Voor uitslagen zie: amateurgroepen
De (Groot)meesters: http://www.coruschess.com/
Aktiefoto's door Arno Vrins

Corus 2010

Tienkampen 22 januari 2010 t/m 31 januari 2010

10 kampen - dag 4 kampen - weekend 4 kampen

Scoresheet Koedijkers:


poule

zelfpr

nog

r1

r2

r3

r4

r5

r6

r7

r8

r9

aant

tot

perc

Rat

TPR

TPR-Rat

plts

Koos Hoogland

8A

4

-2,5

0,5

1

1

0,5

1

0,5

1

1


8

6,5

81

1423

1636

213

2

Rinus Roskam

7C

6,5

0

1

0,5

1

0,5

0

1

0,5

1

1

9

6,5

72

1571

1684

113

1

Ron Möllenkamp

7D

6

-0,5

1

0,5

1

1

0,5

1

0

1

0,5

9

6,5

72

1584

1694

110

1

Ruud Niewenhuis

4E

5

-1

1

1

0

1

0,5

0,5

0,5

1

0,5

9

6

66

1775

1932

157

1

Jan Hettema

7G

6

0

0

1

1

1

1

1

0

0

1

9

6

66

1544

1655

111

3

Mieke Clausen

9C

3,5

-2,5

1

0

0

0,5

1

0,5

1

1

1

9

6

66

1334

1369

35

2

Jan Piersma

6A

4,5

-1

0,5

1

0

0,5

1

1

0,5

1

0

9

5,5

61

1713

1712

-1

3

Jan Rietveld

7F

6

0,5

0

0,5

0,5

1

1

0,5

1

0,5

0,5

9

5,5

61

1546

1598

52

2

Gerard van der Graaf

4E

5

0

1

1

0

1

0,5

0

0,5


1

8

5

62

1820

1898

78

4

André Buter

4A

5

0

0,5

0,5

1

0

0,5

0,5

0,5

0,5

1

9

5

55

1783

1852

69

2

Paul Roomer

5E

4

-1

0

1

0,5

1

1

0,5

0

1

0

9

5

55

1639

1757

118

3

Dirk Slikker

4F

4

-0,5

0,5

1

0

0,5

1

0,5

0,5

0,5

0

9

4,5

50

1851

1822

-29

4

Florian Kelderman

8B

6

1,5

0,5

1

0,5

0

0

1

0,5

0

1

9

4,5

50

1489

1436

-53

5

Harry Klinkhamer

8D

6

1,5

0

0,5

1

0

1

0,5

1

0

0,5

9

4,5

50

1477

1439

-38

4

Jan Meringa

4J

3

-1

0

0,5

1

0

1

0

1

0

0,5

9

4

44

1806

1784

-22

5

John Fokke

6E

5,5

1,5

0,5

0

0

0

0

1

0,5

1

1

9

4

44

1644

1591

-53

6

Fred Volkers

6G

4,5

0,5

0,5

0,5

0,5

0,5

0,5

0,5

0,5

0

0,5

9

4

44

1693

1604

-89

6

Jawdat Adib

5F

4

0,5

1

0,5

0

1

1

0

0

0

0

9

3,5

38

1769

1650

-119

8

Reg Roodzant

7E

5

1,5

0,5

1

1

0

0,5

0,5

0

0

0

9

3,5

38

1518

1474

-44

6

Ronald Brink

8D

4

0,5

0

0,5

0

0

0,5

0,5

1

1

0

9

3,5

38

1414

1367

-47

7

Jan van Dam

5B

4,5

1,5

0

0,5

0,5

0

0,5

0,5

0

1

0

9

3

33

1754

1619

-135

9

Ronald Kamps

5C

4

1

0

0

0,5

0

0,5

0,5

0,5

0,5

0,5

9

3

33

1622

1649

27

9

Kees Struyk

8B

4

1

0

0

0

1

0

1

0,5

0

0,5

9

3

33

1433

1326

-107

9

Willem Fokken

8C

4

1

0

0

0

1

0

0

1

1

0

9

3

33

1458

1327

-131

8

Thijs van Wijngaarden

6B

6

3,5

0

0

0,5

0

1

1

0

0

0

9

2,5

27

1654

1480

-174

10

Luciënne Volkers

9A

2

0,5

0

0

0

1

0

0

0

0

0,5

9

1,5

16

944

944

0

8

Totaal


114

-1,5

10

14

12

13

16

15

13

13

12

232

115,5


1587

1588

1

4,92

percentage per ronde




38

53

44

50

59

55

48

52

46



50





Uitslagen: ( standen )

Groep   Ronde 9
   4A   Buter, Andre                 Keesman, Karel                 1-0
   4E   Graaf, Gerard van der        Haas, Maarten de               1-0
   4E   Niewenhuis, Ruud             Cox, Jan                       rem
   4F   Slikker, Dirk                Tigelaar, Sander               0-1
   4J   Wosten, Henk van der         Meringa, Jan                   rem
   5B   Kreijfelt, Ernst von         Dam, Jan van                   1-0
