geplukt van: http://www.sktribschen.ch/LuzernerOpen/index.htm

Luzerner Open 2007

Hotel Anker - 1./4. November 2007


Na zeven ronden “Zwitsers” vinden we de ons bekende deelnemers op de volgende plaatsen terug. Gelukkig won Erik in de laatste ronde nog van een Zürichs Weib.


65. Van der Graaf,Ger             1809    Spierdijk       NED     3.5     20.5   140.5
75. Punt,Willem                   1716  S Alkmaar         NED     3.0     21.5   137.5
78. Jostmeijer,Erik               1822    Bergen          NED     3.0     21.0   138.0
104.Brugman,Dick                  1498    Almere          NED     2.0     20.5   116.5
volledig:
Rangliste: Stand nach der 7. Runde
RangTeilnehmer             Titel  TWZ  At Verein/Ort      Land   Punkte  Buchh   BuSumm
1.  Pikula,Dejan             GM   2515    Arandjelovac    SRB     5.5     30.5   168.0
2.  Zilka,Stepan             FM   2479  J Sumperk         CZE     5.5     30.0   170.0
3.  Belezky,Alexander        IM   2436    Kijev           UKR     5.5     30.0   166.5
4.  Kurmann,Oliver           IM   2396    Neudorf         SUI     5.5     29.0   162.0
5.  Groszpeter,Attila        GM   2540    Kecsemet        HUN     5.5     28.5   174.0
6.  Raykhman,Alexande             2073  J München         GER     5.5     28.0   166.0
7.  Csiszar,Csaba            IM   2414                    HUN     5.5     27.5   169.5
8.  Luch,Michal              IM   2389  J Wroclaw         POL     5.5     27.5   164.5
9.  Horvath,Tamas            IM   2419    Kecskemet       HUN     5.5     27.0   167.0
10. Lehmann,Andreas               2280  J Bätterkinden    SUI     5.5     27.0   164.5
11. Rusev,Aleksandar              2251    Luzern          BUL     5.5     25.0   149.0
12. Hobuss,Udo                    2416    Kilchberg       GER     5.0     31.5   160.5
13. Spielmann,Alain          FM   2273    Nancy           FRA     5.0     29.0   163.0
14. Botta,Gabriele                2125  J Gorduno         SUI     5.0     25.5   159.0
15. Gabersek,Albert               2089  J Alpnach         SUI     5.0     23.5   157.5
16. Profumo,Alberto               2252    Milano          ITA     5.0     23.0   155.5
16. Andjelkovic,Slavo             2041    Kappel          SUI     5.0     23.0   155.5
18. Muratet Casadeval             2169    Banyoles        ESP     4.5     28.5   150.0
19. Räber,Markus                  2258    Stans           SUI     4.5     28.0   156.0
20. Muller,Anne             WIM   2117  W Bischheim       FRA     4.5     28.0   151.5
21. Gendre,Stéphane               2106    Fribourg        SUI     4.5     28.0   149.5
22. Bürgy,Ivo                     2090    Tafers          SUI     4.5     27.5   155.0
23. Lehnert,Michael               2081    Hofheim         GER     4.5     26.5   152.0
24. Erdelyi,Tamas            IM   2196    Kecskemet       HUN     4.5     26.5   145.5
25. Hobuss,Wolfgang               2117    Kilchberg ZH    GER     4.5     26.0   143.5
26. Gojani,Gjon                   2053    Emmenbrücke     SUI     4.5     25.0   145.5
27. Chasovnikova,Evge       WIM   2197  W Moscow          RUS     4.5     24.5   145.0
28. Mäder,David                   2092  J Pfäffikon ZH    SUI     4.5     24.0   154.0
29. Frnka,Rene                    2240    Sumperk         CZE     4.5     24.0   150.5
29. Ruzicka,Milan                 2078    Zabreh          CZE     4.5     24.0   150.5
31. Zindel,Ernst                  1978  S Zug             SUI     4.5     21.5   150.5
32. Felder,Thomas                 1987    Flühli          SUI     4.5     21.0   145.0
33. Eschmann,Patrick              2191    Adliswil        SUI     4.0     28.5   148.0
34. Beil,Martin                   2171    Olomouc         CZE     4.0     27.5   150.0
35. Riedener,Toni                 2121    Ennetbürgen     SUI     4.0     27.5   143.5
