Geplukt van: http://open.desprenger-echternach.lu/

Echternach Open 2008

14 en 15 juni 2008

Het toernooi werd gewonnen door Mikhael Gurevich. In de eindstand zien we ook een aantal Koedijkers en aanverwanten.


In het veld van 310 deelnemers komen we de volgende bekenden tegen:

155 Erik Jostmeijer (Koedijker)

161 Paul Roomer (Koedijker)

171 Dick Brugman (ex-Koedijker)

198 Peter Folkertsma (gastKoedijker)

199 Ronald Kamps (a.s. Koedijker)

225 Ron Greven(Koedijker)

260 Jan Hettema (Koedijker)

280 Jan Jonkheer (gastKoedijker)


Volledige eindstand:
Rang Teilnehmer              TiteTWZ AttVerein/Ort                  Land  Punkte  PktSum  GegWrt
1.   Gurevich, Mikhail        GM 2611                                TUR    8      43½     2345
2.   Landa, Konstantin        GM 2633   Vandoeuvre                   RUS    7½     39½     2351
3.   Fridman, Daniel          GM 2640   Wirtzfeld                    GER    7½      39     2305
4.   Guliyev, Namig           GM 2542   Echternach                   AZE    7½      39     2280
5.   Berelovich, Alexander    GM 2596   Echternach                   UKR    7½     38½     2294
6.   Schlosser, Philipp       GM 2563   Differdange                  GER    7½      38     2266
7.   Istratescu, Andrei       GM 2617   Differdange                  ROU    7½     37½     2255
8.   Gurevich, Vladimir       GM 2447                                UKR    7       38     2262
9.   Szabo, Gergely           IM 2516                                ROU    7      37½     2265
10.  Epishin, Vladimir        GM 2566                                RUS    7       37     2261
11.  Henrichs, Thomas         IM 2481   Differdange                  GER    7       37     2242
12.  Klundt Klaus             IM 2378   Burgsinn                     GER    7      36½     2227
13.  Brunner, Nicolas         IM 2404   Vandoeuvre                   FRA    7       36     2202
14.  Wiedenkeller, Michael    IM 2423   Echternach                   SWE    7       35     2119
15.  Weber, Jean-Marie           2229   DOB                          LUX    7       34     2122
16.  van Gils, Martin            2001   Almere                       NED    7       31     1997
17.  Boidman, Yuri            IM 2446   Echternach                   GER    6½     38½     2326
17.  Sonntag, Hans-Hubert     IM 2406   Schachfreunde Wirtzfeld      GER    6½     38½     2326
19.  Hoffmann, Michael        IM 2471   SG Aljechin Solingen         GER    6½      38     2311
20.  Milov, Leonid            IM 2510   Nürnberg                     GER    6½      38     2301
21.  Polaczek, Richard        IM 2417   Schachfreunde Wirtzfeld      BEL    6½      38     2296
22.  Ginsburg, Gennadi        GM 2514   Schachfreunde Wirtzfeld      GER    6½      36     2237
23.  Zude, Erik               IM 2379   SV Hofheim                   GER    6½      35     2240
24.  Saatdjian, Thomas        FM 2311   Schifflange                  FRA    6½     34½     2159
25.  Jadoul, Michel           IM 2330   Fontaine l'Eveque            BEL    6½     33½     2167
26.  Genzling, Alain             2281   Bonnevoie                    FRA    6½     33½     2141
27.  Henris, Luc              FM 2305   Namur                        BEL    6½     33½     2081
28.  Nachbar, Benjamin           2186   Hansa Dortmund               GER    6½      30     1933
29.  Johann, Stefan              2225   SK Ludwigshafen 1912         GER    6½      30     1874
30.  Levin, Felix             GM 2546   Echternach                   GER    6       36     2224
31.  Hecht, Hans-Joachim      GM 2387   Sabt TuS Fürstenfeldbruck    GER    6       35     2230
32.  Morawietz, Dieter           2433   Klub Kölner Schachfreunde    GER    6       35     2211
33.  Berend, Elvira          wGM 2303 w Dudelange                    LUX    6       35     2150
34.  Berend, Fred             IM 2350   Dudelange                    LUX    6      34½     2210
35.  Vidonyak, Roman          IM 2400   Hockenheim                   GER    6      34½     2164
36.  Philippe, Christophe     IM 2407   Vandoeuvre                   FRA    6       34     2201
37.  Voropaev, Gleb           FM 2287   Echternach                   GER    6       34     2152
38.  Van Mechelen, Jan        FM 2304   Dworp                        BEL    6       34     2102
