website: http://open.desprenger-echternach.lu/

Echternach Open 2010 - 18 en 19 juni 2010

Vier Koedijkers en een gast schaakten in Echternach afgelopen weekend. Erik Jostmeijer scoorde meer dan 50%. Een sterke prestatie op dit zware toernooi.

Hun resultaten:

Nr.     Teilnehmer                ELO  NWZ  Punkte PktSum   GegWrt
 
117     Jostmeijer, Erik          1940 1746    5      24     1757
 
172     Roomer, Paul              1889 1675    4     22½     1715
 
179     Greven, Ron                    1803    4     20½     1939
 
185     Folkertsma, Peter              1667    4      20     1787
 
249     Hettema, Jan C                 1555    3      16     1687

 

Eindstand na negen ronden:

RangTeilnehmer                TiteTWZ AttrVerein/Ort              LandSRVPunktePktSum GegWrt
1.  Edouard, Romain            GM 2611    Differdange             FRA 720  8     43½   2350
2.  Istratescu, Andrei         GM 2614    Differdange             ROU 630  7½    41    2327
3.  Berelovich, Aleksander     GM 2566    Echternach              GER 630  7½    40½   2315
4.  Drozdovskij, Yuri          GM 2625                            UKR 711  7½    39½   2310
5.  Sumets, Andrei             GM 2614                            UKR 630  7½    39    2358
6.  Henrichs, Thomas           IM 2482    SC Hansa Dortmund       GER 711  7½    38½   2279
7.  Feller, Sébastien          GM 2593    Differdange             FRA 630  7½    37½   2175
8.  Djuric, Stefan             GM 2420                            SRB 540  7     39    2344
9.  Sanikidze Tornike          GM 2569    Differdange             GEO 702  7     39    2250
10. Khenkin, Igor              GM 2627    Echternach              GER 540  7     38    2307
11. Galdunts, Sergey           GM 2459    Mörlenbach              ARM 621  7     38    2273
12. Riff, Jean-Noel            IM 2499    Mulhouse Philidor       FRA 621  7     37    2229
13. Hammes, Michael            IM 2378    Eynatten                GER 621  7     36½   2230
14. Morawietz, Dieter          IM 2449    Klub Kölner SchachfreundGER 702  7     36    2219
15. Wiedenkeller, Michael      IM 2435    Echternach              SWE 702  7     36    2212
16. Milov, Leonid              IM 2561                            GER 702  7     35    2114
17. Gulbas, Cemil              IM 2383    Ans                     BEL 612  6½    37    2274
18. Marzolo, Cyril             IM 2452    Marseille Echecs        FRA 612  6½    37    2242
19. Kritz, Leonid              GM 2618                            GER 531  6½    36    2203
20. Berend, Elvira            wGM 2307 w  Dudelange               LUX 612  6½    35    2214
21. Haub, Thorsten-Michael     IM 2517    Esch                    GER 612  6½    35    2191
22. Voropaev, Gleb             FM 2280                                612  6½    35    2183
23. Hautot, Stephane           FM 2417    Tour Ans Loncin         BEL 612  6½    34½   2154
24. Barthel, Ansgar               2209    SC Pirmasens            GER 612  6½    34    2173
25. Boidman, Yuri              IM 2413    Echternach              GER 612  6½    34    2157
26. Jussupow, Ekaterina       wFM 2174 w  SK Krumbach             GER 612  6½    33    2124
27. Fontaine, Pierre              2054    Herve                   BEL 531  6½    30    2034
28. Jansa, Vlastimil           GM 2524                            CZE 522  6     37    2226
29. Alienkin, Aleksander       IM 2387                            RUS 603  6     35    2248
30. Afek, Yochanan             IM 2282                            ISR 522  6     35    2206
31. Berend, Fred               IM 2391    Dudelange               LUX 603  6     34    2196
32. Isserman, Ryhor            FM 2291    Bad Homburg             GER 522  6     33½   2214
33. Jeitz, Christian              2254    Differdange             LUX 522  6     33½   2114
34. Schut, Han                    2133    HWP Sas van Gent        NED 603  6     33    2183
35. Korman, Maxim                 2194    SG Trier                GER 522  6     32½   2161
