Foto's
Voor uitslagen zie: amateurgroepen

De (Groot)meesters: http://www.tatasteelchess.com/tournament

Corus 2011

Tienkampen 21 januari 2010 t/m 30 januari 2011

10 kampen - dag 4 kampen - weekend 4 kampen

Scoresheet Koedijkers:

poule zelfpr nog r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 r8 r9 aant tot perc Rat TPR TPR-Rat plaats
Klinkhamer, Harry 8E 6,5 0 0 1 0 1 1 1 0,5 1 1 9 6,5 72 1440 1579 139 2
Meringa, Jan 4I 3,5 -2,5 0,5 0,5 1 0,5 0,5 0,5 1 0,5 1 9 6 66 1781 1916 135 1
Mollenkamp, Ron 6G 5,5 -0,5 0,5 1 0 0,5 0 1 1 1 1 9 6 66 1683 1735 52 1
Roomer, Paul 5A 4 -1,5 0,5 0,5 1 0,5 0,5 0,5 1 1 0 9 5,5 61 1628 1774 146 3
Van Dam, Jan 5B 4,5 -0,5 0,5 1 0,5 0,5 0,5 0,5 0,5 0,5 0,5 9 5 55 1690 1741 51 3
Kamps, Ronald 6A 5 0 1 0,5 0,5 0,5 0,5 1 0 0 1 9 5 55 1675 1678 3 3
Hettema, Jan 7D 6 1 1 0,5 0 0,5 1 0,5 0 0,5 1 9 5 55 1585 1575 -10 3
Volkers, Fred 6C 5 0,5 0,5 1 1 1 0 0,5 0,5 0 0 9 4,5 50 1679 1619 -60 5
Roodzant, Reginald 7G 4,5 0 0 1 0 1 1 0 1 0,5 0 9 4,5 50 1514 1530 16 5
Roskam, Marinus 6E 5 1 0 1 1 1 1 0 0 0 0 9 4 44 1629 1596 -33 8
Rietveld, Jan 7A 6 2 0,5 0 0 0,5 1 0 1 0,5 0,5 9 4 44 1586 1505 -81 5
Fokke, John 7E 5,5 1,5 0 0 1 0 1 0 1 0,5 0,5 9 4 44 1575 1504 -71 6
Buter, Andre 4J 5,5 2 0,5 0,5 0 1 0,5 0 0 0 1 9 3,5 38 1803 1707 -96 8
Clausen, Mieke 8D 2 -1,5 0,5 0 0 0 0,5 1 0,5 1 0 9 3,5 38 1322 1349 27 8
Barteling, Jan 5A 5 2 0 0 0 1 1 0 0 1 0 9 3 33 1698 1592 -106 9
Hoogland, Koos 7B 3,5 3 0 0 0 0 0 0 0 0,5 0 9 0,5 5 1501 1170 -331 10
Volkers, Lucienne 9A 3 2,5 0,5 0 0 0 0 0 0 0 0 9 0,5 5 892 874 -18 10
Totaal 80 9 6,5 8,5 6 9,5 10 6,5 8 8,5 7,5 153 71,0 1569 1556 -14 5,29
percentage per ronde 38 50 35 55 58 38 47 50 44 47

 

