Alle details : http://www.desprenger-echternach.lu/

Foto’s (door Thijs van Wijngaarden): http://home.hetnet.nl/~dirk_evelien/echternach2004/echt04.htm

Voor verslag zie Bordewisser mei 2004 (uitgekomen in juni).

Uitslag (Koedijkers in ’t rood):

Nr. Teilnehmer                       rat   m/w verein       land     pt      wp      1       2       3       4       5       6       7       8       9
1.  Kritz,Leonid                GM  2534       Differdange   GER    8.0     41.5   191W1    74S1    57W1    22S½    35W1    37S1    19W1    18S1    4W½
2.  Kasimdzhanov,Rust           GM  2652                     UZB    8.0     40.0   253W1   130S1    49W1    35S½    30W1    22W½    27S1    32S1    8W1
3.  Chuchelov,Vladimi           GM  2593       SF Katernber  BEL    7.5     40.0   137W1    63S1    52W1    6S1     24W1    18S0    34W1    5W½     21S1
4.  Gurevich Mikhail            GM  2672       Eynatten      BEL    7.5     39.0   152S1    55W1    47S½   209W1    13W1    23S½    20W1    33S1    1S½
5.  Ivanchuk, Vassily           GM  2716                     UKR    7.5     39.0   128W1    96S1    71W1    13S½    25W1    20S½    24W1    3S½     18W1
6.  Zude Erik                   FM  2350       SV Hofheim    GER    7.5     38.5   215S1    95W1   113S1    3W0     55S1   101W1    9W1     11S1    10W½
7.  Goloshchapov,Alex           GM  2569       Eynatten      UKR    7.5     38.5   196S1    83W1    44S1    17W1    18S0    40W1    26S½    38W1    28S1
8.  Delchev, Aleksand           GM  2602                     BUL    7.0     40.5   225W1   129S1   100W1    12S1    32W1    19S½    18W½    15W1    2S0
9.  Huzman, Alexander           GM  2589                     ISR    7.0     37.0   185S1   125W1    43S1    26W1    19S0    68W1    6S0     40W1    35W1
10. Dautov Rustem               GM  2616                     GER    7.0     36.0   222S½   346W1   182S1    47W1    20S½    45W1    38S½    29W1    6S½
11. Khenkin,Igor                GM  2596       Eynatten      GER    7.0     36.0   198S1    58W1    40S0    95W1    70S1    31W1    12S1    6W0     25W1
12. Gulbas Cémil                FM  2363       Eynatten      BEL    7.0     36.0   205S1    59W1    69S1    8W0    117S1    99W1    11W0    48S1    33W1
13. Sonntag,Hans-Hube           IM  2383       Eynatten      GER    7.0     36.0   202W1   116S1    86W1    5W½     4S0     75S1    41W1    14W½    53S1
14. Polaczek,Richard            IM  2426       Eynatten      BEL    7.0     35.5   216W1   157S1    36W½    56S1    37W0   154S1    65W1    13S½    42W1
15. Ginsburg Gennadi            IM  2519                     GER    7.0     35.0   190S1   102W0   210W1   167S1    72W1   103S1    36W1    8S0     34W1
16. Röder,Matthias              IM  2457       Eynatten      GER    7.0     35.0   223S1   115W1    54S½   110W1    22S0   109W1    35S½    26W1    39S1
17. Afek Yochanan               IM  2338       Betzdorf      ISR    7.0     35.0   220W1   162S1    76W1    7S0     60W1    65S0    63W1    51S1    32W1
18. Boidman,Yuri                IM  2413       Echternach    GER    6.5     40.5    97W1   140S1   154W1    73S1    7W1     3W1     8S½     1W0     5S0
19. Gouliev, Namig              IM  2449                     AZE    6.5     38.0   146W1   121S1   104W1    34S1    9W1     8W½     1S0     25S0    49W1
20. Marzolo Cyrille             IM  2409       Schifflange   FRA    6.5     37.0   194W1   123S1    46W1    68S1    10W½    5W½     4S0     44W1    23S½
21. Pähtz,Thomas                GM  2424       Eynatten      GER    6.5     36.5    90S1   119W1    50S1    23W½    40W½   100S½    78W1    30S1    3W0
22. Kipper Jens                     2340       SG Porz       GER    6.5     36.5    85S1   136W1   117S1    1W½     16W1    2S½     32W0    81S1    24W½
23. Berend,Elvira              WGM  2302    w  Dudelange     LUX    6.5     36.5   151W1   165S1    65W1    21S½    28W1    4W½     33S0   102S1    20W½
24. Vasilev, Milen              IM  2411                     BUL    6.5     36.5   195S1    62W1    99S1    31W1    3S0     44W1    5S0     43W1    22S½
25. Morawietz,Dieter                2393       Klub Kölner   GER    6.5     35.5   153S1   106W1    70S½   315W1    5S0     59W1    47S1    19W1    11S0
26. Klundt,Klaus                IM  2349       TV Tegernsee  GER    6.5     35.5   218W1   167S1   118W1    9S0     76W1    46S1    7W½     16S0    74W1
27. Hendriks Willy              IM  2393       SMB Nijmegen  NED    6.5     35.5   148W1   124S1    61W1    40S½    41W½   104S1    2W0     36S½    67W1
28. Coenen Norbert              IM  2409       Eynatten      GER    6.5     35.0    98S1    64W½   143S1    54W1    23S0    87W1   108S1    66W1    7W0
29. Haub,Thorsten Mic           IM  2406       Nordstad      GER    6.5     34.5   247W1   173S1   110W½    72S½    69W1    41S½   100W1    10S0    71W1
30. Berend,Fred                 IM  2376       Dudelange     LUX    6.5     34.5   192S1    89W1   315S½   105W1    2S0     84W1    67S1    21W0    70S1
31. Maes,Wim Albert A           FM  2295       Sgem Heilige  BEL    6.5     34.0   316W1   176S1   171W1    24S0   102W1    11S0    82W1    74S½    92W1
32. Bojkov,Dejan                IM  2446       SV Turm 25 B  BUL    6.0     37.0   248S1   101W1    67S1    45W1    8S0     43W1    22S1    2W0     17S0
33. Glek,Igor                   GM  2571       SF Katernber  GER    6.0     35.5   235W1   170S1    41W½    36S½    51W1    42S1    23W1    4W0     12S0
34. Körholz Ludger              IM  2323       Echternach    GER    6.0     35.0   127S1   134W1   109S1    19W0    58S1   106W1    3S0     69W1    15S0
35. Meier,Georg                     2365       SC Trier-Süd  GER    6.0     34.5   193W1   112S1    51W1    2W½     1S0    110S1    16W½    50W1    9S0
36. Daubenfeld Gilles               2173       Bonnevoie     LUX    6.0     34.0   217S1   132W1    14S½    33W½   209S1    39W1    15S0    27W½    38S½
37. Djingarova, Emili          WGM  2283    w                BUL    6.0     34.0   183S1   168W1   105S½   114W1    14S1    1W0     66S0   160W1    64S½
38. Payen, Arnaud               IM  2393                     FRA    6.0     33.5   188S½   222W1    64S1    70W½   113S1    48W1    10W½    7S0     36W½
39. Niklasch,Oliver             FM  2352       SG Turm Trie  GER    6.0     33.5   184W1    80S1    72W½    77S½   118W1    36S0    76W1    99S1    16W0
40. Van Leent Dimitri               2213       Databalk/SCA  NED    6.0     33.5   179W1    88S1    11W1    27W½    21S½    7S0    116W1    9S0    121W1
41. Hamelink Désiree           WIM  2192       SV Spijkenis  NED    6.0     33.0   254W1   131S1    33S½    66W1    27S½    29W½    13S0    62W½   115S1
42. Mohandesi, Shahin           IM  2311       Boisfort      BEL    6.0     32.0   187S1    65W0   225S1   136W1    83S1    33W0   113S1    55W1    14S0
