-Resultaten op Website Luzerner Open
-Verslag van Paul Roomer


Luzerner Open 30.Oktober – 2. November 2008



Overzicht deenemende (ex-) Koedijkers (met dank aan Willem Fokken): Schakers R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Totaal plaats Gerard van der Graaf 0 1 0 1 1 0,5 1 4,5 27 Erik Jostmeijer 1 0,5 0,5 0 0 1 0,5 3,5 50 Paul Roomer 0 0 1 1 0,5 1 0 3,5 53 Willem Punt 0 1 0 0 0 1 1 3 67 Dick Brugman 0 0 0 0 0 1 1 2 88

Eindstand:

Rangliste: Stand nach der 7. Runde
Rang Tite      Teilnehmer       TWZ   Verein/Ort    Land  Punkte Buchh   BS
1.    GM Jenni,Florian         2543 Zürich           SUI   5.5   34.0   207.0
2.    GM Bindrich,Falko        2517 Zittau           GER   5.5   33.5   208.5
3.    IM Krivonosov,Oleg       2415 Daugavpils       LAT   5.5   33.0   212.5
4.    IM Starostits,Ilmars     2480 Rezekne          LAT   5.5   33.0   207.0
5.    IM Roselli Mailhe,Berna  2368 Montevideo       URU   5.5   32.0   201.5
6.    IM Madan,Augustin        2409 Iasi             ROU   5.5   32.0   196.0
7.    IM Belezky,Alexander     2466 Kijev            UKR   5.5   30.0   201.5
8.    IM Filipovic,Branko      2426 Basel            CRO   5.5   29.0   199.5
9.    IM Meszaros,Gyula        2408 Miscolc          HUN   5.0   33.0   204.5
10.   IM Kelecevic,Nedeljko    2366 Winterthur       SUI   5.0   31.5   200.0
11.   IM Milosevic,Goran       2405 Basel            SUI   5.0   31.0   202.0
12.      Meyer,Bernhard        2208 Thun             SUI   5.0   29.5   191.5
13.   IM Kaenel,Hansjuerg      2323 Ostermundigen    SUI   5.0   29.0   193.5
14.      Gendre,Stephane       2132 Fribourg         SUI   5.0   27.0   186.5
15.      Lampart,Alfons        2120 Willisau         SUI   5.0   25.0   187.5
16.      Cremer,Kevin          2012 Neuenkirch       SUI   5.0   25.0   185.5
17.      Botta,Gabriele        2186 Gorduno          SUI   4.5   33.0   211.0
18.   FM Almada,Enrique        2329 Obernau          SUI   4.5   31.5   192.5
19.   FM Spielmann,Alain       2328 Nancy            FRA   4.5   30.5   192.5
20.      Drechsler,Christoph   2178 Zürich           SUI   4.5   30.5   189.5
21.      Portmann,Daniel       2087 Emmenbrücke      SUI   4.5   28.5   177.5
22.      Schneuwly,Achim       2127 Düdingen         SUI   4.5   28.0   188.5
23.      Pernutz,Hans-Gerhard  2141 Saarbrücken      GER   4.5   27.5   186.0
24.      Baer,Soeren           2125 Gerichshain      GER   4.5   27.5   185.0
25.   IM Erdelyi,Tamas         2135 Kecskemet        HUN   4.5   26.5   190.5
26.      Abbet,Jean-Luc        2068 Colombier        SUI   4.5   26.0   181.0
27.      Van der Graaf,Gerard  1826 Spierdijk        NED   4.5   23.5   176.5
28.  WIM Seps,Monika           2203 Oberengstringen  SUI   4.0   30.5   179.0
29.      Zoephel,Heinz         2140 Adorf            GER   4.0   30.0   185.5
30.      Buergy,Ivo            2099 Tafers           SUI   4.0   28.0   177.5
31.      Borner,Daniel         2215 Männedorf        SUI   4.0   28.0   177.5
32.      Cavaletto,Massimo     2063 Rüschlikon       SUI   4.0   27.5   184.5
33.      Zindel,Ernst          2007 Zug              SUI   4.0   27.5   177.5
34.      Speck,Hans            2037 Luzern           SUI   4.0   25.5   182.5
35.      Blattner,Kurt         2005 Richterswil      SUI   4.0   25.5   178.5
36.      Felder,Thomas         1974 Flühli           SUI   4.0   25.5   167.5
37.      Bouzidi,Mouhamed      1892 Luzern           SUI   4.0   25.0   186.0
38.      Sach,Tomas            1946 Jona             SUI   4.0   24.5   179.5
39.      Tanner,René           2111 Burgdorf         SUI   4.0   23.5   164.0
40.      Andjelkovic,Slavolju  1937 Kappel           SUI   4.0   22.5   172.5
41.      Hoelting,Siegfried    1908 Straelen         GER   4.0   21.5   173.0
42.      Paul,Matthias         1958 Weil am Rhein    GER   3.5   26.5   174.0
43.      Rudolf,Arthur         1860 Windisch         SUI   3.5   26.5   172.5