Uitslagen: ( standen )
GR   Ronde 9
4I   Meringa, Jan                 Minnema, Rens                    1-0
4J   Buter, Andre                 Brouwer, Wim                     1-0
5A   Barteling, Jan               Eijgelaar, Jeroen                0-1
5A   Roomer, Paul                 Tijssens, Rob                    0-1
5B   Dam, Jan van                 Pos, Nicolaas                    rem
6A   Jong, Ti de                  Kamps, Ronald                    0-1
6C   Pannenbaecker, Hermann-Jo    Volkers, Fred                    1-0
6E   Boots, Lukas                 Roskam, Marinus                  1-0
6G   Mollenkamp, Ron              Boots, Arie                      1-0
7A   Rietveld, Jan                Hoving, Peter                    rem
7B   Hoogland, Koos               Hollanders, Toon                 0-1
7D   Hettema, Jan                 Dekker, Ger                      1-0
7E   Hogervorst, Paul             Fokke, John                      rem
7G   Roodzant, Reginald           Oranje, Wilfred                  0-1
8D   Clausen, Mieke               Neeft, Robbin                    0-1
8E   Lameris, Ron                 Klinkhamer, Harry                0-1
9A   olkers-De Groot, Lucienne    Foreest, Andries van             0-1
GR   Ronde 8
4I   Nobel, Corniel               Meringa, Jan                     rem
4J   Lemmen, Gerrit               Buter, Andre                     1-0
5A   Markus, Gijs                 Roomer, Paul                     0-1
5A   Tijssens, Rob                Barteling, Jan                   0-1
5B   Dobbinga, Wijnand            Dam, Jan van                     rem
6A   Kamps, Ronald                Kerssens, Piet                   0-1
6C   Volkers, Fred                Witkamp, Theo                    0-1
6E   Roskam, Marinus              Herpen, Max van                  0-1
6G   Platje, Albert               Mollenkamp, Ron                  0-1
7A   Scheel, Ab                   Rietveld, Jan                    rem
7B   Keizers, Paul                Hoogland, Koos                   rem
7D   Leijden, Peter van           Hettema, Jan                     rem
7E   Fokke, John                  Hartog, Ed                       rem
7G   Verhagen, Ton                Roodzant, Reginald               rem
8D   Rooijen, Kick van            Clausen, Mieke                   0-1
8E   Klinkhamer, Harry            Breederveld, Heyme               1-0
9A   Delft, Willem van            Volkers-De Groot, Lucienne       1-0
GroepRonde 7
4I   Meringa, Jan                 Schoor, Carl                     1-0
4J   Broos, Simon                 Buter, Andre                     1-0
5A   Barteling, Jan               Roomer, Paul                     0-1
5A
5B   Kooiman, Egbert              Dam, Jan van                     rem
6A   Dongen, GL van               Kamps, Ronald                    1-0
6C   Dekker, Wim                  Volkers, Fred                    rem
6E   Veerman, Henk                Roskam, Marinus                  1-0
6G   Mollenkamp, Ron              Peters, Wim                      1-0
7A   Rietveld, Jan                Ruyter, Wim de                   1-0
7B   Hoogland, Koos               Rooijakkers, Gert                0-1
7D   Jong, Eric de                Hettema, Jan                     1-0
7E   Ligtenberg, Margreet         Fokke, John                      0-1
7G   Roodzant, Reginald           Molsner, Heinz                   1-0
8D   Clausen, Mieke               Post, John                       rem
8E   Voort, Theo van der          Klinkhamer, Harry                rem
9A   Volkers-De Groot, Lucienne   Schiltmeijer, Ruud               0-1
GroepRonde 6
4I   Moerkerken, Remko            Meringa, Jan                     rem
4J   Buter, Andre                 Lont, Dirk                       0-1
5A   Markus, Gijs                 Barteling, Jan                   1-0
5A   Roomer, Paul                 Loos, Jeroen                     rem
5B   Dam, Jan van                 Peters, Harry                    rem
6A   Kamps, Ronald                Stolwijk, Peter                  1-0
6C   Volkers, Fred                Blaas, Stephan                   rem
6E   Roskam, Marinus              Bruijn, Theo de                  0-1
6G   IJperen, Gert van            Mollenkamp, Ron                  0-1
7A   Mihailescu, Lucian           Rietveld, Jan                    1-0
7B   Buschman, Rob                Hoogland, Koos                   1-0
7D   Hettema, Jan                 Kuijper, Hans                    rem
7E   Fokke, John                  Boot, Otto                       0-1
7G   Sijm, Henk                   Roodzant, Reginald               1-0
8D   Smit, Peter                  Clausen, Mieke                   0-1
8E   Klinkhamer, Harry            Benschop, Eric van               1-0
9A   Flesseman, Tom               Volkers-De Groot, Lucienne       1-0