43. Balcerak,Philipp                2198       SG Porz e.V.  GER    6.0     32.0   288W1   180S1    9W0    285S1   116W1    32S0   112W1    24S0   123W1
44. Johann,Stefan                   2180       SC Fehrbach   GER    6.0     32.0   256W1   107S1    7W0    171S1   112W1    24S0    80W1    20S0   114W1
45. Hautot Stéphane             FM  2322       Eynatten      BEL    6.0     32.0   224W1    94S1   102W1    32S0    82W1    10S0    74W0   137S1   129W1
46. Hess Olena                 WIM  2159       SV Betzdorf-  UKR    6.0     31.5   280S1   283W1    20S0    93W1    85S1    26W0    62S½   111W½   106S1
47. Schweitzer Victor          WIM  2235    w  CE Guenange   UKR    6.0     31.5   226W1   211S1    4W½     10S0   134W1   157S1    25W0   120S½   102W1
48. Johann Christof                 2155       SK Frankenth  GER    6.0     31.0   229W1   155S0   221W1   180S1    77W1    38S0    88W1    12W0   111S1
49. Goriachnik Dmitry               2240       Bonnevoie     MDA    6.0     31.0   203S1   122W1    2S0     65S0   253W1   159W1    83S1   101W1    19S0
50. Boidman Marina                  2167    w  Eynatten      GER    6.0     31.0   261W1   251S1    21W0    88S1    65W0   167S1   152W1    35S0   131W1
51. Schugal,Michael                 2119       SK Münster 3  GER    6.0     31.0   264W1   139S1    35S0   132W1    33S0   209W1   105S1    17W0   128W1
52. Prizker Boris                   2208       Echternach    GER    6.0     31.0   258S1   172W1    3S0    176W1    59S½   105W½   115S½    87W½   101S1
53. Duhayon Yves                    2255                     BEL    6.0     30.5   243W1   171S0   137W½   222S1   169W1    63S½   121W1    65S1    13W0
54. Kaber,Claude                    2178       Schifflange   LUX    6.0     30.5   233W1   178S1    16W½    28S0   165W1    80S½   167W0   211S1   112W1
55. Schut Han                       2079       HMC Den Bosc  NED    6.0     30.0   234W1    4S0     97W1   175S1    6W0    176S1   103W1    42S0   100W1
56. Telöken,Andreas                 2120       Südlohner SV  GER    6.0     30.0   319S1    84W½   212S1    14W0   166S1   108W0   122S1    79W½   105S1
57. Ludy,Klaus                      2186       SC Fehrbach   GER    6.0     30.0    91S1    79W1    1S0    168W1   107S0   122W½   162W1   114S½   124W1
58. Serban Vlad                     2075       Bonnevoie     LUX    6.0     29.5   277W1    11S0   194W1   145S1    34W0   211S1    71W½   100S½   103W1
59. Dickel,Jens                     1975       SV Betzdorf-  GER    6.0     29.5   246W1    12S0   179W1   243S1    52W½    25S0   177W1    75S½    99W1
60. Draidi Ahmed                    2085       Anderlecht    BEL    6.0     29.5   289S1   161W½    84S½   133W1    17S0    85W½   166S1   108W½   127S1
61. Van Lommel Patric               2142       SV Betzdorf-  NED    6.0     29.5   201W1   145S1    27S0    79W0   216S1   138W1    64S½    85W½   107W1
62. Lanoye Régis                    2020       Anderlecht    BEL    6.0     29.0   293W1    24S0   227W1   128S½   215W½   142S1    46W½    41S½   104W1
63. Doison Axel                     2074       Echternach    BEL    6.0     29.0   228S1    3W0    195S1   126W½   181S1    53W½    17S0   141W1   108S1
64. Vanderhallen Nico               2000                     BEL    6.0     29.0   306W1    28S½    38W0   220S½   148W1   218S1    61W½   154S1    37W½
65. Van Dooren Dirk                 1948       H.S.C. Helmo  NED    5.5     32.5   320W1    42S1    23S0    49W1    50S1    17W1    14S0    53W0    75W½
66. Rausis,Igor                 GM  2484       Eynatten      BAN    5.5     32.0   221W1   182S½   169W1    41S0   173W1   107S1    37W1    28S0
67. Maes Valery                     2170       SK Deurne     BEL    5.5     31.5   150W1   135S1    32W0   211S1    80W½   155S1    30W0    77S1    27S0
68. Brittner Serge                  2258       Echternach    LUX    5.5     31.0   255W1   285S1   155W1    20W0    89S1    9S0    102W0    94S½   171W1
69. Brittner,Johann                 2112       SK Erfenbach  GER    5.5     30.5   177W1   158S1    12W0   178S1    29S0   146W1   214W1    34S0    97W½
70. Filipovic Sloboda               2136       Bonnevoie     YOU    5.5     30.5   230W1   144S1    25W½    38S½    11W0   162S½   155W1   156S1    30W0
71. Barthel,Ansgar                  2256       Differdange   GER    5.5     30.0   208S1   149W1    5S0    134W½   122S½   213W1    58S½   109W1    29S0
72. Hirschinger,Thoma               2118       SC Fehrbach   GER    5.5     30.0   236S1   126W1    39S½    29W½    15S0   139W½    93S1   127W½    90S½
73. Henris Luc                  FM  2299       Dommeldange   BEL    5.5     30.0   197S1   213W1   159S1    18W0   101S0   168W1   117S0    95W½   164S1
74. Burg Twan                       2050       HMC Den Bosc  NED    5.5     29.5   286S1    1W0    193S1   216W½    90S½   217W1    45S1    31W½    26S0
75. Warter Siegfried                2147       SVg Saarbrüc  GER    5.5     29.5   219S1   212W½   111S½   159W1    91S½    13W0   165S1    59W½    65S½
76. Wislez Francis                  2095       Crelel Liège  BEL    5.5     29.5   239W1   174S1    17S0   283W1    26S0   215W1    39S0   210W1    85S½
77. Baudner,Guntmar                 1943    M  Sfr.Saarburg  GER    5.5     29.0   189S½    87W1   108S1    39W½    48S0   117W1   192S½    67W0   161S1
78. Trauth Michael                  2196       Echternach    GER    5.5     29.0   252S1   159W0   198S½   196W1   172S1    91W1    21S0   115W½    87S½
79. Damsma Redmar                   1904       Oosten-Toren  NED    5.5     28.5   340W1    57S0   264W1    61S1   104W0    86S½   118W1    56S½    81W½
80. Kinnunen Matti                  1970                     Fin    5.5     28.5   266S1    39W0   284S1   163W1    67S½    54W½    44S0   161W½   190S1
81. Klein Leo                       2135       SV Würselen   GER    5.5     28.0   275S½   188W1   114S0   198W½   225S1   133W1   106S1    22W0    79S½
82. Johann,Gregor                   2051       SG K'lautern  GER    5.5     28.0   274S½   275W1   161S½   185W1    45S0   183W1    31S0    84W½   166S1
83. Sauvage Eric                    2061       Crelel        BEL    5.5     28.0   241W1    7S0    202W1   156S1    42W0   251S1    49W0   158S½   155W1
84. Hilarius Sander                 1856       SV Voorschot  NED    5.5     28.0   350W1    56S½    60W½   120S½   160W1    30S0   130W½    82S½   157W1
85. Gesing,Felix                    1721       SG Turm Raes  GER    5.5     27.5    22W0   324S1   121W1   140S1    46W0    60S½   157W1    61S½    76W½
86. Hater,Wolfgang,Dr               2140       Südlohner SV  GER    5.5     27.5   232S1   166W1    13S0   107W0   152S1    79W½   210S½   164W½   159S1
