Geplukt van: http://open.desprenger-echternach.lu/

Echternach Open 2009

13 en 14 juni 2009

Het toernooi werd gewonnen door Romain Edouard voor Ulf Andersson (!). Paul Roomer en Ron Greven haalden 5 punten. Resultaten Koedijkers:

Rangliste: Stand nach der 9. Runde
Rang Teilnehmer               Tite TWZ  AttrVerein/Ort               Land S R V Punkte PktSum MiBuch
117. Roomer, Paul                  1700     SG Koedijk                NED 4 2 3    5     23     31
121. Greven, Ron                   1844     SG Koedijk                NED 3 4 2    5     21½    27
208. Jostmeijer, Erik              1788     SG Koedijk                NED 3 1 5   3½     19     31½
215. Kamps, Ronald                 1636     SG Koedijk                NED 2 3 4   3½     17     26

Rangliste:  Stand nach der 9. Runde
Rang Teilnehmer              TitelTWZ Attr.Verein/Ort               Land S R V Punkte PktSum MiBuch
1.   Edouard, Romain          GM  2594                               FRA 7 2 0    8     42     45
2.   Andersson, Ulf           GM  2581     Arboga                    SWE 6 3 0   7½     39     44
3.   Morawietz, Dieter        IM  2437     Klub Kölner Schachfreunde GER 7 1 1   7½     37     39½
4.   Berelowitsch, Alexander  GM  2581     Echternach                GER 5 4 0    7     40     44
5.   Istratescu, Andrei       GM  2623     Differdange               ROU 5 4 0    7     39     46½
6.   Seel, Christian          IM  2494     Katernberg                GER 6 2 1    7     39     45
7.   Kritz, Leonid            GM  2599     Differdange               GER 5 4 0    7     38½    44½
8.   Henrichs, Thomas         IM  2500     Differdange               GER 5 4 0    7     38½    44
9.   Lalic, Bogdan            GM  2508                               CRO 5 4 0    7     38½    43½
10.  Postny, Evgeny           GM  2648     Wirtzfeld                 ISR 6 2 1    7     36½    42
10.  Wiedenkeller, Michael    IM  2431     Echternach                SWE 6 2 1    7     36½    42
12.  Afek, Yochanan           IM  2317                               ISR 6 2 1    7     36½    41
13.  Alienkin, Alexander      IM  2394                               RUS 5 4 0    7     36½    41
14.  Orlov, Andrey            GM  2527     Wirtzfeld                 RUS 6 2 1    7     36½    40
15.  Levin, Felix             GM  2526     Echternach                GER 6 2 1    7     36     40½
16.  Berend, Fred             IM  2344     Dudelange                 LUX 7 0 2    7     35     36½
17.  Dgebuadze, Alexandre     GM  2539                               BEL 6 1 2   6½     38     42½
18.  Sumets, Andrey           GM  2581                               UKR 6 1 2   6½     37     43½
19.  Polaczek, Richard        IM  2405     Eynatten                  BEL 6 1 2   6½     36½    41½
20.  Körholz, Ludger          IM  2311     Echternach                GER 6 1 2   6½     36½    40½
21.  Jansa, Vlastimil         GM  2480                               CZE 5 3 1   6½     36½    39
22.  Zaragatski, Ilja         IM  2472     SG Bochum 31              GER 6 1 2   6½     36     38½
23.  Berend, Elvira           wGM 2316  w  Dudelange                 LUX 6 1 2   6½     34½    41
24.  Sonntag, Hans-Hubert     IM  2381     Wirtzfeld                 GER 6 1 2   6½     34½    39½
25.  Wagener, Claude          FM  2265     Echternach                LUX 6 1 2   6½     34     38½
26.  Hautot, Stephane         FM  2389     Wirtzfeld                 BEL 6 1 2   6½     34     37
27.  Kessler, Andreas             2111     SV  Leonberg              GER 6 1 2   6½     33½    39
28.  Dobias, Richard              2270     Bonnevoie                 SVK 6 1 2   6½     33½    38½
29.  Faber, Hugo                  2082     HSC Helmond               NED 5 3 1   6½     32½    33
30.  Hammes, Michael          FM  2389     SV Koblenz                GER 5 3 1   6½     31½    34
31.  Henrichs, Wenke              2033  w  Differdange               GER 6 1 2   6½     30     34
32.  Ginsburg, Gennadi        GM  2524     Wirtzfeld                 GER 5 2 2    6     35     42
33.  Taddei, Benoit           FM  2314     Esch                      FRA 6 0 3    6     35     39
34.  Johann, Stefan               2075     SK Ludwigshafen 1912      GER 6 0 3    6     34     39½