GroepRonde 5

4I   Meringa, Jan                 Ameling, Bob                     rem

4J   Bellen, Henk van             Buter, Andre                     rem

5A   Vos, Gerko                   Roomer, Paul                     rem

5A   Loos, Jeroen                 Barteling, Jan                   0-1

5B   Tromp, Yorick                Dam, Jan van                     rem

6A   Langbroek, Aarnout           Kamps, Ronald                    rem

6C   Pelt, Hans                   Volkers, Fred                    1-0

6E   Roskam, Marinus              Egberts, Kees                    1-0

6G   Mollenkamp, Ron              Bos, Pieter van den              0-1

7A   Rietveld, Jan                Reitema, Frans                   1-0

7B   Bouwmeester, Henk            Hoogland, Koos                   1-0

7D   Klinkhamer, Ron              Hettema, Jan                     0-1

7E   Dekker, Willem               Fokke, John                      0-1

7G   Roodzant, Reginald           Schrijvers, Kees                 1-0

8D   Clausen, Mieke                Oxener, Aldo                     rem

8E   Fischer, Jos                 Klinkhamer, Harry                0-1

9A   Sluiter, Frank               Volkers-De Groot, Lucienne       1-0

GroepRonde 4
4I   Hamersma, Peter              Meringa, Jan                     rem
4J   Buter, Andre                 Foreest, Lucas van               1-0
5A   Barteling, Jan               Vos, Gerko                       1-0
5A   Roomer, Paul                 Mul, Cees                        rem
5B   Dam, Jan van                 Portengen, Dirk                  rem
6A   Kamps, Ronald                Pot, Hans                        rem
6C   Volkers, Fred                Paulis, Ryan                     1-0
6E   Leeuwe, Peter de             Roskam, Marinus                  0-1
6G   Thierry, Reinier             Mollenkamp, Ron                  rem
7A   Ruig, Willem de              Rietveld, Jan                    rem
7B   Hoogland, Koos               Schreinemachers, Jo              0-1
7D   Hettema, Jan                 Goudsmit, Eric                   rem
7E   Fokke, John                  Lammers, Erik                    0-1
7G   Kalkman-de Koster, Franzke   Roodzant, Reginald               0-1
8D   Vreede, Henk de              Clausen, Mieke                   1-0
8E   Klinkhamer, Harry            Termeer, Theo                    1-0
9A   Volkers-De Groot, Lucienne   Tongeren, Peter van              0-1
GroepRonde 3
4I   Meringa, Jan                 Bouma, Dick                      1-0
4J   Bergen, Fred                 Buter, Andre                     1-0
5A   Hordijk, Frank               Roomer, Paul                     0-1
5A   Mul, Cees                    Barteling, Jan                   1-0
5B   Duivenvoorden, Ben           Dam, Jan van                     rem
6A   Asseldonk, Henry van         Kamps, Ronald                    rem
6C   Eveleens, Ed                 Volkers, Fred                    0-1
6E   Roskam, Marinus              Maasdijk, Jos                    1-0
6G   Mollenkamp, Ron              Sala, Frank                      0-1
7A   Rietveld, Jan                Redel, Hans                      0-1
7B   Sasbrink, Nel                Hoogland, Koos                   1-0
7D   Spoone, John                 Hettema, Jan                     1-0
7E   Fokke, John                  Berkel, Harold van               1-0
7G   Ronden, Nico de              Roodzant, Reginald               1-0
8D   Clausen, Mieke               Nes, Joop van                    0-1
8E   Klinkhamer, Harry            Dekens, Joop                     0-1
9A   Vrinten, Hennie              Volkers-De Groot, Lucienne       1-0
GroepRonde 2
4I   Kleijnen, Henk de            Meringa, Jan                     rem
4J   Buter, Andre                 Kat, Rudolf                      rem
5A   Roomer, Paul                 Stroosma, Harry                  rem
5A   Barteling, Jan               Hordijk, Frank                   0-1
5B   Dam, Jan van                 Berg, Jaap van den               1-0
6A   Kamps, Ronald                Maas, Herman                     rem
6C   Volkers, Fred                Peereboom, Gerrit                1-0
6E   Folkertsma, Peter            Roskam, Marinus                  0-1
6G   Gallenkamp, Rob              Mollenkamp, Ron                  0-1
7A   Dirkse, Simon                Rietveld, Jan                    1-0
7B   Hoogland, Koos               Kruiper, Dirk                    0-1
7D   Hettema, Jan                 Ridderikhoff, Roel               rem
7E   Boom, Harrie                 Fokke, John                      1-0
7G   Roodzant, Reginald           Fekkes, Boor                     1-0
8D   Dessens, John                Clausen, Mieke                   1-0
8E   Boezewinkel, Johan           Klinkhamer, Harry                0-1
9A   Volkers-De Groot, Lucienne   Kamp, Cilia van der              0-1
GroepRonde 1
4I   Meringa, Jan                 Pijlman, Rene                    rem
4J   Ingen, Rik van               Buter, Andre                     rem
5A   Eijgelaar, Jeroen            Roomer, Paul                     rem
5A   Stroosma, Harry              Barteling, Jan                   1-0
5B   Krol, Hans                   Dam, Jan van                     rem
6A   Kamps, Ronald                Koster, Rob                      1-0
6C   Volkers, Fred                Jonkheer, Jan                    rem
6E   Roskam, Marinus              Groot, Cornelis                  0-1
6G   Ruiter, Peter                Mollenkamp, Ron                  rem
7A   Rietveld, Jan                Schwarzwald, Holger              rem
7B   Oranje, Frans                Hoogland, Koos                   1-0
7D   Diepen, Jan van              Hettema, Jan                     0-1
7E   Fokke, John                  Nagtegaal, Martin                0-1
7G   Huson, Hans                  Roodzant, Reginald               1-0
8D   Walstijn, Jos van            Clausen, Mieke                   rem
8E   Klinkhamer, Harry            Idema, Frank                     0-1
9A   Balder, Tom                  Volkers-De Groot, Lucienne       rem
Standen: ( uitslagen )
 