87. Pettinger Jean-Pa               2050       Differdange   LUX    5.5     27.0   231W½    77S0   274W1   137S1   184W1    28S0   144W1    52S½    78W½
88. Moonen Hans                     1912       Heerlen       NED    5.5     27.0   335S1    40W0   263S1    50W0   203S1   125W1    48S0   110W½   160S1
89. Cerasi Umberto                  1993       Schifflange   ITA    5.5     27.0   278W1    30S0   226W1   253S1    68W0   179S½   156W0   194S1   158W1
90. Bodelier J.                     1789       SV Heerlen    NED    5.5     26.5    21W0   281S1   129W1   157S½    74W½   118S½   123W½   116S1    72W½
91. Krneta,Slavko                   1659       SK Hermannsb  GER    5.5     26.5    57W0   340S1    94W1   124S1    75W½    78S0   114W0   175S1   165W1
92. Gehrke,Rolf                     2104       Spielg. Mitt  GER    5.5     26.0   237S1   105W0   185S0   232W½   259S1   181W1   132S1   163W1    31S0
93. Wagner Steven                   1912       Differdange   LUX    5.5     25.5   314W1   100S0   201W1    46S0   254W½   220S1    72W0   179S1   154W1
94. Kloppenburg Geert               1950       databalk ame  NED    5.5     25.0   291S1    45W0    91S0   237W1   205S1   113W0   188S1    68W½   187S1
95. Schörghuber,Kurt                1956       Int. SV Frei  GER    5.5     25.0   206W1    6S0    288W1    11S0   218W0   233S1   221W1    73S½   156W1
96. Mengler,Marc                    2082       SC Turm Breu  GER    5.5     24.0   240W1    5W0    146S0   201S½   323W1   128S½   225W1   135S½   204W1
97. Van der Giessen A               1785       Alphen aan d  NED    5.5     23.5    18S0   242W1    55S0   231W½   270S1   136W½   213S1   189W1    69S½
98. Burg Henk                       1778       HMC Den Bosc  NED    5.5     22.5    28W0   306S1   170W0   241S1   124W½   114S0   274W1   176S1   162W1
99. Karp Serge                      2145       Dommeldange-  LUX    5.0     31.0   250W1   175S1    24W0   131S1   158W1    12S0   107W1    39W0    59S0
 100Urankar,Hans-Pete               2222       Schwabinger   GER    5.0     31.0   284S1    93W1    8S0    213W1   111S1    21W½    29S0    58W½    55S0
 101Klein Gernot Dr.                2040       Post Aachen   GER    5.0     30.0   292W1    32S0   218W1   142S1    73W1    6S0    104W1    49S0    52W0
 102Saatdjian Thomas                2051       Schifflange   FRA    5.0     30.0   260W1    15S1    45S0   146W1    31S0   252W1    68S1    23W0    47S0
 103Prang,Edgar,Dr.             FM  2262                     GER    5.0     30.0   330S1   164W1   209S0   162W1   119S1    15W0    55S0   167W1    58S0
 104Mossong,Hubert              FM  2179       Dudelange     LUX    5.0     30.0   259S1   138W1    19S0   149W1    79S1    27W0   101S0   168W1    62S0
 105Linster Philippe                1842       Esch-Rochade  LUX    5.0     29.5   348W1    92S1    37W½    30S0   170W1    52S½    51W0   140S1    56W0
 106Corbin Paul                     1997       Echternach    LUX    5.0     29.0   290W1    25S0   243W1   267S1   192W1    34S0    81W0   191S1    46W0
 107Hütte,Stefan                    1900       SV Hattingen  GER    5.0     29.0   305S1    44W0   319S1    86S1    57W1    66W0    99S0   117W1    61S0
 108Van den Berkmorte               2283       Eynatten      NED    5.0     29.0   227W1   210S½    77W0   177S1   114W1    56S1    28W0    60S½    63W0
 109Daces Philippe                  2084       Amay          BEL    5.0     28.5   199W1   294S1    34W0   155S½   128W1    16S0   175W1    71S0   132W½
 110Jeitz Christian                 2145       Differdange   LUX    5.0     28.5   263S1   133W1    29S½    16S0   210W1    35W0   164S½    88S½   122W½
 111Jeitz Olivier                   1981       Differdange   LUX    5.0     28.0   257W½   321S1    75W½   148S1   100W0   177S½   179W1    46S½    48W0
 112Algera Symon                    1980       SV Voorschot  NED    5.0     28.0   300S1    35W0   203S1   161W1    44S0   228W1    43S0   214W1    54S0
 113Klein Felix                     2105       SV Würselen   GER    5.0     28.0   304W1   156S1    6W0    135S1    38W0    94S1    42W0   131S0   222S1
 114Schweitzer Marc                 1961       CE Guenange   FRA    5.0     27.5   321W½   296S1    81W1    37S0   108S0    98W1    91S1    57W½    44S0
 115Van Gils Martin                 2047       Alphen aan d  NED    5.0     27.0   249W1    16S0   184W½   192S½   194W1   158S1    52W½    78S½    41W0
 116Houweling Bert                  1986       SV Voorschot  NED    5.0     27.0   262S1    13W0   208S1   199W1    43S0   161W1    40S0    90W0   223S1
 117Both Erik                       2103       Spijkenisse   NED    5.0     27.0   273W1   142S1    22W0   251S1    12W0    77S0    73W1   107S0   225W1
 118Roos,Christoph                  2111       SF Nickenich  GER    5.0     27.0   267S1   181W1    26S0   141W1    39S0    90W½    79S0   139W½   163S1
 119Kalmes René                     2022       Bonnevoie     LUX    5.0     26.5   281W1    21S0   224W1   174S1   103W0   156S½   137W0   253S1   147W½
 120Weiler,Wolfgang                 2083       SABT Dünnwal  GER    5.0     26.0   161S0   268W1   223S1    84W½   126S0   185W1   139S1    47W½
 121Roth,Stefan                     2031       SG K`lautern  GER    5.0     26.0   271S1    19W0    85S0   236W1   190S1   219W1    53S0   126W1    40S0
 122Pennings Jean-Pau               1918       SC Gemert     NED    5.0     26.0   329W1    49S0   250W1   154S½    71W½    57S½    56W0   255S1   110S½
 123Schneider,Friedhe               2002       SV Turm Lahn  GER    5.0     25.5   287S1    20W0   197S½   183W½   195S½   216W1    90S½   174W1    43S0
 124Pollok Ralf                     1994       Echternach    GER    5.0     25.5   299S1    27W0   330S1    91W0    98S½   188W½   153S1   209W1    57S0
 125Stull Norbert                   2073       Differdange   LUX    5.0     25.5   244W1    9S0    247W1   158S0   191W1    88S0   235W1   204S½   135W½
 126Peeters Tim                     1847       Rokade Weste  BEL    5.0     25.5   200W1    72S0   292W1    63S½   120W0   229S1   129W½   121S0   226W1
 127Looy Gijsbert                   1719       SV Spijkenis  NED    5.0     25.0    34W0   302S1   157W0   293S1   285W1   130S½   173W1    72S½    60W0
 128Hoving Hank                     1840       Oosten-Toren  NED    5.0     25.0    5S0    265W1   294S1    62W½   109S0    96W½   228S1   143W1    51S0
 129Ackerman Robert                 2076       Dudelange     LUX    5.0     25.0   269S1    8W0     90S0   319W1   185S½   196W1   126S½   138W1    45S0
 130Bongers Erik                    2081       SV Voorschot  NED    5.0     25.0   265S1    2W0    216S0   272W1   198S1   127W½    84S½   159W½   133S½
