Alkmaars Toernooi 2004

Voor actuele info: http://home-3.worldonline.nl/~ajscher/langerokade/toernooi/index.html

Hoofdgroep A Groep B Groep

Hoofdgroep

Eindstand na de zevende ronde.
 
Nr      Naam                        rating TPR          punten  W.P.  S.B.  ap
  1     Jos Vlaming                  2153  2140          5.5   28.0   21.50   
  2     Wim Nieland                  1925  2168          5.0   31.0   21.25   
  3     Thomas Broek                 2174  2093          5.0   27.0   18.00   
  4     Roland Punt                  1799  2084          5.0   25.0   16.50   
  5     Hebert Perez Garcia          2188  1967          4.5   27.0   15.75   
  6     Piet de Haas                 2048  2006          4.5   26.5   14.50   
  7     Frits Leenart                1820  1993          4.5   24.5   13.50   
  8     Henry Veneman                1995  2060          4.0   27.0   14.25   
  9     Luis Carrion-Lara            1966  1907          4.0   25.5   12.75   
 10     Edwin Flierman               1904  1927          4.0   23.5   12.75   
 11     Henk Westerman               1909  1919          4.0   22.5    9.50   
 12     Piet Pover                   1936  1919          3.5   28.5   13.75   
 13     Albert van der Meiden        1773  1816          3.5   24.0    6.75   
 14     Ruud Nieuwenhuis             1750  1893          3.0   27.5    9.50   
 15     Rob Spaans                   1788  1871          3.0   26.0    9.75   
 16     Bert Buitink                 1855  1803          3.0   23.0    7.00   
 17     Erik Jostmeijer              1804  1740          3.0   20.5    5.00   
 18     David de Visser              1892  1925          2.5   25.5   10.75   
 19     Hans Leeuwerik               1859  1776          2.5   22.5    4.50   
 20     Nico Mak                     1655  1642          2.5   21.5    4.75   
 21     Martin Duinmaijer            1834  1595          2.0   22.5    4.50   
 22     Gerrie Bloothoofd            1800  1834          2.0   21.0   10.00   
 23     Johan Plooijer               1771  1646          2.0   17.5    3.25   
 24     Anton Schermer               1756  1417          1.5   20.5    1.75   

Uitslagen zevende ronde.
  Witspeler                  - Zwartspeler                          Uitslag:
  Thomas Broek               - Jos Vlaming                  0 - 1    
  Wim Nieland                - Roland Punt                   -     
  Frits Leenart              - Hebert Perez Garcia           -     
  Piet de Haas               - Henry Veneman                 -     
  Henk Westerman             - Ruud Nieuwenhuis             1 - 0    
  Luis Carrion-Lara          - Rob Spaans                   1 - 0    
  Edwin Flierman             - Erik Jostmeijer              1 - 0    
  Bert Buitink               - Piet Pover                    -     
  Martin Duinmaijer          - Hans Leeuwerik               0 - 1    
  Anton Schermer             - Johan Plooijer               0 - 1    
                                                                              
Reglementair :    David de Visser                 Verlies                
                  Albert van der Meiden           Winst                  
                  Nico Mak                        Winst                  

Uitslagen zesde ronde.
  Witspeler                  - Zwartspeler                          Uitslag:
  Thomas Broek               - Wim Nieland                  1 - 0    
  Roland Punt                - Hebert Perez Garcia          1 - 0    
  Jos Vlaming                - Henk Westerman               1 - 0    
  Rob Spaans                 - Frits Leenart                0 - 1    
  Albert van der Meiden      - Piet de Haas                 0 - 1    
  Piet Pover                 - Luis Carrion-Lara             -     
  Ruud Nieuwenhuis           - Martin Duinmaijer            1 - 0    
  Hans Leeuwerik             - Edwin Flierman               0 - 1    
  Bert Buitink               - Anton Schermer               1 - 0    
  Johan Plooijer             - Nico Mak                     0 - 1    
                                                                              
