http://spaarne.klaaskeizer.nl/nieuws/rapidtoernooi2009.htm


Het Spaarne Rapid 2 mei 2009

Onze clubgenoten Erik Jostmeijer en Paul Roomer deden mee aan het rapidtoernooi (25 min p.p.p.p.). Ze eindigden beiden op een ereplaats in hun groep.
Erik won € 10 in Groep B en Paul € 20 in Groep D.

Uitslagen:

Groep 1:
1. Victor Akotchik (SISSA, 2082)                  4 punten
1. Peter Poncin (De Vennep, 2012)                 4
3. Yehuda Pelter (Het Spaarne, 2053)              3
4. Ronald Keizer (Het Spaarne, 2078)              2
4. Peter Ypma (Messemaker 1847, 2046)             2
6. Olaf Cliteur (Chess Society, 1935)             0

Groep 2:
1. Paul de Freytas (ASV, 1896)                    4 punten
2. Afshin Mehnavian (De Waagtoren, 1718)          3½
3. Erik Jostmeijer (Schaakgroep Koedijk, 1788)    3
4. Josef Vanis (Oosten Toren, 1957)               2½
5. Jaap van der Heijden (LSG, 1847)               2
6. Rob de Haan (Het Spaarne, 1776)                0

Groep 3:
1. Bart van den Bosse (LSG, 1785)                 4 punten
2. Hugo van de Graaf                              3½
2. Werner Passchier (Het Spaarne, 1669)           3½
4. Jan van Elburg (Chess, 1744)                   2
4. Henk Plantfeber (1658)                         2
6. Cees Troost (HZP Schiedam, 1736)               0

Groep 4:
1. Seréyo Bekkink (De Eenhoorn, 1670)             4 punten
2. Paul Roomer (Schaakgroep Koedijk, 1700)        3½
3. Pim Abbestee (Het Spaarne, 1605)               3
4. PieterJan Mellegers (Nieuwegein, 1681)         2½
5. Klaas Been (BSG, 1657)                         2
6. Bart Landolt (1661)                            0

Groep 5:
1. Kees Egberts (1612)                            3 punten
1. Joop Michel (Rotterdam, 1529)                  3
3. Bert Krab (HWP Haarlem, 1636)                  2
4. Peter Elisen (Isolani, 1621)                   1
4. Wim Hoffenaar (Het Spaarne, 1536)              1

Groep 6:
1. Robert Drenth (Het Spaarne, 1567)              3½ punten
1. Hans Kuijper (Caïssa, 1564)                    3½
1. Özden Tuna (Kijk Uit, 1584)                    3½
4. Jaap Limmen (Vredeburg, 1457)                  2
5. Gerard Draaisma (De Uil, 1462)                 1½
6. Gerda Schiermeier (Het Spaarne, 1563)          1

Groep 7:
1. Willem Giesesteijn (Haren, 1477)               4 punten
1. Maarten Mellegers (Nieuwegein, 1426)           4
3. Frank Otten (Het Spaarne, 1475)                3
4. Jaap Rotte (HWP Haarlem, 1329)                 2½
5. Quinten Steffens (Chesscool)                   1½
6. Christos Giannoulas                            0

Groep 8:
1. Roy Bekkink (De Eenhoorn, 1351)                4½ punten
2. Gerda Schreuder (Groningen, 1299)              4
3. Hans Morsink (1374)                            2½
4. Henny Heima (Isolani, 1496)                    2
5. André Fivet (Het Spaarne)                      1½
6. Alexis Giannoulas                              ½

Teamprijs:

1. Vraagteken (Giesesteijn, Fivet, R. Bekkink, Morsink)                      12½ punten
2. Zombies (Passchier, Poncin, Steffens, Otten)                              12
3. Vreemdelingenlegioen (Van der Heijden, Van den Bosse, Landolt, Tuna)      9½
3. Nummer Laatst (Ypma, De Freytas, Kuijper, C. Giannoulas)                  9½
5. Gekke Paarden (Keizer, P. Mellegers, M. Mellegers, A. Giannoulas)         9
6. De Blindgangers (Troost, Michel, Van Elburg, Plantfeber)                  8
7. Hucum (Cliteur, Vanis, Limmen, Heima)                                     6½
8. De Dolle Lopers (Pelter, De Haan, Schiermeier, Hoffenaar)                 6