 131Ramdedovic Delija               1907       Schifflange   LUX    5.0     25.0   334S1    41W0   272S1    99W0   252S0   236W1   183S1   113W1    50S0
 132Staudte Rainer Dr               1892       SV Muldental  GER    5.0     25.0   311W1    36S0   304W1    51S0   229W½   226S1    92W0   254S1   109S½
 133Koch,Dirk                       1864       SK Schweich   GER    5.0     25.0   349W1   110S0   240W1    60S0   262W1    81S0   255W½   177S1   130W½
 134Riet Arnold                     1950       SV Spijkenis  NED    5.0     25.0   302W1    34S0   256W1    71S½    47S0   197W1   154W0   220S½   221W1
 135Bergemann Martin                1890       Echternach    GER    5.0     24.5   343S1    67W0   267S1   113W0   219S0   237W1   208S1    96W½   125S½
 136Antonissen Michie               1953       SC Gemert     NED    5.0     24.5   324W1    22S0   254W1    42S0   220W½    97S½   194W½   184S1   137W½
 137Zirwes,Hans Jürge               1819       SC Kettig 19  GER    5.0     24.0    3S0    228W1    53S½    87W0   234S1   189W1   119S1    45W0   136S½
 138Lucifora Nicolas                1898       Bonnevoie     BEL    5.0     24.0   326W1   104S0   177W0   304S1   150W1    61S0   224W1   129S0   220W1
 139Theys Bart                      1858       Rokade Weste  BEL    5.0     24.0   308S1    51W0   163S0   289W1   266W1    72S½   120W0   118S½   227W1
 140Goerens Paul                    2018       Differdange   LUX    5.0     24.0   242S1    18W0   187S1    85W0   146S0   263W1   223S1   105W0   216S1
 141Mergeai Christoph               1882       Echternach    LUX    5.0     24.0   351W1   154S0   273W1   118S0   177W0   261S1   151W1    63S0   224W1
 142Baudner,Giselbert               1845       Sfr.Saarburg  GER    5.0     24.0   336S1   117W0   246S1   101W0   200S1    62W0   161S0   232W1   217S1
 143Kruis Ruud                      2005       Dommeldange-  NED    5.0     23.5   296W½   257S1    28W0   215S0   201W1   221S½   146W1   128S0   235W1
 144Neumann Carlo                   1867       Perlé         LUX    5.0     23.5   328S1    70W0   199S0   238W1   163S½   186W1    87S0   217W½   219S1
 145Blanchard Alain                 1870                     FRA    5.0     23.5   214S1    61W0   289S1    58W0   161S0   238W1   217S½   219W½   215S1
 146Moog,Gerhard                    1803       SF Baesweile  GER    5.0     23.0    19S0   271W1    96W1   102S0   140W1    69S0   143S0   228W1   213S1
 147Roller Paul                     1861       Esch-Rochade  LUX    5.0     23.0   341S1   315W0   234S½   186W0   232S½   289W1   219S½   200W1   119S½
 148Niedenthal,Robert               1758       SV 1920 Hofh  GER    5.0     22.0    27S0   322W1   189S1   111W0    64S0   287W1   168S0   231W1   210S1
 149Guldentops Pierre               1926       Noorderwijk   BEL    5.0     22.0   309W1    71S0   229W1   104S0   179W0   150S0   296W1   233S1   218W1
 150Sotter,Gerlinde                 1650    w  SC S.-W. Sch  GER    5.0     21.0    67S0   344W1   168S0   346W1   138S0   149W1   174S0   283W1   209S1
 151Moris Jos                       1703       Noorderwijk   BEL    5.0     20.5    23S0   291W½   245S½   279W1   162S0   266W1   141S0   268W1   212S1
 152Simons Jean                     1831       Eynatten      BEL    5.0     20.0    4W0    234S0   282W1   273S1    86W0   239S1    50S0   230W1   214S1
 153Koster Jaap                     1745       Eemfors Hoog  NED    5.0     20.0    25W0   290S0   314W1   249S1   167W0   241S1   124W0   244S1   211W1
 154Besel Waldemar                  2167       SV Betzdorf-  GER    4.5     28.0   323S1   141W1    18S0   122W½   212S1    14W0   134S1    64W0    93S0
 155Bonoo Iwan                      1878       Oosten-Toren  NED    4.5     27.0   338S1    48W1    68S0   109W½   315S1    67W0    70S0   252W1    83S0
 156Peeters Joep                    1846       SC Gemert     NED    4.5     26.0   342S1   113W0   286S1    83W0   318S1   119W½    89S1    70W0    95S0
 157Klicker,Fritz                   2022       SV Riegelsbe  GER    4.5     26.0   301S1    14W0   127S1    90W½   186S1    47W0    85S0   196W1    84S0
 158Haensel Jean-Mari               1851       Pétange       LUX    4.5     26.0   333S1    69W0   231S1   125W1    99S0   115W0   232S1    83W½    89S0
 159Schroeter,Harald                1909       Stuttgarter   GER    4.5     26.0   332W1    78S1    73W0    75S0   233W1    49S0   218W1   130S½    86W0
 160Messaoud Aziz Ait               2100       Anderlecht    BEL    4.5     25.5   238S1   209W0   196S½   188W1    84S0   222W1   212S1    37S0    88W0
 161Hastrich,Julian                 1557       SV Turm Lahn  GER    4.5     25.5   120W1    60S½    82W½   112S0   145W1   116S0   142W1    80S½    77W0
 162Presti Guiseppi                 1952       C. R. E. Bru  ITA    4.5     25.0   295S1    17W0   252S1   103S0   151W1    70W½    57S0   195W1    98S0
 163Pletsch Claude                  1541       Dudelange     LUX    4.5     24.5   170W0   235S1   139W1    80S0   144W½   180S1   169W1    92S0   118W0
 164Ludewig Robi                    1929       Schifflange   LUX    4.5     24.5   347W1   103S0   261W½   230S½   226W½   184S1   110W½    86S½    73W0
 165Sequeira Ivo                    1745       Differdange   LUX    4.5     24.5   207S1    23W0   259S½   234W1    54S0   258W1    75W0   197S1    91S0
 166Slikker Dirk                    1860       SG Koedijk    NED    4.5     24.5   345W1    86S0   260W½   206S1    56W0   256S1    60W0   186S1    82W0
 167Smits Sebastiaan                1953       H.S.C. Helmo  NED    4.5     24.5   245S1    26W0   258S1    15W0   153S1    50W0    54S1   103S0   191W½
 168Vausort André                   1931       Lasne-Waterl  BEL    4.5     24.5   318W1    37S0   150W1    57S0   243W1    73S0   148W1   104S0   202W½
 169Sorras Alexios                  1956       Differdange   LUX    4.5     24.0   268S½   274W1    66S0   259W1    53S0   187W1   163S0   216W½   188S½
 170Giorgetti,Cyrille               2055       Perlé         BEL    4.5     24.0   163S1    33W0    98S1   181W½   105S0   223W½   190S½   222W½   198S½
 171Matriciani,Rüdige               1923       SC Kettig 19  GER    4.5     24.0   317S1    53W1    31S0    44W0   183S0   230W½   275S1   192W1    68S0
 172Bardin Christian                1911                     FRA    4.5     23.5   312W1    52S0   230W½   261S1    78W0   224S½   215S½   193W½   203S½
 173De Reymaeker Walt               1998       Aalst         BEL    4.5     23.5   279S1    29W0   183S½   197W1    66S0   195W1   127S0   190W0   259S1
 174Van Steenoven Leo               1841       Primus inter  NED    4.5     23.5   303S1    76W0   346S1   119W0   214W0   273S1   150W1   123S0   201W½