4I
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Meringa, Jan                   1781     6      25,5    1916
1   Pijlman, Rene                  1871     6       24     1916
3   Hamersma, Peter                1867     5      21,5    1842
3   Schoor, Carl                   1819     5     21,25    1842
5   Kleijnen, Henk de              1809    4,5    20,75    1806
5   Ameling, Bob                   1686    4,5     20,5    1806
7   Minnema, Rens                  1785     4     15,75    1770
8   Moerkerken, Remko              1804    3,5    16,25    1734
8   Nobel, Corniel                 1842    3,5     15,5    1734
10  Bouma, Dick                    1792     3       12     1696
 
4J
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Foreest, Lucas van             1746     6      26,5    1889
2   Ingen, Rik van                 1788    5,5    23,25    1851
2   Kat, Rudolf                    1898    5,5    21,75    1851
2   Lemmen, Gerrit                 1769    5,5    21,25    1851
5   Bergen, Fred                   1781     5     19,25    1815
6   Lont, Dirk                     1819    4,5     21,5    1779
7   Brouwer, Wim                   1819     4       17     1743
8   Buter, Andre                   1803    3,5     16,5    1707
8   Broos, Simon                   1764    3,5    12,75    1707
10  Bellen, Henk van               1604     2      8,75    1586
 
5A
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Eijgelaar, Jeroen              1756    6,5    26,75    1851
2   Tijssens, Rob                  1722     6     26,25    1812
3   Roomer, Paul                   1628    5,5     21,5    1774
4   Loos, Jeroen                   1701    4,5     21,5    1702
4   Mul, Cees                      1690    4,5      18     1702
4   Stroosma, Harry                1739    4,5      17     1702
7   Vos, Gerko                     1703     4      18,5    1666
8   Hordijk, Frank                 1701    3,5    13,75    1630
9   Barteling, Jan                 1698     3      14,5    1592
9   Markus, Gijs                   1686     3     11,75    1592
 
5B
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Berg, Jaap van den             1764     6     25,25    1815
1   Pos, Nicolaas                           6     23,75    1815
3   Dam, Jan van                   1690     5       23     1741
3   Dobbinga, Wijnand              1694     5     21,75    1741
3   Krol, Hans                     1725     5      20,5    1707
6   Peters, Harry                  1656    4,5    18,25    1705
7   Tromp, Yorick                  1716     4     18,25    1669
8   Portengen, Dirk                1693    3,5    16,25    1660
9   Kooiman, Egbert                1753     3     13,25    1595
9   Duivenvoorden, Ben             1547     3     11,25    1595
 
6A
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Dongen, GL van                 1646    5,5    25,75    1714
1   Maas, Herman                   1677    5,5      24     1714
3   Asseldonk, Henry van           1646     5     22,75    1646
3   Jong, Ti de                    1633     5     20,25    1644
3   Kamps, Ronald                  1675     5     20,25    1678
3   Langbroek, Aarnout             1611     5     19,75    1686
7   Kerssens, Piet                 1616    4,5     17,5    1642
8   Pot, Hans                      1632     4      16,5    1564
9   Stolwijk, Peter                1657    3,5    14,75    1570
10  Koster, Rob                    1631     2      10,5    1548
 