Reglementair :    Henry Veneman                Winst                  
                  David de Visser              Verlies                
                  Erik Jostmeijer              Winst                  
                  Gerrie Bloothoofd            Verlies  
 
Uitslagen 5de ronde
 
  Hebert Perez Garcia        - Wim Nieland               (  1-  8)    -     
  Piet de Haas               - Thomas Broek              (  4-  2)   0 - 1    
  Luis Carrion-Lara          - Jos Vlaming               (  6-  3)   0 - 1    
  David de Visser            - Roland Punt               ( 11- 18)   0 - 1    
  Henk Westerman             - Piet Pover                (  9-  7)   1 - 0    
  Frits Leenart              - Ruud Nieuwenhuis          ( 15- 23)   1 - 0    
  Anton Schermer             - Albert van der Meiden     ( 22- 20)   0 - 1    
  Martin Duinmaijer          - Gerrie Bloothoofd         ( 14- 17)    -     
  Johan Plooijer             - Hans Leeuwerik            ( 21- 12)    -     
  Nico Mak                   - Bert Buitink              ( 24- 13)   0 - 1    
                                                                              
Reglementair :    Henry Veneman              (  5)     Verlies                
                  Edwin Flierman             ( 10)     Remise                 
                  Erik Jostmeijer            ( 16)     Remise                 
                  Rob Spaans                 ( 19)     Remise                 

Uitslagen vierde ronde.
 
  Wim Nieland                - Piet de Haas                 1 - 0    
  Henry Veneman              - Hebert Perez Garcia          0 - 1    
  Jos Vlaming                - Rob Spaans                    -     
  Ruud Nieuwenhuis           - Thomas Broek                 0 - 1    
  Piet Pover                 - Frits Leenart                 -     
  Erik Jostmeijer            - Luis Carrion-Lara            0 - 1    
  Roland Punt                - Anton Schermer               1 - 0    
  Hans Leeuwerik             - David de Visser              0 - 1    
  Edwin Flierman             - Martin Duinmaijer             -     
  Henk Westerman             - Nico Mak                     1 - 0    
  Albert van der Meiden      - Johan Plooijer               1 - 0    
  Gerrie Bloothoofd          - Bert Buitink                 1 - 0    
 
Uitslagen derde ronde.
 
  Wim Nieland           - Piet Pover            1 - 0    
  Piet de Haas          - Ruud Nieuwenhuis      1 - 0    
  Hebert Perez Garcia   - David de Visser       1 - 0    
  Hans Leeuwerik        - Jos Vlaming           0 - 1    
  Rob Spaans            - Henk Westerman        1 - 0    
  Thomas Broek          - Edwin Flierman        1 - 0    
  Bert Buitink          - Roland Punt           0 - 1    
  Luis Carrion-Lara     - Albert van der Meiden 1 - 0    
  Johan Plooijer        - Erik Jostmeijer       0 - 1    
  Frits Leenart         - Nico Mak              1 - 0    
                  
Reglementair : Henry Veneman       Remise     
               Martin Duinmaijer   Winst      
               Gerrie Bloothoofd   Verlies    
               Anton Schermer      Winst      

 Uitslagen ronde 2
 
Piet Pover                 - Thomas Broek                 1 - 0    
Jos Vlaming                - Wim Nieland                  0 - 1    
Henk Westerman             - Piet de Haas                 0 - 1    
Henry Veneman              - Hans Leeuwerik               1 - 0    
Ruud Nieuwenhuis           - Luis Carrion-Lara            1 - 0    
Herbert Perez Garcia       - Johan Plooijer               1 - 0    
David de Visser            - Bert Buitink                 1 - 0    
Roland Punt                - Edwin Flierman               0 - 1    
Martin Duinmaijer          - Rob Spaans                   0 - 1    
Albert van der Meiden      - Frits Leenart                 -     
Erik Jostmeijer            - Anton Schermer                -     
Nico Mak                   - Gerrie Bloothoofd             -   

Uitslagen eerste ronde.
 