 175Kaizer Albert                   1870       Oosten-Toren  NED    4.5     23.5   298S1    99W0   238S1    55W0   199S½   231W1   109S0    91W0   267S1
 176Van der Ven Charl               1934       SV Voorschot  NED    4.5     23.5   276S1    31W0   217S1    52S0   227W1    55W0   193S½    98W0   263S1
 177Van der Tillaart                1593       SC Gemert     NED    4.5     23.0    69S0   341W1   138S1   108W0   141S1   111W½    59S0   133W0   251W1
 178Both Gert                       1897       SV Voorschot  NED    4.5     22.5   344S1    54W0   236S1    69W0   217S0   272W½   199S1   215W½   193S½
 179De Cloet Jeanine                1679    w  Databalk/SCA  NED    4.5     22.0    40S0   310W1    59S0   245W1   149S1    89W½   111S0    93W0   276S1
 180Feippel Jean-Paul               1910       La Tour Limp  LUX    4.5     22.0   307S1    43W0   232S1    48W0   258S½   163W0   230S½   263W½   264S1
 181Birtz Claude                    1845       Schifflange   LUX    4.5     22.0   325W1   118S0   290W1   170S½    63W0    92S0   201W0   298W1   265S1
 182Van de Wynkele Er               2043       Jean Jaurès   BEL    4.5     22.0   270S1    66W½    10W0   184S0   261W½   288S1   191W0   206S1   185S½
 183Springelkamp Henr               1692    w  De Schaakmaa  NED    4.5     21.5    37W0   318S1   173W½   123S½   171W1    82S0   131W0   257S½   266W1
 184Vanhamme Patrick                1731       Caissa Woluw  BEL    4.5     21.5    39S0   300W1   115S½   182W1    87S0   164W0   270S1   136W0   271S1
 185Dahm René                       1817       Nordstad      LUX    4.5     21.5    9W0    244S1    92W1    82S0   129W½   120S0   234W½   239S1   182W½
 186De Cloet Jeroen                 1351       Databalk/SCA  NED    4.5     21.0   210W0   255S½   204W1   147S1   157W0   144S0   258S1   166W0   252S1
 187Charlier Norbert                1709       Rochade Eupe  BEL    4.5     21.0    42W0   320S1   140W0   287S½   331W1   169S0   278W1   251S1    94W0
 188Evers Richard                   1764       SV Schaesber  NED    4.5     21.0    38W½    81S0   278W1   160S0   292W1   124S½    94W0   234S1   169W½
 189Rüggeberg,Wilhelm               2069    M  Sfr.Saarburg  GER    4.5     21.0    77W½   231S½   148W0   264S1   221W½   137S0   259W1    97S0   261W1
 190Hardt,Bernd                     1811       SC Kettig 19  GER    4.5     20.5    15W0   260S0   309W1   240S1   121W0   244S1   170W½   173S1    80W0
 191Ratayczak,Hauke                 1812       SV Riegelsbe  GER    4.5     20.5    1S0    286W0   310S1   265W1   125S0   242W1   182S1   106W0   167S½
 192Oliva Jan                       1740       Prüm          GER    4.5     20.5    30W0   278S½   257W1   115W½   106S0   249S1    77W½   171S0   262W1
 193Gast Manfred                    1735       Trier-Saarbu  GER    4.5     20.5    35S0   262W1    74W0   292S½   287W½   293S1   176W½   172S½   178W½
 194Mossong Bernadett               1779    w  Perlé         LUX    4.5     20.5    20S0   287W1    58S0   286W1   115S0   279W1   136S½    89W0   269S1
 195Mummel Christian                1784       Echternach    GER    4.5     20.5    24W0   293S1    63W0   244S1   123W½   173S0   260W1   162S0   274W1
 196Schmitz,Karl-Hein               1814       SK Zewen 197  GER    4.5     20.5    7W0    241S1   160W½    78S0   277W1   129S0   269W1   157S0   260W1
 197Janke Christian                 1700       SV Springer   GER    4.5     20.5    73W0   331S1   123W½   173S0   206W1   134S0   262S1   165W0   270S1
 198Zigrand Roger                   1821       Perlé         LUX    4.5     20.5    11W0   277S1    78W½    81S½   130W0   269S½   265W½   229S1   170W½
 199Groß,Ernst                      1558       SV Riegelsbe  GER    4.5     20.5   109S0   303W1   144W1   116S0   175W½   210S0   178W0   302W1   253S1
 200Neve Peter                      1200       SV Terneuzen  NED    4.5     20.0   126S0   219W1   253W0   250S1   142W0   247S½   256W1   147S0   254W1
 201Cvetkovic Reinhar               1630       Raesfeld      GER    4.5     19.5    61S0   333W1    93S0    96W½   143S0   301W1   181S1   212W½   174S½
 202Paulus Werner                   1742       Eynatten      BEL    4.5     19.5    13S0   299W1    83S0   271W½   242S½   262W½   231S½   286W1   168S½
 203Masfelder,David                 1686       SF Nickenich  GER    4.5     19.5    49W0   329S1   112W0   300S1    88W0   246S0   299W1   305S1   172W½
 204Hönig,Thomas                    1889       SC Kettig 19  GER    4.5     19.0   294W0   240S0   186S0   321W1   322S1   267W1   284S1   125W½    96S0
 205Welter,Richard                  1734       SC Turm Sier  GER    4.5     19.0    12W0   246S0   335W1   281S1    94W0   296S1   211W0   241S½   278W1
 206Schut Donna                     1425    w  HMC Den Bosc  NED    4.5     19.0    95S0   215W½   275S1   166W0   197S0   304S1   316W1   182W0   255S1
 207Molitor Lisa                    1373    w  Trier-Süd     GER    4.5     19.0   165W0   316S½   255W1   210S0   288W½   227S½   226W½   243S½   256W1
 208Huijbregts Henk                 1688       SC Gemert     NED    4.5     19.0    71W0   309S1   116W0   262S0   299W1   290S1   135W0   245S½   257W1
 209Van Doggenaar Han               1840       Oosten-Toren  NED    4.0     27.0   352W1   160S1   103W1    4S0     36W0    51S0   257W1   124S0   150W0
 210Asman Benny                     1930       C. R. E. Bru  SWE    4.0     24.5   186S1   108W½    15S0   207W1   110S0   199W1    86W½    76S0   148W0
 211Bischofs Heinrich               1917       Eynatten      GER    4.0     24.0   310S1    47W0   280S1    67W0   330S1    58W0   205S1    54W0   153S0
 212Ooms Kees                       1868       Baronie       NED    4.0     24.0   337W1    75S½    56W0   260S1   154W0   254S1   160W0   201S½   151W0
 213Schut Heleen                    1936    w  HMC Den Bosc  NED    4.0     23.0   331W1    73S0   233W1   100S0   316W1    71S0    97W0   284S1   146W0
 214Haroutiunian Anus               1200       Heerlen       NED    4.0     22.0   145W0   272S0   306W1   263W1   174S1   315W1    69S0   112S0   152W0
 215Van de Merve Pete               1730       Oosten-Toren  NED    4.0     22.0    6W0    206S½   321W1   143W1    62S½    76S0   172W½   178S½   145W0
 216Schmerwitz,Reinha               1794       Klub Kölner   GER    4.0     22.0    14S0   301W1   130W1    74S½    61W0   123S0   277W1   169S½   140W0
 217Montforts Ton                   1650       GESS Sittard  NED    4.0     21.5    36W0   311S1   176W0   320S1   178W1    74S0   145W½   144S½   142W0
 218Lukas,Hubertus                  1724       SC Turm Sier  GER    4.0     21.0    26S0   266W1   101S0   301W1    95S1    64W0   159S0   242W1   149S0
