Toernooisite: http://www.hwphaarlem.nl/novahome

ROC Nova College Toernooi 2009

vrijdag 26, zaterdag 27 en zondag 28 juni 2009

Van Schaakgroep Koedijk deden John Fokke, Brian Möllenkamp en Ron Möllenkamp mee. Zij speelden allen in Groep B.

Groep A - Eindstand na 6 ronden:
RanName                       Flags Score  Fed.  M/F Rating  TPR   W-We
1  Khenkin, Igor                     5.0    GER   M   2608   2698  +0.68
2  Van den Doel, Erik                5.0    NED   M   2574   2671  +0.75
3  Berelovich, Aleksandar            5.0    GER   M   2548   2575  +0.27
4  Van der Wiel, John                4.5    NED   M   2487   2554  +0.69
5  Bosboom, Manuel                   4.5    NED   M   2424   2448  +0.28
6  Janssen, Ruud                     4.0    NED   M   2514   2460  -0.22
7  De Jong, Jan-Willem               4.0    NED   M   2457   2433  +0.02
8  Siebrecht, Sebastian              4.0    GER   M   2423   2367  -0.16
9  Van Oosterom, Chiel               4.0    NED   M   2393   2299  -0.35
10 Wantola, Ivo                      4.0    NED   M   2338   2314  +0.02
11 Beeke, Bob                        3.5    NED   M   2195   2266  +0.44
12 Brouwer, Dennis                   3.5    NED   M   2179   2178  -0.01
13 De Roode, Peter                   3.5    NED   M   2136   2250  +0.83
14 Wijnberg, Arjan                   3.5    NED   M   2107   2063  -0.31
15 Duchêne, Rene                     3.0    NED   M   2189   2126  -0.48
16 Helder, Marc                      3.0    NED   M   2142   2160  +0.00
17 Ter Schegget, Bram                3.0    NED   M   2108   2119  -0.02
18 Langedijk, Ardjan                 3.0    NED   M   2078   2078  -0.08
19 De Ruiter, Danny                  3.0    NED   M   2075   2206  +0.91
20 De Jager, Pieter                  3.0    NED   M   2073   2088  +0.01
21 In 't Veld, René                  3.0    NED   M   2065   2091  +0.12
22 Van Duijn, Roel                   3.0    NED   M   2053   2080  +0.10
23 Friesen, Boris                    3.0    NED   M   2044   2184  +1.04
24 Schouwerwou, Xander               3.0    NED   M   2032   2125  +0.45
25 De Roode, Martijn                 3.0    NED   M   2019   2160  +0.97
26 Brookes, Christopher         j    3.0    NED   M   1978   2140  +1.06
27 Lie, Michael                      3.0    NED   M   1958   2171  +1.27
28 Oosterman, Maarten-Jan            3.0    NED   M   1946   2056  +0.87
29 Secelle, Hans                     2.5    BEL   M   2097   1918  -1.21
30 Leinwand, Eduard                  2.5    NED   M   2086   1902  -1.26
31 Kamps, Jacques                    2.5    NED   M   2010   1954  -0.39
32 Van de Wynkele, Eric              2.5    BEL   M   2001   2204  +1.19
33 Kerkvliet, Max                    2.5    NED   M   1960   2100  +0.82
34 Sparreboom, Wil                   2.5    NED   M   1927   2029  +0.64
35 Vroombout, Enrico                 2.0    NED   M   2209   1870  -2.23
36 Perez Garcia, Hebert              2.0    NED   M   2016   1991  -0.26
37 Nieland, Wim                      2.0    NED   M   1999   1964  -0.33
38 Smith, Thijmen                    2.0    NED   M   1999   1896  -0.82
39 De Bruijn, Aad                    2.0    NED   M   1939   1958  +0.05
40 Leeuwenburgh, Evert               1.5    NED   M   2056   1713  -1.94
41 Boulahfa, Hicham                  1.5    NED   M   2006   2099  +0.30
42 Van der Meiden, Dirk              1.5    NED   M   1992   1900  -0.70
43 Burggraaf, Jan-Theodoor           1.5    NED   M   1988   1803  -1.11
44 Ramer, Milan                      0.5    NED   M   1992   1348  -1.90

Resultaten Koedijkers in Groep B:
48 Fokke, John                       2.5    NED   M   1657   1679  +0.12
52 Mollenkamp, Brian            j    2.5    NED   M   1539   1728  +1.08
61 Mollenkamp, Ron                   1.5    NED   M   1599   1474  -0.74

