Echternacher Open 2006 24/25-6-2006

Koedijkers in het rood (Jostmeijer, Punt, Greven, Brugman en Hettema)

Voor meer info http://open.desprenger-echternach.lu/

Rang Teilnehmer           Titel TWZ   At Verein/Ort          Land  Punkte GegWrt
 1.  Cicak,Slavko          GM   2506     Sfr.Schöneck         SWE   8.0     2335
 2.  Khenkin,Igor          GM   2602     TV Tegernsee         GER   7.5     2365
 3.  Gyimesi,Zoltan        GM   2614     SC Eppingen          HUN   7.5     2297
 4.  Berelovich,Aleksa     GM   2571     SK Turm Emsdett      UKR   7.5     2291
 5.  Gouliev, Namig        GM   2580     Echternach           AZE   7.5     2303
 6.  Berend Elvira         WGM  2337  w  Dudelange            LUX   7.5     2270
 7.  Chernov,Vadim         IM   2458     SG K`lautern/Me      ROM   7.5     2119
 8.  Gurewitsch,Vladim     GM   2445     SG Bochum 31         UKR   7.0     2166
 9.  Miezis, Normunds      GM   2496                          LAT   7.0     2215
 10. Henrichs,Thomas       IM   2462     Differdange          GER   7.0     2190
 11. Gofshtein Leonid      GM   2520                          ISR   7.0     2199
 12. Kritz,Leonid          GM   2578     Differdange          GER   7.0     2202
 13. Landa,Konstantin      GM   2600     SV Mülheim Nord      RUS   6.5     2299
 14. Bakalarz Mietek       IM   2423     Differdange          LUX   6.5     2271
 15. Marzolo Cyril         IM   2414     Esch-Rochade-Re      FRA   6.5     2237
 16. Meier Georg           IM   2407     SC Eppingen          GER   6.5     2236
 17. Milov,Leonid          IM   2504     SC Noris Tarras      UKR   6.5     2228
 18. Berend Fred           IM   2372     Dudelange            LUX   6.5     2219
 19. Boidman,Yuri          IM   2439     SC 1950 Remagen      GER   6.5     2172
 20. Wilschut Peter             2147     SV Voorschoten       NED   6.5     2229
 21. Morawietz Dieter           2392     Klub Kölner Sch      GER   6.5     2154
 22. Körholz Ludger        IM   2359     Echternach           LUX   6.5     2051
 23. Henris, Luc           FM   2285     Dommeldange-Beg      BEL   6.5     2147
 24. Dubkov,Andrej         FM   2300     SV Turm Lahnste      GER   6.5     2116
 25. Djuric Stefan         GM   2457                                6.5     2131
 26. Hartung Jerry              2226     Differdange          LUX   6.5     2117
 27. Lacrosse Marc              2231     KGSRL                BEL   6.5     2113
 28. Mertens, Marc              2249     Schifflange          LUX   6.5     2102
 29. Schweitzer Viktor     WIM  2239  w  Dudelange            FRA   6.5     2065
 30. Vidonyak,Nellya       WIM  2232  W  SC 1934 Viernhe      GER   6.5     1991
 31. Barthel Ansgar             2236     Differdange          GER   6.5     1970
 32. Afek,Yochanan         IM   2328     SV Betzdorf-Kir      ISR   6.0     2281
 33. Vidonyak,Roman        IM   2400     SC 1934 Viernhe      GER   6.0     2208
 34. Ginsburg,Gennadij     IM   2486     SV 1920 Hofheim      GER   6.0     2187
 35. Saatdjian Thomas           2181     Schifflange          FRA   6.0     2179
 36. Payen Arnaud          IM   2408     Orcher la Tour       FRA   6.0     2175
 37. Klundt Klaus          IM   2322     SV Burgsinn          GER   6.0     2165
 38. Zude Erik             FM   2416     SV Hofheim           GER   6.0     2092
 39. Huizer Mark                2222     Boutersem            NED   6.0     2104
 40. Ooms Andy                  2186     176 Rokade West      BEL   6.0     2078
 41. Klein Felix                2176     Aachener Schach      GER   6.0     2088
 42. Johann Christof            2115     SK Frankenthal       GER   6.0     2055
 43. Goldblat Michael           2172     SF Gerresheim        GER   6.0     1993
 44. Dekker Bart                2175     HSC Helmond          NED   6.0     1960
 45. Daces Philippe             2032     Amay                 BEL   6.0     2010
