Geschiedenis Koedijk 1:

Geschiedenis Koedijk 2
Geschiedenis Koedijk 3, 4 en 5

84/85: 7e in 4C (1 punt)

85/86: 3e in 4C (6-7)

86/87: 3e in 4C (7-9)

87-88: 1e in 4C (5-8)

88/89: 1e in 3A (7-10)

seizoen 89-90, kl. 2A:

1. Magnus 2

7 - 11

34 1/2

2. KTV

7 - 10

31

3. H'waard 2

7 - 8

29

4. Caissa 3

7 - 8

28 1/2

5. Aartswoud 2

7 - 6

26

6. MSC 2

7 - 5

27

7. Koedijk 1

7 - 5

24 1/2

8. Anna Paulowna

7 - 3

23 1/2

90/91: laatste in 2A (7-0)

Derde klasse B (1991/1992)

Team

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1 DOS 1

*

4

6

5

13

34

2 Wieringermeer 2

*

5

4

7

11

35

3 Koedijk 1

3

*

4

5

8

9

34½

4 Lange Rochade 3

4

*

5

5

6

9

32½

5 Strandloper

4

4

3

3

*

4

4

4

5

26

6 Bergen 2

2

3

4

*

4

4

23½

7 Warmenhuizen

0

2

4

*

3

18

8 VVV 5

3

1

4

4

*

2

20½

Derde klasse B (1992/1993)

Team

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1 Koedijk 1

*

5

6

12

35½

2 Lange Rochade 3

*

6

6

6

10

37

3 Schaakmat 2

3

*

5

10

31½

4 Caïssa 3

2

*

4

5

4

10

30½

5 Wieringermeer 1

2

3

4

*

5

29

6 Strandloper

*

4

23½

7 Bergen 2

2

3

*

5

4

21

8 Schaaklust 2

2

4

½

3

*

1

16

Tweede klasse B (1993/1994)

Team

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1 Lange Rochade 2

*

6

5

4

5

7

13

37

2 Koedijk 1

2

*

5

4

11

32

3 Lasker 1

3

*

5

4

6

9

29½

4 VVV 2

4

3

*

4

8

30

5 Schaakmat 1

3

3

4

*

4

4

5

5

26½

6 Schaaklust 1

4

4

4

*

4

4

24½

7 Castricum 3

2

4

4

*

4

3

23½

8 Caïssa 2

1

3

4

*

3

21

Tweede klasse B (1994/1995)

Team

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1 ASG/De Pioniers 1

*

4

5

6

13

40

2 De Pion 1

*

8

12

36

3 ZSC/Saende 3

4

0

*

4

4

5

6

9

29½

4 Bergen 1

3

4

*

4

7

5

5

8

31½

5 VVV 2

4

4

*

5

6

27

6 Schaakmat 1

2

1

*

3

4

20

7 Koedijk 1

3

3

*

5

2

22

8 Lange Rochade 4

½

2

3

3

5

3

*

2

18

Derde klasse C (1995/1996)

Team

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1 Lange Rochade 4

*

12

40½

2 Koedijk 1

*

5

5

6

5

12

36½

3 Purmerend 4

3

*

6

6

6

12

36½

4 ASG 2

2

*

6

4

5

6

7

26

5 Lasker 2

3

2

2

*

7

6

26½

6 Oppositie 2

2

4

*

4

4

23

7 De Pion 2

3

4

*

3

20½

8 VVV 3

3

2

2

1

*

0

14½

Tweede klasse B (1996/1997)

Team

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1 Lange Rochade 3

*

5

7

6

14

41

2 ZSC/Saende 3

3

*

6

6

5

12

36½

3 Caïssa 1

*

6

4

9

33½

4 VVV 2

2

*

6

27

5 Volendam 1

1

2

4

*

4

6

24½

6 Koedijk 1

2

*

6

4

21½

7 Purmerend 3

2

3

4

*

5

3

22½

8 GZ/De Eenhoorn 3

½

2

3

*

2

17½

Tweede klasse B (1997/1998)

