Persoonlijk Kampioenschap NHSB te Zaandam

Groep A
Uitslagen zesde ronde 08/05/04
  Witspeler                  - Zwartspeler                          Uitslag:
  Tellingen Frank,van        - Deen Ron                  (  4- 10)   1 - 0    
  Saegher C.,de              - Hopman P.                 (  2-  1)    -     
  Plukkel Sjoerd             - Bark E.R.                 (  7-  5)   1 - 0    
  Galje H.                   - Breedveld A.              ( 13- 11)    -     
  Haas P.,de                 - Someren R.,van            ( 14- 26)   1 - 0    
  Visser Henk Jan            - Middelhoven H.J.          (  6- 24)   1 - 0    
  Holscher P.A.C.            - Agter Frank               ( 20- 19)    -     
  Meiden Dirk,van d          - Carrion-Lara Luis         ( 17- 21)   1 - 0    
  Vreeburg J.                - Vlaming Jos               ( 16-  8)    -     
  Konijn Rob                 - Bergh B.G.,v/d            ( 23- 22)   1 - 0    
  Broersen Sjors             - Pool Wim                  ( 12- 15)   0 - 1    
  Perez Garcia Hebert        - Flierman Edwin            (  3- 25)   1 - 0    
                                                                              
Reglementair :    Schoorl Rob                (  9)     Verlies                
                  Meer R.,van der            ( 18)     Verlies                
 
Eindstand na de zesde ronde.
Nr  Lnr Naam                        rating TPR          punten  W.P.  S.B.  ap
  1   4 Tellingen         Frank,van  2186  2348          5.0   22.5   18.25   
  2   2 Saegher           C.,de      2215  2290          4.5   23.0   14.50   
  3   7 Plukkel           Sjoerd     2164  2219          4.5   17.5   12.00   
  4  10 Deen              Ron        2094  2248          4.0   21.5   12.50   
  5  13 Galje             H.         2061  2176          4.0   20.5   11.75   
  6  11 Breedveld         A.         2089  2203          4.0   19.5   11.50   
  7  14 Haas              P.,de      2048  2209          4.0   19.0   11.50   
  8   1 Hopman            P.         2292  2199          4.0   18.5   10.75   
  9   5 Bark              E.R.       2182  2145          3.5   22.5   12.00   
 10   6 Visser            Henk Jan   2166  2128          3.5   19.0    9.50   
 11  26 Someren           R.,van     1902  2098          3.0   23.0   10.00   
 12  20 Holscher          P.A.C.     1976  2050          3.0   17.0    6.00   
 13  19 Agter             Frank      1978  1997          3.0   14.5    6.00   
 14  17 Meiden            Dirk,van d 2015  1995          3.0   14.5    5.50   
 15  24 Middelhoven       H.J.       1920  1975          2.5   16.5    4.50   
 16  23 Konijn            Rob        1930  1975          2.5   16.0    5.00   
 17  16 Vreeburg          J.         2022  2030          2.5   15.5    5.75   
 18   8 Vlaming           Jos        2153  1940          2.5   15.0    4.75   
 19  21 Carrion-Lara      Luis       1966  1969          2.0   20.0    5.00   
 20   3 Perez Garcia      Hebert     2188  1948          2.0   15.0    4.75   
 21  15 Pool              Wim        2046  1892          2.0   14.5    3.50   
 22  22 Bergh             B.G.,v/d   1948  1644          1.5   17.5    2.00   
 23  12 Broersen          Sjors      2065  1861          1.5   17.0    3.50   
 24  25 Flierman          Edwin      1904  1789          1.0   14.5    1.75   
 25   9 Schoorl           Rob        2123                0.0   18.0    9.00   
 26  18 Meer              R.,van der 1995  1505          0.0   16.0    6.25   
 
Groep B
Uitslagen zesde ronde.08/05/04
  Witspeler                  - Zwartspeler                          Uitslag:
  Bonte H.                   - Knijft Keimpe             ( 10-  5)    -     
  Grondsma H.S.              - Bruyn D.                  (  4-  8)    -     
  Punt Roland                - Leijte H.J.               ( 12- 15)   1 - 0    
  Preeker L.                 - Edeling Arnold            (  7-  2)    -     
  Peters H.                  - Grondsma Mark             ( 24- 19)   0 - 1    
  Bro M.                     - Lukacs M.                 ( 16- 25)    -     
  Someren V.,van             - Jostmeijer E.B.           ( 20- 11)   1 - 0    
  Bloem M.M.                 - Oudejans Martin           ( 23- 17)   1 - 0    
  Meijden D.N.,van d         - Schol J.                  ( 14-  6)   1 - 0    
  Eng H.P.M.,v/d             - Spaans Rob                ( 22- 13)    -     
  Ooteman Jan                - Muller R.W.               ( 26-  3)   0 - 1    
  Barteling Jan              - Meester A                 ( 18-  1)   0 - 1    
Reglementair :    Min J.L.                   (  9)     Verlies                
                  Otto Robert                ( 21)     Winst     
             