   5C   Wolters, Dick                Kamps, Ronald                  0-1
   5E   Helstone, John               Roomer, Paul                   1-0
   5F   Adib, Jawdat                 Weijers, Edwin                 0-1
   6A   Levasier, Pieter             Piersma, Jan                   1-0
   6B   Wijngaarden, Thijs van       Keetman, Maaike                0-1
   6E   Fokke, John                  Oxener, Aldo                   1-0
   6G   Volkers, Fred                Bruijn, Theo de                rem
   7C   Karhof, Anton                Roskam, Marinus                0-1
   7D   Ossebaar, Hans               Mollenkamp, Ron                rem
   7E   Smit, Wim                    Roodzant, Reginald             1-0
   7F   Rietveld, Jan                Bouwmeester, Henk              rem
   7G   Rooijen, Kick van            Hettema, Jan                   0-1
   8A   Vreede, Henk de                                              1*
   8B   Kelderman, Florian           Groenendijk, Rene              1-0
   8B   Meijden, John van der        Struyk, Kees                   rem
   8C   Fokken, Willem               Hartog, Ed                     0-1
   8D   Klinkhamer, Harry            Draaisma, Gerard               rem
   8D   Sasbrink, Nel                Brink, Ronald                  1-0
   9A   Volkers-De Groot, Lucienne   Faber, Eveline                 rem
   9C   Clausen, Mieke               Jaquet, Reinier                1-0

Groep   Ronde 8
   4A   Bertelkamp, Johan            Buter, Andre                   rem
   4E   Aloyau, Jean-Pierr           Niewenhuis, Ruud               0-1
   4E   Cox, Jan                                                     1*
   4F   Bouma, Albert                Slikker, Dirk                  rem
   4J   Meringa, Jan                 Kastelein, Gerard              0-1
   5B   Dam, Jan van                 Poldermans, Daan               1-0
   5C   Kamps, Ronald                Mul, Cees                      rem
   5E   Roomer, Paul                 Portengen, Dirk                1-0
   5F   Hagen, Tejo                  Adib, Jawdat                   1-0
   6A   Piersma, Jan                 Vreeze, Frans de               1-0
   6B   Tuijl, Arjan van             Wijngaarden, Thijs van         1-0
   6E   Diepen, Jan van              Fokke, John                    0-1
   6G   Hordijk, Frank               Volkers, Fred                  1-0
   7C   Roskam, Marinus              Limmen, Jaap                   1-0
   7D   Mollenkamp, Ron              Beerends, John                 1-0
   7E   Roodzant, Reginald           Clausen, Co                    0-1
   7F   Giersbergen, Koos van        Rietveld, Jan                  rem
   7G   Hettema, Jan                 Woudsma, Ron                   0-1
   8A   Hoogland, Koos               Delft, Willem van              1-0
   8B   Struyk, Kees                 Keizers, Paul                  0-1
   8B   Termeer, Theo                Kelderman, Florian             1-0
   8C   Flesseman, Tom               Fokken, Willem                 0-1
   8D   Brink, Ronald                Klinkhamer, Harry              1-0
   8D
   9A   Broek, Cees van den          Volkers-De Groot, Lucienne     1-0
   9C   Schajik, Nico van            Clausen, Mieke                 0-1