 46. Meertens Martin            2234     Klub Kölner Sch      NED   6.0     2006
 47. Scherer Klaus              2007     SV Betzdorf-Kir      GER   6.0     1874
 48. Klein Gernot               1998     Post Aachen          GER   6.0     1841
 49. Shusterman Anna       WGM  2273  w  Schifflange          LUX   5.5     2185
 50. Brittner Serge        FM   2318     Echternach           LUX   5.5     2180
 51. Bogner Sabastian      IM   2329     SC Neuhausen         GER   5.5     2162
 51. Weber Jean-Marie           2262     Dommeldange-Beg      LUX   5.5     2162
 53. Loskamp Stefan             2180                          GER   5.5     2137
 54. Kaber Claude               2212     Schifflange          LUX   5.5     2067
 55. Vedder Richard             2229     En Passant           NED   5.5     2082
 56. Stull Norbert              2095     Differdange          LUX   5.5     2121
 57. Cerasi Umberto             2085     Schifflange          ITA   5.5     2105
 58. Boidman,Marina             2164  W  SF Sinzig            GER   5.5     2060
 59. Lommen,Frank               2006     KSK Dr. Lasker       GER   5.5     1996
 60. Weiss Frédéric             2101     Esch                 FRA   5.5     1990
 61. Dickel Jens                2007     SV Betzdorf-Kir      GER   5.5     1985
 62. Van Dooren Dirk       FM   2347     H.S.C. Helmond       NED   5.5     1940
 63. Ludy Klaus                 2138     SC Fehrbach          GER   5.5     1902
 64. Wilger Frank               2065     SG Turm Raesfel      GER   5.5     2055
 65. Henrichs Wenke             2069  w  Differdange          GER   5.5     2050
 66. Schwertel,Johann           2051     SV Koblenz 03/2      GER   5.5     2002
 67. Trauth Michael             2225     Echternach           GER   5.5     1977
 68. Dietzsch Herbert           2180     SC Pirmasens 19      GER   5.5     1977
 69. Smits Sebastiaan           2029     H.S.C. Helmond       NED   5.5     1944
 70. Reinemer Frank             2200     SF Monheim           GER   5.5     1911
 71. Van Steenoven Leo          1837     Primus inter pa      NED   5.5     1894
 72. Gesing Felix               1829     SG Turm Raesfel      GER   5.5     1946
 73. Murariu,Nicky              2140     SC Cochem            GER   5.5     1896
 74. Horn,Peter                 2174     SC Concordia SA      GER   5.5     1825
 75. Baekelant Eva              2001  w  Boey Temse           BEL   5.5     1920
 76. Heylen Joris               1823     SK Noorderwijk       BEL   5.5     1912
 77. Brittner Johann            2063     SK Erfenbach         GER   5.5     1885
 78. Gehrke,Rolf                2061     Spielgemeinsch.      GER   5.5     1935
 79. Roth Stefan                2053     SG Kaiserslaute      GER   5.5     1900
 80. Palmans Luc                2170     Eisden               BEL   5.5     1858
 81. Kruis Ruud                 2029     Dommeldange-Beg      NED   5.5     1826
 82. Perpète Raymond            1994     Lasne ( Waterlo      BEL   5.5     1806
 83. Goldschmidt Andre          2015     Schifflange          GER   5.5     1769
 84. De Reymaeker Walt          2041     Pion Aalst           BEL   5.5     1856
 85. Meinhardt,Günther          2005     SF Köln-Müngers      GER   5.5     1813
 86. Walker Alfred              1651     TV Offenbach         USA   5.5     1802
 87. Beckmann David             1769     TV Borken            GER   5.5     1866
 88. Vandersmissen Mat          2172     Jean Jaures Gen      BEL   5.0     2041
 89. Helsen Steff               2123     Desperado Leuve      BEL   5.0     2049
 90. Besel Waldemar             2040     SV Betzdorf-Kir      GER   5.0     2038
 91. Lares Harald               2130     SG-KL-Mehlingen      GER   5.0     1997
 92. Gebauer,Reinhard           1830     SV Schwarz-Weiß      GER   5.0     1975
 93. Van Kempen Roderi          1863     Voorschoten          NED   5.0     2017
