Chrysanten HHW 2003 8 november 2003

Ruud Niewenhuis, Ron Greven, Dirk Slikker , Jan van Dam, Jan Rietveld en Sergo Asoev deden mee aan het Chrysanten-toernooi. Allen mochten een bloemetje meenemen. Ron Greven, Jan van Dam en Sergo Asoev wonnen daarnaast ook nog een prijs.

Uitslagen (Koedijkers in Rood):

Hoofdgroep

Place Name                Feder Rtg Loc  Score Buch. Progr.

 1-2  Kasimdzhanov, R               2668 5.5    32.0   25.0
      Solleveld, M                  2484 5.5    31.5   21.5
 3-8  Wely v, L                     2654 5      31.0   19.5
      Doel vd, E                    2609 5      29.5   22.5
      Timman, J                     2575 5      27.5   19.0
      Tiviakov, S                   2601 5      27.5   18.5
      Shchekachev, A                2522 5      25.5   20.5
      Ernst, S                      2474 5      25.5   19.0
9-11  Wiel vd, J                    2537 4.5    30.0   22.0
      Nijboer, F                    2577 4.5    28.0   18.5
      Conquest, S                   2545 4.5    25.5   16.5
12-18 L'ami, E                      2465 4      30.0   20.5
      Vreugt de, D                  2451 4      29.5   18.5
      Jonkman, H                    2414 4      27.5   17.5
      Blees, A                      2505 4      27.0   20.5
      Jong de, JW                   2315 4      24.0   15.0
      Strating, S                   2299 4      23.5   16.0
      Tellingen v, F                2175 4      23.0   15.0
19-24 Bezemer, A                    2350 3.5    27.0   14.5
      Bosboom, M                    2407 3.5    25.5   16.5
      Visser, HJ                    2139 3.5    25.5   12.5
      Vogel, J                      2282 3.5    21.0   12.5
      Zult, D                       2220 3.5    20.5    8.0
      Oudeweetering vd, A           2365 3.5    20.0   12.5
25-30 Weerd de, W                   2079 3      26.5   13.0
      Dijk van, T                   2121 3      24.5   12.5
      Broek, T                      2174 3      23.5   12.0
      Egmond v, R                   2173 3      23.0   12.0
      Horton-Kitchlew,              2110 3      21.5   10.5
      Perez Garcia, H               2188 3      20.0    9.5
31-33 Agter, F                      1978 2.5    26.0   14.5
      Schipper, P                   2100 2.5    21.5    7.0
      Wempe, J                      2206 2.5    20.0    8.0
34-37 Nicolai, E                    2175 2      21.0    8.0
      Vlaming, J                    2125 2      21.0    7.0
      Haas de, P                    2030 2      18.0    7.0
      Albrecht, A                   1851 2      15.5    3.0
38-40 Sula, A                       2112 1      21.5    6.0
      Meiden vd, D                  2035 1      19.5    7.0
      Doggers, P                    2168 1      19.5    1.0
Kruistabel:
No Name                Feder Rtg  1    2    3    4    5    6    7  