Groep   Ronde 7
   4A   Buter, Andre                 Sonderen, Paul van             rem
   4E   Graaf, Gerard van der        Niewenhuis, Ruud               rem
   4E
   4F   Bermon, Henk                 Slikker, Dirk                  rem
   4J   Meringa, Jan                 Lemmen, Gerrit                 1-0
   5B   Groen, Cor                   Dam, Jan van                   1-0
   5C   Colly, Jan                   Kamps, Ronald                  rem
   5E   Ruijter, Sylvain de          Roomer, Paul                   1-0
   5F   Adib, Jawdat                 Bronts, Kor                    0-1
   6A   Bos, Pieter van den          Piersma, Jan                   rem
   6B   Wijngaarden, Thijs van       Thierry, Reinier               0-1
   6E   Fokke, John                  Vos, Wolter                    rem
   6G   Volkers, Fred                Redel, Hans                    rem
   7C   Schepens, Vincent            Roskam, Marinus                rem
   7D   Oranje, Wilfred              Mollenkamp, Ron                1-0
   7E   Molenaar, Anton              Roodzant, Reginald             1-0
   7F   Rietveld, Jan                Viegen, Chris van              1-0
   7G   Shito, Keisuke               Hettema, Jan                   1-0
   8A   Roelse, Liesbeth             Hoogland, Koos                 0-1
   8B   Kelderman, Florian           Struyk, Kees                   rem
   8B
   8C   Fokken, Willem               Nes, Joop van                  1-0
   8D   Walstijn, Jos van            Brink, Ronald                  0-1
   8D   Klinkhamer, Harry            Schaap, Jan                    1-0
   9A   Volkers-De Groot, Lucienne   Chin-A-Loi, Raymond            0-1
   9C   Clausen, Mieke               Blankertz, Harald              1-0

Groep   Ronde 6
   4A   Holst, Lasse                 Buter, Andre                   rem
   4E   Aloyau, Jean-Pierr           Graaf, Gerard van der          1-0
   4E   Niewenhuis, Ruud             Schmit, Evert                  rem
   4F   Slikker, Dirk                Posch, Jan                     rem
   4J   Smit, Melvin                 Meringa, Jan                   1-0
   5B   Dam, Jan van                 Stroosma, Harry                rem
   5C   Kamps, Ronald                Luijendijk, Jaap               rem
   5E   Roomer, Paul                 Water, Mels van de             rem
   5F   Vellekoop, Kees              Adib, Jawdat                   1-0
   6A   Piersma, Jan                 Koolhaas, Hans                 1-0
   6B   Ronden, Nico de              Wijngaarden, Thijs van         0-1
   6E   Witkamp, Theo                Fokke, John                    0-1
   6G   Schreinemachers, Jo          Volkers, Fred                  rem
   7C   Roskam, Marinus              Farel, Edgard                  1-0
   7D   Mollenkamp, Ron              Berkel, Harold van             1-0
   7E   Roodzant, Reginald           Balm, Robert                   rem
   7F   Rietveld, Jan                Maasdijk, Jos                  rem
   7G   Hettema, Jan                 Hashemi, Hassan                1-0
   8A   Hoogland, Koos               Klaassen, Wim                  rem
   8B   Tiesinga, Rikus              Kelderman, Florian             0-1
   8B   Struyk, Kees                 Termeer, Theo                  1-0
   8C   Hollanders, Toon             Fokken, Willem                 1-0
   8D   Asselman, Gerrit             Klinkhamer, Harry              rem
   8D   Brink, Ronald                Bierman, Henk                  rem
   9A   Vries, Peter de              Volkers-De Groot, Lucienne     1-0
   9C   Hamelink, Kees               Clausen, Mieke                 rem