36. Agushi,Agim                   2121    Zürich          SUI     4.0     27.0   154.5
37. Cremer,Kevin                  1859  J Neuenkirch      SUI     4.0     26.5   152.5
38. Speck,Hans                    2066  S Luzern          SUI     4.0     26.5   141.5
39. Duport,Nicolas                2075  J Vessy           SUI     4.0     25.5   144.5
40. Thomi,Hansjörg                1893    Rotkreuz        SUI     4.0     25.0   145.5
41. Amato,Giampiero               1973    London          ITA     4.0     24.5   146.0
42. Rudolf,Arthur                 1875    Windisch        SUI     4.0     24.0   143.5
43. Trachsel,Peter                2015    Gwatt           SUI     4.0     24.0   141.0
44. Schneuwly,Achim               2173    Düdingen        SUI     4.0     24.0   138.5
45. Brunner,Karl                  2046    Aadorf          SUI     4.0     24.0   131.5
46. Martig,Markus                 2099    Alchenflüh      SUI     4.0     22.5   144.0
47. Trusch,Daniel                 1763    Bassersdorf     SUI     4.0     21.5   138.5
48. Bertola,Numa                  1947  J Nyon            SUI     4.0     21.5   137.5
49. Tellenbach,Erwin              1841    Interlaken      SUI     4.0     21.0   134.5
50. Reiser,Franz                  1834  S Ennetbürgen     SUI     4.0     21.0   133.5
51. Sivaji,Siva                   1737    Adligenswil     SUI     4.0     20.5   134.5
52. Kandiah,Singam                1720    Luzern          SUI     4.0     20.0   138.5
53. Ricoski,Arif                  1766  J Root            MKD     4.0     17.5   133.5
54. Mikavica,Mirko                2235    Zürich          SRB     3.5     27.0   146.5
55. Wolfseher,Roland              1878    Zürich          SUI     3.5     25.5   141.5
56. Haldi,Peter                   2026  S Steckborn       SUI     3.5     24.5   152.0
57. Jud,Marc                      2016    Biel-Benken BL  SUI     3.5     23.5   134.5
58. Lanz,Martin                   2045  S Reinach         SUI     3.5     22.5   147.0
59. Stoffregen,Günter             1893  S Zürich          SUI     3.5     22.0   141.5
60. Scheidegger,Urs               1953    Emmenbrücke     SUI     3.5     22.0   140.0
60. Dautaj,Mahir                  1681    Reussbühl       SUI     3.5     22.0   140.0
62. Hermann,Josef                 1707    Inwil           SUI     3.5     21.5   135.0
63. Nikolic,Milutin                     S Ebikon          SUI     3.5     21.5   133.5
64. Lavanchy,Marc-Hen             1972  S Lausanne        SUI     3.5     21.0   142.0
65. Van der Graaf,Ger             1809    Spierdijk       NED     3.5     20.5   140.5
66. Chollet,Alain                 1747    Belmont-sur-La  SUI     3.5     19.5   138.5
67. Grass,Silvio                  1855  S Samedan         SUI     3.5     19.5   129.0
68. Glanzmann,Boris               1654    Kehrsiten       SUI     3.5     19.0   138.5
69. Kreiter,Thomas                1749  J Stuttgart       GER     3.5     19.0   132.5
70. Montanari,Josef               1770    Thayngen        SUI     3.5     18.5   137.0
71. Lustenberger,Jose             1912    Zug             SUI     3.0     24.5   128.5
72. Reutimann,Hans Pe             1787    Dübendorf       SUI     3.0     22.5   133.0
73. Mitt,Hando                    1700  S Tartu           EST     3.0     22.5   129.0
74. Ferrari,Matteo                1682  J Lodrino         SUI     3.0     22.0   134.5
75. Punt,Willem                   1716  S Alkmaar         NED     3.0     21.5   137.5
76. Posta,Joe                     1876    Neuenkirch      SUI     3.0     21.5   135.0
77. Guarisco,Renzo                1813    Wohlen          SUI     3.0     21.5   130.5
78. Jostmeijer,Erik               1822    Bergen          NED     3.0     21.0   138.0
