Toernooiwebsite

Echternacher Open 2012 ( am 16. und 17. Juni 2012)

Op het 19e Echternacher Open wisten de Koedijkdeelnemers geen potten te breken. Ronald Kamps werd kennelijk node gemist.

Rangliste nach der 9.Runde:
     Koedijkgerelateerden / nabuurders:
Rang   Teilnehmer         Titel   TWZ   Verein/Ort        Land  Punkte  PktSu   GegWrt
150.   Plooijer, Johan            1813  De Waagtoren       NED     4     23½     1953
154.   Buter, André               1825  Schaakgroep Koe    NED     4     22½     1734
166.   Roomer, Paul               1902  Schaakgroep Koe    NED     4     20½     1670
195.   Greven, Ron                1774  WSC DePion         NED    3½     18½     1786
201.   Folkertsma, Peter          1550  Oppositie Heilo    NED    3½     16½     1751
202.   Hettema, Jan               1496  Schaakgroep Koe    NED    3½      16     1680
220.   Peereboom, Gerrit          1550  De Waagtoren       NED     3      16     1787
Totaaluitslag
Rang   Teilnehmer         Titel   TWZ   Verein/Ort        Land  Punkte  PktSu   GegWrt     *
1.     Fridman, Daniel      GM    2653                     GER    7½     41½     2384
2.     Edouard, Romain      GM    2625  Echternach         FRA    7½      41     2349
3.     Khenkin, Igor        GM    2670  Echternach         GER    7½     40½     2387
4.     Istratescu, Andre    GM    2636  Echternach         FRA    7½      40     2353
5.     David, Alberto       GM    2610  Echternach         LUX    7½     39½     2340
6.     Berelowitsch, Ale    GM    2584  Echternach         GER    7½      38     2246
7.     Sumets, Andrey       GM    2599  Echternach         UKR    7½     37½     2217
8.     Landa, Konstantin    GM    2646                     RUS     7     39½     2323
9.     Sanikidze, Tornik    GM    2616  Differdange        GEO     7     39½     2310
10.    Lalic, Bogdan        GM    2507                     CRO     7      37     2185
11.    Henrichs, Thomas     IM    2483  Echternach         GER     7      35     2105
12.    Wiedenkeller, Mic    IM    2475  Echternach         LUX    6½      38     2311
13.    Castaneda, Georgu    GM    2522                     PER    6½     37½     2263
14.    Hoffmann, Michael    GM    2486  SG Solingen        GER    6½     36½     2191
15.    Milov, Leonid        IM    2509                     GER    6½     36½     2164
16.    Polaczek, Richard    IM    2383                     BEL    6½      36     2217
17.    Van den Berg, Bra          2249  SG Amersfoort      NED    6½     35½     2160
18.    Boidman, Yuri        IM    2412  Echternach         GER    6½      35     2192
19.    Klip, Hans           IM    2376  Herve              NED    6½      35     2138
20.    Jansa, Vlastimil     GM    2454                     CZE    6½      35     2103
21.    Jeitz, Christian           2212  TSP Bieles         LUX    6½     34½     2037
22.    Morawietz, Dieter    IM    2408  Klub Kölner Sch    GER    6½      34     2117
23.    Linster, Philippe          2205  Esch               LUX    6½      33     2146
24.    Weber, Jean-Marie          2187  Dommeldange-Beg    LUX    6½     32½     2021
25.    Karp, Serge                2088  Dommeldange-Beg    LUX    6½     32½     1932
26.    Van Leent, Dimitr    FM    2192  SG Amersfoort      NED    6½      31     2005
27.    Wagener, Claude      FM    2264  Echternach         LUX    6½     30½     1965
28.    Klundt, Klaus        IM    2365  SK Heusenstamm     GER    6½     26½     1762
29.    Van Dooren, Dirk     FM    2275  Veldhoven          NED     6     35½     2238
30.    Jonkman, Harmen      GM    2417                     NED     6     34½     2207
31.    Taddei, Benoit       FM    2328                     FRA     6     33½     2115
32.    Berend, Fred         IM    2381  Dudelange          LUX     6     33½     2107
33.    Yankelevich, Lev           2162  Differdange        GER     6     32½     2137
34.    Binham, Timothy      IM    2301  Europchess         FIN     6      32     2120