35.  Litwak, Aleksej          FM  2278     SV Koblenz                GER 6 0 3    6     32     36½
36.  Filipovic, Slobodan          2209     Bonnevoie                 SRB 5 2 2    6     32     36
37.  Dickel, Jens                 2128     Schachverein Kreuztal ev. GER 5 2 2    6     32     35½
38.  Limberg, Matthias            2215     SV Horst Emscher 1931     GER 5 2 2    6     31½    38
39.  Callam, Hannes               2151     SC Schwarzenbach          GER 5 2 2    6     31½    37½
40.  Wiley, Tom               FM  2303     Brussels Chess Club       ENG 5 2 2    6     31     39
41.  Trauth, Michael              2167     Echternach                GER 5 2 2    6     31     36½
42.  Reinemer, Frank              2228     SF Monheim                GER 6 0 3    6     30     35
43.  Limberg, Martin              2075     SW Oberhausen             GER 5 2 2    6     29     35
44.  Atanasiu, Nicolae            2008     Anderlecht                BEL 5 2 2    6     28½    31
45.  Komrij, Erwin                1621     SG Amersfoort             NED 5 2 2    6     27     35
46.  Johann, Christof             2223     SK Frankenthal            GER 5 2 2    6     24½    31
47.  Ocantos, Manuel              2140     Bonnevoie                 ARG 5 1 3   5½     32½    41
48.  Linster, Philippe            2193     Esch                      LUX 5 1 3   5½     32½    38½
49.  Ludy, Klaus                  2122     SC Pirmasens              GER 4 3 2   5½     32½    38
50.  Müllen, Armin                2146     Wittlich                  GER 5 1 3   5½     32     40
51.  Voropaev, Gleb           FM  2297     Echternach                GER 5 1 3   5½     31½    39
51.  Meertens, Martin             2154     KKS Köln                  NED 5 1 3   5½     31½    39
53.  Kaber, Claude                2136     Schifflange               LUX 5 1 3   5½     31½    38
54.  Jeitz, Christian             2215     Differdange               LUX 4 3 2   5½     31½    36½
55.  Mossong, Hubert          FM  2169     Dudelange                 LUX 4 3 2   5½     31     38½
56.  Hirschinger, Thomas          2075     SK Landau                 GER 3 5 1   5½     30½    36½
57.  Monaville, Guy               2098     Perlé                     BEL 4 3 2   5½     30     37
58.  Daubenfeld, Gilles           2151     Gambit Bonnevoie          LUX 4 3 2   5½     30     36
59.  Thirion, Marcel              2117     Perlé                     BEL 5 1 3   5½     30     33½
60.  Brittner, Johann             2093     SK Erfenbach              GER 5 1 3   5½     29½    39½
61.  van Asseldonk, Paul          2107     HSC Helmond               NED 5 1 3   5½     29½    31½
62.  Cerasi, Umberto              2051     Dommeldange-Beggen        ITA 4 3 2   5½     29     37½
63.  Hoegener, Claude             2086     Bonnevoie                 LUX 4 3 2   5½     29     34½
64.  Stull, Norbert               2164     Differdange               LUX 4 3 2   5½     28½    35
65.  Pimenta, Antonio             2049     Dommeldange-Beggen        POR 4 3 2   5½     28     36
66.  Smit, Maarten                1927     HSC Helmond               NED 4 3 2   5½     28     35
67.  Peeters, Tim                 1945     Rokade Westerlo           BEL 4 3 2   5½     28     34½
68.  van Drie, Rik                2060     DBC                       NED 5 1 3   5½     28     33
69.  Mikulskas, Arnoldas          1944     Bonnevoie                 LTU 5 1 3   5½     27½    31½
70.  Teich, Udo                   2097     SV Welper 1922            GER 4 3 2   5½     27     32
71.  Wehner, Fred                 1947     SG Kaiserslautern         GER 4 3 2   5½     26½    34
72.  Walda, Michael               1966     SABT Niederräder TG       GER 4 3 2   5½     26½    31½
73.  Stern, Geoffrey              1989     Bonnevoie                 LUX 5 1 3   5½     26½    31
74.  Both, Gert                   1942     SV Voorschoten            NED 5 1 3   5½     26     34
75.  van der Giessen, Ada         2038  w  Almere                    NED 5 1 3   5½     26     32½
76.  Gesing, Felix                1988     SG Turm Raesfeld/Erle     GER 5 1 3   5½     25½    34½
77.  van Boxtel, Danniel          1820     HSC Helmond               NED 5 1 3   5½     24½    34