Groep   Ronde 5
   4A   Buter, Andre                 Pinxteren, Gerard van          rem
   4E   Jonkheer, Alex               Niewenhuis, Ruud               rem
   4E   Schmit, Evert                Graaf, Gerard van der          rem
   4F   Brussel, Bert van            Slikker, Dirk                  0-1
   4J   Meringa, Jan                 Schee, Peter van der           1-0
   5B   Oosterlaken, Sjaak           Dam, Jan van                   rem
   5C   Veelenturf, Wim              Kamps, Ronald                  rem
   5E   Jong, Ti de                  Roomer, Paul                   0-1
   5F   Adib, Jawdat                 Folkertsma, Peter              1-0
   6A   Blaas, Stephan               Piersma, Jan                   0-1
   6B   Kruiper, Dirk                Wijngaarden, Thijs van         0-1
   6E   Fokke, John                  Rietvink, Liesbeth             0-1
   6G   Harting, Gerrit              Volkers, Fred                  rem
   7C   Beek, Simon van der          Roskam, Marinus                1-0
   7D   Piek, Emiel                  Mollenkamp, Ron                rem
   7E   Roodzant, Reginald           Bruins, Peter                  rem
   7F   Jonkheer, Jan                Rietveld, Jan                  0-1
   7G   Koopmans, Perry              Hettema, Jan                   0-1
   8A   Morren, Henk                 Hoogland, Koos                 0-1
   8B   Struyk, Kees                 Groenendijk, Rene              0-1
   8B   Kelderman, Florian           Post, John                     0-1
   8C   Fokken, Willem               Zonneveld, Jan                 0-1
   8D   Riel, Jan van                Brink, Ronald                  rem
   8D   Klinkhamer, Harry            Sasbrink, Nel                  1-0
   9A   Volkers-De Groot, Lucienne   Schreuder, Gerda               0-1
   9C   Clausen, Mieke               Sluiter, Frank                 1-0

Groep   Ronde 4
   4A   Visser, Arno de              Buter, Andre                   1-0
   4E   Graaf, Gerard van der        Jonkheer, Alex                 1-0
   4E   Niewenhuis, Ruud             Burlage, George                1-0
   4F   Slikker, Dirk                Fasel, Ton                     rem
   4J   Ligteringen, Allard          Meringa, Jan                   1-0
   5B   Dam, Jan van                 Tillemans, Marcel              0-1
   5C   Kamps, Ronald                Noordijk, Ed                   0-1
   5E   Roomer, Paul                 Net, Bas van der               1-0
   5F   Meulen, Louis van der        Adib, Jawdat                   0-1
   6A   Piersma, Jan                 Koster, Rob                    rem
   6B   Wijngaarden, Thijs van       Clarijs, Jo                    0-1
   6E   Bellen, Henk van             Fokke, John                    1-0
   6G   Volkers, Fred                Haisma, Henk                   rem
   7C   Roskam, Marinus              Ero, Jan                       rem
   7D   Mollenkamp, Ron              Schwarzwald, Holger            1-0
   7E   Visser, Gerard               Roodzant, Reginald             1-0
   7F   Rietveld, Jan                Brugman, Dick                  1-0
   7G   Hettema, Jan                 Brouwer, Piet                  1-0
   8A   Hoogland, Koos               Willigen, Jan van              rem
   8B   Does, Bert van der           Kelderman, Florian             1-0
   8B   Tiesinga, Rikus              Struyk, Kees                   0-1
   8C   Gooijers, Richard            Fokken, Willem                 0-1
   8D   Jong, Eric de                Klinkhamer, Harry              1-0
   8D   Brink, Ronald                Draaisma, Gerard               0-1
   9A   Dalla Santa, Odile           Volkers-De Groot, Lucienne     0-1
   9C   Breedveld-Schut, Carmen      Clausen, Mieke                 rem

