website: http://www.sktribschen.ch/LuzernerOpen/index.htm

LUZERNER OPEN 29. Oktober – 1. November 2009

Erik Jostmeijer en Paul Roomer, alsmede oud-lid Dick Brugman deden mee aan het Luzerner Open 2009. Erik werd beste Nederlander in de A-Groep. Paul Roomer werd beste Nederlander in de B-Groep. Hij eindigde in de top 10.

Resultaten Hollanders:
          Groep A
Rg.       Name                    FED   Elo  Verein/Ort             Pkt.    Wtg1 
49        Jostmeijer Erik         NED   1960 Holland                 2,5     23
          Groep B
9         Roomer Paul             NED    0   Holland                 4,5    28,5
27        Brugman Dick            NED   1505 Holland                 3,5    25,5

          Groep A
Rg.       Name                    FED   Elo  Verein/Ort             Pkt.    Wtg1 
1     IM  Meszaros Gyula          HUN   2402 Ungarn                   6     27,5
2     IM  Galyas Miklos           HUN   2464 Ungarn                  5,5     30
3     GM  Stojanovic Mihajlo      SRB   2584 Zürich Réti Ask         5,5    29,5
4     IM  Starostits Ilmars       LAT   2468 Lettland                 5     32,5
5     IM  Krivonosov Oleg         LAT   2422 Lettland                 5     30,5
6     IM  Belezky Alexander       UKR   2463 Fc Bayern München E.V.   5     29,5
7     IM  Cox John J              ENG   2378 England                 4,5    33,5
8         Stips Felix             ITA   2204 Mendrisio               4,5    30,5
9     IM  Filipovic Branko        CRO   2446 Basel Sorab             4,5    29,5
10    IM  Kaenel Hansjuerg        SUI   2351 Bern                    4,5     28
11    IM  Hajnal Zoltan           HUN   2409 Ungarn                  4,5    27,5
12        Gabersek Albert         SUI   2077 Luzern Tribschen        4,5    26,5
13    FM  Hug Marcel              SUI   2326 Zürich Ibm              4,5    25,5
      IM  Borsos Bogdan           UKR   2317 Ukraine                 4,5    25,5
15    IM  Kelecevic Nedeljko      SUI   2327 Winterthur Sg           4,5    25,5
16    IM  Ferguson Mark           ENG   2410 England                 4,5    25,5
17        Muehlebach Fritz        SUI   2231 Luzern Sg                4      29
18        Borner Daniel           SUI   2206 Winterthur Ask           4     27,5
19        Bogdanov Oleksi         UKR   2287 Ukraine                  4      24
20        Wirz Heinz              SUI   2121 Therwil                  4      23
21        Jud Marc                SUI   2001 Therwil                  4     22,5
22        El-Mais Ibaa            SUI   2143 Court                    4      22
23        Muheim Sebastien        FRA   2040 Birseck                 3,5     28
24        Siegel Adrian Dr        SUI   1964 Zürich Réti Ask         3,5    27,5
25        Cavaletto Massimo       SUI   2132 Zürich Nimzowitsch      3,5    26,5
26        Speck Hans              SUI   2050 Luzern Sg               3,5     26
27        Stankovic Zeljko        SUI   2186 Zürich Gligoric         3,5    25,5
28        Langwieser Alexander    AUT   2049 Bodan                   3,5     25
29        Cremer Kevin            SUI   2105 Luzern Tribschen        3,5     24
30    IM  Erdelyi Tamas           HUN   2163 Herrliberg              3,5     24
31        Bouzidi Mouhamed        ALG   1971 Luzern Sg               3,5     24
32        Schneuwly Achim         SUI   2119 Düdingen                3,5    23,5
33        Neubert Frank           SUI   1836 Luzern Tribschen        3,5     23
34        Lampart Alfons          SUI   2129 Willisau                3,5     23
35        Ilandzis Spyridon       GRE   2192 Griechenland            3,5     22
36        Businger Paul           SUI   2111 Steckborn               3,5    21,5
37        Jenny Gerald            SUI   1949 Fribourg Ce             3,5    21,5
38        Portmann Daniel         SUI   2102 Emmenbrücke              3     29,5
39        Bellmann Rambert        SUI   2071 Luzern Tribschen         3      25
40        Riedener Toni           SUI   2095 Bern                     3     23,5
41        Matt Fabian             AUT   1946 Wolfurt                  3      23
42        Zoephel Heinz           GER   2147                          3      22
43        Andenmatten Markus      SUI   2039 Entlebuch                3     21,5
44        Paul Mathias            GER   1981                          3     20,5
45        Gervasoni Pietro        SUI   1917 Bellinzona               3      19
46        Dautaj Mahir            SUI   1753 Luzern Sg                3      18
47        Meier Manuel            SUI   2029 Entlebuch               2,5    27,5
48        Wüst Andreas            SUI   1896 Emmenbrücke             2,5    23,5
49        Jostmeijer Erik         NED   1960 Holland                 2,5     23
50        Boudkeev Timour         SUI    0   Zürich SG               2,5     21
51        Keller Peter            SUI   1896 Rapperswil-Jona         2,5    18,5
52        Zindel Ernst            SUI   1993 Nyon                     2     21,5
53        Schmidig Jean-Claude    SUI   1820 Luzern Tribschen         2     19,5
54        Beulertz Stefan         MLT   1925 Malta                    2      19
55        Felder Thomas           SUI   1948 Trubschachen             2     18,5
56        Hirzel Martin           SUI   1928 Bodan                    2      18
57        Trachsel Peter          SUI   1945 Spiez                   1,5     25
58        Wahl Peter              SUI   2015 March-Höfe              1,5    20,5
59        Pellaton Fernand        SUI   1850 Court                    1      18
60    FM  Kaufmann Werner         SUI   2270 Luzern Tribschen         0     24,5