78.  Pliete, Christian            1754     SG Turm Raesfeld/Erle     GER 5 1 3   5½     23½    31½
79.  Weidig, Tom                  1993     Esch                      LUX 5 1 1   5½     22     23
80.  Brandt, Dominik              1508     SC 1950 Remagen           GER 5 1 3   5½     21     30
81.  Murariu, Nicky               2077     SC Cochem                 GER 5 0 4    5     31     41½
82.  Forthofer, Robert            2266     Petite A Chateau-Thierry  FRA 5 0 4    5     31     38½
83.  Riedel, Holger               2196     SG Niederkassel           GER 3 4 2    5     30½    39
84.  Wallhof, Dieter              2080     SV Welper 1922            GER 5 0 4    5     29     37½
85.  Gehrke, Rolf                 2070     Concordia Hamburg         GER 5 0 4    5     29     35
86.  Raetsch, Kurt                2069     Sfr. Schöneck             GER 5 0 4    5     29     33½
87.  Spreemann, Ralf              2042     SV Mendig-Mayen           GER 4 2 3    5     28½    35
88.  Lockwood, Bill               1878     GK 3000 Thionville        FRA 3 4 2    5     28     36½
89.  de Cloet, Jeanine            1995  w  SG Amersfoort             NED 4 2 3    5     28     35½
90.  Ackermann, Robert            2088     Dudelange                 LUX 3 4 2    5     28     35
91.  Houweling, Bert              2012     Voorschoten               NED 5 0 4    5     28     34½
92.  Besel, Waldemar              2056     SV Betzdorf-Kirchen       GER 5 0 4    5     27     34
93.  Mertens, David               1905     Esch                      LUX 4 2 3    5     27     34
94.  van Gils, Martin             2030     Almere                    NED 4 2 3    5     27     33
95.  Jahn, Daniel                 1995     SG Niederkassel e.V.      GER 4 2 3    5     26½    35
96.  Valantinas, Rokas            1900                               LTU 3 4 2    5     26½    34½
97.  Blaeser, Romain              2235     Wasserbillig              LUX 3 4 2    5     26½    33
98.  Salentiny, Eric              1854     Perlé                     LUX 4 2 3    5     26½    30½
99.  Lares, Harald                2090     Kaiserslautern            GER 5 0 4    5     26     34½
100. Kruijf, Caspar               1928     Almere                    NED 3 4 2    5     26     34
101. Frank, Albert                1953     Bruxelles                 BEL 4 2 3    5     26     33½
102. Schumacher, Helmut           2060     Eynatten                  BEL 3 4 2    5     25½    32
103. Roth, Stefan                 2045     SG 1905 Kaiserslautern    GER 3 4 2    5     25½    31½
104. Yankelevich, Lev             1898     SV Königsspringer Bernkas GER 4 2 3    5     25½    30½
105. Gouma, Ronald                1944     SV Paul Keres             NED 3 4 2    5     25     31½
106. Schmerwitz, Reinhard         1940     Schachuzipus Köln         GER 4 2 3    5     25     31
107. de Cloet, Jeroen             1764     SG Amersfoort             NED 4 2 3    5     24½    34½
108. Grunwald, Günther            1721     SW Oberhausen             GER 4 2 3    5     24½    32½
109. Neuman, Carlo                1909     Perlé                     LUX 4 2 3    5     24½    30½
110. Birtz, Claude                1894     Schifflange               LUX 3 4 2    5     24½    30½
111. Gorse, Gérard                2034     Mulhouse                  FRA 5 0 4    5     24     34
112. Fasselt, Hendrik             1776     SG Turm Raesfeld/Erle     GER 3 4 2    5     24     33½
113. Hazenberg, Frans             1982     Almere                    NED 4 2 3    5     24     31
114. Vandenbruaene, Carl          1896                               BEL 5 0 4    5     24     30
115. Berisha, Faik                999      Wittlich                  GER 4 2 3    5     23     34½
116. Hubertus, Lukas              1733     Siersburg                 GER 5 0 4    5     23     33
117. Roomer, Paul                 1700     SG Koedijk                NED 4 2 3    5     23     31
118. Zilles, Paul                 1850     Wirtzfeld                 BEL 4 2 3    5     22½    31
119. Niebaum, Karl                1942     SV Welper 1922            GER 4 2 3    5     22½    25
120. Adam, Ken                    1871     Echternach                LUX 3 4 2    5     22     30