36. Johann, Christof              2201    SK Frankenthal          GER 522  6     32½   2144
37. Linster, Philippe             2244    Esch                    LUX 603  6     32    2154
38. Johann, Stefan                2240    SK Ludwigshafen 1912    GER 522  6     32    2088
39. Meertens, Martin              2121    KKS Köln                GER 603  6     32    2066
40. Timmermans, Mark              2169    SC Dordrecht            NED 603  6     32    2059
41. Trauth, Michael               2195    Echternach              GER 522  6     32    2040
42. Faber, Hugo                   2059    HSC Helmond             NED 603  6     32    2030
43. Schoeber, Peter               2215    Venlo                   NED 522  6     31½   2100
44. Wians, Camille             FM 2267    Bonnevoie               LUX 522  6     31½   2067
45. Dickel, Jens                  2124    SV Kreuztal e.V.        GER 522  6     31½   2046
46. Stull, Norbert                2167    Differdange             LUX 522  6     31½   1996
47. Smits, Sebastiaan             2186    HSC Helmond             NED 522  6     31    2006
48. Limberg, Martin               2105    SW Oberhausen           GER 522  6     30    2047
49. Van Drie, Rik                 2046    SV Leusden              NED 603  6     29    2006
50. Yankelevich, Lev              1934    Differdange             GER 441  6     29    1994
51. Prizker, Boris                2272    Echternach              GER 603  6     29    1949
52. Schut, Lisa               wIM 2267 w  HWP Sas van Gent        NED 522  6     29    1937
53. Smailovic, Omer               2096                            FRA 522  6     29    1858
54. Gesing, Felix                 1976    SG Turm Raesfeld/Erle   GER 522  6     28    1926
55. Van der Ven, Charles          1947    Voorschoten             NED 441  6     27½   1974
56. Hauer, Andreas                1989    Saabrücker Gambit' 89   GER 603  6     27    1879
57. Brömmel, Chris                1850    SG Turm Raesfeld/Erle   GER 603  6     27    1849
58. Klundt, Klaus              IM 2347    SK Heusenstamm          GER 432  5½    33½   2126
59. Klein, Felix               FM 2277    Rochade Eupen           GER 513  5½    33½   2123
60. Terhorst, Jochen              2185    SC Jünkerath            GER 513  5½    31½   2109
61. Mossong, Hubert            FM 2174    Dudelange               LUX 432  5½    31    2093
62. Callam, Hannes                2144    Differdange             GER 513  5½    31    2046
63. Karp, Serge                   2085    Dommeldange-Beggen      LUX 513  5½    31    2037
64. Ludy, Klaus                   2093    SC Pirmasens            GER 513  5½    31    2025
65. Peeters, Tim                  2040    Rokade Westerlo         BEL 432  5½    28½   1986
66. Brittner, Johann              2093    SK Erfenbach            GER 513  5½    28½   1944
67. Hirth, Ulrich                 2135    SW Oberhausen           GER 513  5½    27½   2000
68. Roth, Stefan                  2034    SG 05 Kaiserslautern    GER 432  5½    27½   1836
69. Timmermans, Adri              1867    SC Dordrecht            NED 513  5½    27    1931
70. Cerasi, Umberto               2022    Dommeldange-Beggen      ITA 513  5½    27    1916
71. Van Kempen, Roderick          1972    SV Voorschoten          NED 513  5½    27    1898
72. Sauvage, Eric                 2044    Le 666                  BEL 513  5½    27    1894
73. Teich, Udo                    2061    SV Welper               GER 432  5½    27    1876
74. Schwab, Patrick               1845    Nordstad                LUX 513  5½    26½   2024
75. Hoffmann, Roger               2066    Nordstad                LUX 513  5½    26½   1954
76. Van Steenoven, Leo            1923    Primus inter pares      NED 351  5½    25½   1947
77. Jensen, Thomas                1842    Bonn Beuel              GER 432  5½    25½   1906
78. Gorse, Gérard                 2000    Colmar                  FRA 513  5½    24½   1847
79. Gouma, Ronald                 1920    SV Paul Keres           NED 513  5½    24½   1824