 94. Doison Axel                2057     Echternach           BEL   5.0     1984
 95. Thiry Jean-Christ          2044     Crelel (Liège)       BEL   5.0     1970
 96. Pimenta Antonio            2072     Dommeldange-Beg      POR   5.0     1924
 97. Pennings Jean-Pau          2052     SC Gemert            NED   5.0     1934
 98. Soors Stef                 1870     Pelter Pion 714      BEL   5.0     1893
 99. Rätsch Kurt                2099     Sfr. Schöneck        GER   5.0     1913
100. Hartmann Wolfgang          2005     SC Bodenheim         GER   5.0     1876
101. Holl,Michael               1841     SV Schwarz-Weiß      GER   5.0     1792
102. Hvala José                 1842     Ans                  BEL   5.0     1685
103. Densing Gerd               1975     SC Jünkerath e.      GER   5.0     1949
104. Pauwels Rudi               1989     Landegem             BEL   5.0     1798
105. Korman Maxim               1981     Differdange          LUX   5.0     1901
106. Schweitzer Marc            1948     Dudelange            FRA   5.0     1851
107. Maurer Rainer              1917     Rochade Saarlou      GER   5.0     1831
108. Buchholtz Leon             1915     Bonnevoie            LUX   5.0     1827
109. Diehl Klaus                2110     Pirmasens            GER   5.0     1822
110. Hoving Hank                1936     Oosten-Toren         NED   5.0     1820
111. Kieffer,Horst              1913     SC Turm Siersbu      GER   5.0     1818
112. Moonen Hans                1852     HSV Heerlen          NED   5.0     1736
113. Dahm René                  1851     Nordstad             LUX   5.0     1715
114. Theys Barth                1840     Rokade Westerlo      BEL   5.0     1678
115. Becking Franz Jos          2075     SV Schwalbach        GER   5.0     1829
116. Vanhamme, Patrick          1927                          BEL   5.0     1674
117. Van Vooren Hans            1605     Primus inter pa      NED   5.0     1932
118. Van den Tillaart           1651     SC Gemert            NED   5.0     1806
119. Lukas,Hubertus             1716     SC Turm Siersbu      GER   5.0     1823
120. Schneider Serge            1519     Dommeldange-Beg      LUX   5.0     1633
121. Damsma Redmar              1987     Oosten-Toren         NED   4.5     1992
122. Risch Michel               2039     Differdange          LUX   4.5     1907
123. Ludewig Roby               1896     Schiffange           LUX   4.5     1957
124. Hastrich,Julian            2104     SV Turm Lahnste      GER   4.5     1918
125. Gorse Gerard               2049     Mulhouse             FRA   4.5     1836
126. Peeters Joep               1856     SC Gemert            NED   4.5     1882
127. Harig Alexander            1762     SK Zewen 1975        GER   4.5     2077
128. Den Hond Patrick           1894     Rokade Westerlo      BEL   4.5     1920
129. Peeters Tim                1945     Rokade Westerlo      BEL   4.5     1891
130. Marville Grégoire          1975     Rochade Eupen        BEL   4.5     1923
131. Gertz,Berthold             2007     SC Bad Marienbe      GER   4.5     1747
132. Schneider,Friedhe          1965     SV Turm Lahnste      GER   4.5     1881
133. Steil-Antoni Fion          1956  w  Differdange          LUX   4.5     1866
134. Jostmeijer Erik            1903     SG Koedijk           NED   4.5     1806
135. Koes Richard               1869     ES\'80               NED   4.5     1783
136. Kutschera Julian           1865     SV Lahn Limburg      GER   4.5     1757
137. Küchler Ruud               1690     SG Amersfoort        NED   4.5     2012
138. Wagener Christoph          1920     Schifflange          LUX   4.5     1838
139. Guldentops Pierre          1904     SK Noorderwijk       BEL   4.5     1797
140. Saatdjian Stéphan          1881     Schifflange          FRA   4.5     1772
141. Punt Willem                1682     SG Koedijk           NED   4.5     1981
