 Koedijk 2

4

4

*

4

6

.

9

30

4 Opening 64 2

3

2

4

*

2

.

5

22

5 DJV 2

3

½

2

*

6

.

4

17½

6 Obdam

4

2

2

*

.

3

21½

7 Warmenhuizen '76 2

0

6

½

*

.

2

13

Vierde klasse D 98/99

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1 Koedijk 2

*

2

6

5

4

.

9

26

2 Lasker

*

6

.

8

28½

3 Pat Mat 3

6

*

3

4

.

7

28½

4 Purmerend 6

2

*

3

.

6

25

5 Castricum 4

3

5

5

*

3

.

6

23

6 Purmerend 7

4

2

4

5

*

.

4

20

7 ZSC/Saende 5

½

*

.

2

17

Derde klasse C 99/00

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1 Krommenie 2

*

5

6

12

37½

2 DOS

*

4

3

11

31½

3 DJV 1

4

*

4

6

8

10

34½

4 Opening 64 1

3

5

*

3

6

8

32½

5 Warmenhuizen '76 1

4

5

*

1

5

7

29½

6 Koedijk 2

2

½

*

5

8

4

24

7 Oppositie 2

2

2

7

3

*

4

23½

8 0-0-0 7

0

3

0

*

0

11

Derde klasse C 2000/2001

Team

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1 Aris de Heer

*

5

4

6

6

13

37½

2 Opening 64 1

*

5

4

11

36½

3 Warmenhuizen '76 1

3

*

6

6

10

31

4 Purmerend 5

4

*

6

6

7

29

5 DOS

2

3

*

5

6

26

6 DJV 2

2

2

*

4

6

5

24½

7 Caïssa 4

2

4

*

6

3

21

8 Koedijk 2

4

2

2

3

2

2

*

1

18½

Eindstand 4e klasse A 2001/2002:

Nr

Team

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1

Koedijk 2

*

5

6

14

39.5

2

M.S.C. 3

*

6

6

12

38.5

3

Bergen 2

3

*

5

6

7

8

34.5

4

Magnus 2

2

3

*

6

4

8

7

31

5

Heerhugowaard 3

2

2

2

*

4

7

24.5

6

Bergen 3

4

*

4

4

20.5

7

M.S.C. 4

2

0

4

*

6

3

18.5

8

Warmenhuizen 2

1

4

2

*

1

17

Eindstand 3e klasse A 2002 / 2003

Nr

Team

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1

En Passant

*

3

4

4

5

10

32.5

2

Schaakmat 1

5

*

3

6

10

32

3

M.S.C. 2

*

10

29.5

4

De Juiste Voortz. 1

*

5

4

7

28.5

5

Aartswoud 3

4

5

3

*

4

6

26.5

6

Heerhugowaard 3

4

2

*

3

5

27

7

Schaakgroep Koedijk 2

4

5

*

3

5

25

8

De Strandloper

3

4

5

*

3

23

4e Klasse A 2003-2004

Nr

Team

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

De Pionier

 

5

.

8

12

32

Schaakgroep Koedijk 2

3

 

3

5

7

10

33½

Magnus 2

 

.

6

7

6

8

29½

M.S.C. 3

.

 

4

7

27½

De Strandloper

5

4

 

5

.

7

27½

Warmenhuizen 2

3

2

3

 

4

23

M.S.C. 4

.

1

1

 

2

13

Bergen 3

0

2

.

 

0

14

4e klasse A 2004 – 2005

Nr

Team

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

S.V. De Wijker Toren 5

5

5

5

6

6

14

39

Schaakgroep Koedijk 2

3

6

5

12

34

Purmerend 5

3

6

6

4

7

9

34

Oppositie 3

2

5

8

27½

Het Witte Paard 3

2

5

6

28½

Castricum 4

3

2

3

6

4

24½

Excelsior 4

2

3

4

3

2

5

3

20½

Purmerend 7

2

1

3

0

16

3e klasse B 2005 - 2006

Nr

Team

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

Krommenie 2

 

4

5

5

11

36

HWP Haarlem 4

4

 

1

5

6

11

30½

Vredeburg 1

½

7

 

2

5

6

10

32½

Aris de Heer

6

 

6

8

32½

Schaakgroep Koedijk 2

3

3

 

5

2

6

26½

Assendelft

3

3

 

4

5

26

Lasker 1

3

2

2

2

6

 

4

24

Het Verdronken Paard

½

4

 

1

16

3e klasse B 2006 – 2007

Nr

Team

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

H.S.V. De Eenhoorn 3

 

5

7

6

14

40

Oppositie 2

 

3

5

10

33½

De Groene Zes

3

5

 

6

6

5

8

31

Caïssa 3

 

5

3

8

29½

Schaakgroep Koedijk 2

3

3

 

4

5

6

7

28

Purmerend 4

2

5

4

 

6

7

26½

De Waagtoren 7

1

2

3

 

4

1

19½

S.V. De Wijker Toren 5

2

3

½

2

2

4

 

1

16

3e Klasse A 2007 - 2008

Schaakgroep Koedijk 2

 

4

5

4

7

5

12

37

Bergen 2

4

 