80. Van der Giessen, Ada          2021 w  Almere                  NED 432  5½    23½   1721
81. Hasani, Driton                1600    Bonnevoie               XYZ 513  5½    23    1895
82. Wagener, Claude            FM 2264    Echternach              LUX 504  5     32    2125
83. Weber, Jean-Marie             2181    Dommeldange-Beggen      LUX 423  5     30    2059
84. Thalwitzer, David             2187    SG Porz                 GER 504  5     29    2060
85. Weiss, Frédéric               2086    Esch Reine              FRA 423  5     29    2053
86. Gehrke, Rolf                  2084    Concordia Hamburg       GER 423  5     29    2000
87. Murariu, Nicky                2064                            GER 504  5     29    1973
88. Wallhof, Dieter               2027    SV Welper               GER 423  5     28½   2066
89. Resnjanskij, Denis            2134                            GER 423  5     28½   2019
90. Hirschinger, Thomas           2098    SK Landau               GER 342  5     28½   2003
91. Ortinau, Peter                2076    SC 1912 Pirmasens       GER 423  5     28½   1974
92. Hilarius, Sander              2096    Voorschoten             NED 423  5     28½   1961
93. Besel, Waldemar               2056    Betzdorf-Kirchen        GER 504  5     28    2019
94. Thirion, Marcel               2142    Herve                   BEL 423  5     28    1955
95. Wilger, Frank                 2063    SG Turm Raesfeld/Erle   GER 423  5     28    1943
96. Van Gils, Martin              2021    Almere                  NED 423  5     27½   1990
97. Laufer, Thierry               1989    Creutzwald              FRA 423  5     27    1978
98. Schut, Heleen                 2029 w  HWP Sas van Gent        NED 504  5     27    1916
99. Raetsch, Kurt                 2069    Sfr.Schöneck            GER 342  5     27    1865
100.Gertz, Berthold               1692    SC Bad Marienberg       GER 423  5     26½   1975
101.Kruijf, Caspar                1967    Almere                  NED 342  5     26½   1897
102.Henrichs, Wenke               2046 w  SV Wattenscheid 1930 e. GER 504  5     26    1957
103.Deighton, Simon               1880                            ENG 342  5     26    1954
104.Salentiny, Eric               1905    Perlé                   LUX 504  5     26    1928
105.Van Asseldonk, Paul           2027    HSC Helmond             NED 504  5     26    1850
106.Pütter, Pascal                1971    SW Oberhausen           GER 342  5     26    1840
107.Giesler, Stephan              1949    SV Kreuztal             GER 423  5     25½   2046
108.Klein, Gernot                 1903    Rochade Eupen           GER 423  5     25½   1889
109.Blaeser, Romain               2147    Wasserbillig            LUX 423  5     25½   1857
110.Kocur, Marc                   1890    Philidor Genk           BEL 423  5     25    1818
111.Jennewein, Norbert            1864    SC Fehrbach             GER 504  5     25    1786
112.Lucifora, Nicolas             1855    Perlé                   BEL 423  5     25    1749
113.Giorgetti, Cyril              1949    Perlé                   FRA 423  5     24½   1878
114.Ludewig, Robert               1901    Bettembourg             LUX 342  5     24½   1816
115.Biryukov Alice                1691 W  Differdange             RUS 504  5     24    1910
116.Ooms, Kees                    1886    Baronie                 NED 423  5     24    1865
117.Jostmeijer, Erik              1940    SG Koedijk              NED 342  5     24    1757
118.Smit, Maarten                 2013    HSC Helmond             NED 423  5     23½   1889
119.Sorras, Alex                  1937    Bonnevoie               GRE 342  5     23½   1815
120.Cillen, Jeroen                1893    Houthalen-Oost          BEL 423  5     23½   1784
121.Zilles, Paul                  1819    SF Wirtzfeld            BEL 423  5     23    1839
122.Hazenberg, Frans              1964    Almere                  NED 504  5     23    1815
