PKHNSB Rapid (Schaken op de Dijk) - 6 november 2010

De enige Koedijker die meedeed was Jan Barteling. Hij speelde in Groep C.

Eindstand rapid schaken op de Dijk in Volendam
                          6 november 2010
    Naam        Achternaam               Club               Punten  Rating
HOOFDGROEP
1   Dimitri     Reinderman               S.C. Purmerend      5.5     2595
2   Manuel      Bosboom                  Z.S.C. Saende        5      2456
3   Bart-Piet   Mulder                   De Wijker toren     4.5     2173
4   Pieter      Hopman                   S.C. Purmerend      4.5     2303
5   Piet        Peelen                   Santpoort            4      2382
6   Yong Hoon   de Rover                 S.C. Purmerend       4      2283
7   Marc        Helder                   Aartswoud           3.5     2083
8   Enrico      Blees                    S.C. Purmerend      3.5     2218
9   Sjoerd      Plukkel                  De Wijker toren     3.5     2248
10  Adri        Haakman                  KTV Enkhuizen        2      2093
11  René        Hennipman                Z.S.C. Saende       1.5     2070
12  Tom         Balla                    De Eenhoorn         0.5     2114
GROEP A
1   Enno        Veerman                  Volendam            5.5     1904
2   Arjon       Buikstra                 De Eenhoorn          5      2001
3   Fred        Avis                     Caïssa               4      1935
4   Gaston      Merkx                    Zaandam             3.5     1875
4   Evert       Blees                    Z.S.C. Saende       3.5     2007
6   Adrie       Pancras                  HWP Haarlem          3      1903
6   Piet        Reus                     Schaaklust           2      1880
8   Jan         Veerman (V)              Volendam            1.5     1850
GROEP B
1   Jan         Schol                    Krommenie           5.5     1841
2   Ron         Greven                   De Pion             4.5     1803
3   Jan         Tol                      Volendam             4      1800
4   Bert        Spil                     Caïssa               4      1825
5   Johan       Plooijer                 De Waagtoren         4      1826
5   Piet        Kuijs                    Castricum            3      1801
7   Rik         van Ingen                Aartswoud            3      1784
7   Nico        Koning                   Volendam             0      1803
GROEP C
1   Machiel     Moes                     Z.S.C. Saende        7      1757
2   Ingmar      Visser                   S.C. Kijk Uit        4      1709
3   Reinier     Bodemeijer               Volendam             4      1777
3   Hans        Keizer                   Volendam             4      1711
5   Henk        Veerman                  Volendam             3      1696
6   Jan         Barteling                S.C. Koedijk         3      1710
7   Paul        Tuijp                    HWP Haarlem          3      1709
7   Dirk        Mantel                   Schaaklust           0      1713
GROEP D
1   Arie        de Groot                 S.C. Purmerend       6      1678
2   Martin      van Zaanen               S.C. de Vennep      5.5     1670
3   Afshin      Mehnavian                De Waagtoren         5      1633
4   Gerard      Kuijs                    Castricum           3.5     1650
5   Jan         Veerman (kluit)          Volendam             3      1655
6   Ozden       Tuna                     S.C. Kijk Uit        3      1692
6   Paul        Mathot                   sv Het Spaarne       2      1642
6   Robert      Balm                     sv Het Spaarne       0      1629
GROEP E
1   Lukas       Boots                    Aartswoud            6      1618
2   Anneke      Schol-Grin               Krommenie            5      1624
3   Fred        Bruning                  Thuisschaker        4.5     1475
4   Jeroen      Smit                     Volendam            4.5     1605
5   Jan         de Jong                  Krommenie            3      1532
5   Ton         den Os                   S.C. de Vennep      2.5     1572
7   Jim         Meij                     S.C. de Vennep       2      1486
8   Tom         Richters                 Thuisschaker        0.5     1488
GROEP F
1   Gregory     van den Ende             S.C. Kijk Uit       5.5     1330
2   Piet        Sinnige                  Schaaklust          4.5     1451
3   Hans        Morsink                  Thuisschaker        4.5     1356
4   Christopher Blees                    Z.S.C. Saende       3.5     1188
5   Bert        Bergshoeff               sv Het Spaarne      3.5     1474
6   Hessel      Braat                    Z.S.C. Saende        3      880
7   Victor      Groeneveld               De Pionier           2      1239
8   C.T.        de Vlieger               De Vennep           1.5     1441