Groep B - Eindstand na 6 ronden:
RanName                       Flags Score  Fed.  M/F Rating  TPR   W-We
1  Schuil, Jeroen                    5.0    NED   M   1956   2175  +1.04
2  Boes, Robert                      5.0    NED   M   1883   2001  +0.78
3  Goes, Dirk                        4.5    NED   M   1973   2007  +0.25
4  Vereggen, Lars               j    4.5    NED   M   1779   2074  +1.86
5  Wijgers, Ben                      4.0    NED   M   1986   1939  -0.25
6  De Freytas, Paul                  4.0    NED   M   1896   1984  +0.70
7  Van Doorn, Hans                   4.0    NED   M   1862   1855  -0.02
8  Auwens, Michel                    4.0    NED   M   1842   1924  +0.57
9  Bakker, J.                        4.0    NED   M   1840   1948  +0.88
10 Maat, Ronald                      4.0    NED   M   1833   2022  +1.29
11 Kummer, Eelco                     4.0    NED   M   1801   1825  +0.19
12 Frans, Richard                    4.0    NED   M   1789   1960  +1.38
13 Flohr, Marcel                     4.0    NED   M   1787   1903  +0.97
14 Van der Lende, Nathalie     wj    4.0    NED   F   1746   1952  +1.60
15 Arp, Frans                        3.5    NED   M   1997   1800  -1.12
16 Bonte, Holger                     3.5    NED   M   1965   1786  -1.00
17 Ippel, Cornelius                  3.5    NED   M   1862   1843  -0.08
18 Zegstroo, Martin                  3.5    NED   M   1862   1831  -0.21
19 Van Manen, Leonardo               3.5    NED   M   1844   1788  -0.40
20 Scherpenisse, Kees                3.5    NED   M   1832   1801  -0.18
21 Pauwels, Rudi                     3.5    BEL   M   1791   1753  -0.21
22 Schoorl, Adri                     3.5    NED   M   1755   1924  +1.11
23 Mohamedjoesoef, Rafiek            3.5    NED   M   1664   1932  +1.73
24 Schulenberg, René                 3.5    NED   M   1631   1852  +1.79
25 Haver, Bas                   j    3.5    NED   M   1608   1912  +1.93
26 Engelberts, Bert                  3.0    NED   M   1872   1727  -0.95
27 Leentjens, Gilbert                3.0    NED   M   1856   1807  -0.39
28 Hendriks, Andre                   3.0    NED   M   1849   1762  -0.67
29 Leenart, Frits                    3.0    NED   M   1795   1690  -0.69
30 Beverdam, Frank                   3.0    NED   M   1776   1785  +0.08
31 Rosegg, Jaron                     3.0    NED   M   1734   1789  +0.39
32 Bakker, Martijn                   3.0    NED   M   1710   1885  +1.35
33 Welling, Frits                    3.0    NED   M   1677   1947  +1.08
34 Krab, Bert                        3.0    NED   M   1636   1800  +1.27
35 Tuna, Ozden                       3.0    NED   M   1584   1772  +1.22
36 Pancras, Adrie                    2.5    NED   M   1933   1672  -1.71
37 Kors, Hans                        2.5    NED   M   1894   1889  -0.01
38 Greeuw, Sietske              w    2.5    NED   F   1889   1687  -1.33
39 Flohr, Ron                        2.5    NED   M   1875   1666  -1.43
40 Eijsvogel, Boudewijn              2.5    NED   M   1773   1692  -0.70
41 Tuijp, Paul                       2.5    NED   M   1760   1729  -0.23
42 Houpst, Christiaan                2.5    NED   M   1744   1777  +0.19
43 Scheepers, Jochem            j    2.5    NED   M   1726   1672  -0.39
44 Visser, Ingmar               j    2.5    NED   M   1712   1682  -0.22
45 Haver, Daan                  j    2.5    NED   M   1705   1639  -0.42
46 Van der Meiden, Geurt Jan         2.5    NED   M   1686   1640  -0.29
47 De Boer, Thijs                    2.5    NED   M   1678   1714  +0.23
48 Fokke, John                       2.5    NED   M   1657   1679  +0.12
49 Van Breda, Tim                    2.5    NED   M   1654   1748  +0.65
50 Van Delft, Karel                  2.5    NED   M   1645   1647  +0.00
51 De Bock, Gijsbert                 2.5    NED   M   1606   1723  +0.86
52 Mollenkamp, Brian            j    2.5    NED   M   1539   1728  +1.08
53 De Ridder, Naomi            wj    2.5    NED   F   1400   1656  +1.68
54 Frijling, Jeroen                  2.0    NED   M   1823   1472  -2.24
55 Landsheer, Jos                    2.0    NED   M   1704   1516  -1.21
56 Mollema, Thomas              j    2.0    NED   M   1684   1532  -0.98
57 Sala, Frank                       1.5    NED   M   1762   1466  -2.28
58 Duivenvoorden, Ben                1.5    NED   M   1731   1471  -1.65
59 Bakker, Gerhard                   1.5    NED   M   1709   1502  -1.62
60 Dreef, Bert                       1.5    NED   M   1632   1801  +0.22
61 Mollenkamp, Ron                   1.5    NED   M   1599   1474  -0.74
62 Adamidis, Antonio                 1.0    NED   M   1712   1513  -1.42
63 Schriemer, Martien                0.5    NED   M   1645   1317  -1.91
64 Bettman, Jan                      0.0    NED   M   1848   900   -1.54