 219Romano Toni                     1636       Echternach    LUX    4.0     20.5    75W0   200S0   312W1   332S1   135W1   121S0   147W½   145S½   144W0
 220Achen Denis                     1720       Anderlecht    LUX    4.0     20.5    17S0   245W½   268S1    64W½   136S½    93W0   271S1   134W½   138S0
 221Goossens Francis                1806       Rokade Weste  BEL    4.0     20.5    66S0   270W1    48S0   269W1   189S½   143W½    95S0   238W1   134S0
 222In het Groen Erik               1824       SV Spijkenis  NED    4.0     20.5    10W½    38S0   296W1    53W0   275S1   160S0   264W1   170S½   113W0
 223Jostmeijer Erik                 1804       SG Koedijk    NED    4.0     20.0    16W0   249S1   120W0   277S½   260W1   170S½   140W0   240S1   116W0
 224Greven Ron                      1713       SG Koedijk    NED    4.0     20.0    45S0   295W1   119S0   242W½   271S1   172W½   138S0   287W1   141S0
 225Zilles Paul                     1823       Eynatten      BEL    4.0     20.0    8S0    269W1    42W0   239S1    81W0   240S1    96S0   236W1   117S0
 226Ramdedovic Mirza                1682       Schifflange   LUX    4.0     20.0    47S0   317W1    89S0   246W1   164S½   132W0   207S½   297W1   126S0
 227Scholtes Théo                   1691       Esch-Rochade  LUX    4.0     19.5   108S0   276W1    62S0   299W1   176S0   207W½   268S½   291W1   139S0
 228Houtsma Sybrand                 1550       SV Eemfors    NED    4.0     19.0    63W0   137S0   305W1   248W1   283S1   112S0   128W0   146S0   307W1
 229Klassen,Olga                    1637    w  SG K`lautern  GER    4.0     19.0    48S0   342W1   149S0   294W1   132S½   126W0   283S½   198W0   300S1
 230Decrouppe,Johann                1617       SG Güls/Nied  GER    4.0     19.0    70S0   336W1   172S½   164W½   251W0   171S½   180W½   152S0   293W1
 231Dierckx Jef                     1524       Noorderwijk   BEL    4.0     19.0    87S½   189W½   158W0    97S½   247W1   175S0   202W½   148S0   305W1
 232Pleim Myriam                    1624       Schifflange   LUX    4.0     18.5    86W0   348S1   180W0    92S½   147W½   285S1   158W0   142S0   292W1
 233Coort Jo                        1654       SV Schaesber  NED    4.0     18.0    54S0   305W1   213S0   317W1   159S0    95W0   300S1   149W0   287S1
 234Baken Jos                       1552       SC Gemert     NED    4.0     18.0    55S0   152W1   147W½   165S0   137W0   302S1   185S½   188W0   297S1
 235Bishop Peter                    1816       Esch-Rochade  LUX    4.0     17.0    33S0   163W0   317S0   350W1   276S1   286W1   125S0   237W1   143S0
 236Van der Fluit Fra               1594       Oosten-Toren  NED    4.0     17.0    72W0   327S1   178W0   121S0   320W1   131S0   282W1   225S0   306W1
 237Vuillemard Jean-M               1580       Nancy         FRA    4.0     17.0    92W0   339S1   251W0    94S0   282W1   135S0   309W1   235S0   290W1
 238Tatarowikc,Dieter               1577       SC Herxheim   GER    4.0     17.0   160W0   345S1   175W0   144S0   329W1   145S0   307W1   221S0   299W1
 239Kessler Lucien                  1569       Esch-Rochade  LUX    4.0     17.0    76S0   298W1   283S0   225W0   334S1   152W0   318S1   185W0   311S1
 240Ludewig Gambucci                1556    w  Schifflange   LUX    4.0     17.0    96S0   204W1   133S0   190W0   346S1   225W0   310S1   223W0   308S1
 241Ferretti Maurizio               1544       Dommeldange-  ITA    4.0     16.5    83S0   196W0   343S1    98W0   294S1   153W0   333S1   205W½   248S½
 242Singh Marcel                    1490       Eynatten      GER    4.0     16.5   140W0    97S0   325W1   224S½   202W½   191S0   285W1   218S0   284W1
 243Densing Gert                    1686       SC Jünkerath  GER    4.0     16.5    53S0   282W1   106S0    59W0   168S0   335S1   290W1   207W½   245S½
 244Linz Stefan                     1545       Perlé         LUX    4.0     16.0   125S0   185W0   344S1   195W0   343S1   190W0   294S1   153W0   298S1
 245Muratow,Katerina                1413    W  SF Nickenich  GER    4.0     16.0   167W0   220S½   151W½   179S0   263S0   343W1   280S1   208W½   243W½
 246Schmalbach Heribe               1450       Euskirchen    GER    4.0     16.0    59S0   205W1   142W0   226S0   280S1   203W0   263S0   285W1   289S1
 247Van de Velde Sytz               1770       DataBalk/SGA  NED    4.0     16.0    29S0   279W1   125S0   270W½   231S0   200W½   287S0   331W1   286S1
 248Klein Marcel                    1796       CE Steinfort  LUX    4.0     15.5    32W0   292S0   329W1   228S0   290W0   326S1   306W1   265S½   241W½
 249Zimmer,Elmar                    1514       SC Kettig 19  GER    4.0     15.0   115S0   223W0   342S1   153W0   308S1   192W0   297S0   310W1   283S1
 250Wambach Patrick                 1635       Echternach    GER    4.0     14.0    99S0   308W1   122S0   200W0   268S0   307S0   327W1   318W1   291S1
 251Rörig Gerhard                   1888       Bad Höningen  GER    3.5     22.5   297S1    50W0   237S1   117W0   230S1    83W0   252S½   187W0   177S0
 252Liesenfeld,Holger               1665       SV Andernach  GER    3.5     20.5    78W0   332S1   162W0   302S1   131W1   102S0   251W½   155S0   186W0
 253Schley Winfried                 1826       SV Betzdorf-  GER    3.5     20.0    2S0    313W1   200S1    89W0    49S0   265W½   272S1   119W0   199W0
 254Piersma Jan                     1660       SG Koedijk    NED    3.5     19.5    41S0   307W1   136S0   291W1    93S½   212W0   317S1   132W0   200S0
 255Schirtz Albert                  1688       Echternach    GER    3.5     18.0    68S0   186W½   207S0   303W1   257S½   318W1   133S½   122W0   206W0
 256Stoverinck Tijn                 1658       Nordstad      LUX    3.5     18.0    44S0   334W1   134S0   276W½   295S1   166W0   200S0   301W1   207S0
 257Schillemans Ton                 1452       Eemfors Hoog  NED    3.5     18.0   111S½   143W0   192S0   274S1   255W½   330W1   209S0   183W½   208S0
 258Jurgens Johan                   1675       Primus inter  NED    3.5     17.5    52W0   312S1   167W0   324S1   180W½   165S0   186W0   274S0   322S1
 259Kayser Pierrot                  1656       Schifflange   LUX    3.5     17.5   104W0   326S1   165W½   169S0    92W0   281S1   189S0   279W1   173W0
 260Van Thijs Wijngaa               1539       SG Koedijk    NED    3.5     17.5   102S0   190W1   166S½   212W0   223S0   331W1   195S0   317W1   196S0
 261Schuster Gérard                 1639       Differdange   LUX    3.5     17.5    50S0   343W1   164S½   172W0   182S½   141W0   266S½   322W1   189S0
 262Schörghuber,Barba               1457    W  Int. SV Frei  GER    3.5     17.0   116W0   193S0   327W1   208W1   133S0   202S½   197W0   275W1   192S0
 263Hettema Jan                     1633       SG Koedijk    NED    3.5     17.0   110W0   352S1    88W0   214S0   245W1   140S0   246W1   180S½   176W0