39.  Körholz, Ludger          IM 2272   Echternach                   GER    6      33½     2209
40.  Congiu, Mathilde        wFM 2190 w Vandoeuvre                   FRA    6       33     2140
41.  Wuts, Frank              FM 2257                                NED    6       33     2135
42.  Taddei, Benoît           FM 2297   Metz Fischer                 FRA    6      32½     2143
43.  Iglesias, Joachim           2166   Differdange                  FRA    6       32     2111
44.  Vidonyak, Nellya        WIM 2229 w Hockenheim                   GER    6       32     2109
45.  Eisenbeiser, Amadeus     IM 2422   BG Buchen                    GER    6      31½     2087
46.  Wagener, Claude          FM 2275   Echternach                   LUX    6       31     2128
47.  Hartung, Jerry              2168   Differdange                  LUX    6       31     2116
48.  Ooms, Andy                  2237   Rokade Westerlo              BEL    6       31     2101
49.  Korman, Maxim               2117   Turm Trier                   GER    6       31     2076
50.  van Leent, Dimitri       FM 2192   SG Amersfoort                NED    6       31     1999
51.  Jeitz, Christian            2234   Differdange                  LUX    6      30½     2023
52.  Sonder, Peter               2073   SG Amersfoort                NED    6       30     2057
53.  Wilger, Frank               2029   SG Turm Raesfeld/Erle        GER    6       30     2044
54.  Klinova, Masha          wGM 2318 w                              ISR    6      29½     2011
55.  Becking, Franz Josef        2018   SV Schwalbach e.V.           GER    6       28     1949
56.  Ramdedovic, Delija          1993   Schifflange                  BIH    6       28     1915
57.  Barthel, Ansgar             2258   Differdange                  GER    6       27     1937
58.  Schmitz, Heinrich           2063   SK Welper 1922               GER    6       26     1883
59.  Prizker, Boris              2214   Echternach                   GER    5½     32½     2162
60.  Trauth, Michael             2165   Echternach                   GER    5½      32     2128
61.  Dekker, Bart                2178   HSC                          NED    5½      32     2092
62.  Feller, Joseph              2204   Petingen                     LUX    5½     31½     2089
63.  Schweitzer, Viktoriya   wIM 2218 w Dudelange                    FRA    5½     31½     2034
64.  Houriez, Clément            2257   Fenain-Hornaing echecs       FRA    5½      31     2079
65.  Boidman, Marina             2183 w Echternach                   GER    5½      31     2007
66.  Müller, Markus              2147   Kaiserslautern               GER    5½     30½     2099
67.  Dr. Hirth, Ulrich           2161   SK Turm Euskirchen           GER    5½     30½     2033
68.  Smits, Sebastiaan           2120   HSC Helmond                  NED    5½     29½     2000
69.  Fogel, Pierre               2146   Brussels Chess Club          BEL    5½     29½     1890
70.  Van de Wynkele, Eric        2082   Jean Jaures Gent             BEL    5½     28½     2023
71.  Daubenfeld, Gilles          2170   Bonnevoie                    LUX    5½     28½     2012
72.  Sauvage, Eric               2019   Le 666                       BEL    5½     28½     1990
73.  Audin, Thierry              1978   Chess Warriors Grand Mons    BEL    5½      28     1942
74.  Gorse, Gérard               2062   Mulhouse                     FRA    5½      28     1933
75.  Toth, Laszlo                2043   Brussels Chess Club          HUN    5½      28     1908
76.  Kalmes, René                2012   Bonnevoie                    LUX    5½      28     1782
77.  Smit, Maarten               2037   HSC Helmond                  NED    5½     27½     1994
78.  Balacek, Tadeas             2030   Sokol Kolin                  CZE    5½     27½     1959
79.  van Asseldonk, Paul         2099   HSC Helmond                  NED    5½     27½     1946
80.  Thirion, Marcel             2170   Perlé                        BEL    5½     27½     1933
81.  Johann, Gregor              2052   Kaiserslautern               GER    5½     27½     1852
82.  Kubacsny Vilmos             2080   Conweiler                    HUN    5½      27     1950
83.  Hoffmann, Roger             2011   Nordstad                     LUX    5½      26     1816
84.  Theys Bart                  1862   Westerloo                    BEL    5½     25½     1942