Groep C - Eindstand na 6 ronden:
RanName                       Flags Score        M/F Rating  TPR   W-We
1  Boots, Lukas                      5.0          M   1591   1856  +1.34
2  Van Harten, Maarten          j    4.5          M   1589   1792  +0.81
3  Bekker, Michael              j    4.5          M   1233   1671  +3.25
4  Spoone, John                      4.0          M   1650   1603  -0.23
5  Komen, Jan-Pjotr             j    4.0          M   1640   1564  -0.48
6  Elisen, Peter                     4.0          M   1621   1662  +0.31
7  Rooijakkers, Gert                 4.0          M   1615   1479  -0.78
8  Scholten, Marcel                  4.0          M   1497   1641  +1.18
9  Schleicher, Floris           j    4.0          M   1471   1534  +0.60
10 Luk, Jaimy                   j    4.0          M   1354   1652  +2.32
11 Corstjens, Rolf              j    4.0          M   1305   1721  +2.10
12 Visser, Andries                   3.5          M   1618   1525  -0.51
13 Goudsmit, Eric                    3.5          M   1607   1489  -0.86
14 Vriens, Huib                      3.5          M   1542   1560  +0.09
15 Van Herpen, Max                   3.5          M   1519   1524  +0.09
16 Stolwijk, Colin              j    3.5          M   1425   1575  +0.85
17 Mercan, Oscar                     3.5          M   1390   1479  +0.75
18 Van Rees, Maurits            j    3.5          M   1337   1548  +1.35
19 Balm, Robert                      3.0          M   1625   1400  -1.36
20 Polak, Alexander             j    3.0          M   1613   1471  -0.72
21 De Ruig, Willem                   3.0          M   1495   1557  +0.14
22 Engelen, Niels                    3.0          M   1491   1457  -0.21
23 Engelberts, Robin           wj    3.0          F   1420   1429  +0.10
24 Brookes, Jean-Paul           j    3.0          M   1373   1561  +1.21
25 Ozdemir, Sena                j    3.0          M   1322   1472  +0.79
26 Wamelink, Yannick            j    2.5          M   1473   1193  -1.45
27 Bergshoeff, Bert                  2.5          M   1458   1305  -0.79
28 Kalkman de Koster, Franzke   w    2.5          F   1450   1386  -0.46
29 Chotoe, Henry                     2.5          M   1416   1476  +0.32
30 Bloemendal, Franck                2.5          M   1376   1279  -0.68
31 Mollema, Henk                     2.5          M   1362   1257  -0.63
32 Haver, Sjoerd                j    2.5          M   1339   1255  -0.40
33 Shikman, Sasha               j    2.5          M   1119   1333  +1.17
34 Heima, Henny                      2.0          M   1496   1207  -1.90
35 Bosmans, Peter                    2.0          M   1491   1252  -1.86
36 Jonker, Harm                      2.0          M   1477   1408  -0.43
37 Hupkens, Mia Rosa           wj    2.0          F   1402   1303  -0.82
38 Lavrijsen, Barend                 2.0          M   1236   1256  +0.06
39 Spoelstra, Christiaan             1.5          M   1400   1375  -0.22
40 Otto, Paul                        1.5          M   1277   619   -1.60
41 Rubert, Mireille                  1.5          F   1200   687   -0.89
42 Van Harten, Lucas            j    1.0          M    879   494   -0.44
43 Rozema, Sito                      0.0          M   1200   641   -1.11