142. Ooms Kees                  1952     Baronie              NED   4.5     1805
143. Van der Ven Charl          1933     Voorschoten          NED   4.5     1772
144. Vandenbruaene Car          1889     Chess Club Ande      BEL   4.5     1626
145. Greven Ron                 1664     SC Koedijk           NED   4.5     1831
146. Welter,Richard             1734     SC Turm Siersbu      GER   4.5     1839
147. Geerts Lucien              1533     Paal                 BEL   4.5     1820
148. Vervloet Staf              1666     SK Noorderwijk       BEL   4.5     1773
149. Hilarius Sander            1988     Voorschoten          NED   4.5     1730
150. McNab Ben                  1632     SC Gemert            NED   4.5     1688
151. Neve Peter                 1536     SC Terneuzen         NED   4.5     1858
152. Robinson Roland            1695     HSC Helmond          NED   4.5     1780
153. Schirtz Albert             1722     Echternach           GER   4.5     1779
154. Schneider Rafael           1638     Dommeldange-Beg      LUX   4.5     1683
155. Rosenberger Udo            1736     Algesheim            GER   4.5     1750
156. Diwo Michael               1619     SC Turm Siersbu      GER   4.5     1722
157. Presotto Dennis            1299     Eisden               BEL   4.5     1763
158. De Vet Sylvin              1657     Rokade Westerlo      BEL   4.5     1695
159. Bakalarz Janet             1696  w  Differdange          LUX   4.5     1691
160. Steil Raymond              1623     Differdange          LUX   4.5     1533
161. Fadil Hicham               1589     Steinfort            MAR   4.5     1740
162. Kaizer Bert                1750     Oosten-Toren         NED   4.5     1658
163. Libbrecht Koen             1659     SK Noorderwijk       BEL   4.5     1572
164. Scholtes Théo              1697     Esch-Rochade-Re      LUX   4.5     1608
165. Von Meijenfeldt B          1400     Baronie              NED   4.5     1650
166. Lewien Frank               1469     SV Lahn Limburg      GER   4.5     1631
167. Wickertsheim,Fran          1600     Post Telekom Tr      GER   4.5     1572
168. Bardin Christian           1940     Bagneux              FRA   4.0     1930
169. Schmerwitz Reinha          1761     Klub Kölner Sch      GER   4.0     1983
170. Niedenthal Robert          1702     Hofheim              GER   4.0     1948
171. Könitz,Wilfried            1579     SV Schwarz-Weiß      GER   4.0     1849
172. Corbin Paul                2039     Echternach           LUX   4.0     1768
173. Mergeai Christoph          1907     Echternach           LUX   4.0     1691
174. Smits Benjamin             1765     H.S.C. Helmond       NED   4.0     1964
175. Steil-Antoni Dari          1760     Differdange          LUX   4.0     1748
176. Van der Merwe Pet          1715     Oosten-Toren         NED   4.0     1832
177. Buzilla Georghe            1200     SK Noorderwijk       BEL   4.0     1786
178. De Vettor Maïté            1625  w  Crelel               BEL   4.0     1758
179. Löw Bernd                  1570     SV Schwalbach        GER   4.0     1755
180. Boyarchenko Marie          1645  w  Differdange          LUX   4.0     1671
181. Schmalen Pascal            1551     Echternach           LUX   4.0     1775
182. Holemans Dries             1349     Rokade Westerlo      BEL   4.0     1734
183. Timmers Roel               1595     Primus inter pa      NED   4.0     1717
184. Sotter Gerlinde            1620  w  SK Schweinheim       GER   4.0     1685
185. Heylen Leo                 1674     SK Noorderwijk       BEL   4.0     1682
186. Van der Fluit Fra          1639     Oosten-Toren         NED   4.0     1610
187. Romano Toni                1611     Echternach           ITA   4.0     1745
188. Reiter Michael             1617     SV 1922 Hilden       GER   4.0     1723
189. Mikolajezak Domin          1648     Steinfort            BEL   4.0     1608
190. Von Meijenfeldt C          1585     Baronie              NED   4.0     1674