85.  Kreutzer, Alexander         1940   SV Schwalbach                GER    5½     25½     1852
86.  Corbin, Paul                1970   Echternach                   LUX    5½     25½     1806
87.  Grandadam, Nicolas          2059   SG Riehen                    SUI    5½      25     1837
88.  Klicker, Fritz              2023   Schifflange                  GER    5½      25     1774
89.  May, Alexandre              1697   Vandoeuvre Echecs            FRA    5½     24½     1956
90.  Vanhamme, Patrick           1901   Caissa Woluwe                BEL    5½     24½     1753
91.  Schneider, Rafael           1736   Dommeldange/Beggen           LUX    5½      24     1850
92.  Lenaerts, Lennert           1304   Philidor Genk                BEL    5½      23     1863
93.  Verellen, Jef               1830   Rokade Westerlo              BEL    5½      22     1766
94.  Kessler, Andreas            2136   Kaiserslautern               GER    5       31     2105
95.  Kaber, Claude               2163   Schifflange                  LUX    5       30     2049
96.  Stull, Norbert              2185   Differdingen                 LUX    5       30     1996
97.  Damsma, Redmar              2115   Oosten Toren                 NED    5      29½     2059
98.  Tudorie, Sebastian       FM 2119   Dudelange                    ROU    5       29     2060
99.  Steil-Antoni, Fiona     wFM 2125 w Bonnevoie                    LUX    5       29     2028
100. Bertrand, Quentin           1894   Vandoeuvre Echecs            FRA    5      28½     2047
101. Brittner, Johann            2093   Kaiserslautern               GER    5      28½     1968
102. Henrichs, Wenke             2084 w Differdange                  GER    5      28½     1844
103. Murariu, Nicky              2077   SC Cochem                    GER    5       28     2003
104. Doison, Axel                2113   Echternach                   BEL    5       28     1887
105. Lares, Harald               2116   Kaiserslautern               GER    5      27½     1910
106. de Reymaeker, Walter        2053   pion Aalst                   BEL    5       27     1944
107. Hirschinger, Thomas         2044   SC Fehrbach                  GER    5      26½     1846
108. Palmans, Luc                2119   De Nieuwe Toren - Eisden     BEL    5      26½     1825
109. Beckmann, David             1861   TV Borken                    GER    5       26     1958
110. Roth, Stefan                2038   Kaiserslautern               GER    5       26     1957
111. van Steenoven, Leo          1891   Primus inter pares           NED    5       26     1832
112. de Cloet, Jeanine           1842 w SG Amersfoort                NED    5      25½     1976
113. Beltman, Guus               1670   SG Amersfoort                NED    5       25     2005
114. Ortartvhiev, Gadji          2017   Perlé                        BEL    5       25     1822
115. Haensel, Jean-Marie         1872   Pétange                      LUX    5       25     1736
116. Kuckelkorn, Jörg            1857   Schwarz-Weiss Oberhausen     GER    5      24½     1886
117. Mummel, Christian           1972   Echternach                   GER    5       24     1820
118. Niedenthal, Robert          1928   Hofheim                      GER    5       24     1790
119. Grigorescu, Laurentiu       1899                                CAN    5       24     1762
120. Johann, Christof            2206   SK Frankenthal               GER    5       24     1755
121. Loo, Bernd                  1980   KSK47 Eynatten               BEL    5      23½     1803
122. Schröder, Jan-Christian     1581   SV Lahn Limburg              GER    5       23     1914
123. Braas, Patrick              1734   Echternach                   LUX    5       23     1898
124. Schmerwitz, Reinhard        1966   Schachuzipus Köln            GER    5       23     1782
125. Keiser, Paul                1835   SK Noorderwijk               BEL    5       22     1831
126. Atashpendar, Arshia         1756   Dommeldange-Beggen           IND    5       22     1830
127. Salentiny, Eric             1778   Perlé                        LUX    5       22     1822
128. Yankelevich, Lev            1725   SV Königsspringer Bernkastel GER    5       22     1798
129. Kaizer, Bert                1767   Oosten-Toren-Amsterdam       NED    5       21     1782