123.Kruis, Ruud                   1931    Dommeldange Beggen      NED 504  5     23    1788
124.Kaizer, Bert                  1804    Oosten-Toren-Amsterdam  NED 423  5     22½   1838
125.Hall, John                    1789                            ENG 504  5     22    1900
126.Pimenta, Antonio              2027    Dommeldange-Beggen      POR 423  5     22    1809
127.Schmitz, Karl-Heinz           1736    Zewen                   GER 504  5     20    1701
128.Böcker, Jürgen                1711    SW Oberhausen           GER 342  5     20    1635
129.Vervloet, Staf                1622    SC Noorderwijk          BEL 504  5     17    1734
130.Schut, Donna                  2080 w  HWP Sas van Gent        NED 414  4½    28½   2022
131.Körholz, Ludger            IM 2269    Echternach              GER 414  4½    27½   1931
132.Schmitz, Heinrich Karl        2045    SV Welper               GER 414  4½    25½   1932
133.Schwertel, Johann             2017    SV Koblenz 03           GER 414  4½    25½   1900
134.Ackermann, Robert             2085    Dudelange               LUX 333  4½    25½   1885
135.Jurgens, Johan                1700    Primus inter pares      NED 414  4½    25    1967
136.Beckmann, David               2048    TV Borken               GER 414  4½    25    1945
137.Boyarchenko Vlada             1656 W  Differdang              LUX 333  4½    24½   1945
138.Lukas, Hubertus               1800    SC Turm  Siersburg 1975 GER 414  4½    24½   1898
139.Lenaerts, Lennert             1758    Philidor Genk           BEL 333  4½    24½   1880
140.Quaesaet, Didier              1896    Herve                   BEL 414  4½    24    1941
141.Houtsma, Sybrand              1638    SC Assen                NED 414  4½    24    1864
142.Densing, Gerd                 1846    SC Jünkerath e.V.       GER 414  4½    24    1798
143.Bishop, Peter                 1788    Esch                    USA 333  4½    23½   1863
144.Pataki Zemplen                1766    Esch                    LUX 414  4½    23½   1857
145.Visser, Anton                 1996    Hoogland                NED 252  4½    23½   1804
146.Gorts, Sven                   1845    SC Noorderwijk          BEL 414  4½    23½   1801
147.Braas, Patrick                1849    Echternach              LUX 414  4½    23½   1771
148.Stieglitz, Timo               1669    SW Oberhausen           GER 252  4½    23    1880
149.Schroer, Klaus                1932    TV Borken               GER 414  4½    23    1862
150.Tuerlinckx, Ben               1692    Leopoldsburg            BEL 414  4½    22½   1833
151.Niebaum, Karl                 1912    SV Welper               GER 333  4½    22½   1760
152.Freylinger, Jean-Paul         1799    La Tour Limpertsberg    LUX 333  4½    22    1874
153.Rosenberger, Udo              1762    SK Gau Algesheim        GER 333  4½    21½   1866
154.Pliete, Christian             1754    SG Turm Raesfeld/Erle   GER 414  4½    21½   1834
155.Suer, Julian                  1715    SG Turm Raesfeld-Erle   GER 414  4½    21½   1766
156.Both, Gert                    1995    Voorschoten             NED 414  4½    21½   1760
157.Frederiksen, Jens             1845    Caissa Woluwé           DEN 414  4½    21½   1607
158.Vausort, André                1916    CELW Lasne-Waterloo     BEL 414  4½    21    1807
159.Bongers, Erik                 2019    Voorschoten             NED 333  4½    21    1716
160.Wambach, Patrick              1772    Echternach              GER 414  4½    20½   1806
161.Vandenbruaene, Carl           1896                            BEL 333  4½    20    1726
162.Ambrose, David                1545                            IRL 414  4½    19    1642
163.Meisch, Tanguy                1647    Esch                    LUX 414  4½    17½   1693
164.Sibirko, Ivan                 2112    ECV                     FRA 324  4     26    1985
165.Ramdedovic, Delija            1913    Schifflange             LUX 324  4     24    1893
166.Schleck, Victor               1796    SF Wirtzfeld            BEL 324  4     23½   1849