7

5

5

5

11

35

Aartswoud 3

3

1

 

5

4

7

25½

Warmenhuizen 1

4

3

 

4

6

27

K.T.V. 2

3

 

6

3

6

26

M.S.C. 3

3

2

 

6

22½

Caïssa 4

1

3

4

 

5

26

Attaqueer 1

3

4

5

 

3

25

2e klasse B 2008 – 2009

 

Team

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1

 Magnus/Anna P. 1

 

5

7

4

4

12

36½

2

 De Waagtoren 5

3

 

4

5

5

11

33½

3

 Oppositie1

1

 

5

4

9

30

4

 Het Witte Paard (Z) 2

4

4

 

4

7

27

5

 Bergen 2

 

6

7

6

32½

6

 Purmerend 3

4

3

3

 

4

6

27½

7

 Schaakgroep Koedijk 2

3

4

4

2

4

 

5

24

8

 S.V. De Wijker Toren 4

1

 

0

13

3e klasse A 2009 – 2010

 

Team

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1

 Schaakgroep Koedijk 2

 

4

5

5

11

30

2

 H.S.V. De Eenhoorn 4

 

4

4

3

4

9

32½

3

 K.T.V. 2

4

 

5

2

4

8

26½

4

 Aartswoud 3

4

4

3

 

3

5

6

29

5

 Schaakmat 1

6

5

 

5

3

6

28½

6

 Magnus/A. P. 2

5

3

 

4

4

6

27½

7

 De Juiste Voortzetting 1

3

4

4

3

5

4

 

4

6

27

8

 Caļssa 4

3

4

4

 

4

23

2e klasse A 2010 – 2011

  Team 1 2 3 4 5 6 7 8 Match Bord
1  Magnus/Anna Paulowna 1   5 5   12 32
2  Caissa 3 3   5 4 4 10 29½
3  Schaaklust 3   4 5 4 8 28½
4  En Passant   3 4   3 4 7 6 25½
5  De Waagtoren 5 4 5   2 5 4 6 25
6  Heerhugowaard 2 4 3 4 6     6 24
7  Castricum 3 3     2 22½
8  Schaakgroep Koedijk 2 4 1 4   2 21

3e klasse A 2011 – 2012

  Team 1 2 3 4 5 6 7 8 Match Bord
1  Bakkum   4 7 7 9 33
2  De Strandloper   4 4 5 4 7 5 9 32½
3  Schaakgroep Koedijk 2 4   5 6 9 30
4  De Juiste Voortzetting 4 4   2 8 31
5  Castricum 3 3   4 7 27½
6  Opening '64 2 4 6   4 6 28
7  s.v. Harenkarspel-WH'76 1 1 3 4   5 21½
8  Oppositie 2 1 3 2 4   3 20½

3e klasse B 2012 – 2013

  Team 1 2 3 4 5 6 7 8 Match Bord
1  Krommenie 2   4 6 7 13 39
2  Schaakgroep Koedijk 2 4   6 5 11 38
3  Oppositie 1   4 11 35
4  Excelsior 2 2 2   5 4 7 7 28
5  Heerhugowaard 3 3 3   7 6 29
6  Opening '64 2   4 23½
7  Castricum 3 4 4 1   4 20
8  Vredeburg 2 1 ½ 1   0 11½

2e klasse A 2013 – 2014

  Team 1 2 3 4 5 6 7 8 Match Bord
1  De Waagtoren 5   6 6 12 34½
2  En Passant   4 5   7 11 32½
3  M.S.C.   5 4 5 9 31
4  Opening '64 4 3   4 4 7 29½
5  Heerhugowaard 2 3 4 4   7 6 28½
6  Aartswoud 3 2   6 27
7  Schaakmat 2   3 4   4 2 18
8  Schaakgroep Koedijk 2 1 1 4   1 15

Koedijk 2 Derde klasse A Competitie 2015-2016

Kruistabel
  Team 1 2 3 4 5 6 7 8 Match Bord
1  Aartswoud 4   3 5 4 6 13 30½
2  Opening '64 2   3 4 9 22½
3  De Waagtoren 7J (vr!) 3 3   4 2 4 8 24
4  Warmenhuizen'76 1   4 2 3 7 21½
5  Magnus-Anna Paulowna Comb. 2 2 2   4 6 20
6  Schaakgroep Koedijk 2 2 2 4 4   2 6 20
7  Bergen 3 2 3   5 18½
8  M.S.C. 3 0 ½ ½ 2 4   2 11
Klasse informatie
Uitslag O'64 2-Awd 4 gewijzigd in 2½-3½ wegens niet-ger. speler bij O'64

Koedijk 2 - 3e klasse B Competitie 2016-2017

  Team 1 2 3 4 5 6 7 Match Bord
1  Schaakmat   5 4 6 5 10 28
2  De Strandloper 1   5 5 10 23½
3  Schaakgroep Koedijk 2   4 10 21½
4  Aartswoud 5 2 1   3 5 15½
5  M.S.C. 2 0 2   4 13
6  Magnus Anna Paulowna Comb. 3 1   4 2 14
7  Bergen 3 ½ 1 3 2   1 10½



Ga naar top