191. Hauer Ferdy                1840     Echternach           LUX   4.0     1496
192. Wambach Patrick            1785     Echternach           GER   4.0     1769
193. Braas Patrick              1448     Echternach           LUX   4.0     1749
194. Haroutiunian Anus          1425  w  HSV Heerlen          NED   4.0     1626
195. Donini Carlo               1310     Schifflange          LUX   4.0     1612
196. Brugman Dick               1421     SG Koedijk           NED   4.0     1607
197. Mortier Georges            1491     Cäissa               BEL   4.0     1553
198. Laporte Erik               1477     SK Noorderwijk       BEL   4.0     1571
199. Schmitz Karl-Hein          1792     Wasserbillig         GER   4.0     1555
200. Welz Raymond               1816     Echternach           LUX   4.0     1545
201. Mosebach Peter             1886     Echternach           GER   3.5     1786
202. Verellen Jef               1818     Rokade Westerlo      BEL   3.5     1750
203. Jurgens Johan              1600     Primus inter pa      NED   3.5     1811
204. Pliete Christian           1667     SG Turm Raesfel      GER   3.5     1799
205. Boyarchenko Alex           1795     Differdange          LUX   3.5     1821
206. Dierickx Jef               1707     SK Noorderwijk       BEL   3.5     1797
207. Kreiter Thomas             1573     SV Tamm 74 eV        GER   3.5     1828
208. Leonhardt,Herbert          1632     SC 1920 Dudweil      GER   3.5     1718
209. Linz Stefan                1545     Perlé                LUX   3.5     1776
210. François Guillaum          1464     Steinfort            BEL   3.5     1750
211. Cornet Luc                 1807     Eisden               BEL   3.5     1718
212. Stratmann Lars             1200     SV Schwarz-Weiß      GER   3.5     1666
213. Houtsma Sybrand            1550     Assen                NED   3.5     1618
214. Hettema Jan                1650     SG Koedijk           NED   3.5     1614
215. Salentiny Eric             1650     Perlé                LUX   3.5     1590
216. Schillemans Ton            1503     Eemfors Hooglan      NED   3.5     1726
217. Galli Marcel               1344     Esch-Rochade-Re      LUX   3.5     1703
218. Christidis Simos           1449     Junglinster          GRE   3.5     1678
219. Schuster Tom               1555     Differdange          LUX   3.5     1677
220. Brömmel Chris              1504     SG Turm Raesfel      GER   3.5     1676
221. Mossong Bernadett          1759  w  Perlé                LUX   3.5     1722
222. Geerinckx Bernard          1514     Caïssa Woluwe        BEL   3.5     1689
223. Demazy Kevin               1494     Steinfort            BEL   3.5     1707
224. Bassant Jesse              1540     Eemfors Hooglan      NED   3.5     1633
225. Christidis Christ          1447     Junglinster          GRE   3.5     1675
226. Schuster Gérard            1587     Differdange          LUX   3.5     1576
227. Decrouppe Johann           1593     SG Güls-Niederf      GER   3.5     1672
228. Ooms Bart                  1350     Baronie              NED   3.5     1623
229. Kok Jan                    1523     Eemfors Hooglan      NED   3.5     1545
230. Reisdorf Jean-Pie          1400     Bettembourg          LUX   3.5     1575
231. Neyens François            1570     Steinfort            LUX   3.5     1486
232. Jordan,Günter              1352     SV Betzdorf-Kir      GER   3.5     1604
233. Boyarchenko Vlada          1420  w  Differdange          LUX   3.5     1446
234. Birtz Claude               1866     Schifflange          LUX   3.0     1676
235. Vissers Nico               1473     SC Gemert            NED   3.0     1771
236. Weber Stefan               1787     SC Turm Siersbu      GER   3.0     1758
237. Koch Paul                  1527     Esch-Rochade-Re      LUX   3.0     1723
238. Murzynski Roman            1338     Luxembourg 1915      POL   3.0     1688