 264McNab Ben                       1595       SC Gemert     NED    3.5     17.0    51S0   328W1    79S0   189W0   291S1   283W½   222S0   295W1   180W0
 265Stange,Jörg,Dr.                 1556       Chess Club R  GER    3.5     16.5   130W0   128S0   307W1   191S0   335W1   253S½   198S½   248W½   181W0
 266Mortier Georges                 1439       Caïssa Woluw  BEL    3.5     16.5    80W0   218S0   339W1   284W1   139S0   151S0   261W½   319W1   183S0
 267Van der Niet Leo                1590       SC Gemert     NED    3.5     16.5   118W0   349S1   135W0   106W0   309S1   204S0   320W½   321S1   175W0
 268Jordan Günter                   1428       SV Betzdorf-  GER    3.5     16.5   169W½   120S0   220W0   296S½   250W1   316S½   227W½   151S0   273W½
 269Roelandt Chris                  1550       Eemfors Hoog  NED    3.5     16.0   129W0   225S0   340W1   221S0   307W1   198W½   196S0   320S1   194W0
 270Drijbooms Laurent               1509       Noorderwijk   BEL    3.5     16.0   182W0   221S0   326W1   247S½    97W0   327S1   184W0   316S1   197W0
 271Joshi Utkarsh                   1506       Differdange   IND    3.5     16.0   121W0   146S0   311W1   202S½   224W0   323S1   220W0   288S1   184W0
 272Schleck Viktor                  1610       Eynatten      BEL    3.5     16.0   315S0   214W1   131W0   130S0   324W1   178S½   253W0   278S0   320W1
 273Kemmer,Josef                    1580       SV Riegelsbe  GER    3.5     15.5   117S0   297W1   141S0   152W0   310S1   174W0   291S0   334W1   268S½
 274Diederich Johny                 1530       Differdange   LUX    3.5     15.5    82W½   169S0    87S0   257W0   298S1   276W1    98S0   258W1   195S0
 275Mikolajezak Domin               1612       CE Steinfort  LUX    3.5     15.5    81W½    82S0   206W0   278S1   222W0   321S1   171W0   262S0   324W1
 276Moog,Hermann                    1360       SF Baesweile  GER    3.5     15.0   176W0   227S0   337W1   256S½   235W0   274S0   281W1   277S1   179W0
 277Van Delft Karel                 1550       Schaakstad A  NED    3.5     15.0    58S0   198W0   334S1   223W½   196S0   295W1   216S0   276W0   317S1
 278Schuster Tom                    1457       Differdange   LUX    3.5     15.0    89S0   192W½   188S0   275W0   344S1   319W1   187S0   272W1   205S0
 279Brugman Dick                    1465       SG Koedijk    NED    3.5     14.5   173W0   247S0   352W1   151S0   325W1   194S0   288W½   259S0   316W1
 280Van der Ende Ad                 1638       Primus inter  NED    3.5     14.0    46W0   325S1   211W0   318S0   246W0   312S1   245W0   282S½   321W1
 281Hoogland Koos                   1500       SG Koedijk    NED    3.5     12.5   119S0    90W0   308S1   205W0   327S½   259W0   276S0   343W1   328S1
 282Ooms Bart                       1350       Baronie       NED    3.5     12.0   285W0   243S0   152S0   333W1   237S0   328W1   236S0   280W½   319S1
 283Heiermann Peter                 1876       Eynatten      GER    3.0     19.5   327W1    46S0   239W1    76S0   228W0   264S½   229W½   150S0   249W0
 284Schampel,Arno                   1682       SV Riegelsbe  GER    3.0     17.0   100W0   314S1    80W0   266S0   300W1   303S1   204W0   213W0   242S0
 285Serban David                    1929       Bonnevoie     LUX    3.0     17.0   282S1    68W0   323S1    43W0   127S0   232W0   242S0   246S0   332W1
 286Sluijter Peter                  1521       SC Gemert     NED    3.0     16.0    74W0   191S1   156W0   194S0   332W1   235S0   303W1   202S0   247W0
 287Versweyvelt Johan               1473       Noorderwijk   BEL    3.0     15.5   123W0   194S0   336W1   187W½   193S½   148S0   247W1   224S0   233W0
 288Rettel Robert                   1665       Esch-Rochade  LUX    3.0     15.5    43S0   335W1    95S0   295W½   207S½   182W0   279S½   271W0   302S½
 289Féaux de Lacroix                1560    w  Eynatten      GER    3.0     15.0    60W0   337S1   145W0   139S0   314W1   147S0   305W0   309S1   246W0
 290Campforts Jurgen                1459       Noorderwijk   BEL    3.0     15.0   106S0   153W1   181S0   330W0   248S1   208W0   243S0   336W1   237S0
 291Dans Guy                        1388       Cercle Royal  BEL    3.0     14.5    94W0   151S½   316W½   254S0   264W0   325S1   273W1   227S0   250W0
 292Vissers Nico                    1508       SC Gemert     NED    3.0     14.5   101S0   248W1   126S0   193W½   188S0   317W0   331S½   294W1   232S0
 293Clement Marc                    1491       Schifflange   LUX    3.0     14.0    62S0   195W0   333S1   127W0   338S1   193W0   298S0   325W1   230S0
 294Springelkamp Petr               1213    w  De Schaakmaa  NED    3.0     14.0   204S1   109W0   128W0   229S0   241W0   324S1   244W0   292S0   331S1
 295Schneider Rafael                1392       Dommeldange-  LUX    3.0     13.5   162W0   224S0   345W1   288S½   256W0   277S0   323W1   264S0   304W½
 296De Caro Samantha                1473    w  Dommeldange-  FRA    3.0     13.5   143S½   114W0   222S0   268W½   297S1   205W0   149S0   308W0   340S1
 297Burg Miriam                     1200                     NED    3.0     13.0   251W0   273S0   331W0   305S1   296W0   329S1   249W1   226S0   234W0
 298Krippler Nadia                  1200       Differdange   LUX    3.0     13.0   175W0   239S0   318W0   311S1   274W0   314S1   293W1   181S0   244W0
 299Rybarczyk Klaus                 1457       SGT Raesfeld  GER    3.0     13.0   124W0   202S0   351W1   227S0   208S0   346W1   203S0   303W1   238S0
 300Kok Jan                         1450       Eemfors Hoog  NED    3.0     13.0   112W0   184S0   349W1   203W0   284S0   311S1   233W0   337S1   229W0
 301Van Mierlo Jan                  1498       SC Gemert     NED    3.0     13.0   157W0   216S0   350W1   218S0   326W½   201S0   345W1   256S0   312W½
 302Le Docte Jacques                1391       Perlé         LUX    3.0     13.0   134S0   127W0   341S1   252W0   319S½   234W0   304W1   199S0   288W½
 303Wolff,Alfred                    1200                     GER    3.0     13.0   174W0   199S0   347W1   255S0   306W1   284W0   286S0   299S0   335W1
 304Neyens François                 1589       CE Steinfort  LUX    3.0     13.0   113S0   338W1   132S0   138W0   317S½   206W0   302S0   344W1   295S½
 305Krieger Sonia                   1248       Differdange   LUX    3.0     12.0   107W0   233S0   228S0   297W0   341S1   313W1   289S1   203W0   231S0
 306Laeremans Louis                 1469       Noorderwijk   BEL    3.0     12.0    64S0    98W0   214S0   342W1   303S0   334W1   248S0   333W1   236S0
 307Salentiny Eric                  1279       Perlé         LUX    3.0     12.0   180W0   254S0   265S0   341W1   269S0   250W1   238S0   313W1   228S0