35.    Kaber, Claude              2165  Schifflange        LUX     6      32     2103
36.    Barzen, Pascal             2119  SG Reil-Kinheim    GER     6      32     2095
37.    Prizker, Boris             2267  Dudelange          GER     6      32     2087
38.    Barthel, Ansgar            2163  Differdange        GER     6      32     2087
39.    Horn, Peter                2159  Concordia Hambu    GER     6      32     2071
40.    Beckmann, David            2001  TV Borken          GER     6     31½     2119
41.    Telöken, Andreas           2115  SC Brühl           GER     6     31½     2092
42.    Mossong, Hubert      FM    2157  Dudelange          LUX     6      31     2043
43.    Reinemer, Frank            2216  Langenfelder SF    GER     6     30½     1969
44.    Krpan, Karlo               2125  Schachklub Ensd    CRO     6      29     1988
45.    Limberg, Martin            2120  SW Oberhausen      GER     6      29     1909
46.    Wallhof, Dieter            1986  SV Welper          GER     6      28     1917
47.    Daces, Philippe            2010  Amay               BEL     6      28     1893
48.    Ghavami, Seyed-Re          1912  Schifflange        LUX     6      26     1823
49.    Johann, Stefan             2207  SK Ludwigshafen    GER    5½      34     2152
50.    Berend, Elvira      WGM    2331  Dudelange          LUX    5½     33½     2141
51.    Kessler, Andreas           2143  SG Reil-Kinheim    GER    5½      33     2184
52.    Wilger, Frank              2096  Turm Raesfeld/E    GER    5½     31½     2116
53.    Trauth, Michael            2159  Echternach         GER    5½     31½     2062
54.    Schartz, Alain             2146  Dudelange          LUX    5½     31½     2051
55.    Gengler, Pierre            2153  Differdange        LUX    5½      31     2124
56.    Smits, Sebastiaan          2171  Helmond SC         NED    5½      31     2070
57.    Ludy, Klaus                2086  SC Pirmasens       GER    5½      31     2003
58.    Schwab, Patrick            1892  Nordstad           LUX    5½      30     2020
59.    Johann, Christof           2182  SK Frankenthal     GER    5½      30     2008
60.    Hirschinger, Thom          2083  SK Landau          GER    5½      30     2004
61.    Teich, Udo                 2057  SV Welper          GER    5½     29½     1962
62.    Cerasi, Umberto            2005  Dommeldange-Beg    ITA    5½     29½     1947
63.    Stadtfeld, Martin          1671  SC Juenkerath      GER    5½      29     1995
64.    Lenaerts, Lennert          2043  Philidor Genk      BEL    5½     28½     2005
65.    Gehrke, Rolf               2052  Concordia Hambu    GER    5½     28½     1923
66.    Smit, Maarten              2036  Helmond SC         NED    5½      28     1994
67.    Sauvage, Eric              2033                666  BEL    5½      28     1968
68.    Peeters, Tim               2016  Rokade Westerlo    BEL    5½      28     1928
69.    Meertens, Martin           2134  Klub Kölner Sch    NED    5½      28     1913
70.    Hardt, Bernd               1984  SC-VFR Koblenz     GER    5½     27½     1930
71.    Kalmes, René               2034  Luxembourg 1915    LUX    5½      27     1847
72.    Salentiny, Eric            1915  Perlé              LUX    5½     26½     1901
73.    Calleja, Jesus             2116  Dommeldange-Beg    ESP    5½     26½     1886
74.    Wöltge, Carsten            1866  Remagen            GER    5½     26½     1768
75.    Iasman, Inna               1975                     FRA    5½     26½     1752
76.    Stull, Norbert             2060  Differdange        LUX    5½      26     1878
77.    Van Gils, Martin           2005  Almere             NED    5½      25     1773
78.    Henrichs, Wenke            2092  Echternach         GER    5½      25     1707
79.    Afek, Yochanan       IM    2288                     ISR     5      31     2104
80.    Doison, Axel               2072  Echternach         BEL     5      29     1992
81.    Besel, Waldemar            2083  SV Betzdorf-Kir    GER     5      29     1988