167.Bergemann, Martin             1899    Echternach              GER 324  4     23½   1839
168.Neuman, Carlo                 1895    Perlé                   LUX 243  4     23½   1766
169.Hodzic, Elvir                 1783    Perlé                   LUX 405  4     23    1974
170.Van Zwet, Matthias            1792    HSV Heerlen             NED 243  4     23    1881
171.Blanchard, Alain              1779    Hayange                 FRA 324  4     22½   1850
172.Roomer, Paul                  1889    Schaakgroep Koedijk     NED 324  4     22½   1715
173.Corbin, Paul                  2001    Echternach              LUX 324  4     22    1858
174.Jadin, Yves                   1750    Dudelange               LUX 324  4     21½   1899
175.Gnad, Gunnar                  1753    Bonnevoie               LUX 324  4     21½   1892
176.Satter, Manfred               1852    SC Herxheim             GER 243  4     21½   1751
177.Bariani , Sébastien           1835    Creutzwald              FRA 405  4     21    1769
178.Gendarme, Pierre              1760    Herve                   BEL 324  4     21    1745
179.Greven, Ron                   1803    Schaakgroep Koedijk     NED 324  4     20½   1939
180.Verellen, Jef                 1840    Rokade Westerlo         BEL 324  4     20½   1858
181.Robinson, Roland              1761    H.S.C. Helmond          NED 324  4     20½   1831
182.Del Gobbo, Michel             1723    Bernot                  FRA 324  4     20½   1824
183.Dierckx, Jef                  1696    SC Noorderwijk          BEL 243  4     20½   1818
184.Vissers, Nico                 1623    SC Gemert               NED 324  4     20    1831
185.Folkertsma, Peter             1667    Oppositie               NED 243  4     20    1787
186.Jacobs, Oliver                1482    SF Wirtzfeld            BEL 405  4     20    1746
187.Reiter, Michael               1670 *  SV 1922 Hilden          GER 404  4     20    1699
188.McNab, Ben                    1744    SC Gemert               NED 243  4     20    1690
189.Cornet, Luc                   1836    Eisden                  BEL 324  4     19½   1854
190.Ooms, Bart                    1637    Sv. De Baronie          NED 324  4     19½   1715
191.Heylen, Joris                 1844    SC Noorderwijk          BEL 324  4     19½   1686
192.Sotter-Klundt, Gerlinde       1813 w  SK Schweinheim          GER 324  4     19½   1683
193.Könitz, Wilfried              1462    SW Oberhausen           GER 324  4     19    1799
194.Evers, Richard                1771    HSV Heerlen             NED 243  4     19    1767
195.Birtz, Claude                 1893    Schifflange             LUX 324  4     19    1638
196.Van Stiphout, Marc            1714    Overpelt                BEL 243  4     19    1555
197.Van der Linden, Patrick       1685    Lille                   BEL 324  4     18½   1728
198.Harotiunian, Anush            1582 w  HSV Heerlen             NED 324  4     18    1789
199.Geerinckx, Bernard            1658    Caissa Woluwé           BEL 405  4     18    1788
200.Trinh, Khoa                   1408    SW Oberhausen           GER 243  4     18    1764
201.Kessler, Lucien               1575    Esch                    LUX 405  4     18    1746
202.Van der Merwe, Peter          1764    Oosten-Toren            NED 243  4     18    1634
203.Hodenius, Frans               1587    HSV Heerlen             NED 324  4     17½   1717
204.Klein, Robert                 1648    SW Oberhausen           GER 324  4     17½   1712
205.Jordan, Günter                1793    SV Betzdorf-Kirchen     GER 243  4     17½   1590
206.Cosic, Mehmedalija            1668    Nordstad                LUX 405  4     17    1714
207.Van der Fluit, Frank          1540    Oosten-Toren Amsterdam  NED 324  4     16½   1719
208.Schulz, Joerg                 1585    SF Schlebusch           GER 324  4     16½   1657
209.Gutsche, Jens                 999                             GER 324  4     16½   1647
210.Georghe, Buzilla              1682    SC Noorderwijk          BEL 324  4     16½   1626
