DJV – Van Onderen toernooi - Zaterdag 15 februari 2003

 

Voor meer toernooi + foto’s zie:

http://www.bio.vu.nl/vakgroepen/microb/reijnders/vanonderen.html

 

                                                                                                                                      

Einduitslag:

Speler (Koedijkers in het zwart)

Pnt.

A. Groep

1. Ton Butter (DJV)

2.5

 

2. Jan de Haan (DJV)

2.5

 

3. Sam Kuilboer (Schaakgroep Koedijk)

1

 

4. Yoeri Eigenraam (Opening’64)

0

 

 

 

 

 

 

B. Groep

1. Hassan Zaïdi ( DJV)

3

 

2. Robert Duin (Huisschaker)

2

 

3. Maikel van Stralen (Schaakgroep Koedijk)

1

 

4. Willem Prins (Opening’64)

0

 

 

 

C. Groep

1. Nico de Haan (Huisschaker)

2

 

2. Han van Os (Schaakgroep Koedijk)

1.5

 

3. Kees van Huit (DJV)

1.5

 

4. Nico Witte(DOS)

1

 

 

 

D. Groep

1. Henk Wortel (Schaakvereniging Gorredijk)

2.5

 

2. Anton Roedema (Heerhugowaard)

2

 

3. Theo Bleekemolen (DJV)

1.5

 

4. Rob van Seeters (Schaakgroep Koedijk)

0

 

 

 

E. Groep

1. Mieke Clausen (DJV)

2.5

 

2. Cor Nuyts (Schaakgroep Koedijk)

1.5

 

3. Alex Montanarella (Huisschaker)

1

 

4. Cees van Houten (DOS)

1

 

 

 

F. Groep

VERVALLEN

 

 

 

 

G. Groep

1 Y. Bouma (VVV)

2

 

2 Rinus Mintjes (DJV/Schaakgroep Koedijk)

2

 

3. Piet van Veelen(DJV)

1.5

 

4. Roelof Zaal (0-0-0)

0.5

 

 

 

H. Groep

1. Ronald Brink (DJV/Schaakgroep Koedijk)

2

 

2. Thijs Postma (DJV)

1.5

 

3. Halbe van Veen (DJV)

1.5

 

4. Ger van Sevenhuijsen (SV Warmenhuizen – 76)

1

 

 

 

I. Groep

1. Willem Fokken (DJV/0-0-0)

3

 

2. Reginal Roodzant (Schaakgroep Koedijk)

1.5

 

3. John Beerends (DJV)

1

 

4. Nico Nijenhuis (DJV)

0.5

 

 

 

 

 

 

J. Groep

1. Henry van Asseldonk (DJV)

2

 

2. Rinus Roskam (Schaakgroep Koedijk)

1.5

 

3. Bas van Nunen (Opening ’64)

1.5

 

4. Frans Potgieser (DJV)

1

 

 

 

K. Groep

1. Arie Boots (VVV)

2.5

 

2. Jan Rietveld (DJV/Schaakgroep Koedijk)

2.5

 

3. Paul Roomer (DJV)

1

 

4 Hans Pettinga (DJV)

0

 

 

 

L Groep

1 Martijn van Drosthagen (DJV)

2

 

2 Ruud Niewenhuis (Schaakgroep Koedijk)

2

 

3 Jan Hettema (Schaakgroep Koedijk)

1

 

4 Jan Barteling (DJV/0-0-0)

1

 

 

 

M Groep

1.Martin Duinmaijer (VVV/SV Bergen)

3

 

2.Jan van Dam (Schaakgroep Koedijk)

1.5

 

3. Anton Schermer (0-0-0)

1

 

4.Willem Tesselaar (SV Warmenhuizen-76)

0.5

 

 

 

 

 

 

Wedstrijdleiding:

 

 

Dick Brugman

 

 

Erik Jostmeijer

 

 

Willem Reijnders

 

 

Gerard van de Graaf

 

 

 

 

 

Met dank aan onze sponsoren:

 

 

Drogisterij Veul

 

 

Slijterij ’t Hekeltje

 

 

Kaashandel Lujo BV

 

 

New in Chess

 

 


Last Updated on 16-02-2003
By Willem Reijnders