44.      Haldi,Peter           1999 Steckborn        SUI   3.5   26.5   166.5
45.      Glanzmann,Boris       1841 Kehrsiten        SUI   3.5   25.5   172.0
46.      Neubert,Frank         1767 Luzern           SUI   3.5   24.5   172.0
47.      Jakob,Marcel          2026 Windisch         SUI   3.5   24.5   171.0
48.      Scheidegger,Urs       1941 Emmenbrücke      SUI   3.5   23.5   171.5
49.      Schüpbach,Hanspeter   1877 Lyssach          SUI   3.5   23.5   161.0
50.      Jostmeijer,Erik       1981 Bergen           NED   3.5   22.5   176.0
51.      Reiser,Franz          1829 Ennetbürgen      SUI   3.5   22.5   170.5
52.      Lanz,Martin           2004 Reinach          SUI   3.5   22.5   165.5
53.      Roomer,Paul           1720 Alkmaar          NED   3.5   22.5   163.0
54.      Trachsel,Peter        1970 Gwatt            SUI   3.5   22.0   168.0
55.      Näpflin,Reinhold      1823 Volketswil       SUI   3.5   21.5   163.0
56.      Abächerli,Simon            Giswil           SUI   3.5   21.5   153.5
57.      Lustenberger,Josef    1780 Zug              SUI   3.5   21.0   155.5
58.      Schneider,Hanspeter   1628 Emmen            SUI   3.5   20.5   138.0
59.      Britschgi,Michèle     1766 Sarnen           SUI   3.5   19.5   159.0
60.      Stoffregen,Günter     1868 Zürich           SUI   3.0   28.0   176.0
61.      Ferrari,Matteo        1754 Lodrino          SUI   3.0   27.0   175.0
62.      Koestinger,Daniel     2134 Cham             SUI   3.0   27.0   162.5
63.      Kolb,Rolf                  Oberrohrdorf     SUI   3.0   24.5   160.0
64.      Kandiah,Singam        1735 Luzern           SUI   3.0   23.0   160.0
65.      Guarisco,Renzo        1801 Wohlen           SUI   3.0   21.5   163.0
66.      Zihlmann,Michael      1736 Escholzmatt      SUI   3.0   21.0   162.5
67.      Punt,Willem           1831 Alkmaar          NED   3.0   20.0   157.5
68.      Montanari,Josef       1790 Thayngen         SUI   3.0   19.5   153.0
69.      Suwendo,Poedjo        1759 Ostermundigen    SUI   3.0   19.0   154.0
70.      Trusch,Daniel         1724 Bassersdorf      SUI   3.0   18.0   163.5
71.      Hyötylä,Tapio         1717 Rheinfelden      SUI   2.5   26.0   171.5
72.      Fischer,Max           1685 Sempach Stadt    SUI   2.5   23.0   161.0
73.      Chollet,Alain         1743 Belmont-sur-Lau  SUI   2.5   22.0   154.0
74.      Arnold,Hermann        1557 Effretikon       SUI   2.5   21.5   155.0
75.      Huber,Ruth            1739 Winterthur       SUI   2.5   21.0   142.5
76.      Bonauer,Stephan       1634 Muttenz          SUI   2.5   20.5   151.5
77.      Bosshard,Rolf         1542 Winterthur       SUI   2.5   19.5   165.5
78.      Forster,Urs           1789 Grellingen       SUI   2.5   19.5   156.0
79.      Müller,Fredy          1603 Oberaach         SUI   2.5   19.5   154.0
80.      Stalder,Daniel        1617 Winterthur       SUI   2.5   18.5   138.5
81.      Neubert,Dieter        1482 Bad Elster       GER   2.5   16.5   137.0
82.      Schneeberger,Paul          Emmetten         SUI   2.0   24.5   150.0
83.      Kafka,Matthias        1507 Luzern           SUI   2.0   23.5   152.5
84.      Meier,Herbert         1716 Zürich           SUI   2.0   22.0   148.0
85.      Grimm,Ernst           1720 Kriens           SUI   2.0   21.0   153.0
86.      Fischer,Roland        1586 Seewen           SUI   2.0   19.0   143.5
87.      Cousin,Daniel         1415 Yverdon-les-Bai  SUI   2.0   16.0   139.0
88.      Brugman,Dick          1513 Almere           NED   2.0   13.0   134.0
89.      Steiner,Gabriel       1326 Luzern           SUI   1.5   21.5   150.5
90.      Lauber,Jörg W.        1557 Zürich           SUI   1.5   19.5   143.0
91.      Schnyder,Robert       1441 Wegenstetten     SUI   1.5   16.0   137.5
92.      Ziemssen,Erhard       1560 Kriens           SUI   1.0   19.0   136.5
93.      Wespi,Josef           1597 Sempach Station  SUI   1.0   18.0   136.0
94.      Schuler,Agatha        1553 Zürich           SUI   1.0   15.0   129.5