130. Pliete, Christian           1665   SG Turm Raesfeld/Erle        GER    5       20     1820
131. Pütter, Pascal              1329   Schwarz-Weiss Oberhausen     GER    5       19     1743
132. Meertens, Martin            2190   Klub Kölner Schachfreunde    NED    4½      28     1962
133. Wallhof, Dieter             2106   SK Welper 1922               GER    4½      28     1908
134. Becker, Carsten             2019   SV Schwalbach                GER    4½     26½     1947
135. Peeters, Tim                2054   Rokade Westerlo              BEL    4½     26½     1815
136. Cerasi Umberto              2011   Schifflange                  ITA    4½      26     1860
137. Den Hond, Patrick           1893   Rokade Westerlo (176)        BEL    4½     25½     1869
138. Densing, Gerd               1880   SC Jünkerath eV              GER    4½     25½     1842
138. Cornet, Luc                 1853   De Nieuwe Toren - Eisden     BEL    4½     25½     1842
140. Kalabic, Dzelal             1893   Nordstad                     LUX    4½      25     1836
141. Bassant, Jesse              1588   SG Amersfoort                NED    4½     24½     1975
142. Bongers, Erik               1874   Voorschoten                  NED    4½     24½     1787
143. van der Sanden, Martien     1873   Deurne                       NED    4½     24½     1744
144. Sabotic, Mirsad             1659   Junglinster                  SRB    4½      24     1917
145. Mauch, Enrico               1672   Steinbach                    GER    4½      24     1908
146. Bakalarz, Grazyna       wFM 2006 w Schifflange                  LUX    4½      24     1825
147. Schweitzer, Marc            1913   Dudelange                    FRA    4½      24     1775
148. Ooms, Kees                  1880   Baronie                      NED    4½      24     1736
149. Janssens, Manu              1864   SK Noorderwijk               BEL    4½      24     1725
150. Gesing, Felix               1894   SG Turm Raesfeld/Erle        GER    4½      24     1692
151. Jurgens, Johan              1750   Primus inter pares           NED    4½     23½     2000
152. van der Ven, Charles        1910   Voorschoten                  NED    4½     23½     1754
153. van Boxtel, Danniel         1837   HSC Helmond                  NED    4½      23     1884
154. Vandenbruaene, Carl         1896                                BEL    4½     22½     1697
155. Jostmeijer, Erik            1815   SG Koedijk                   NED    4½      22     1887
156. Fadil, Hicham               1937   Steinfort                    LUX    4½      22     1756
157. Jensen, Thomas              1793   Schachclub Bonn/Beuel        GER    4½     21½     1929
158. Buzilla, Geoghe             1619   SK Noorderwijk               BEL    4½     21½     1919
159. Weber, Stefan               1806   SC Turm Siersburg            GER    4½      21     1910
160. Gurevich, Slavik            1512   Slavija Karlsruhe            UKR    4½      21     1863
161. Roomer, Paul                1714   Schaakgroep Koedijk          NED    4½      21     1767
162. Birtz, Claude               1934   Schifflange                  LUX    4½      21     1685
163. Vandersmissen, Hans         1486   O'Kelly Hasselt              BEL    4½      20     1850
164. Ooms, Bart                  1777   Baronie                      NED    4½      20     1719
165. Merwe, van der, Peter H.    1720   Oosten-toren                 NED    4½      20     1539
166. Schwab, Patrick             1710   Nordstad                     LUX    4½     19½     1686
167. Holl, Michael               1802   Schwarz-Weiss Oberhausen     GER    4½      19     1750
168. Evers, Richard              1780   HSV Heerlen                  NED    4½      19     1730
169. Schirtz, Albert             1669   Echternach                   GER    4½      19     1700
170. Sotter Gerlinde             1841 w                              GER    4½      19     1664
171. Brugman, Dick               1498 * Almere                       NED    4½      19     1638
172. Zemlicka, Vit               1853   TJ Sokol Kobylisy            CZE    4½      19     1463
173. Van Drie, Rik               2060   DBC                          NED    4½     18½     1686
174. Bishop, Peter               1855   Esch                         LUX    4½      18     1489