  Bert Buitink               - Herbert Perez Garcia       -     
  Thomas Broek               - Martin Duinmaijer         1 - 0    
  Frits Leenart              - Jos Vlaming               0 - 1    
  Piet de Haas               - Erik Jostmeijer           1 - 0    
  Gerrie Bloothoofd          - Henry Veneman             0 - 1    
  Luis Carrion-Lara          - Roland Punt                -     
  Rob Spaans                 - Piet Pover                0 - 1    
  Wim Nieland                - Albert van der Meiden     1 - 0    
  Anton Schermer             - Henk Westerman            0 - 1    
  Edwin Flierman             - Ruud Nieuwenhuis          0 - 1    
  Nico Mak                   - Hans Leeuwerik            0 - 1    
                                                                              
Bye :    David de Visser            ( 11)     Remise                 
         Johan Plooijer             ( 21)     Remise   

Hoofdgroep A Groep B Groep

Groep A


Eindstand na de zevende ronde.
 
Nr      Naam                        rating TPR          punten  W.P.  S.B.  ap
  1     Ger Lemmen                   1706  2027          6.0   31.0   25.50   
  2     Gerard Kuys                  1683  1814          5.0   29.5   20.00   
  3     Ton Fasel                    1688  1829          5.0   27.0   16.00   
  4     Wim Hoffenaar                1689  1758          4.5   29.0   17.00   
  5     Ronald Kamps                 1588  1737          4.0   27.0   12.50   
  6     Rob Heijink                  1703  1678          4.0   25.5   12.00   
  7     David Baanstra               1531  1682          4.0   23.5   13.00   
  8     Jan Piersma                  1663  1623          3.5   29.0   13.00   
  9     Gerrit Peereboom             1571  1536          3.5   25.5    9.75   
 10     Peter van Diepen             1634  1644          3.5   22.5    9.00   
 11     Cees Mul                     1513  1591          3.5   20.5    9.75   
 12     Mirza Bro                    1718  1579          3.0   26.0    9.25   
 13     Willem Punt                  1655  1483          3.0   24.5    7.25   
 14     Leendert Hartgers            1583  1551          3.0   23.5    8.00   
 15     Fadil Alic                   1611  1621          3.0   20.5    8.75   
 16     Jan van Gijzen               1500  1455          2.5   21.5    5.75   
 17     Herman den Uil               1556  1482          2.5   19.5    5.00   
 18     Jeroen van Meeuwen           1700  1448          2.0   21.0    5.25   
 19     John Norder                  1608  1324          2.0   19.0    3.50   
 
Uitslagen zevende ronde.
 
  Witspeler                  - Zwartspeler                          Uitslag:
  Ger Lemmen                 - Ronald Kamps              (  2- 13)   1 - 0    
  Gerard Kuys                - Wim Hoffenaar             (  7-  5)   0 - 1    
  Jan Piersma                - Ton Fasel                 (  8-  6)   0 - 1    
  Rob Heijink                - Leendert Hartgers         (  3- 14)   1 - 0    
  Mirza Bro                  - David Baanstra            (  1- 17)   0 - 1    
  Gerrit Peereboom           - Peter van Diepen          ( 15- 10)    -     
  Cees Mul                   - Herman den Uil            ( 19- 16)   1 - 0    
  Fadil Alic                 - Jeroen van Meeuwen        ( 11-  4)   1 - 0    
  Jan van Gijzen             - John Norder               ( 20- 12)   1 - 0    
                                                                              
Reglementair :    Willem Punt                (  9)     Winst   
 
Uitslagen zesde ronde.
  Witspeler                  - Zwartspeler                Uitslag:
  Wim Hoffenaar              - Ger Lemmen                   0 - 1    
  Gerard Kuys                - Jan Piersma                  1 - 0    
  Ton Fasel                  - Rob Heijink                  1 - 0    
  Ronald Kamps               - Gerrit Peereboom             1 - 0    
  Leendert Hartgers          - David Baanstra                -     
  Jeroen van Meeuwen         - Mirza Bro                    0 - 1    
  Peter van Diepen           - Willem Punt                  1 - 0    
  Cees Mul                   - Jan van Gijzen               1 - 0    
  Fadil Alic                 - John Norder                   -     
                                                                              