82.    Braas, Patrick             1931  Echternach         LUX     5     28½     2048
83.    Faber, Hugo                2061  Helmond SC         NED     5     28½     1991
84.    Monaville, Guy             2115  Perlé              BEL     5     28½     1920
85.    Thirion, Marcel            2157  Herve              BEL     5     28½     1881
86.    Schulze-Schwering          1964  TV Borken          GER     5      28     2052
87.    Hoffmann, Roger            2029  Nordstad           LUX     5      28     2003
88.    Blijlevens, Pim            1920  Helmond SC         NED     5      27     1964
89.    Gesing, Felix              1976  SG Turm Raesfel    GER     5      27     1913
90.    Goerens, Jean-Pau          2001  Differdange        LUX     5      27     1863
91.    Nägele, Hans-Jürg          1895  Schwaikheim e.V    GER     5     26½     1877
92.    Gorse, Gérard              2104  Colmar Echecs      FRA     5     26½     1870
93.    Rizovic, Sefcet            2009  Nordstad           SRB     5     26½     1849
94.    Van Ael, Bert              1965                     BEL     5      26     1806
95.    Kruis, Ruud                1943  Dommeldange-Beg    NED     5     25½     1886
96.    Böcker, Jürgen             1905  SW Oberhausen      GER     5     25½     1849
97.    Wuijts, Johan              1799  Helmond SC         NED     5      25     1984
98.    Schmidt, Waldemar          2029                     GER     5      25     1882
99.    Schumacher, Helmu          2031  Eynatten           BEL     5      25     1874
100.   Birkin, Mark               1914  Leeds              ENG     5      25     1822
101.   Lemaic, Mile               1906  Klub Kölner Sch    GER     5      25     1818
102.   Dinev, Dimiter             1896  Perlé              BEL     5      25     1801
103.   Birtz, Claude              1893  Schifflange        LUX     5      25     1769
104.   Murariu, Nicky             2051                     GER     5      25     1764
105.   Verduyckt, Johan           1866  Rokade Westerlo    BEL     5      25     1709
106.   Van der Giessen,           1955  Almere             NED     5     24½     1855
107.   Van Drie, Rik              2058  Leusden            NED     5     24½     1766
108.   Jennewein, Norber          1851  SC 1976 Fehrbac    GER     5      24     1657
109.   Hitzges, Lothar            999                      GER     5     23½     1916
110.   Lopez Popov, Ivan          1719  Echternach         LUX     5     23½     1893
111.   Pierrot, Fabrice           1755  Hayange Philido    FRA     5      23     1916
112.   Mergen, Mathias            1639  Dudelange          LUX     5      23     1843
113.   Pimenta, Antonio           2006  Dommeldange-Beg    LUX     5      23     1757
114.   Bariani, Sébastie          1822  Schifflange        FRA     5      23     1634
115.   Claes, Luc                 1839  Rokade Westerlo    BEL     5     22½     1606
116.   Rätsch, Kurt               2021  Schöneck           GER     5      22     1789
117.   Zeybekoglu, Cemil          1522  SG DJK Dillinge    GER     5      21     1856
118.   Yankelevich, Mich          1718  Differdange        GER     5      21     1745
119.   Schulz, Jörg               1654  SF Schlebusch      GER     5      20     1697
120.   Hasani, Driton             1809  Bonnevoie          LUX     5      19     1747
121.   Bellens, Steven            1849  Rokade Westerlo    BEL    4½     25½     1802
122.   Brömmel, Chris             1850  Turm Raesfeld/E    GER    4½     24½     1656
123.   Niebaum, Karl              1927  SV Welper          GER    4½      24     1832
124.   Van Boxtel, Danni          1888  Helmond SC         NED    4½      24     1731
125.   Schmerwitz, Reinh          1877  Schachfreunde K    GER    4½      24     1702
126.   Van Asseldonk, Pa          2031  Helmond SC         NED    4½     23½     1840
127.   Hoegener, Claude           2051  TSP Bieles         LUX    4½     23½     1700
128.   Densing, Gerd              1879  SC Jünkerath       GER    4½     23½     1646