 308Nels Horst                      1200                     GER    3.0     11.0   139W0   250S0   281W0   347S1   249W0   320S0   314W1   296S1   240W0
 309Schneider Serge                 1345       Dommeldange-  LUX    3.0     11.0   149S0   208W0   190S0   336S1   267W0   338W1   237S0   289W0   333S1
 310Ebel Huub                       1293       Heerlen       NED    3.0     11.0   211W0   179S0   191W0   348S1   273W0   349S1   240W0   249S0   339W1
 311Blankertz Harald                1236       SV Schaesber  GER    3.0     10.0   132S0   217W0   271S0   298W0   339S1   300W0   338S1   323S1   239W0
 312Kohl Ralph                      1282       Perlé         LUX    3.0     9.0    172S0   258W0   219S0   327W0   351S1   280W0   328S½   345W1   301S½
 313Zigerova Petra                  1553    w  Differdange   LUX    3.0     9.0            253S0   332W0   325S0   336W1   305S0   349W1   307S0   334W1
 314François Luc                    1286       Perlé         LUX    3.0     9.0     93S0   284W0   153S0   351W1   289S0   298W0   308S0   341S1   337W1
 315Loskamp Stefan                  2127       SC Schachuzi  GER    2.5     20.5   272W1   147S1    30W½    25S0   155W0   214S0
 316Lavina Marc                     1692       Perlé         LUX    2.5     15.5    31S0   207W½   291S½   322W1   213S0   268W½   206S0   270W0   279S0
 317Lorenz Guy                      1316       CE Steinfort  LUX    2.5     13.5   171W0   226S0   235W1   233S0   304W½   292S1   254W0   260S0   277W0
 318Donini Carlo                    1354       Schifflange   LUX    2.5     13.5   168S0   183W0   298S1   280W1   156W0   255S0   239W0   250S0   325W½
 319Lamberty Michel                 1597       Perlé         LUX    2.5     13.5    56W0   351S1   107W0   129S0   302W½   278S0   332W1   266S0   282W0
 320Galli Marcel                    1377       Esch-Rochade  LUX    2.5     12.5    65S0   187W0   338S1   217W0   236S0   308W1   267S½   269W0   272S0
 321Antony Roland                   1434       Bonnevoie     LUX    2.5     12.5   114S½   111W0   215S0   204S0   345W1   275W0   344S1   267W0   280S0
 322Dohm Micheline                  1460    w  Differdange   LUX    2.5     12.0           148S0   348W1   316S0   204W0   332S½   326W1   261S0   258W0
 323Libbrecht Koen                  1649       Noorderwijk   BEL    2.5     12.0   154W0   350S1   285W0   331S½    96S0   271W0   295S0   311W0   345S1
 324Besseling Bernard               1397       Perlé         LUX    2.5     10.5   136S0    85W0   328S1   258W0   272S0   294W0   343S½   327W1   275S0
 325Schut Lisa                      1200    w  HMC Den Bosc  NED    2.5     9.5    181S0   280W0   242S0   313W1   279S0   291W0   329W1   293S0   318S½
 326Ludwig,Egbert                   1248       SC Horn-Bad   GER    2.5     9.5    138S0   259W0   270S0   339W1   301S½   248W0   322S0   328W0   336S1
 327Springelkamp Gerd               1200       De Schaakmaa  NED    2.5     9.5    283S0   236W0   262S0   312S1   281W½   270W0   250S0   324S0   344W1
 328Fichaux Benoit                  1200       Echternach    LUX    2.5     8.5    144W0   264S0   324W0   335S0   340W1   282S0   312W½   326S1   281W0
 329Bouzek Lindsay                  1300       Esch-Rochade  LUX    2.5     8.0    122S0   203W0   248S0   352W1   238S0   297W0   325S0   332S½   343W1
 330Bley Lothar                     1691       Eynatten      GER    2.0     14.0   103W0   347S1   124W0   290S1   211W0   257S0
 331Nepper François                 1362       Wasserbillig  LUX    2.0     11.5   213S0   197W0   297S1   323W½   187S0   260S0   292W½   247S0   294W0
 332Houtsma Hans                    1260       SV Eemfors    NED    2.0     10.0   159S0   252W0   313S1   219W0   286S0   322W½   319S0   329W½   285S0
 333Claessens Sander                1200       GESS Sittard  NED    2.0     9.0    158W0   201S0   293W0   282S0   337W1   347S1   241W0   306S0   309W0
 334Seidel Steve                    1250       Differdange   LUX    2.0     9.0    131W0   256S0   277W0   349S1   239W0   306S0   339W1   273S0   313S0
 335Omes David                      1283       Perlé         LUX    2.0     8.0     88W0   288S0   205S0   328W1   265S0   243W0   336S0   338W1   303S0
 336Einig Claudia                   1200    w                GER    2.0     7.0    142W0   230S0   287S0   309W0   313S0   341W1   335W1   290S0   326W0
 337Koster Thomas                   1200       Eemfors Hoog  NED    2.0     7.0    212S0   289W0   276S0   343W0   333S0   352W1   351S1   300W0   314S0
 338Clement Eric                    1200       Perlé         LUX    2.0     7.0    155W0   304S0   320W0   340S1   293W0   309S0   311W0   335S0   351W1
 339Ginsburg Leo                    1200       Griesheim     GER    2.0     6.0    346S0   237W0   266S0   326S0   311W0   342W1   334S0   350W1   310S0
 340Kloet Rick                      1250       Eemfors Hoog  NED    2.0     5.0     79S0    91W0   269S0   338W0   328S0   345S0   350W1   349S1   296W0
 341Thiry Paul                      1200       Differdange   LUX    2.0     4.0    147W0   177S0   302W0   307S0   305W0   336S0   342S1   314W0   349W1
 342Zeien Fred                      1200       Perlé         LUX    2.0     3.0    156W0   229S0   249W0   306S0   349W0   339S0   341W0   351S1   350S1
 343Nobelen Mary                    1233    w  SC Gemert     NED    1.5     7.5    135W0   261S0   241W0   337S1   244W0   245S0   324W½   281S0   329S0
 344Kirsch Christiane               1241       Differdange   LUX    1.5     7.0    178W0   150S0   244W0   345S½   278W0   348S1   321W0   304S0   327S0
 345Snijders Parcifal               1200       GESS Sittard  NED    1.5     7.0    166S0   238W0   295S0   344W½   321S0   340W1   301S0   312S0   323W0
 346Blaise Julie                    1245       Echternach    LUX    1.0     9.0    339W1    10S0   174W0   150S0   240W0   299S0
 347Harbeke Michael                 1350       SF Nickenich  GER    1.0     5.0    164S0   330W0   303S0   308W0   352S1   333W0
 348Francois Loic                   1200       Echternach    LUX    1.0     5.0    105S0   232W0   322S0   310W0   350S1   344W0
 349Cressa Luca                     1200       Differdange   LUX    1.0     5.0    133S0   267W0   300S0   334W0   342S1   310W0   313S0   340W0   341S0
 350Salden Nouri                    1200       GESS Sittard  NED    0.5     2.0     84S0   323W0   301S0   235S0   348W0   351W½   340S0   339S0   342W0
 351Hendriks Luca                   1200       GESS Sittard  NED    0.5     2.0    141S0   319W0   299S0   314S0   312W0   350S½   337W0   342W0   338S0
 352Francois Laureen                1200       Echternach    LUX    0.0     0.0    209S0   263W0   279S0   329S0   347W0   337S0