Reglementair :    Herman den Uil             ( 16)     Verlies     

Uitslagen 5de ronde
 
  Ger Lemmen                 - Gerard Kuys                   -     
  Jan Piersma                - Wim Hoffenaar                 -     
  Rob Heijink                - Ronald Kamps                 1 - 0    
  Mirza Bro                  - Ton Fasel                    0 - 1    
  Willem Punt                - Gerrit Peereboom             0 - 1    
  Jeroen van Meeuwen         - Peter van Diepen              -     
  David Baanstra             - Jan van Gijzen               1 - 0    
  Leendert Hartgers          - Cees Mul                     1 - 0    
                                                                              
Reglementair :    Fadil Alic                      Verlies                
                  John Norder                     Winst                  
                  Herman den Uil                  Winst

Uitslagen vierde ronde
 
  Ronald Kamps               - Gerard Kuys                  -     
  Ton Fasel                  - Ger Lemmen                  0 - 1    
  Wim Hoffenaar              - Willem Punt                 1 - 0    
  Peter van Diepen           - Jan Piersma                 0 - 1    
  Rob Heijink                - Mirza Bro                    -     
  Gerrit Peereboom           - David Baanstra              1 - 0    
  Herman den Uil             - Jeroen van Meeuwen           -     
  Cees Mul                   - Fadil Alic                   -     
  John Norder                - Leendert Hartgers           0 - 1    
                                                                              
Reglementair:  Jan van Gijzen                 Remise                 

Uitslagen derde ronde.
 
  Gerard Kuys        - Ton Fasel         1 - 0    
  Mirza Bro          - Ronald Kamps      0 - 1    
  Ger Lemmen         - Peter van Diepen  1 - 0    
  Willem Punt        - Herman den Uil    1 - 0    
  Fadil Alic         - Wim Hoffenaar     0 - 1    
  Jan Piersma        - Cees Mul          1 - 0    
  David Baanstra     - Rob Heijink        -     
  Jeroen van Meeuwen - John Norder        -     
  Jan van Gijzen     - Leendert Hartgers 1 - 0    
                  
Reglementair :    Gerrit Peereboom      Winst 

Uitslagen tweede ronde
 
Peter van Diepen           - Mirza Bro                     -     
Rob Heijink                - Gerard Kuys                  0 - 1    
Ton Fasel                  - Willem Punt                  1 - 0    
Leendert Hartgers          - Ger Lemmen                   0 - 1    
Ronald Kamps               - Jeroen van Meeuwen           1 - 0    
Wim Hoffenaar              - David Baanstra                -     
Fadil Alic                 - Jan van Gijzen               1 - 0    
Herman den Uil             - John Norder                  1 - 0    
Cees Mul                   - Gerrit Peereboom             1 - 0    
                                                                              
Reglementair :    Jan Piersma                    Remise                 
 
Uitslagen eerste ronde
 
  Mirza Bro                  - Fadil Alic                   1 - 0    
  John Norder                - Rob Heijink                  0 - 1    
  Jeroen van Meeuwen         - Leendert Hartgers             -     
  Gerrit Peereboom           - Ton Fasel                    0 - 1    
  Gerard Kuys                - Herman den Uil               1 - 0    
  David Baanstra             - Jan Piersma                   -     
  Willem Punt                - Cees Mul                     1 - 0    
  Jan van Gijzen             - Peter van Diepen             0 - 1    
                                                                              
Bye :    Ger Lemmen                 (  2)     Remise                 
         Wim Hoffenaar              (  5)     Remise                 
         Ronald Kamps               ( 13)     Remise   

Hoofdgroep A Groep B Groep

Groep B

Ranglijst na de zevende ronde.
 
