Website: http://www.nhsb.nl/?pageID=1&Page=0&newsID=939&:#bericht939
NHSB Rapidkampioenschap 2011
Op het Persoonlijk Kampioenschap Rapid van de NHSB deden twee Koedijkers mee.
Jan Barteling haalde 2½ uit 7 in Groep D en John Fokke 3 uit 7 in Groep F.
Eindstand NSHB rapid schaken op de dijk in Volendam 5-11-2011

     Naam       Achternaam    Club              Punten  Rating
HOOFDGROEP
1    Rob        Schoorl       Purmerend          6.5     2319
2    Yong Hoon  de Rover      Purmerend          5.5     2299
3    Dimitri    Reinderman    Purmerend           5      2611
4    Manuel     Bosboom       ZSC Saende          5      2382
5    Marc       Helder        Aartswoud           3      2059
6    Pieter     Hopman        Purmerend           3      2339
7    Warner     de Weerd      Purmerend           3      2181
8    Bart-Piet  Mulder        De Wijker toren     3      2193
9    Peter      Holscher      Caissa              3      2142
10   Frank      Agter         De waagtoren       2.5     2102
11   Jan        Seeleman      HWP Haarlem        1.5     1998
12   Adri       Haakman       KTV Enkhuizen       1      2060

GROEP A
1    Arjon      Buikstra      HSV de Eenhoorn     6      1997
2    Dennis     Keetman       De waagtoren       4.5     1914
3    Seréyo     Bekkink       HSV de Eenhoorn     4      1885
4    Enno       Veerman       Volendam           3.5     1923
5    Sjoerd     Kelder        Caissa             3.5     1953
6    Piet       Kuijs         Castricum          2.5     1889
7    Jan        Tol           Volendam            2      1891
8    Johan      Plooijer      De waagtoren        2      1878
GROEP B
1    Jan        Veerman (V)   Volendam            5      1780
2    Fred       Avis          Caissa              5      1855
3    Maaike     Keetman       De waagtoren       4.5     1797
4    Andre      Hendriks      HWP Haarlem         4      1791
5    Bert       Spil          Caissa             3.5     1815
6    Lucas      Boots         Aartswoud           2      1786
7    Gerard     Kuijs         Castricum           2      1774
8    Reinier    Bodemeijer    Volendam            2      1780
GROEP C
1    Ron        Greven        De Pion             6      1740
2    Robert     Schilder      Volendam            4      1750
3    Nico       Koning        Volendam            4      1769
4    Paul       Tuijp         HWP Haarlem        3.5     1745
5    Arend      Stapel        Caissa              3      1747
6    Erwin      Brouwer       Caissa              3      1763
7    Dick       Mantel        Schaaklust         2.5     1737
8    Aad        Laan          Caissa              2      1745
GROEP D
1    Ingmar     Visser        Kijk Uit            6      1704
2    Hans       de Vries      Caissa             5.5     1695
3    Martin     van Zaanen    S.C. de Vennep      4      1658
4    Albert     Droog         Schaaklust         3.5     1691
5    Hans       Keizer        Volendam            3      1693
6    Jan        Barteling     Koedijk            2.5     1676
7    Jan        Veerman (kluitVolendam            2      1700
8    Cornelis   Groot         Purmerend          1.5     1659
GROEP E
1    Shannon    Vlaar         De waagtoren       5.5     1627
2    Frits      Welling       HWP Haarlem         5      1604
3    Frank      Reurs         Purmerend          4.5     1649
4    Co         Buysman       Caïssa             4.5     1643
5    Peter      Folkertsma    Oppositie           3      1610
6    C.T.       de Vlieger    DE VENNEP          2.5     1584
7    J.         Limmen        Vredenburg          2      1548
8    Richard    Sauer         Oppositie           1      1550
GROEP F
1    Thijs      Heijltjes     HWP Haarlem        5.5     1533
2    Erwin      van Oeffel    zsc-saende          5      1546
3    Frank      Tieken        Caissa              4      1525
4    Anton      Stevens       Purmerend           4      1500
5    Fred       Bruning       Volendam           3.5     1500
6    John       Fokke         Koedijk             3      1536
7    Jan        de Jong       Krommenie          1.5     1530
8    Jim        Meij          S.C. de Vennep     1.5     1511
GROEP G
1    Mark       van der Ploeg de Uil uit Hilleg   5      1488
2    Gerard     Lonnee        Purmerend           4      1338
3    Joey       Bekkink       HSV de Eenhoorn    3.5     1434
4    Carlo      Oud           Sv heerhugowaard   2.5     1474
5    Hans       Morsink       Thuisschaker        2      1342
6    Piet       Sinnige       Schaaklust          2      1405
7    Barry      Broek         Kijk Uit            2      1200