Team

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1 De Pion 1

*

6

4

6

6

13

40½

2 Castricum 1

*

5

12

37

3 VVV 2

2

*

4

5

9

28

4 Caïssa 1

4

4

*

4

6

7

29½

5 Bergen 1

3

4

*

7

28½

6 Koedijk 1

2

3

*

7

6

26

7 Volendam

2

*

5

2

23½

8 Heerhugowaard 3

½

2

1

3

*

0

11

Tweede klasse A (1998/1999)

Team

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1 Bergen 1

*

4

6

6

13

38

2 Heerhugowaard 1

4

*

6

5

9

29

3 Anna Paulowna 1

2

*

4

½

5

7

5

9

29

4 Koedijk 1

2

4

*

5

7

28

5 Caïssa 2

*

3

6

6

29½

6 VVV 2

3

3

*

5

6

28

7 0-0-0 5

2

1

5

*

4

21

8 Magnus 1

3

3

2

3

*

2

21½

Tweede klasse B (1999/2000)

Team

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1 0-0-0 4

*

3

5

10

29½

2 Purmerend 3

*

6

4

6

5

5

9

33

3 Het Witte Paard 2

2

*

4

5

9

32

4 Castricum 2

5

4

4

*

4

5

9

30

5 Volendam

*

8

28½

6 VVV 2

3

2

3

4

*

5

26½

7 Oppositie 1

3

3

*

4

24½

8 Koedijk 1

3

*

2

20

3e klasse A 2000/2001

Team

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1 Anna Paulowna 1

*

5

6

5

6

6

14

38

2 Koedijk 1

3

*

4

5

5

3

8

7

9

35

3 En Passant

4

*

5

5

6

7

30½

4 De Strandloper

2

3

3

*

4

5

7

28

5 Heerhugowaard 2

3

3

4

*

7

27

6 MSC 2

2

5

3

*

6

25

7 Magnus 2

2

0

3

*

4

20

8 0-0-0 5

1

2

*

2

20½

3e klasse A 2001/2002

Nr

Team

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1

Koedijk 1

*

6

6

5

12

38

2

Warmenhuizen 1

*

7

12

34

3

M.S.C. 2

*

5

7

8

32.5

4

Heerhugowaard 2

2

*

½

5

8

26.5

5

En Passant

3

*

6

6

28.5

6

De Strandloper

2

3

*

4

5

5

26.5

7

De Juiste Voortz. 1

3

1

4

*

5

25

8

Anna Paulowna 2

½

1

2

3

*

0

13

2e klasse B 2002 - 2003

Nr

Team

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1

Het Witte Paard 2

*

3

10

36

2

Caïssa 1

5

*

3

5

6

5

3

10

31.5

3

Koedijk 1

*

5

4

5

9

31

4

H.S.V. De Eenhoorn 3

5

3

*

5

3

8

28.5

5

Volendam

3

4

3

*

5

7

29.5

6

0-0-0 3

2

5

*

6

6

25

7

Purmerend 4

3

3

3

2

*

5

4

22

8

V.V.V. 2

5

3

*

2

20.5

2e klasse B 2003 - 2004

Nr

Team

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

H.S.V. De Eenhoorn 3

 

4

5

4

7

6

5

12

36½

Caïssa 1

4

 

5

4

6

6

5

12

34½

Opening '64 1

3

3

 

4

6

4

5

8

29½

Volendam

4

4

 

7

8

29

Schaakgroep Koedijk 1

2

4

 

4

5

6

6

27

0-0-0 3

1

2

4

 

4

4

24½

Aris de Heer

2

2

4

3

 

3

3

22

K.T.V. 2

3

3

3

1

2

4

5

 

3

21

2e klasse B 2004 – 2005

Nr

Team

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

0-0-0 2

 

4

6

11

37½

Volendam

4

 

6

4

4

7

11

36

S.V. De Wijker Toren 3

2

2

 

5

4

6

6

9

30½

Z.S.C. Saende 3

3

 

8

33

Opening '64 1

½

4

4

 

3

6

6

24½

Oppositie 1

4

2

5

 