Nr      Naam                        rating TPR          punten  W.P.  S.B.  ap
  1     Rob Kemp                     1522  1870          6.5   27.0   24.75   
  2     Peter Bilars                 1500  1645          5.5   32.5   23.75   
  3     Leo de Bruyn                 1500  1552          5.0   25.5   15.50   
  4     Jan Kamp                     1500  1487          4.5   29.5   17.50   
  5     Ronald Brink                 1426  1472          4.5   24.5   13.75   
  6     Arthur Barhorst              1350  1460          4.5   24.5   12.75   
  7     Henk Bilars                  1500  1371          4.0   25.5   15.00   
  8     Wouter Hoedjes               1200  1450          4.0   25.0   11.00   
  9     Ysbrand Bouma                1457  1351          4.0   19.5    7.50   
 10     Willem Fokken                1483  1409          3.5   30.5   12.25   
 11     Dick Brugman                 1460  1276          3.5   22.0    9.00   
 12     Mieke Claussen               1335  1364          3.5   20.0    9.50   
 13     Mike Ruis                    1500  1468          3.0   27.5   13.00   
 14     Coen Waal                    1400  1318          3.0   26.5    8.50   
 15     Michael van Duren            1200  1270          3.0   25.5    8.50   
 16     Wim-Bart Stoop               1446  1179          3.0   21.5    3.75   
 17     Joop de Lange                1200  1243          3.0   18.5    5.50   
 18     John van Marle               1200  1201          2.5   25.0    6.75   
 19     Jose van der Donk            1200  1130          2.5   23.5    5.00   
 20     Jos Mak                      1200  1147          2.5   21.5    5.75   
 21     Willem Manneveld             1200  1324          2.5   21.0    6.00   
 22     Rinaldo Espis                1302  1271          2.0   25.5    7.00   
 23     Jesse van Steen              1200   667          1.0   21.5    0.25   
 
Uitslagen zevende ronde.
 
  Witspeler                  - Zwartspeler                          Uitslag:
  Rob Kemp                   - Ysbrand Bouma             (  1-  9)   1 - 0    
  Peter Bilars               - Jan Kamp                  (  3-  4)   1 - 0    
  Leo de Bruyn               - Henk Bilars               (  6-  2)   1 - 0    
  Willem Fokken              - Arthur Barhorst           (  7- 13)   0 - 1    
  Coen Waal                  - Ronald Brink              ( 12- 11)   0 - 1    
  Wouter Hoedjes             - Michael van Duren         ( 16- 20)   1 - 0    
  Jose van der Donk          - Mieke Claussen            ( 23- 14)   0 - 1    
  Jos Mak                    - Dick Brugman              ( 17-  8)   0 - 1    
  John van Marle             - Joop de Lange             ( 21- 19)   0 - 1    
  Wim-Bart Stoop             - Rinaldo Espis             ( 10- 15)   1 - 0    
  Willem Manneveld           - Jesse van Steen           ( 18- 22)   1 - 0    
                                                                              
Reglementair :    Mike Ruis                  (  5)     Verlies     

Uitslagen zesde ronde.
 
  Witspeler                  - Zwartspeler                          Uitslag:
  Jan Kamp                   - Rob Kemp                     -     
  Peter Bilars               - Willem Fokken               1 - 0    
  Ronald Brink               - Arthur Barhorst              -     
  Henk Bilars                - Wouter Hoedjes              1 - 0    
  Dick Brugman               - Leo de Bruyn                0 - 1    
  Rinaldo Espis              - Ysbrand Bouma               0 - 1    
  Coen Waal                  - John van Marle              1 - 0    
  Michael van Duren          - Joop de Lange               1 - 0    
  Jos Mak                    - Jose van der Donk            -     
  Willem Manneveld           - Mieke Claussen              0 - 1    
  Jesse van Steen            - Wim-Bart Stoop              0 - 1    