129.   Wietor, Henri              1816  Differdange        LUX    4½      23     1981
130.   Ludewig, Robert            1901  Bettemburg         LUX    4½      23     1773
131.   Meinhardt, Günthe          1892  Köln-Müngersdor    GER    4½      23     1725
132.   Rastoder, Selim            1772  Junglinster        LUX    4½      22     1865
133.   Kries, Yvon                1737  Nordstad           LUX    4½      22     1837
134.   Palenta, Damian            1734  SW Oberhausen      GER    4½     21½     1851
135.   Montforts, Ton             1640  MSK                NED    4½      21     1727
136.   Fadil, Hicham              1936  Differdange        LUX    4½      21     1661
137.   Holl, Michael              1804  SW Oberhausen      GER    4½     20½     1881
138.   Kessler, Lucien            1744  Esch               LUX    4½     20½     1783
139.   Schreiner, Toni            999                      GER    4½      19     1725
140.   Blanchard, Alain           1828  Hayange            FRA    4½      19     1648
141.   Robinson, Roland           1763  Helmond SC         NED    4½     18½     1656
142.   Verbruggen, Peter          1673  Schaakclub Beve    BEL    4½     18½     1650
143.   Nover, Jens                1722  SW Oberhausen      GER    4½     18½     1573
144.   Schäfer, Rainer            1672  Wittlich           GER    4½     18½     1543
145.   Grziwa, Dominik            1645                     GER    4½      18     1741
146.   Adami, Eric                1792  Schifflange        LUX    4½      18     1617
147.   Hofman, Richard            1600                     NED     4      25     2036
148.   Milanovic, Milan           1943  Nordstad           LUX     4      24     1901
149.   Mertens, David             1897  Esch               LUX     4      24     1786
150.   Plooijer, Johan            1813  De Waagtoren       NED     4     23½     1953      *
151.   Buzilla, Gheorghe          1711  Noorderwijk        BEL     4     23½     1939
152.   Kaizer, Bert               1754  Oosten-Toren Am    NED     4     23½     1910
153.   Oskam, Caspar              1788  SG Amersfoort      GER     4      23     2026
154.   Buter, André               1825  Schaakgroep Koe    NED     4     22½     1734      *
155.   Houtsma, Sybrand           1781  SC Assen           NED     4     21½     1951
156.   Beltman, Guus              1801  SG Amersfoort      NED     4     21½     1835
157.   Seeger, Simon              1369  SV Betzdorf - K    GER     4      21     1850
158.   Kuckelkorn, Jörg           1745  SW Oberhausen      GER     4      21     1841
159.   Lucifora, Nicolas          1810  Perlé              BEL     4      21     1829
160.   Vervloet, Staf             1586  Noorderwijk        BEL     4      21     1796
161.   Kappes, Dieter             2000  Sfr.Konz-Kartha    GER     4      21     1755
162.   Haka, Halit                1960  Bonnevoie          GRE     4      21     1748
163.   Bovy, Mathieu              1906  SF Wirtzfeld       BEL     4      21     1720
164.   Satter, Manfred            1811  SC Herxheim        GER     4     20½     1936
165.   Bissen, Philippe           1613  Nordstad           LUX     4     20½     1815
166.   Roomer, Paul               1902  Schaakgroep Koe    NED     4     20½     1670      *
167.   Zilles, Paul               1830  SF Wirtzfeld       BEL     4     20½     1640
168.   Lukas, Hubertus            1811  SG DJK Dillinge    GER     4      20     1900
169.   Scholl, Alois              1553  SV Schwalbach      GER     4      20     1868
170.   Libbrecht, Koen            1673  Noorderwijk        BEL     4      20     1696
171.   Jordan, Günter             1761  SV Betzdorf-Kir    GER     4     19½     1753
172.   Van de Merwe, Pet          1777  Oosten-Toren Am    NED     4      19     1749
173.   Van de Gevel, Ed           1821  SG Amersfoort      NED     4      19     1559
174.   Hinz, Lothar               1525  Tus Ende           GER     4     18½     1779