1  Kasimdzhanov, R               22:W  8:W  7:W 15:W  4:D  9:D  3:D
2  Solleveld, M                  21:W  3:D  6:D 18:W 13:W  5:D  4:W
3  Wely v, L                     23:W  2:D 15:L 19:W 11:W 10:W  1:D
4  Doel vd, E                    33:W 13:D 19:W  9:W  1:D 12:W  2:L
5  Timman, J                     27:W 14:D 12:L 26:W 17:W  2:D 15:W
6  Tiviakov, S                   30:W 12:D  2:D 20:L 28:W 16:W  9:W
7  Shchekachev, A                40:W 25:W  1:L 16:W 12:D 15:D 13:W
8  Ernst, S                      35:W  1:L 27:W 25:W  9:L 20:W 12:W
9  Wiel vd, J                    28:W 17:W 31:W  4:L  8:W  1:D  6:L
10 Nijboer, F                    18:W 19:D 13:D 17:D 14:W  3:L 24:W
11 Conquest, S                   26:D 24:W 14:L 29:W  3:L 22:W 20:W
12 L'ami, E                      38:W  6:D  5:W 14:W  7:D  4:L  8:L
13 Vreugt de, D                  29:W  4:D 10:D 31:W  2:L 18:W  7:L
14 Jonkman, H                    32:W  5:D 11:W 12:L 10:L 21:W 19:D
15 Blees, A                      34:W 39:W  3:W  1:L 20:D  7:D  5:L
16 Jong de, JW                   31:L 34:W 21:W  7:L 27:W  6:L 28:W
17 Strating, S                   37:W  9:L 38:W 10:D  5:L 19:D 27:W
18 Tellingen v, F                10:L 36:W 39:W  2:L 25:W 13:L 26:W
19 Bezemer, A                    36:W 10:D  4:L  3:L 33:W 17:D 14:D
20 Bosboom, M                    25:L 40:W 28:W  6:W 15:D  8:L 11:L
21 Visser, HJ                     2:L 23:W 16:L 30:W 24:D 14:L 34:W
22 Vogel, J                       1:L 35:W 25:L 38:W 31:D 11:L 32:W
23 Zult, D                        3:L 21:L 29:L 32:D 40:W 25:W 31:W
24 Oudeweetering vd, A           39:L 11:L 35:W 34:W 21:D 31:W 10:L
25 Weerd de, W                   20:W  7:L 22:W  8:L 18:L 23:L 35:W
26 Dijk van, T                   11:D 31:L 33:W  5:L 29:W 30:D 18:L
27 Broek, T                       5:L 32:W  8:L 39:W 16:L 34:W 17:L
28 Egmond v, R                    9:L 37:W 20:L 36:W  6:L 35:W 16:L
29 Horton-Kitchlew,              13:L 33:D 23:W 11:L 26:L 38:W 30:D
30 Perez Garcia, H                6:L 38:L 32:W 21:L 36:W 26:D 29:D
31 Agter, F                      16:W 26:W  9:L 13:L 22:D 24:L 23:L
32 Schipper, P                   14:L 27:L 30:L 23:D 37:W 33:W 22:L
33 Wempe, J                       4:L 29:D 26:L 40:W 19:L 32:L 36:W
34 Nicolai, E                    15:L 16:L 37:W 24:L 38:W 27:L 21:L
35 Vlaming, J                     8:L 22:L 24:L 37:W 39:W 28:L 25:L
36 Haas de, P                    19:L 18:L 40:W 28:L 30:L 39:W 33:L
37 Albrecht, A                   17:L 28:L 34:L 35:L 32:L 40:W 38:W
38 Sula, A                       12:L 30:W 17:L 22:L 34:L 29:L 37:L
39 Meiden vd, D                  24:W 15:L 18:L 27:L 35:L 36:L 40:L
40 Doggers, P                     7:L 20:L 36:L 33:L 23:L 37:L 39:W

Jeugd
Groep 1.
1.Sergo Asoev (Opening 64) 6 -7
2.Duco Tramper (Schaakmat) 5 -7
3.Killian Vlaming (Schaakmat) 5 -7
4.Tom Wennink (De Pioniers) 3 -7
5.Robert Henzces (Schaakmat) 3-7
6.Jeroen Zijp (Heerhugowaard) 2-7
7.Coen de Waal 2-7
8.Fabian Snel (Schaakmat) 0-7
Groep 2.
1.Eckhart Vlaming (Schaakmat) 7-7
2.Ramya Raveenthiran (Schaakmat) 5-7
3.Thomas v.d. Meiden (0-0-0) 4-7
4.Wesley v.d. Kreeft (Schaakmat) 4-7
5.Bas Reijken (Heerhugowaard) 4-7
6.Laurens Kemp (Schaakmat) 2 -7
7.Chris der Nederlanden (Heerhugo) 1-7
8.Nick Rabe (Heerhugowaard) -7
Groep 3
1.Norman v.d. Molen (Schaakmat) 6-8
2.Job Zeegers (Schaakmat) 6-8
3.Evan van Kleef (Heerhugowaard) 6-8
4.Sjoerd v.d. Raapkamp (Heerhugo) 4 -8
5.Anouk Reijken (Heerhugowaard 4-8
6.Mitchell van Kleef (Heerhugo) 4-8
7.Dennis Keetman (Heerhugowaard)2-8
8.Anne Kramer (Schaakmat) 2-8
9.Erik Zijp (Heerhugowaard) 1 -8


Uitslagen achtkampen 25e Chrysantentoernooi
Groep 1
1. A. Langendijk 5,5
2. P. Holscher 4,5
3. P. Geertsema 4
Groep 2
1. P. Ruber 6
2. L. Carrion Lara 5,5
3. Y. Nagel 5
Groep 3
1. J. Nagel 5,5
2. T. Morcus 4
3. M. Dahlhaus 4
Groep 4
1. R. Greven 5
2. Musobegovic 5
3. M. de Haas 3,5
Groep 5
1. M. Adriaans 4
2. R. Worms 4
3. G. Kuys 4
Groep 6
1. H. Brian 6,5
2. E. Niks 5,5
3. P. Manni 5
Groep 7
1. J. Wolfswinkel 7
2. K. Egbers 4,5
3. A. Molenaar 4
Groep 8
1. J. ten Hage 6
2. P. Konijn 5
3. J. van Dam 4,5
Groep 9
1. A. Marcelis 5,5
2. T. Out 4,5
3. I. de Hoogt 4
Groep 10
1. I. Nicolai 6
2. D. Koopman 5
3. T. Voskuil 4
Groep 11
1. D. Ruiter 6,5
2. J. Smit 5
3. M. Stoop 4,5