Groep   Ronde 3
   4A   Buter, Andre                 Gilbert, Colin                 1-0
   4E   Turk, Wil                    Niewenhuis, Ruud               1-0
   4E   Burlage, George              Graaf, Gerard van der          1-0
   4F   Winters, Martin              Slikker, Dirk                  1-0
   4J   Meringa, Jan                 Gattuso, Christophe            1-0
   5B   Bergen, Fred                 Dam, Jan van                   rem
   5C   Groot, Wim de                Kamps, Ronald                  rem
   5E   Plantfeber, Henk             Roomer, Paul                   rem
   5F   Tieleman, Wouter             Adib, Jawdat                   1-0
   6A   Slengard, Tony               Piersma, Jan                   1-0
   6B   Amersfoort, Steef van        Wijngaarden, Thijs van         rem
   6E   Fokke, John                  Preeker, Luc                   0-1
   6G   Krol, Hans                   Volkers, Fred                  rem
   7C   Roskam, Marinus              Hogervorst, Paul               1-0
   7D   Mollenkamp, Ron              Giesesteijn, Willem            1-0
   7E   Roodzant, Reginald           Duin, Jeroen                   1-0
   7F   Ligtenberg, Margreet         Rietveld, Jan                  rem
   7G   Hettema, Jan                 Lameris, Ron                   1-0
   8A   Fischer, Jos                 Hoogland, Koos                 0-1
   8B   Struyk, Kees                 Post, John                     0-1
   8B   Kelderman, Florian           Dirkse, Simon                  rem
   8C   Hoff, Gerrit van der         Fokken, Willem                 1-0
   8D   Brink, Ronald                Jong, Eric de                  0-1
   8D   Walstijn, Jos van            Klinkhamer, Harry              0-1
   9A   Volkers-De Groot, Lucienne   Voort, Theo van der            0-1
   9C   Clausen, Mieke               Zwaan, Peter                   0-1

Groep   Ronde 2
   4A   Schermer, Anton              Buter, Andre                   rem
   4E   Graaf, Gerard van der        Turk, Wil                      1-0
   4E   Niewenhuis, Ruud             Meiden, Albert van der         1-0
   4F   Slikker, Dirk                Schootbrugge, Gabri van de     1-0
   4J   Boot, Henk                   Meringa, Jan                   rem
   5B   Dam, Jan van                 Plooijer, Johan                rem
   5C   Kamps, Ronald                Minnema, Rens                  0-1
   5E   Roomer, Paul                 Kemperink, Han                 1-0
   5F   Adib, Jawdat                 Markus, Gijs                   rem
   6A   Piersma, Jan                 Boom, Harrie                   1-0
   6B   Wijngaarden, Thijs van       Dekker, Wim                    0-1
   6E   Jansen, Hans                 Fokke, John                    1-0
   6G   Volkers, Fred                Leentvaar, Coen                rem
   7C   Scheel, Ab                   Roskam, Marinus                rem
   7D   Marcelis, Ronald             Mollenkamp, Ron                rem
   7E   Reibel, Edgar                Roodzant, Reginald             0-1
   7F   Rietveld, Jan                Renkema, Geert                 rem
   7G   Huson, Hans                  Hettema, Jan                   0-1
   8A   Hoogland, Koos               Raaphorst, Ries van            1-0
   8B   Meijden, John van der        Kelderman, Florian             0-1
   8B   Does, Bert van der           Struyk, Kees                   1-0
   8C   Fokken, Willem               Boezewinkel, Johan             0-1
   8D   Klinkhamer, Harry            Bierman, Henk                  rem
   8D   Schaap, Jan                  Brink, Ronald                  rem
   9A   Woude, Cornelis ten          Volkers-De Groot, Lucienne     1-0
   9C   Berg, Martha van den         Clausen, Mieke                 1-0