5

25

Schaakgroep Koedijk 1

2

 

4

25

Caïssa 3

½

1

2

½

 

2

12½

3e klasse B 2005 - 2006:

Nr

Team

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

Schaakgroep Koedijk 1

 

5

6

6

6

12

39½

Caïssa 3

3

 

4

3

7

6

5

9

34½

Bergen 2

2

 

6

8

26½

Oppositie 2

4

 

5

3

3

7

7

31

Purmerend 4

2

5

3

 

6

27

S.V. De Wijker Toren 5

1

5

 

6

22½

Opening '64 2

½

2

5

 

4

5

22

Krommenie 3

2

3

2

1

4

 

3

21

2e klasse B 2006 – 2007

Nr

Team

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

Schaakgroep Koedijk 1

 

5

4

5

3

11

32½

Volendam

3

 

3

5

6

6

10

32

De Waagtoren 6

4

 

5

4

10

31

Z.S.C. Saende 3

5

 

4

5

7

9

31½

Krommenie 2

3

3

 

6

6

30

Opening '64 1

3

4

 

7

5

29

S.V. De Wijker Toren 4

5

2

3

 

4

21

Attaqueer 1

2

4

1

2

1

 

1

17

1e klasse A 2007 - 2008

Caïssa 1

 

4

6

5

5

5

13

34

Heerhugowaard 1

4

 

4

4

4

6

10

34

K.T.V. 1

2

4

 

6

6

9

30½

Bergen 1

3

4

 

3

5

9

29½

M.S.C. 1

3

2

5

 

6

6

25½

Schaakgroep Koedijk 1

3

4

3

2

 

6

5

26

HWP Haarlem 3

 

2

23½

Purmerend 3

2

2

2

 

2

21

1e klasse A 2008 – 2009

 

Team

1

2

3

4

5

6

7

8

Match

Bord

1

 NSI De Eenhoorn 3

 

5

14

35

2

 Purmerend 2

 

7

7

10

37½

3

 K.T.V. 1

 

5

5

5

8

30

4

 De Waagtoren 3

1

 

4

6

7

29

5

 Bergen 1

3

 

4

7

28½

6

 M.S.C. 1

3

4

 

7

5

26

7

 Schaakgroep Koedijk 1

3

4

 

5

5

24

8

 Castricum 2

1

3

2

1

3

 

0

14

2e klasse A 2009 – 2010

  Team 1 2 3 4 5 6 7 8 Match Bord
1  De Groene Zes   4 6 4 3 5 10 33
2  De Waagtoren 5 4   4 5 4 4 5 10 32½
3  Schaakgroep Koedijk 1 2 4   4 4 9 32½
4  Heerhugowaard 2 4 3 4   4 5 9 32
5  En Passant 5 4 4   6 3 7 8 32½
6  Schaaklust 1 3 4 3 2   6 5 24
7  De Strandloper 1 3 4 5   6 3 28½
8  M.S.C. 2 ½ ½ 1 2 2   0 9
De Strandloper: 2 matchpunten in mindering wegens niet opkomen op 27 maart

2e klasse C 2010 – 2011
  Team 1 2 3 4 5 6 7 8 Match Bord
1  Z.S.C. Saende 4   4 5 5 5 7 11 33
2  HWP Haarlem 4   5 4 5   7 11 31
3  Santpoort 3 4 3   5 4 5 7 10 33½
4  Castricum 2 3 4 3   6 5 9 33
5  Schaakgroep Koedijk 1 3 3 4 2   5 5 7 28½
6  Krommenie 2 3 3 3 3   7 4 3 26½
7  Het Witte Paard 2   1 ½ 3 1   5 2 14
8  Kennemer Combinatie 8 1 1 4 3   1 16½

2e klasse B 2011 – 2012

  Team 1 2 3 4 5 6 7 8 Match Bord
1  Caļssa 2   5 6 12 34½
2  Schaakgroep Koedijk 1 3   4 6 11 33
3  Bergen 2 4   4 7 5 6 29½
4  De Groene Zes 1 4   4 3 6 27
5  Aartswoud 3 4   4 6 25½
6  De Waagtoren 6 2 1   1 6 20
7  Oppositie 1 2 5 4   3 5 25½
8  Vredeburg 1 3 7 5   4 29

Klasse informatie Uitslag Vr.b.-Waagt. gewijzigd in 7-1 wegens niet-gerechtigde speler bij De Waagtoren. Uitslag Waagt.-Bergen gewijzigd in 1-7 wegens niet-gerechtigde speler bij De Waagtoren.