6C
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Witkamp, Theo                  1669    6,5    26,75    1745
2   Pelt, Hans                     1649     6      22,5    1729
2   Dekker, Wim                    1649     6       22     1700
4   Paulis, Ryan                           5,5      24     1691
5   Blaas, Stephan                 1592    4,5     19,5    1619
5   Pannenbaecker, Hermann-Jo              4,5     16,5    1619
5   Volkers, Fred                  1679    4,5     16,5    1619
8   Jonkheer, Jan                  1512    3,5    12,75    1547
9   Eveleens, Ed                   1598     3       14     1509
10  Peereboom, Gerrit              1603     1       3      1358
 
6E
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Boots, Lukas                   1633    6,5    28,25    1781
2   Veerman, Henk                  1681    5,5     22,5    1704
3   Groot, Cornelis                1642     5       20     1668
4   Leeuwe, Peter de               1602    4,5     22,5    1632
4   Maasdijk, Jos                  1643    4,5     19,5    1632
4   Bruijn, Theo de                1635    4,5     18,5    1632
4   Herpen, Max van                1568    4,5    17,25    1632
8   Egberts, Kees                  1665     4       17     1596
8   Roskam, Marinus                1629     4       15     1596
10  Folkertsma, Peter              1617     2       10     1439
 
6G
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Thierry, Reinier               1636     6     25,25    1735
1   Mollenkamp, Ron                1683     6     23,75    1735
3   Bos, Pieter van den            1649    5,5    24,25    1697
4   Sala, Frank                    1576     5      23,5    1661
5   Boots, Arie                    1624    4,5    18,25    1625
6   IJperen, Gert van                       4       16     1589
7   Gallenkamp, Rob                1593    3,5    17,25    1553
7   Ruiter, Peter                  1657    3,5     15,5    1553
7   Peters, Wim                    1602    3,5      15     1553
7   Platje, Albert                 1639    3,5    13,75    1553
 
7A
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Ruyter, Wim de                 1504     7       29     1734
2   Redel, Hans                    1565    6,5    25,75    1690
3   Mihailescu, Lucian             1581    5,5    23,25    1613
4   Hoving, Peter                  1538    4,5     17,5    1541
5   Rietveld, Jan                  1586     4     17,75    1505
5   Scheel, Ab                     1517     4       17     1505
5   Schwarzwald, Holger            1550     4     15,75    1505
8   Dirkse, Simon                  1558    3,5      13     1469
9   Reitema, Frans                 1511     3     13,25    1431
9   Ruig, Willem de                1500     3     12,75    1431
 
7B
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Rooijakkers, Gert              1530     7     26,75    1729
2   Schreinemachers, Jo            1580    6,5      24     1662
3   Buschman, Rob                  1553     6     24,25    1646
3   Kruiper, Dirk                  1587     6      20,5    1646
5   Keizers, Paul                  1449     5      20,5    1537
5   Bouwmeester, Henk              1570     5      17,5    1537
7   Oranje, Frans                  1552     4       14     1500
8   Hollanders, Toon               1526    2,5     7,5     1487
8   Sasbrink, Nel                  1510    2,5     5,5     1387
10  Hoogland, Koos                 1501    0,5     2,5     1170
 
7D
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Kuijper, Hans                  1538    6,5    26,25    1688
2   Goudsmit, Eric                 1555    5,5     24,5    1611
3   Hettema, Jan                   1585     5      22,5    1575
3   Ridderikhoff, Roel             1517     5      20,5    1575
3   Leijden, Peter van             1538     5       20     1575
3   Klinkhamer, Ron                1550     5     18,75    1575
7   Dekker, Ger                    1501     4     16,25    1503
8   Jong, Eric de                  1479    3,5    17,75    1467
9   Spoone, John                   1565     3       14     1429
10  Diepen, Jan van                1565    2,5     8,5     1390
 
7E
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Hartog, Ed                     1571     7     29,25    1733
2   Boom, Harrie                   1523    6,5     23,5    1689
3   Boot, Otto                     1552     6      22,5    1650
4   Hogervorst, Paul               1552    5,5      21     1612
5   Berkel, Harold van             1507    4,5    18,25    1540
6   Nagtegaal, Martin              1499     4       18     1504
6   Fokke, John                    1575     4     14,75    1504
8   Lammers, Erik                  1587    3,5    13,75    1468
9   Dekker, Willem                 1531    2,5     7,75    1391
10  Ligtenberg, Margreet           1506    1,5     5,75    1300
 