175.   Lobbenmeier, Stef          1020  SW Oberhausen      GER     4     18½     1733
176.   De Vet, Sylvin             1591  Rokade Westerlo    BEL     4     18½     1687
177.   Biryukov, Alexei           1633  Differdange        LUX     4      18     1726
178.   Neu, Audric                1530  Differdange        LUX     4     17½     1730
179.   Van Stiphout, Mar          1775  Overpelt           BEL     4     17½     1729
180.   Hoffmann, Nick             1518  Echternach         LUX     4     17½     1720
181.   Agovic, Esad               1666  Bonnevoie          LUX     4      17     1623
182.   Nierhaus, Robin            1436  SW Oberhausen      GER     4     16½     1702
183.   Christidis, Chris          1549  Junglinster        GRE     4      16     1615
184.   Erkic, Marko               1620  SV Schwaikheim     GER     4      16     1592
185.   Labriaire, Millo           1352  Helmond SC         NED     4      15     1640
186.   Wilwert, Loris             1551  Differdange        LUX     4      14     1550
187.   Neyens, François           1552  Steinfort          LUX     4      13     1467
188.   Jadin, Yves                1823  Dudelange          LUX    3½      23     1799
189.   Vollmer, Marcel            1625  SC Geradstetten    GER    3½     22½     1963
190.   Roller, Paul               1885  Esch               LUX    3½      22     1720
191.   Engel, Ewald               1748  Echternach         GER    3½     21½     1914
192.   Bakels, Rob                1714  Helmond SC         NED    3½      21     1886
193.   Klein, Robert              1657  SW Oberhausen      GER    3½     20½     1826
194.   Därmann, Ulrich            1582  SV Welper          GER    3½     20½     1808
195.   Greven, Ron                1774  WSC DePion         NED    3½     18½     1786      *
196.   Nierhaus, Tim              1495  SW Oberhausen      GER    3½      18     1781
197.   Szigetvari, André          1672                666  BEL    3½      18     1521
198.   Cosic, Mehmedalij          1623  Nordstad           LUX    3½     17½     1641
199.   Frans, David               1442  Noorderwijk        BEL    3½      17     1695
200.   Schirtz, Albert            1663  Echternach         GER    3½      17     1475
201.   Folkertsma, Peter          1550  Oppositie Heilo    NED    3½     16½     1751      *
202.   Hettema, Jan               1496  Schaakgroep Koe    NED    3½      16     1680      *
203.   Duijm, Marcel              1521  Oosten-Toren Am    NED    3½      16     1678
204.   Van der Fluit, Fr          1554  Oosten-Toren Am    NED    3½      16     1602
205.   Royer, Sylvie              1554  TSP Bieles         LUX    3½      16     1577
206.   Karpez, Dani               1427  Houthalen-Oost     BEL    3½     15½     1696
207.   Dierckx, Jef               1518  Noorderwijk        BEL    3½     15½     1650
208.   Dekoker, Patricia          1346  Herve              BEL    3½      15     1577
209.   Mary, Julien               1675  Dommeldange-Beg    BEL    3½      15     1562
210.   Renn, Kevin                1463  Differdange        LUX    3½     14½     1598
211.   Leonhardt, Herber          1660  Dudweiler          GER    3½     14½     1408
212.   Reypens, Jan-Drie          1514  Rokade Westerlo    BEL    3½      14     1612
213.   Bürger, Arsène             1530  Nordstad           LUX    3½     13½     1387
214.   Kappelmann, Flori          1358  Sfr. Bitburg       GER    3½     12½     1524
215.   Stratmann, Lars            1425  SW Oberhausen      GER    3½      12     1607
216.   Hodzic, Elvir              1700  Perle              SRB     3      18     1750
217.   Grunwald, Günther          1683  SW Oberhausen      GER     3      18     1745
218.   Tatarowikc, Diete          1438  SC Herxheim        GER     3      17     1746
219.   Murzynski, Roman           1677  Luxembourg 1915    LUX     3      17     1701
220.   Peereboom, Gerrit          1550  De Waagtoren       NED     3      16     1787   *