Eindstand na de zesde ronde.08/05/04
Nr  Lnr Naam                        rating TPR          punten  W.P.  S.B.  ap
  1  10 Bonte             H.         1806  2205          5.5   24.0   22.00   
  2   8 Bruyn             D.         1822  1991          4.5   23.0   15.25   
  3   4 Grondsma          H.S.       1849  1995          4.5   21.0   13.25   
  4  19 Grondsma          Mark       1756  1906          4.0   22.5   12.50   
  5   5 Knijft            Keimpe     1844  1877          4.0   19.0   10.50   
  6  12 Punt              Roland     1799  1895          4.0   16.0    8.50   
  7   2 Edeling           Arnold     1890  1844          3.5   22.0   11.25   
  8  15 Leijte            H.J.       1773  1846          3.5   19.5    8.00   
  9   7 Preeker           L.         1824  1873          3.5   17.5    6.75   
 10  23 Bloem             M.M.       1737  1834          3.5   17.0    8.50   
 11  20 Someren           V.,van     1755  1855          3.5   16.5    8.75   
 12  25 Lukacs            M.         1718  1785          3.0   21.5   10.75   
 13   9 Min               J.L.       1815  1870          3.0   20.0   11.25   
 14  16 Bro               M.         1764  1764          3.0   16.5    7.00   
 15  14 Meijden           D.N.,van d 1779  1836          3.0   15.5    6.50   
 16  11 Jostmeijer        E.B.       1804  1728          2.5   19.0    6.25   
 17  13 Spaans            Rob        1788  1680          2.5   16.5    6.25   
 18  17 Oudejans          Martin     1761  1738          2.5   16.5    4.25   
 19  24 Peters            H.         1722  1730          2.5   15.5    4.25   
 20   1 Meester           A          1899  1713          2.5   14.5    4.50   
 21   6 Schol             J.         1826  1656          2.0   19.0    5.00   
 22  22 Eng               H.P.M.,v/d 1743  1648          2.0   16.0    3.25   
 23   3 Muller            R.W.       1851  1652          2.0   11.0    2.00   
 24  26 Ooteman           Jan        1717  1591          1.5   15.0    3.25   
 25  18 Barteling         Jan        1760  1538          1.0   19.0    2.00   
 26  21 Otto              Robert     1750  1119          1.0   14.5    0.25

Groep C (EINDELIJK!) 
Ranglijst na de zesde ronde 8 mei 2004

Nr

Lnr

Naam

 

rating

TPR

punten

W.P.

S.B.

1

1

Lansbergen

A.

1694

1841

5.0

22.0

17.75

2

2

Roosink

Tim

1692

1896

5.0

20.5

16.25

3

8

Raaphorst

J.P.F.

1617

1726

4.5

18.0

12.25

4

19

Winters

Martin

1488

1682

4.0

22.5

14.00

5

4

Hagen

R.,ten

1672

1700

4.0

17.0

10.00

6

3

Copier

Richard

1674

1646

3.5

24.0

12.75

7

12

Beentjes

Karel

1572

1599

3.5

21.5

11.75

8

5

Punt

W.A.M.

1655

1642

3.5

21.5

10.25

9

9

Sala

F.

1614

1605

3.5

20.5

11.50

10

10

Levasier

P.W.

1601

1610

3.5

20.5

10.50

11

26

Heijdenrijk

Sven

 

1670

3.5

20.0

10.50

12

16

Kerssens

P.J.

1542

1652

3.5

18.5

10.00

13

22

Spoelstra

Wilco

1411

1656

3.5

17.0

8.25

14

15

Tieken

Frank

1555

1552

3.0

18.0

5.75

15

25

Breedveld-Schut

C.

1179

1557

3.0

17.0

6.00

16

6

Solowjew

Walter

1633

1546

3.0

16.5

6.25

17

20

Michel

J.

1482

1535

2.5

19.5

6.25

18

14

Peereboom

G.

1571

1557

2.5

18.0

4.00

19

7

Jong

J.,de

1626

1403

2.5

15.0

4.00

20

13

Marcelis

R.W.H.J.

1572

1311

2.0

19.0

5.00

21

11

Kamps

R.

1588

1322

2.0

16.0

2.50

22

17

Bock

Gijsbert,d

1511

1300

2.0

16.0

2.50

23

21

Brugman

D.

1460

1302

1.5

14.0

1.50

24

18

Vlaanderen

P.

1496

1295

1.5

12.0

1.50

25

23

Bergshoeff

G.

1326

1214

1.0

12.5

1.50

26

24

Walstijn

Arnold,van

1238

1205

1.0

11.0

1.00