79. Wüst,Andreas                  1909    Emmenbrücke     SUI     3.0     21.0   135.5
80. Jensen,Soren                  1902    Slagelse        DEN     3.0     21.0   131.5
81. Näpflin,Reinhold              1850  S Volketswil      SUI     3.0     20.5   136.0
82. Barz,Norbert                  1733  S Winterthur      SUI     3.0     20.5   134.5
83. Turki,Salim                   1732    Winterthur      SUI     3.0     20.5   133.0
84. Meier,Herbert                 1696  S Zürich          SUI     3.0     20.5   131.0
85. Odermatt,Klaus                1880    Hergiswil NW    SUI     3.0     20.0   132.5
86. Ledermann,Wolfgan             2003  S Oberwil BL      SUI     3.0     19.5   124.0
87. Schüpbach,Hanspet             1898    Lyssach         SUI     3.0     19.0   137.0
88. Forster,Urs                   1738  S Grellingen      SUI     3.0     19.0   127.5
89. Mazzoni,Renzo                 1668  S Kriens          SUI     3.0     19.0   127.0
90. Mollet,René                   1874    Olten           SUI     3.0     17.5   129.5
91. Stalder,Daniel                1634    Winterthur      SUI     3.0     16.5   127.5
92. Baer,Ueli                     1702    Chur            SUI     3.0     13.0   119.0
93. Gyger,Thomas                  1805    Zürich          SUI     2.5     25.0   131.0
94. Rauber,Jan                    1837    Buchs SG        SUI     2.5     23.5   138.0
95. Huber,Ruth                    1800  W Winterthur      SUI     2.5     21.0   124.0
96. Zihlmann,Michael              1647    Escholzmatt     SUI     2.5     20.5   133.0
97. Britschgi-Zwimpfe             1765  W Sarnen          SUI     2.5     20.0   131.0
98. Leu,Theres                    1691  W Luzern          SUI     2.5     19.5   127.5
99. Lauber,Jörg W.                1491    Zürich          SUI     2.5     19.5   125.5
100.Suri,Hans                     2106  S Studen          SUI     2.5     19.0   122.5
101.Christen,Peter                1400  S Monte Carlo     MNC     2.5     19.0   122.5
102.Schöpfer,Alois                1595    Root            SUI     2.0     21.5   124.0
103.Islamovic,Leo                         Littau          BIH     2.0     21.0   118.0
104.Brugman,Dick                  1498    Almere          NED     2.0     20.5   116.5
105.Jensen,Jan Erik                       Slagelse        DEN     2.0     20.0   122.0
106.Schuler,Agatha                1520  W Zürich          SUI     2.0     19.5   108.0
107.Steiner,Fabienne              1536  W Luzern          SUI     2.0     19.0   122.5
108.Fischer,Roland                1609    Seewen          SUI     2.0     18.5   123.5
109.Wespi,Sepp                    1628  S Sempach Statio  SUI     2.0     18.0   125.0
110.Müller,Fredy                  1559    Obernach        SUI     2.0     18.0   120.5
111.Jörger,Danuel                 1473    Zürich          SUI     2.0     18.0   115.0
112.Meier,Alfred                  1554    Romanshorn      SUI     2.0     17.0   123.0
113.Bosshard,Rolf                 1546  S Winterthur      SUI     1.5     20.5   126.5
114.Abgottspon,Pius               1468    Stalden VS      SUI     1.5     16.5   110.5
115.Steiner,Gabriel               1299    Luzern          SUI     1.5     15.5   115.5
116.Schattling,Helmut             1553  S Luzern          SUI     1.5     15.0   119.0
117.Carmona,Rubén                         Reussbühl       ESP     1.0     19.5   122.0
118.Schnyder,Robert               1462  S Wegenstetten    SUI     1.0     17.5   115.0
119.Kafka,Matthias                        Luzern          SUI     1.0     14.5   114.0
120.Kälber,Manuela                1369  W Gretzenbach     SUI     1.0     14.0   117.5
121.Thommes,Volker                1933    Baar            SUI     1.0     10.0    68.0
122.Carisch,Sonja                       W Kloten          SUI     0.0     5.5     40.5