239. Gurewitsch Slavik          1300     Bochum               UKR   3.0     1658
240. Dalemans Diana             1513     SV Voerendaal        NED   3.0     1665
241. Bürger Arsène              1581     Schifflange          LUX   3.0     1658
242. Cosic Mehmedalija          1626     Nordstad             LUX   3.0     1510
243. Dupont Marc                1482     Dudelange            LUX   3.0     1653
244. Schulz Joerg               1720     SF Schlebusch        GER   3.0     1603
245. Van der Niet Leo           1603     SC Gemert            NED   3.0     1573
246. Pataki Zemplen             1450     Esch-Rochade-Re      HUN   3.0     1580
247. Farinelli Fabrizi          1356     Eisden               BEL   3.0     1633
248. Swijsen Lars               1392     O'Kelly Hasselt      BEL   3.0     1589
249. Geukens Staf               1723     SK Noorderwijk       BEL   3.0     1529
250. Wagemans Jordi             1200     SK Noorderwijk       BEL   3.0     1517
251. Nierhaus Tim               1200     SV Schwarz-Weiß      GER   3.0     1459
252. Saridakis-Bitos D          1393     Junglinster          GRE   3.0     1510
253. Christidis Ioanni          1289     Junglinster          GRE   3.0     1494
254. Hoffmann Nic               1200     Echternach           LUX   3.0     1428
255. Blanchard Alain            1650     Audin le Tiche       FRA   2.5     1631
256. Van der Ende Ad            1590     Primus inter pa      NED   2.5     1575
257. Ubels Joske                1246     Eemfors Hooglan      NED   2.5     1680
258. Laeremans Louis            1412     SK Noorderwijk       BEL   2.5     1623
259. Appeltans Simon            1200     SK Noorderwijk       BEL   2.5     1607
260. Reypens Jan-Dries          1429     Rokade Westerlo      BEL   2.5     1560
261. Drijbooms Laurent          1492     SK Noorderwijk       BEL   2.5     1486
262. Camps Jeroen               1200     Pelter Pion Ove      BEL   2.5     1556
263. Rozenfeld Elizabe          1303     Gerresheim           GER   2.5     1609
264. Barden Andrea              1200     VfR Eintracht K      GER   2.5     1508
265. Heintze,Sven               1200     SV Schwarz-Weiß      GER   2.5     1525
266. Pütter Pascal              1321     SV Schwarz-Weiß      GER   2.5     1481
267. Korman Evgenija            1591  w  Differdange          LUX   2.0     1567
268. Ebel Huub                  1350     HSV Heerlen          NED   2.0     1596
269. Christoffers Roel          1326     Assen                NED   2.0     1621
270. Nobelen Mary               1204  w  SC Gemert            NED   2.0     1541
271. Antoni Patricia            1361  w  Differdange          LUX   2.0     1566
272. Besseling Bernard          1360     Perlé                BEL   2.0     1549
273. Houtsma Hans               1293     Assen                NED   2.0     1552
274. Nierhaus Robin             1200     SV Schwarz-Weiß      GER   2.0     1460
275. Schomer Vic                1200     Echternach           LUX   2.0     1430
276. Kloet Rick                 1260     Eemfors Hooglan      NED   2.0     1459
277. Berchem-Lux Stéph          1200     Differdange          LUX   2.0     1452
278. Weber Randy                1200     Echternach           LUX   2.0     1373
279. Rodesch Antoine            1630     Perlé                LUX   1.5     1687
280. Lopez Popov Ivan           1299     Echternach           LUX   1.5     1458
281. Pfeiffer Jonas             1200     SV Schwarz-Weiß      GER   1.5     1395
282. Kneip Denis                1200     Echternach           LUX   1.5     1405
283. Bley Lothar                1661     Echternach           GER   1.0     1595
284. Marx Stephan               1200     SC Turm Siersbu      GER   1.0     1401
285. Kutschera Silvia           1200  w                       GER   1.0     1389
286. Lorenz Guy                 1296     Steinfort            LUX   0.0     1567