121. Greven, Ron                  1844     SG Koedijk                NED 3 4 2    5     21½    27
122. Holl, Michael                1766     SW Oberhausen             GER 4 2 3    5     21     30½
123. Satter, Manfred              1852     SC Herxheim               GER 4 2 3    5     20     27
124. Densing, Gerd                1866     SC Jünkerath e.V.         GER 4 1 4   4½     28     37½
125. van der Ven, Charles         1886     Voorschoten               NED 3 3 3   4½     26½    35
126. Fontaine, Pierre             2065     Perlé                     BEL 3 3 3   4½     26½    32
127. Wilger, Frank                2039     Echternach                GER 4 1 4   4½     26½    31½
128. Meinhardt, Günther           1947     Köln                      GER 4 1 4   4½     25½    34
129. Cillen, Jeroen               1872     Houthalen-Oost            BEL 3 3 3   4½     25     34
130. Schroer, Klaus               1862     TV Borken                 GER 4 1 4   4½     25     32
131. Beckmann, David              2051     TV Borken                 GER 4 1 4   4½     24½    34½
132. Bongers, Erik                1898     Voorschoten               NED 4 1 4   4½     24½    32½
133. Scherer, Klaus               2100     SV Betzdorf-Kirchen       GER 3 3 3   4½     24½    32
134. Wöltge, Carsten              1935     SC Remagen 1950           GER 3 3 3   4½     24½    31
135. Ooms, Kees                   1894     Baronie                   NED 4 1 4   4½     24½    30
136. Corbin, Paul                 1972     Echternach                LUX 4 1 4   4½     24     34½
137. Buzila, Gheorghe             1714     SCNoorderwijk             BEL 4 1 4   4½     24     31½
138. Palmans, Luc                 2073     Eisden                    BEL 4 1 4   4½     24     31
139. Kaizer, Bert                 1821     Oosten-Toren-Amsterdam    NED 4 1 4   4½     23½    33½
140. Kocur, Marc                  1919     Philidor Genk             BEL 4 1 4   4½     23½    31½
141. Jensen, Thomas               1813     Bonn Beuel                GER 4 1 4   4½     23     32
142. Mrvicin, Marin               1998     SC Lampertheim 1924       GER 3 3 3   4½     23     31½
143. Zwaan, Thijs                 1717     en passant                NED 4 1 4   4½     22     33
144. Montforts, Ton               1638                                   4 1 4   4½     22     30
145. Geukens, Staf                1649     Noorderwijk               BEL 3 3 3   4½     22     29½
146. Böcker, Jürgen               1691     SW Oberhausen             GER 4 1 4   4½     21½    32½
147. Braas, Patrick               1742     Echternach                LUX 3 3 3   4½     21½    32½
148. Vandervorst, Pascal          1797     Wirtzfeld                 BEL 3 3 3   4½     21     33
149. Lenaerts, Lennert            1582     Philidor Genk             BEL 3 3 3   4½     21     31½
150. Fadil, Hicham                1910     Steinfort                 LUX 4 1 4   4½     20½    27½
151. van Steenoven, Leo           1961     Primus inter pares        NED 3 3 3   4½     20½    27½
152. Gnad, Gunnar                 1783     Bonnevoie                 LUX 2 5 2   4½     19½    27
153. Libbrecht, Koen              1688     SCNoorderwijk             BEL 4 1 4   4½     19½    26
154. Reypens, Jan-Dries           1501     Rokade Westerlo           BEL 4 1 4   4½     17½    23½
155. Meisch, Tanguy               1558     Esch                      LUX 3 3 3   4½     17     25½
156. Weirich, Eric                1686     Differdange               LUX 4 1 4   4½     16½    23½
157. Hilarius, Sander             1935     Voorschoten               NED 4 0 5    4     24     34½
158. Den Hond, Patrick            1913     Rokade Westerlo           BEL 3 2 4    4     24     33½
159. Schmitz, Heinrich Karl       2063     SV Welper 1922            GER 4 0 5    4     24     31½
160. Schneider, Rafael            1826     Dommeldange/Beggen        LUX 4 0 5    4     23     32
161. Ramdedovic, Delija           1981     Schifflange               BIH 3 2 4    4     22½    34
162. Loo, Bernd                   1980     Eynatten                  BEL 2 4 3    4     22½    31½
163. Kalmes, René                 1972     Bonnevoie                 LUX 4 0 5    4     22     29½
164. Goldschmit, Andreas          1965     Dudelange                 GER 2 4 3    4     22     27