211.Leonhardt, Herbert            1497    Dudweiler               GER 324  4     15½   1726
212.Bürger, Arsène                1609    Nordstad                LUX 324  4     15    1678
213.Ferri, Doriano                1588    Petange                 ITA 405  4     15    1670
214.Agovic, Esad                  1708    Bonnevoie               LUX 405  4     15    1586
215.Van der Ende, Ad              1600    Primus inter pares      NED 324  4     14½   1603
216.Manzoni, Daniel               1504    Echternach              LUX 324  4     13½   1524
217.Schomer, Vic                  1355    Echternach              LUX 405  4     12    1497
218.Ghavami, Seyed-Reza           1946 *  Schifflange             LUX 313  3½    21½   1930
219.Holl, Michael                 1781    SW Oberhausen           GER 315  3½    20½   1893
220.Kremer, Nadine                1641 w  Dudelange               LUX 315  3½    19    1753
221.Talmon, Daniëlle              1710 w  RSR Ivoren Toren        NED 315  3½    19    1749
222.Van den Tillaart, Hans        1656    SC Gemert               NED 153  3½    18½   1803
223.Grunwald, Günter              1711    SW Oberhausen           GER 153  3½    18½   1736
224.Apel, Yurica                  1728    Esch                    LUX 315  3½    18½   1678
225.Heylen, Leo                   1669    SC Noorderwijk          BEL 315  3½    17½   1785
226.Schirtz, Albert               1691    Echternach              GER 234  3½    17½   1727
227.De Vet, Sylvin                1636    Rokade Westerlo         BEL 234  3½    17½   1642
228.Maessen, Roy                  1703    Ultimo Vero Echt        NED 315  3½    17    1776
229.Kuckelkorn, Jörg              1812    SW Oberhausen           GER 234  3½    17    1756
230.Schäffler, Jürgen             1128    SG Trier                GER 315  3½    16    1694
231.Van der Niet, Leo             1489    SC Gemert               NED 234  3½    15    1672
232.Janssen, Wim                  1400    HSV Heerlen             NED 315  3½    15    1635
233.Duijm, Marcel                 1546    Oosten-Toren            NED 234  3½    15    1574
234.Linz, Stefan                  1619    Perlé                   LUX 315  3½    14    1667
235.Schillemans, Ton              1570    Hoogland                NED 234  3½    14    1645
236.Trabut André                  1550    Cluses                  FRA 315  3½    14    1633
237.Nierhaus, Tim                 1494    SW Oberhausen           GER 153  3½    14    1626
238.Bissen, Philippe              1387    Nordstad                LUX 153  3½    14    1624
239.Reypens, Jan-Dries            1456    Rokade Westerlo         BEL 315  3½    13½   1704
240.Bickers, Vince                1590                            ENG 315  3½    13½   1612
241.Tatarowikc, Dieter            1543    SC Herxheim             GER 315  3½    13½   1498
242.Drijbooms, Loran              1487    SC Noorderwijk          BEL 315  3½    12    1467
243.Braekmans, Geert              1474    SC Noorderwijk          BEL 315  3½    11    1570
244.Engel, Ewald                  1546    SC Bauer Bollendorf     GER 225  3     19    1853
245.Nierhaus, Robin               1386    SW Oberhausen           GER 144  3     18½   1790
246.Därmann, Ulrich               1582    SV Welper               GER 306  3     17    1801
247.Scholtes, Theo                1690    Esch                    LUX 225  3     16½   1660
248.Moris, Jos                    1669    SC Noorderwijk          BEL 306  3     16    1725
249.Hettema, Jan C                1555    Schaakgroep Koedijk     NED 306  3     16    1687
250.Guldentops, Pierre            1811    SC Noorderwijk          BEL 306  3     15    1627
251.Heintze, Sven                 1445    SW Oberhausen           GER 225  3     14    1635
252.Verhoeven, Herman             1376    SC Noorderwijk          BEL 225  3     13½   1656
253.Laeremans, Louis              1466    SC Noorderwijk          BEL 225  3     13    1658