7G
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Huson, Hans                    1513    6,5    27,75    1679
2   Oranje, Wilfred                1564     6     25,75    1640
3   Schrijvers, Kees               1547     5       21     1566
3   Sijm, Henk                     1569     5       20     1566
5   Roodzant, Reginald             1514    4,5    17,75    1530
6   Fekkes, Boor                   1547     4     17,25    1494
7   Verhagen, Ton                  1501    3,5    16,75    1458
7   Molsner, Heinz                 1583    3,5    15,75    1458
7   Kalkman-de Koster, Franzke     1382    3,5     15,5    1458
7   Ronden, Nico de                1583    3,5      14     1458
 
8D
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Walstijn, Jos van              1397    5,5    23,75    1550
1   Neeft, Robbin                  1418    5,5    23,25    1493
1   Vreede, Henk de                1437    5,5    21,75    1493
4   Dessens, John                  1418     5       21     1457
5   Smit, Peter                    1392    4,5    22,25    1381
5   Post, John                     1453    4,5    20,25    1421
5   Oxener, Aldo                   1468    4,5      20     1421
8   Nes, Joop van                  1413    3,5      15     1349
8   Clausen, Mieke                 1322    3,5    14,75    1349
10  Rooijen, Kick van              1496     3       13     1311
 
8E
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Dekens, Joop                   1489    7,5    29,25    1670
2   Klinkhamer, Harry              1440    6,5    24,75    1579
3   Fischer, Jos                   1415     6     25,25    1540
4   Benschop, Eric van             1460    5,5     18,5    1502
5   Idema, Frank                           4,5      17     1430
5   Boezewinkel, Johan             1437    4,5    15,75    1430
7   Voort, Theo van der            1311    3,5    15,75    1358
8   Termeer, Theo                           3     10,75    1320
9   Breederveld, Heyme             1397     2      7,5     1237
9   Lameris, Ron                   1489     2       6      1237
 
9A
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Tongeren, Peter van            1266    7,5    29,75    1480
2   Delft, Willem van              1322    6,5    25,75    1389
3   Kamp, Cilia van der            1348     6      22,5    1350
4   Flesseman, Tom                 1362     5       17     1276
5   Vrinten, Hennie                1375    4,5    18,25    1240
5   Schiltmeijer, Ruud             1147    4,5    14,75    1240
7   Foreest, Andries van           1251     4       12     1204
8   Balder, Tom                    1241    3,5    17,25    1168
9   Sluiter, Frank                 1200     3      8,5     1130
10  Volkers-De Groot, Lucienne     892     0,5     1,75    874
10 kampen - dag 4 kampen - weekend 4 kampen

Dagvierkampen (17 t/m 19 januari)
Tata Steel Chess - Dagvierkampen 2011 groep 4B
Eindstand (na 3 ronden)
pl                        rating  sc      SB      tpr
1  Hooven, Evert van der  1915    2,5     2,75    2002
2  Buter, Andre           1803    1,5     2,25    1809
3  Ruijter, Sylvain de    1684    1       1,25    1722
3  Rutgers, Louis         1835    1       1,25    1722
 
Tata Steel Chess - Dagvierkampen 2011 groep 7C
Eindstand (na 3 ronden)
pl                        rating  sc      SB      tpr
1  Essen, Henny van       1588    2,5     2,5     1720
2  Eekhout, Max van       1541    2       2       1622
3  Splinter, Herbert van d1427    1,5     1       1527
4  Bloks, Maikel          1551    0       0       1205
 
ata Steel Chess - Dagvierkampen 2011 groep 7N
Eindstand (na 3 ronden)
pl                         rating    sc   SB      tpr
1  Koster, Clemens          1565     2    2,5     1660
1  Zweers, Jeroen                    2    2,5     1660
3  Hemelrijk, Mark          1517     1    2       1478
3  Moerkerken, Jan          1520     1    1       1478
 
Tata Steel Chess - Dagvierkampen 2011 groep 8C
Eindstand (na 3 ronden)
pl                         rating    sc      SB     tpr
1  Goosen, Wladimir         1497    2,5     2,25    1617
1  Struyk, Kees             1448    2,5     2,25    1617
3  Jacobs, Boeb             1453     1       0      1337
4  Alkemade, Willem         1297     0       0      1102
 