175. Korman, Jewgenija           1774 w Konz-Karthaus                GER    4½      17     1511
176. Vandervorst, Pascal         1816   La Tour d'Ans-Loncin         BEL    4½      16     1584
177. Hilarius, Sander            1953   Voorschoten                  NED    4       24     1890
178. Kocur, Marc                 1935   Philidor Genk                BEL    4       24     1886
179. Faber, Hugo                 2132   HSC Helmond                  NED    4       24     1860
180. Koch, Dirk                  2120   SK 1933 Schweich e.V.        GER    4      23½     1782
181. Zilles, Paul                1867   Schachfreunde Wirtzfeld      BEL    4      23½     1619
182. Lorentz, Jacques            1742   Bonnevoie                    LUX    4       23     2014
183. Cosic, Mehmedalija          1655   Nordstad                     LUX    4       23     1961
184. Guldentops, Pierre          1808   SK Noorderwijk               BEL    4       23     1934
185. Niebaum, Karl               1970   SK Welper 1922               GER    4      22½     1836
186. de Cloet, Jeroen            1691   SG Amersfoort                NED    4      21½     1893
187. Goldschmidt, Andreas        1966   Dudelange                    GER    4      21½     1703
188. van de Kimmenade, Wilfried  1696   HSC Helmond                  NED    4       21     1857
189. Cillen, Jeroen              1973   Houthalen-Oost               BEL    4       21     1799
190. Helfer, Rémi                1934   Vandoeuvre                   FRA    4       21     1732
191. Bitic, Mirsad               1700   Junglinster                  SRB    4       21     1694
192. Vigneron, Quentin           1932   Vandoeuvre Echecs            FRA    4      20½     1778
193. Smits, Benjamin             1798   HSC Helmond                  NED    4       20     1884
194. Fasselt, Hendrik            1780   SG Turm Raesfeld/Erle        GER    4       20     1848
195. Adam, Ken                   1843   De Sprenger Echternach       LUX    4       20     1817
196. Dierckx, Jef                1674   SK Noorderwijk               BEL    4       20     1782
197. Meinhardt, Günther          1946   Köln-Müngersdorf             GER    4       20     1739
198. Folkertsma, Peter           1729   Oppositie Heiloo             NED    4      19½     1699
199. Kamps, Ronald               1608   Opening 64                   NED    4       19     1873
200. Robinson, Roland            1768   HSC Helmond                  NED    4       19     1758
201. Geukens, Staf               1665   SK Noorderwijk               BEL    4       19     1758
202. Libbrecht, Koen             1778   SK Noorderwijk               BEL    4       19     1753
203. Gnad, Gunnar                1764   Gambit Bonnevoie             LUX    4       19     1625
204. Kuchler, Ruud               1669   SG Amersfoort                NED    4      18½     1810
205. Schleck, Victor             1837   Schachfreunde Wirtzfeld      BEL    4      18½     1730
206. Saatdjian, Esteban          1700   Schifflange                  FRA    4      18½     1673
207. Van Vooren, Hans            1750   Primus inter pares           NED    4      18½     1588
208. Hett, Richard               999                                 GER    4       18     1797
209. Meneghetti, Erny            1546   Bonnevoie                    LUX    4       18     1764
210. Grandadam, Patrik           1965   SG Riehen                    SUI    4       18     1654
211. Broemmel, Chris             1595   SG Turm Raesfeld/Erle        GER    4      17½     1766
212. De Vet, Sylvin              1658   SK Rokade Westerlo           BEL    4      17½     1735
213. van der Giessen, Ada        2038 w Almere                       NED    4       17     1585
214. Drijbooms, Loran            1475   SK Noorderwijk               BEL    4       16     1649
215. Romano, Toni                1626   Echternach                   ITA    4       16     1527
216. Bianchi, Tobias             1590   Vandoeuvre écehcs            FRA    4       15     1495
217. Jordan, Günter              1420   SV Betzdorf-Kirchen          GER    4       14     1524
218. Lukas, Hubertus             1657   Sc Turm Siersburg            GER    3½     23½     2037
219. Agovic, Esad                1689   Junglinster                  SRB    3½     20½     1999