254.Helsen, Roger                 1353    Rokade Westerlo         BEL 306  3     13    1652
255.Christidis, Ioannis           1533    Junglinster             GRE 225  3     13    1643
256.Marchal, Georges              1427    Le 666                  BEL 306  3     13    1628
257.Clement, Marc                 1473    CE Dudelange            LUX 306  3     13    1589
258.Saridakis-Bitos, Dimitris     1475    Junglinster             GRE 306  3     13    1496
259.Christidis, Christos          1527    Junglinster             GRE 306  3     12    1639
260.Tun, Lionel                   1535                            ENG 306  3     12    1502
261.Van de Vijver, Frank          999     SC Noorderwijk          BEL 306  3     10    1511
262.Hilgers, Norbert              1150    SF Wirtzfeld            BEL 306  3      9    1486
263.Galdunts, Georgi              1000    Mörlenbach              ARM 306  3      9    1475
264.Lobbenmaier, Stefan           999     SW Oberhausen           GER 306  3      9    1463
265.Van Kempen, Christina         999  w  SW Oberhausen           GER 306  3      9    1424
266.Kirchen, Francis              1328    Echternach              LUX 225  3     8½    1357
267.Van de Kimmenade, Wilfried    1694    HSC Helmond             NED 216  2½    16    1693
268.Montforts, Ton                1625    DJC Stein               NED 135  2½    15½   1722
269.Rodesch, Toni                 1674    Perlé                   LUX 216  2½    15½   1703
270.Donini, Carlo                 1390    Bettembourg             LUX 216  2½    15    1722
271.Schwarz, Christian            1202    SW Oberhausen           GER 216  2½    14    1671
272.Stratmann, Lars               1144    SW Oberhausen           GER 135  2½    13½   1680
273.Dans, Guy                     1421    Le 666                  BEL 216  2½    12    1652
274.Frans, David                  1316    SC Noorderwijk          BEL 216  2½    10½   1617
275.Libbrecht, Koen               1659    SC Noorderwijk          BEL 216  2½    10½   1511
276.Laporte, Erik                 1567    SC Noorderwijk          BEL 216  2½    10½   1500
277.Ebel, Huub                    1355    HSV Heerlen             NED 216  2½    9½    1532
278.Conté, Roberto                1318    Philidor Genk           BEL 216  2½    8½    1553
279.Yankelevich, Michael          999                             GER 216  2½    7½    1476
280.Fadil, Hicham                 1956 *  Differdange             LUX 205  2     16    1797
281.Vandervorst, Pascal           1825 *  Tour Ans Loncin         BEL 204  2     15    1774
282.Ludewig-Gambucci, Daniela     1392 w  Bettembourg             LUX 126  2     12½   1642
283.Valembois Pierre              1190    CRELEL                  BEL 207  2     11    1581
284.Michiels, Jef                 1526    SC Noorderwijk          BEL 207  2     11    1528
285.Blond Hanten, Elsa            1363 w  Differdange             LUX 207  2      9    1444
286.Mortier, Georges              1381                            BEL 126  2     8½    1473
287.Hoffmann, Nick                1427    Echternach              LUX 207  2      7    1467
288.Nobelen, Mary                 1295                            NED 207  2      5    1419
289.Mouthuy, Jacky Long           1284    Esch                    LUX 207  2      5    1343
290.Galdunts, Maximilian          999     Schifferstadt           ARM 207  2      4    1359
291.Kok, Jan                      1364    Hoogland                NED 117  1½    8½    1479
292.Dekoker, Patricia             1150 w  Herve                   BEL 117  1½     7    1435
293.Ikonomidis, Periklis          1488 *  Caissa Junglinster      LUX 106  1      7    1489
294.Pfeiffer, Jonas               1000    SW Oberhausen           GER 108  1      4    1425
295.Lauff, Alex                   1200    Echternach              LUX 108  1      2    1320
296.Lanfermann, Alexander         999     SW Oberhausen           GER 108  1      1    1288
297.Steffes, Damien               1200 *  Echternach              LUX 002  0      0    1757