165. van Stiphout, Marc           1688     Overpelt                  BEL 1 6 2    4     21½    34½
166. Bassant, Jesse               1818     SG Amersfoort             NED 3 2 4    4     21½    32
167. Stieglitz, Timo              1513     SW Oberhausen             GER 2 4 3    4     21½    32
168. Klein, Robert                1619     SW Oberhausen             GER 2 4 3    4     21     33½
169. Mary, Julien                 1520     Beggen-Dommeldange        BEL 4 0 5    4     21     31
170. Mauch, Enrico                1672     SC Steinbach              GER 3 2 4    4     21     30
171. Kruis, Ruud                  1967     Dommeldange Beggen        NED 4 0 5    4     21     29½
171. Schwab, Patrick              1750     Nordstad                  LUX 4 0 5    4     21     29½
173. Wickertsheim, Frank          1660     SK Radolfzell             GER 3 2 4    4     20½    30
174. Evers, Richard               1792     Heerlen sv                NED 3 2 4    4     20     34
175. Kuckelkorn, Jörg             1824     SW Oberhausen             GER 3 2 4    4     20     32
176. Verellen, Jef                1810     Rokade Westerlo           BEL 4 0 5    4     20     31½
177. Schulz, Joerg                1650     SF Schlebusch             GER 4 0 5    4     20     31
178. Dierckx, Jef                 1712     SCNoorderwijk             BEL 2 4 3    4     20     30
179. Ludewig, Robert              1801     Bettembourg               LUX 3 2 4    4     19½    31
180. Cosic, Mehmedalija           1650     Nordstad                      2 4 3    4     19½    31
181. Robinson, Roland             1789     HSC Helmond               NED 3 2 4    4     19½    30
182. Reiter, Michael              1657     SV Hilden1922             GER 3 2 4    4     19½    28½
183. Agovic, Esad                 1642     Junglinster               LUX 4 0 5    4     19     29
184. Boyarchenko, Alexander sr.   1543     Differdange               LUX 3 2 4    4     19     29
185. Gendarme, Pierre             1619     Herve                     BEL 3 2 4    4     18½    30
186. Cammarata, Mattia            1588     SC Steinbach              ITA 4 0 5    4     18     32
187. Kuchler, Ruud                1727     SG Amersfoort             NED 3 2 4    4     18     29½
188. Brömmel, Chris               1738     SG Turm Raesfeld/Erle     GER 4 0 5    4     18     28
189. Moris, Jos                   1657     SCNoorderwijk             BEL 3 2 4    4     17½    28
190. Boyarchenko, Vlada           1613  w  Differdingen              LUX 3 2 4    4     17     29
191. Bürger, Arsène               1601     Nordstad                  LUX 2 4 3    4     17     29
192. Ooms, Bart                   1739     Baronie                   NED 2 4 3    4     17     26
193. Lopez Popov, Ivan            1546     Echternach                LUX 3 2 4    4     16½    27
194. Heylen, Leo                  1703     SCNoorderwijk             BEL 3 2 4    4     16½    24
195. Biryukov, Alice              1412  w  Differdange               LUX 3 2 4    4     16     27
196. Engel, Ewald                 1554                               GER 3 2 3    4     15½    23½
197. Pütter, Pascal               1511     SW Oberhausen             GER 2 4 3    4     14½    30
198. Heintze, Sven                1240     SW Oberhausen             GER 3 2 4    4     14½    25½
199. Laeremans, Louis             1388     SCNoorderwijk             BEL 4 0 5    4     14     21
200. Schirtz, Albert                       Echternach                GER 3 2 4    4     13     21
201. Barzen, Pascal               1868  *  SG Reil/Kinheim           GER 3 1 2   3½     26½    26½
202. Smits, Benjamin              1818     HSC Helmond               NED 3 1 5   3½     23     34
202. Jurgens, Johan               1675     Primus inter pares        NED 3 1 5   3½     23     34
204. Sennema, Remy                1666     SG Amersfoort             NED 3 1 5   3½     20½    34
205. Bakels, Rob                  1636     HSC Helmond               NED 3 1 5   3½     20     32
206. De Vet, Sylvin               1663     Rokade Westerlo           BEL 1 5 3   3½     19½    31
207. Peeters, Joep                1730     HSC Helmond               NED 3 1 4   3½     19½    26