220. Cammarata, Mattia           1644   Steinbach                    GER    3½     19½     1828
221. van der Fluit, Frank        1581   Oosten Toren                 NED    3½      19     1824
222. Bakels, Rob                 1626   HSC Helmond                  NED    3½      19     1808
223. van Stiphout, Marc          1693   Overpelt                     BEL    3½      19     1740
224. Löw, Bernd                  1618   SV Schwalbach                GER    3½     18½     1867
225. Greven, Ron                 1791   SG Koedijk                   NED    3½     18½     1809
226. Därmann, Ulrich             1581   SK Welper 1922               GER    3½     18½     1790
227. Neve, Peter                 1636   KGSRL                        NED    3½     18½     1773
228. Dvorak, David               1780   Novy Bydzov                  CZE    3½     18½     1740
229. Komrij, Erwin               1439   SG Amersfoort                NED    3½      18     1765
230. Stieglitz, Timo             1000   Schwarz-Weiss Oberhausen     GER    3½      17     1825
231. Suer, Julian                1538   SG Turm Raesfeld/Erle        GER    3½      17     1760
232. Rosendal, Alexander         1636   SG Amersfoort                NED    3½      17     1613
233. Schmellenkamp, Uwe          1724   Schweich                     GER    3½      17     1550
234. Laporte, Erik               1586   SK Noorderwijk               BEL    3½     16½     1796
235. Scholtes, Théo              1614   Esch                         LUX    3½     16½     1723
236. Wickertsheim Frank          1650                                GER    3½     16½     1643
237. Reiter, Michael             1650   SV Hilden 1922               GER    3½     16½     1615
238. Heintze, Sven               1124   Schwarz-Weiss Oberhausen     GER    3½      16     1692
239. Moris, Jos                  1644   SK Noorderwijk               BEL    3½      16     1490
240. Blankenfeld von, Malte      1456   SF Bitburg                   GER    3½     15½     1645
241. Jansen, Martijn             1830   SG Amersfoort                NED    3½     15½     1643
242. Houtsma, Sybrand            1550                                NED    3½      15     1769
243. Haroutiunian, Anush         1410 w HSV Heerlen                  NED    3½      15     1662
244. Lopez Popov, Ivan           1446   Echternach                   LUX    3½      14     1628
245. Ubels, Joske                1359 w SG Amersfoort                NED    3½      13     1673
246. Pataki Zemplen              1401   Esch                         LUX    3½      13     1648
247. Timmers, Roel               1600   Primus inter pares           NED    3½      13     1454
248. Nierhaus, Robin             1062   Schwarz-Weiss Oberhausen     GER    3½     11½     1522
249. Donini, Carlo               1345   Schifflange                  LUX    3½      11     1493
250. Ernzer, Aly                 1556   Perlé                        LUX    3½      11     1414
251. Tuerlinckx, Ben             999    Leopoldsburg                 BEL    3       21     1862
252. Neugebauer, Philipp         1467   Schwarz-Weiss Oberhausen     GER    3       20     1900
253. Holemans, Dries             1425   Rokade Westerlo              BEL    3       18     1837
254. Koch Paul                   1713   Esch                         LUX    3       16     1750
255. Vervloet, Staf              1689   SK Noorderwijk               BEL    3       16     1747
256. Bürger, Arsène              1586   Nordstad                     LUX    3       16     1701
257. Marchal, Georges            1489   Le 666                       BEL    3       15     1742
258. Gullentops, Nathan          1582   CREB Bruxelles               BEL    3      14½     1741
259. Tatarowikc, Dieter          1560   SC Herxheim                  GER    3      14½     1709
260. Hettema, Jan                1577   SG Koedijk                   NED    3       14     1640
261. Royer, Sylvie               1417 w Junglinster                  LUX    3       14     1602
262. Batkic, Nejib               1764   Nordstad                     LUX    3       14     1474
263. Boyarchenko, Vlada          1603 w Differdange                  LUX    3      13½     1524
264. Fichaux, Benoit             1200   Wasserbillig                 LUX    3       13     1613
265. Leonhardt, Herbert          1490   Dudweiler                    GER    3       13     1591