2e klasse A 2012 – 2013

  Team 1 2 3 4 5 6 7 8 Match Bord
1  Schaakgroep Koedijk 1   5 3 6 12 36
2  De Waagtoren 5 3   5 4 4 10 32½
3  Opening '64 1 3   6 6 10 31
4  Schaakmat 1 5 4   5 7 9 34½
5  En Passant 4   4 8 29½
6  Aartswoud 3 2 2 3 4   4 4 21
7  De Strandloper 2 1 4   4 2 18½
8  Bergen 2 4   1 21

1e klasse A 2013 – 2014

  Team 1 2 3 4 5 6 7 8 Match Bord
1  Caļssa-Eenhoorn 3   5 3 6 12 32
2  Bergen   5 5 10 33½
3  Castricum 3   5 4 5 9 30½
4  Excelsior 5 3   3 5 5 8 28
5  Magnus-Anna Paulowna Comb. 3 4 5   2 5 7 28
6  De Waagtoren 4 2 3 6   6 29
7  HWP Haarlem 3 3 3 3   6 4 24½
8  Schaakgroep Koedijk 3 2   0 18½

2e klasse A 2014 – 2015

  Team 1 2 3 4 5 6 7 8 Match Bord
1  Schaakgroep Koedijk   5 4 4 4 5 11 33
2  Caļssa-Eenhoorn 4 3   4 4 6 10 34½
3  Aartswoud 3 4   5 5 3 6 9 31
4  M.S.C. 4 3   5 5 6 5 9 30½
5  Heerhugowaard 2 4 4 3 3   7 5 6 8 32
6  De Groene Zes 3 4 5 3 1   7 25
7  K.T.V. 2 2 2 3   2 19
8  Schaaklust 2 3 2   0 19

Eerste klasse A Competitie 2015-2016

  Team 1 2 3 4 5 6 7 8 Match Bord
1  Purmerend 2   7 5 5 14 38
2  K.T.V.   4 7 6 9 35
3  Aartswoud 2 4   6 4 4 6 6 9 32½
4  Caļssa-Eenhoorn 3 1 1 2   7 5 8 25
5  Magnus-Anna Paulowna Comb. 4   6 7 6 7 31½
6  Schaakgroep Koedijk 4 1 2   5 21
7  W.S.C. De Pion 3 2 1   4 22
8  Caļssa-Eenhoorn 4 3 2 2 3 2   0 19

2e Klasse B Competitie 2016 - 2017

  Team 1 2 3 4 5 6 7 8 Match Bord
1  Heerhugowaard 2   4 6 11 34½
2  Schaakgroep Koedijk   5 5 10 30½
3  EGGERT Purmerend 3   4 9 34
4  Aartswoud 3   5 3 3 8 30
5  De Waagtoren 5 3 4 3   4 6 26½
6  Bakkum 4 5 4   3 4 24½
7  Aris de Heer 3 5   4 23½
8  Oppositie 2 5   4 20½

2e klasse B 2017-2018

  Team 1 2 3 4 5 6 7 8 Match Bord
1  W.S.C. De Pion   5 6 3 6 6 4 11 34½
2  Castricum 2 3   5 10 32½
3  S.V. De Wijker Toren 3 2   5 5 10 31
4  Bakkum 5   5 8 28½
5  Schaakgroep Koedijk 2 3   3 5 6 25½
6  Excelsior 2 3 3   7 4 5 28
7  Vredeburg 4 3 5 1   5 23½
8  De Waagtoren 6 J 3 4   1 20½



Ga naar top