Groep   Ronde 1
   4A   Buter, Andre                 O'Gorman, Brendan                  rem
   4E   Haas, Maarten de             Niewenhuis, Ruud                   0-1
   4E   Meiden, Albert van der       Graaf, Gerard van der              0-1
   4F   Oudejans, Martin             Slikker, Dirk                      rem
   4J   Meringa, Jan                 Devaux, Nicolas                    0-1
   5B   Sala, Frank                  Dam, Jan van                       1-0
   5C   Wiemerink, Hans              Kamps, Ronald                      1-0
   5E   Roomer, Paul                 Lammens, Ed                        0-1
   5F   Leuw, Ed                     Adib, Jawdat                       0-1
   6A   Piersma, Jan                 Roode, Rob de                      rem
   6B   Talmon, Danielle             Wijngaarden, Thijs van             1-0
   6E   Pot, Hans                    Fokke, John                        rem
   6G   Dekker, Ger                  Volkers, Fred                      rem
   7C   Roskam, Marinus              Melchers, Bert-Jan                 1-0
   7D   Mollenkamp, Ron              Gosman, Marcel                     1-0
   7E   Roodzant, Reginald           Ruig, Willem de                    rem
   7F   Dekker, Willem               Rietveld, Jan                      1-0
   7G   Hettema, Jan                 Herpen, Max van                    0-1
   8A   Hoogland, Koos               Dolman, Dick                       rem
   8B   Struyk, Kees                 Dirkse, Simon                      0-1
   8B   Kelderman, Florian           Keizers, Paul                      rem
   8C   Spanjaard, Wim               Fokken, Willem                     1-0
   8D   Brink, Ronald                Asselman, Gerrit                   0-1
   8D   Riel, Jan van                Klinkhamer, Harry                  1-0
   9A   Volkers-De Groot, Lucienne   Jong, R.H.H. de                    0-1
   9C   Clausen, Mieke               Tongeren, Peter van                1-0

Standen: ( uitslagen )