266. Neyens, François            1452   Steinfort                    LUX    3       13     1559
267. Sokoll, Jens                1000   Schwarz-Weiss Oberhausen     GER    3       13     1546
268. Mortier, Georges            1421   Caïssa Woluwé                BEL    3       13     1516
269. Linz, Stefan                1650   Perlé                        LUX    3      12½     1487
270. Zibert Maximilian           1303   Trier Sued                   GER    3       12     1592
271. Hoffmann, Nick              1296   Echternach                   LUX    3       12     1542
272. Nover, Jens                 1219   Schwarz-Weiss Oberhausen     GER    3      11½     1586
273. Manzoni, Daniel             1304   Echternach                   LUX    3      10½     1533
274. Christidis, Christos        1475   Junglinster                  GRE    3       10     1429
275. Helsen, Roger               1020   SK Rokade Westerlo           BEL    3       9      1421
276. Schomer, Vic                1283   Echternach                   LUX    3       9      1388
277. Laeremans, Louis            1323   SK Noorderwijk               BEL    2½      16     1765
278. Heylen, Leo                 1676   SK Noorderwijk               BEL    2½      15     1677
279. Van der Ende, Ad            1650   Primus inter pares           NED    2½      13     1521
280. Jonkheer, Jan               1557   Oppositie Heiloo             NED    2½     12½     1486
281. Christidis, Ioannis         1421   Junglinster                  GRE    2½     11½     1469
282. Schwarz, Christian          1000   Schwarz-Weiss Oberhausen     GER    2½      11     1545
283. Dans, Guy                   1407   Le 666                       BEL    2½      11     1526
284. Ginsburg, Leo               1101   Griesheim                    GER    2½      10     1541
285. Kirchen, Francis            1277   Echternach                   LUX    2½      9½     1513
286. Schenk, Philipp             999    Differdange                  LUX    2½      9½     1423
287. Ebel, Huub                  1390   HSV Heerlen                  NED    2½      8½     1375
288. Reith, Andre                1092   Schwarz-Weiss Oberhausen     GER    2½      7      1393
289. Albustin, Robin             1000   Schwarz-Weiss Oberhausen     GER    2½      6      1329
290. Schmitt, Harald             1970 * SF Bad Hönningen             GER    2       16     1798
291. Emser, Heinrich             1927 * SG  Altenkessel              GER    2       16     1717
292. Rastoder, Selim             1817 * Junglinster                  LUX    2       14     1993
293. Arnswald, Robert            1000   Schwarz-Weiss Oberhausen     GER    2       10     1570
294. Schröder, Janina            1000 w SV Lahn Limburg              GER    2       10     1531
295. Saridakis-Bitos, Dimitris   1337   Junglinster                  GRE    2       10     1503
296. Nierhaus, Tim               1106   Schwarz-Weiss Oberhausen     GER    2       9½     1577
297. Nels, Horst                 1000   SC Bauer Bollendorf          GER    2       9      1486
298. Rayczik, Till               1000   Schwarz-Weiss Oberhausen     GER    2       7      1415
299. Weber, Randy                1210   Echternach                   LUX    2       7      1389
300. Paff, Lukas                 1000   Bitburg                      GER    2       7      1359
301. Wehr, Valentin              1000   Schwarz-Weiss Oberhausen     GER    2       6      1276
302. Dekoker, Patricia           1000 w Perlé                        BEL    1½      5½     1342
303. Haker, Lisa                 1000 w Schwarz-Weiss Oberhausen     GER    1½      5      1311
304. Sokoll, Sandra              1000 w Schwarz-Weiss Oberhausen     GER    1½      4½     1243
305. Saatdjian, Stephane         1860 * Schifflange                  FRA    1       8      1594
306. Eykeln, Alexandra           1000 w Schwarz-Weiss Oberhausen     GER    1       4      1346
307. Holl, Fiona                 1000 w Schwarz-Weiss Oberhausen     GER    1       1      1293
308. Murzynski, Roman            1608 * Luxembourg 1915              POL    ½       4      1863
309. Pfeiffer, Jonas             1000   Schwarz-Weiss Oberhausen     GER    ½       4      1355
310. Weber, Tom               FM 2309 * Bonnevoie                    LUX    0       0      1742