          Groep B
Rg.       Name                    FED   Elo  Verein/Ort             Pkt.    Wtg1 
1         Schüpbach Hanspeter     SUI   1740 Kirchberg               5,5    28,5
2         Andjelkovic Slavoljub   SUI   1841 Olten                   5,5     28
3         Reiser Franz            SUI   1830 Luzern Tribschen        5,5     26
4         Pasek Stefan            SUI   1856 Burgdorf                 5     30,5
5         Lustenberger Josef      SUI   1885 Emmenbrücke              5     26,5
6         Mollard Pascal          SUI   1760 Fribourg Ce              5     24,5
7         Ledermann Wolfgang      SUI   1808 Therwil                  5     24,5
8         Emery Stéphane          SUI   1804 Sion                     5      23
9         Roomer Paul             NED    0   Holland                 4,5    28,5
10        Duttweiler Ruedi        SUI   1701 Aadorf                  4,5    27,5
11        Montanari Josef         SUI   1829 Schaffhausen Munot Sg   4,5    27,5
12        Glanzmann Boris         SUI   1807 Luzern Sg               4,5    27,5
13        Baer Ueli               SUI   1627 Chur Schachfreunde      4,5     27
14        Paliwoda Felix          SUI   1702 Herrliberg              4,5    26,5
15        Morand Simon            SUI   1759 Sion                    4,5    23,5
16        Barz Norbert            SUI   1660 Winterthur Ask           4      33
17        Arcuti Davide           SUI   1699 Luzern Tribschen         4     29,5
18        Grimm Ernst             SUI   1680 Luzern Tribschen         4     28,5
19        Jörger Danuel           SUI   1442 Zürich Réti Ask          4      22
20        Muheim Roland           SUI   1703 Altdorf                  4      22
21        Vuckovic Nebojsa        SUI   1637 Winterthur Ask          3,5     28
22        Meier Herbert           SUI   1663 Zürich Verkehrsbetrieb  3,5     27
23        Mazzoni Renzo           SUI   1568 Emmenbrücke             3,5    26,5
24        Thode Gilda             SUI   1676 Winterthur Sg           3,5    26,5
25        Kafka Matthias          SUI   1689 Luzern Sg               3,5    25,5
26        Haldi Peter             SUI   1869 Steckborn               3,5    25,5
27        Brugman Dick            NED   1505 Holland                 3,5    25,5
28        Huggler Andreas         SUI   1713 Simme                   3,5    25,5
29        Lincke Paul             SUI   1467 Winterthur Ask          3,5     25
30        Boes Julian             GER   1212 Sc Heitersheim          3,5    24,5
31        Mollet Robert           SUI   1613 Zürich Ibm              3,5     24
32        Koch Werner A.          SUI   1612 Baar                    3,5    23,5
33        Huber Ruth              SUI   1605 Winterthur Sg           3,5     22
34        Lienin Hans             SUI   1638 Zimmerberg              3,5     22
35        Schattling Helmuth      SUI   1429 Luzern Tribschen        3,5    21,5
36        Fischer Roland          SUI   1518 Goldau-Schwyz           3,5    20,5
37        Hofstetter Paul         SUI   1642 Luzern Tribschen        3,5    20,5
38        Rauss Denis-François    SUI   1685 Lausanne Le Joueur       3      29
39        Britschgi-Zwimpfer Mich SUI   1553 Luzern Tribschen         3     26,5
40        Lang Dieter             SUI    0   Luzern                   3      22
41        Florin Jon              SUI    0   Zürich                   3      20
42        Bachofner Stephan       SUI   1688 Simme                   2,5     30
43        Wespi Josef             SUI   1594 Rontal                  2,5    24,5
44        Hassan Ali Mohamed      SUI    0   Luzern Tribschen        2,5    22,5
45        Arnold Hermann          SUI   1618 Illnau-Effretikon       2,5    21,5
46        Neubert Dieter          GER   1544 Vfb Adorf               2,5    20,5
47        Spieler Walter, Dr      SUI    0   Hünenberg               2,5     19
48        Schuler Agatha          SUI   1468 Emmenbrücke              2      29
49        Bucher Samuel           SUI   1551 Rapperswil-Jona          2     25,5
50        Albicker Laurenz        SUI   1333 Baar                     2      22
51        Bosshard Rolf           SUI   1566 Winterthur Sg            2     21,5
52        Lachat Martin           SUI   1624 Zürich Réti Ask          2     20,5
53        Schneider Hanspeter     SUI   1666 Emmenbrücke             1,5    17,5
54        Fuchs Michael           SUI    0   Luzern Tribschen        1,5     17
55        Schnyder Robert         SUI   1413 Gelterkinden            1,5    16,5
56        Steiner Gabriel         SUI   1419 Emmenbrücke              1      19