Tata Steel Chess - Dagvierkampen 2011 groep 8G
Eindstand (na 3 ronden)
pl                         rating    sc      SB     tpr
1  Jonker, Peter            1460     3       3      1782
2  Poland, Jan              1485    1,5     1,25    1446
3  Fokken, Willem           1403     1      0,5     1359
4  Breurkes, Richard        1434    0,5     0,75    1253
 
Tata Steel Chess - Dagvierkampen 2011 groep 8H
Eindstand (na 3 ronden)
pl                         rating    sc      SB     tpr
1  Doorn, Jos van           1483    2,5     2,75    1637
2  Wit, Eddy de             1462    1,5     2,25    1444
3  Sinnige, Piet            1434     1      1,5     1357
3  Stam de Jonge, Caroline  1398     1       1      1357
 
Tata Steel Chess - Dagvierkampen 2011 groep 9E
Eindstand (na 3 ronden)
pl                         rating    sc      SB     tpr
1  Neijzing, Dale           1382    2,5     2,75    1495
2  Wickel, Joop             1283     2      1,5     1397
3  Kuilboer, Sam            1234    1,5     1,25    1302
4  Blom, W.M.               1308     0       0      980
        uitslagen ronde 3 woensdag 19 januari 2011
4B      Buter, Andre              Rutgers, Louis                        rem
7C      Splinter, Herbert van der Bloks, Maikel                         1-0
7N      Koster, Clemens           Moerkerken, Jan                       1-0
8C      Struyk, Kees              Jacobs, Boeb                          1-0
8G      Fokken, Willem            Jonker, Peter                         0-1
8H      Sinnige, Piet             Wit, Eddy de                          1-0
9E      Neijzing, Dale            Kuilboer, Sam                         rem
 
        uitslagen ronde 2 dinsdag 18 januari 2011
4B      Hooven, Evert van der     Buter, Andre                          rem
7C      Essen, Henny van          Splinter, Herbert van der             1-0
7N      Zweers, Jeroen            Moerkerken, Jan                       1-0
8C      Alkemade, Willem          Struyk, Kees                          0-1
8G      Poland, Jan               Fokken, Willem                        1-0
8H      Wit, Eddy de              Doorn, Jos van                        rem
9E      Kuilboer, Sam             Blom, W.M.                            1-0
 
        uitslagen ronde 1 maandag 17 januari 2011
4B      Ruijter, Sylvain de       Buter, Andre                          rem
7C      Eekhout, Max van          Splinter, Herbert van der             rem
7N      Moerkerken, Jan           Hemelrijk, Mark                       1-0
8C      Struyk, Kees              Goosen, Wladimir                      rem
8G      Breurkes, Richard         Fokken, Willem                        0-1
8H      Stam de Jonge, Caroline   Wit, Eddy de                          0-1
9E      Wickel, Joop              Kuilboer, Sam                         1-0
 
10 kampen - dag 4 kampen - weekend 4 kampen

Weekendvierkampen (14 t/m 16 januari)
groep   uitslagen ronde 3 zondag 16 januari 2011
5c      Mollenkamp, Brian   Blank, Hans                           rem
6a      Punt, Willem        Maarel, Frank van der                 1-0
 
        uitslagen ronde 2 zaterdag 15 januari 2011
5c      Prent, Tom          Mollenkamp, Brian                     rem
6a      Engelberts, Bert    Punt, Willem                          rem
 
        uitslagen ronde 1 vrijdag 14 januari 2011
5c      Mollenkamp, Brian   Graaf, Bastiaan van de                0-1
6a      Punt, Willem        Veldhuijzen, Joop                     1-0
 
Weekendvierkampen groep 5C
Eindstand (na 3 ronden)
pl                         rating    sc      SB     tpr
1  Graaf, Bastiaan van de   1797     2      2,5     1830
2  Blank, Hans              1739    1,5     2,25    1735
2  Prent, Tom               1745    1,5     2,25    1735
4  Mollenkamp, Brian        1657     1      1,5     1648
 
Weekendvierkampen groep 6A
Eindstand (na 3 ronden)
pl                         rating    sc      SB     tpr
1  Punt, Willem             1578    2,5     2,5     1813
2  Engelberts, Bert         1652     2      2,5     1715
3  Veldhuijzen, Joop        1598     1      0,5     1533
4  Maarel, Frank van der    1652    0,5      1      1427
10 kampen - dag 4 kampen - weekend 4 kampen