221.   Hubert, René               1575                666  BEL     3      16     1658
222.   Cerf, Henri                1583  Echternach         LUX     3      16     1625
223.   Verschoor, Patric          1521  SG Amersfoort      NED     3     15½     1735
224.   Conte, Roberto             1368  Houthalen-Oost     BEL     3      15     1670
225.   Heintze, Sven              1515  SW Oberhausen      GER     3     14½     1633
226.   Dans, Guy                  1438                666  BEL     3      14     1572
227.   Ludewig-Gambucci,          1461  Bettemburg         LUX     3      14     1565
228.   Vissers, Nico              1492  SV Odi             NED     3      13     1567
229.   Kühn, Herbert              999   SC Juenkerath      GER     3     12½     1560
230.   Drijbooms, Lauren          1416  Noorderwijk        BEL     3      12     1511
231.   Clement, Marc              1537  Dudelange          LUX     3      12     1480
232.   Mouthuy, Jacky-Lo          1320  Esch               BEL     3      11     1500
233.   Biryukov, Sasha            1292  Differdange        LUX     3      11     1473
234.   Mortier, Georges           1381                     BEL     3      11     1471
235.   Laeremans, Louis           1396  Noorderwijk        BEL     3      11     1445
236.   Verhoeven, Herman          1392  Noorderwijk        BEL     3     10½     1450
237.   Jeyachandran, Ela          1330  Differdange        LUX     3      10     1476
238.   Torfs, Nico                1270  Noorderwijk        BEL     3      10     1423
239.   Renn, Max                  1334  Differdange        LUX     3      8½     1343
240.   Wickertsheim, Fra          1650                     GER    2½     15½     1604
241.   Donini, Carlo              1436  Bettembourg        LUX    2½     13½     1621
242.   Sotter-Klundt, Ge          1803  SC Aschaffenbur    GER    2½     12½     1581
243.   Michiels, Jef              1465  Noorderwijk        BEL    2½     12½     1550
244.   Schwarz, Christia          1052  SW Oberhausen      GER    2½      11     1539
245.   Paff, Lukas                1117  Sfr. Bitburg       GER    2½      9½     1483
246.   Van Gheluwe, Fran          999   SF Wirtzfeld       BEL    2½      9      1357
247.   Krier, Serge               1603  Junglinster        LUX     2      13     1701
248.   Wolff, Alfred              1714                     GER     2      12     1599
249.   Grziwa, Godehard           1069                     GER     2      12     1565
250.   Lehmann, Robert            999   Bitburg            GER     2      10     1455
251.   Whelan, Artur              1000  Sfr. Bitburg       GER     2      9      1476
252.   Horwat, Philipp            1000  SW Oberhausen      GER     2      9      1470
253.   Wildner, Max               1000  SW Oberhausen      GER     2      8      1445
254.   Bauer, Renate              1000  SW Oberhausen      GER     2      8      1439
255.   Nguyen, Truong             1000  Sfr. Bitburg       GER     2      8      1402
256.   Lanfermann, Alexa          1000  SW Oberhausen      GER     2      7      1356
257.   Mayer, Lukas               1000  Bitburg            GER     2      6      1433
258.   Bauer, Sebastian           1000  SW Oberhausen      GER     2      6      1375
259.   Telöken, Thomas            1000  SC Brühl           GER     2      6      1356
260.   Lauff, Alex                1200  Echternach         LUX     2      4      1378
261.   Klein, Christian           1257  Schifflange        LUX     2      3      1304
262.   Müller, Maurice            1650  Schachfreunde B    GER    1½     10½     1663
263.   Alberty, Jean-Pau          1514  Junglinster        LUX     1      7      1647
264.   Erdeljan, Alain            999   Differdange        LUX     1      6      1384
265.   Ma, Laurent                1205  Echternach         LUX     1      5      1528
266.   Lenaerts, Robbe            999   Philidor Genk      BEL     1      5      1342
267.   Kemp, Jim                  1241  Echternach         LUX     0      0      1531