Uitslagen 5de ronde
 
  Witspeler                  - Zwartspeler                          Uitslag:
  Rob Kemp                   - Willem Fokken                1 - 0    
  Wouter Hoedjes             - Jan Kamp                     0 - 1    
  Ronald Brink               - Peter Bilars                  -     
  Mike Ruis                  - Henk Bilars                   -     
  Arthur Barhorst            - Michael van Duren            1 - 0    
  Ysbrand Bouwma             - Jose van der Donk            1 - 0    
  Leo de Bruyn               - Coen Waal                    1 - 0    
  Dick Brugman               - Rinaldo Espis                1 - 0    
  Joop de Lange              - Jesse van Steen              1 - 0    
  Wim-Bart Stoop             - Willem Manneveld             0 - 1    
                                                                              
Reglementair :    Mieke Claussen                  Verlies                
                  Jos Mak                         Winst                  
                  John van Marle                  Winst                  
 
 
Uitslagen vierde ronde
 
  Peter Bilars               - Rob Kemp                   0 - 1    
  Willem Fokken              - Ysbrand Bouwma             1 - 0    
  Jan Kamp                   - Leo de Bruyn               1 - 0    
  Jose van der Donk          - Wouter Hoedjes             0 - 1    
  Henk Bilars                - Arthur Barhorst            1 - 0    
  John van Marle             - Dick Brugman                -     
  Rinaldo Espis              - Joop de Lange              1 - 0    
  Michael van Duren          - Jos Mak                    1 - 0    
  Coen Waal                  - Wim-Bart Stoop             1 - 0    
                                                                              
Reglementair :    Mike Ruis                   Remise                 
                  Ronald Brink                Remise                 
                  Mieke Claussen              Remise                 
                  Willem Manneveld            Verlies                
                  Jesse van Steen             Winst                  

Uitslagen derde ronde.
 
  Leo de Bruyn       - Peter Bilars      0 - 1    
  Rob Kemp           - Mike Ruis         1 - 0    
  Willem Fokken      - Ronald Brink      1 - 0    
  Ysbrand Bouwma     - Michael van Duren 1 - 0    
  Arthur Barhorst    - John van Marle    1 - 0    
  Rinaldo Espis      - Jan Kamp          0 - 1    
  Jose van der Donk  - Coen Waal         1 - 0    
  Wouter Hoedjes     - Dick Brugman      1 - 0    
  Joop de Lange      - Jos Mak            -     
  Henk Bilars        - Willem Manneveld  1 - 0    
  Mieke Claussen     - Jesse van Steen   1 - 0    
                  
Reglementair :    Wim-Bart Stoop     Winst  
  
Uitslagen tweede ronde
 
Coen Waal                  - Rob Kemp                     0 - 1    
Peter Bilars               - Arthur Barhorst              1 - 0    
Mike Ruis                  - Rinaldo Espis                1 - 0    
John van Marle             - Leo de Bruyn                 0 - 1    
Ronald Brink               - Michael van Duren            1 - 0    
Jos Mak                    - Willem Fokken                0 - 1    
Joop de Lange              - Henk Bilars                   -     
Dick Brugman               - Mieke Claussen               1 - 0    
Jesse van Steen            - Ysbrand Bouwma               0 - 1    
Wim-Bart Stoop             - Wouter Hoedjes               0 - 1    
                                                                              
Reglementair :    Jan Kamp                        Remise                 
                  Willem Manneveld                Remise                 
                  Jose van der Donk               Winst  
 
Uitslagen eerste ronde
 
  Rob Kemp                   - Wim-Bart Stoop               1 - 0    
  Henk Bilars                - Rinaldo Espis                0 - 1    
  Wouter Hoedjes             - Peter Bilars                 0 - 1    
  Jan Kamp                   - Jos Mak                       -     
  Willem Manneveld           - Mike Ruis                    0 - 1    
  Leo de Bruyn               - Joop de Lange                1 - 0    
  Michael van Duren          - Dick Brugman                 1 - 0    
  Ijsbrand Bouwma            - John van Marle               0 - 1    
  Jesse van Steen            - Ronald Brink                 0 - 1    
  Mieke Claussen             - Coen Waal                    0 - 1    
  Arthur Barhorst            - Jose van der Donk            1 - 0    
                                                                              
Bye : Willem Fokken Remise 
Hoofdgroep  A Groep  B Groep