208. Jostmeijer, Erik             1788     SG Koedijk                NED 3 1 5   3½     19     31½
209. Vervloet, Staf               1641     SCNoorderwijk             BEL 3 1 5   3½     18½    30
210. Clement, Marc                1495     CE Dudelange              LUX 2 3 4   3½     18½    29
211. Schneider, Serge             1575     Dommeldange               LUX 3 1 5   3½     18     29
212. van de Merwe, Peter          1764     Oostentoren Amsterdam     NED 2 3 4   3½     18     27½
213. Tatarowikc, Dieter           1543     SC Herxheim               GER 3 1 5   3½     17½    30
214. Laporte, Erik                1594     SCNoorderwijk             BEL 3 1 5   3½     17     28½
215. Kamps, Ronald                1636     SG Koedijk                NED 2 3 4   3½     17     26
216. Bishop, Peter                1775     Esch                      USA 3 1 5   3½     16½    30½
217. van der Ende, Ad             1550     Primus inter pares        NED 2 3 4   3½     16½    30
218. Nierhaus, Tim                1379     SW Oberhausen             GER 2 3 4   3½     16½    29
219. Kremer, Nadine               1541  w  CE Dudelange              LUX 3 1 5   3½     16     25½
220. Därmann, Ullrich             1581     SV Welper 1922            GER 3 1 5   3½     15½    28½
221. Romano, Toni                 1614     SC Bauer Bollendorf       ITA 3 1 5   3½     15½    27
222. Ginsburg, Leo                1125     Griesheim                 GER 2 3 4   3½     15     26
223. van der Fluit, Frank         1564     Oosten Toren              NED 3 1 5   3½     14½    26½
223. Leonhard, Herbert            1455     SC 1920 Dudweiler         GER 3 1 5   3½     14½    26½
225. Christidis, Ioannis          1539     Junglinster               LUX 3 1 5   3½     14½    25
226. Jordan, Günter               1420     SV Betzdorf-Kirchen       GER 2 3 4   3½     14     26
227. Schleck, Victor              1795     Wirtzfeld                 BEL 3 1 5   3½     14     24
228. Wilms, Josef                 1215     SW Oberhausen             GER 3 1 5   3½     11½    23½
229. Drijbooms, Loran             1495     SCNoorderwijk             BEL 3 1 5   3½     11     22
230. Welter, Richard              1680     Siersburg                 GER 2 2 5    3     18½    29
231. Sennema, Henk                1597     Barneveld                 NED 3 0 6    3     16     28½
232. Christidis, Christos         1574     Junglinster               LUX 3 0 6    3     15     26
233. Müller, Maurice              1520     SF Bitburg                GER 1 4 4    3     14     28
234. Koenitz, Wilfried            1524     SW Oberhausen             GER 3 0 6    3     14     26½
235. Pataki, Zemplen              1522     Esch                      LUX 2 2 5    3     14     26
236. Heun, Andreas                1450     SC Ladja Rossdorf         GER 2 2 5    3     13½    29
237. Zannoni, Mila                1460  w  SF Werden 1924/80         GER 2 2 5    3     13½    25
238. Ciesla, Radoslav             999      SW Oberhausen             GER 2 2 5    3     13½    23
239. Ludewig-Gambucci, Daniela    1440  w  Bettembourg               LUX 3 0 6    3     13     27½
240. Scholtes, Theo               1636     Esch                      LUX 0 6 3    3     13     23½
241. Manzoni, Daniel              1344     Echternach                LUX 2 2 5    3     12½    25
242. Sakiotis, Elisabetta         1200  w  Bonnevoie                 GRE 2 2 5    3     12½    23½
243. Donini, Carlo                1392     Bettembourg               LUX 3 0 6    3     12     23
244. Frans, David                 1285     SCNoorderwijk             BEL 2 2 5    3     10½    22½
245. Hoffmann, Nick               1387     Echternach                LUX 3 0 6    3     10     25½
246. Arnswald, Robert             1443     SW Oberhausen             GER 2 2 5    3     10     25½
247. Trinh, Khoa                  1267     SW Oberhausen             GER 3 0 6    3     10     19
248. Ubels, Joske                 1355  w  SG Amersfoort             NED 2 2 5    3     9½     22½
249. Nels, Horst                  1000     SC Bauer Bollendorf       GER 2 2 5    3      9     19½
250. Saridakia-Bortos Dimitris    1430     Junglinster               LUX 0 0 0    0      0      0