4A
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Holst, Lasse                   1848    5,5    24,25    1888
2   Visser, Arno de                1786     5     22,25    1852
2   Buter, Andre                   1783     5      21,5    1852
2   O'Gorman, Brendan              1862     5     21,25    1852
5   Pinxteren, Gerard van          1838    4,5      21     1816
5   Sonderen, Paul van             1719    4,5    19,75    1816
7   Gilbert, Colin                 1816     4       18     1780
7   Keesman, Karel                 1859     4     17,25    1780
7   Schermer, Anton                1816     4     17,25    1780
10  Bertelkamp, Johan              1834    3,5     16,5    1744
4E
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Cox, Jan                       1855     6     24,75    1902
1   Niewenhuis, Ruud               1775     6      24,5    1932
3   Turk, Wil                      1812    5,5    24,75    1894
4   Graaf, Gerard van der          1820     5      20,5    1898
4   Schmit, Evert                  1843     5      20,5    1858
6   Meiden, Albert van der         1773    4,5    17,75    1822
6   Burlage, George                1865    4,5    17,25    1822
8   Aloyau, Jean-Pierr             1910    3,5    15,75    1750
9   Haas, Maarten de               1832     3     11,75    1712
10  Jonkheer, Alex                 1735     2      9,5     1629
4F
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Bouma, Albert                  1800     6      25,5    1932
1   Winters, Martin                1745     6      24,5    1932
3   Schootbrugge, Gabri van de     1840     5       22     1858
4   Posch, Jan                     1772    4,5    20,25    1822
4   Bermon, Henk                   1811    4,5    19,75    1822
4   Tigelaar, Sander               1908    4,5     19,5    1822
4   Slikker, Dirk                  1851    4,5    19,25    1822
8   Fasel, Ton                     1867     4       16     1786
9   Brussel, Bert van              1831    3,5     13,5    1750
10  Oudejans, Martin               1793    2,5    12,25    1673
4J
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Boot, Henk                     1899    6,5    28,25    1969
1   Ligteringen, Allard            1845    6,5    26,25    1969
3   Kastelein, Gerard              1762     6       22     1930
4   Smit, Melvin                   1825    5,5      23     1892
5   Lemmen, Gerrit                 1751     4       16     1784
5   Meringa, Jan                   1806     4      15,5    1784
7   Gattuso, Christophe            1823    3,5      16     1748
7   Wosten, Henk van der           1797    3,5     12,5    1748
9   Schee, Peter van der           1844     3      10,5    1710
10  Devaux, Nicolas                1845    2,5     12,5    1671
5B
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Bergen, Fred                   1696     6     26,25    1839
2   Plooijer, Johan                1790    5,5    23,75    1801
3   Groen, Cor                     1735     5      20,5    1765
3   Tillemans, Marcel              1703     5     19,25    1765
5   Stroosma, Harry                1764    4,5    20,75    1729
5   Oosterlaken, Sjaak             1742    4,5    19,75    1729
5   Kreijfelt, Ernst von           1717    4,5    19,25    1729
8   Sala, Frank                    1672     4     17,75    1693
9   Poldermans, Daan               1720     3      13,5    1619
9   Dam, Jan van                   1754     3     13,25    1619
5C
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Minnema, Rens                  1781    6,5    27,25    1870
2   Colly, Jan                     1699    5,5     23,5    1793
3   Wiemerink, Hans                1765     5     20,75    1757
4   Groot, Wim de                  1742    4,5     21,5    1721
4   Mul, Cees                      1677    4,5      19     1721
6   Veelenturf, Wim                1731     4       20     1685
6   Noordijk, Ed                   1721     4      16,5    1685
6   Luijendijk, Jaap               1717     4     15,75    1685
9   Wolters, Dick                  1754    3,5     15,5    1649
9   Kamps, Ronald                  1622    3,5    14,75    1649
5E
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Lammens, Ed                    1773     6     24,75    1831
2   Net, Bas van der               1777    5,5      24     1793
3   Roomer, Paul                   1639     5       22     1757
3   Plantfeber, Henk               1662     5     21,25    1757
3   Water, Mels van de             1744     5     21,25    1757
6   Kemperink, Han                 1750    4,5     19,5    1721
7   Ruijter, Sylvain de            1725     4     18,25    1685
7   Jong, Ti de                    1725     4      15,5    1685
9   Helstone, John                 1715     3     14,25    1611
9   Portengen, Dirk                1703     3     12,75    1611
5F
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Vellekoop, Kees                1730     7     27,75    1915
2   Tieleman, Wouter               1728     6      25,5    1832
3   Weijers, Edwin                 1777    5,5    23,25    1794
4   Leuw, Ed                       1705    4,5     19,5    1722
4   Bronts, Kor                    1643    4,5    18,25    1722
6   Markus, Gijs                   1747     4     17,75    1686
6   Hagen, Tejo                    1657     4       15     1686
8   Folkertsma, Peter              1715    3,5      16     1650
8   Adib, Jawdat                   1769    3,5     12,5    1650
10  Meulen, Louis van der          1746    2,5      11     1573
6A
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Slengard, Tony                 1636    7,5     32,5    1866
1   Roode, Rob de                  1633    7,5    27,25    1880
3   Piersma, Jan                   1713    5,5    21,25    1712
4   Bos, Pieter van den            1656    4,5    15,25    1640
5   Boom, Harrie                   1653     4     16,25    1604
6   Koster, Rob                    1682    3,5    14,25    1646
6   Blaas, Stephan                 1605    3,5      11     1511
8   Koolhaas, Hans                 1631     3     14,75    1470
8   Levasier, Pieter               1588     3      11,5    1561
8   Vreeze, Frans de               1606     3      10,5    1530
6B
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Clarijs, Jo                    1680    7,5      31     1869
2   Keetman, Maaike                         6      22,5    1739
3   Amersfoort, Steef van          1609     5     22,25    1665
3   Talmon, Danielle               1699     5       19     1665
5   Dekker, Wim                    1604    4,5    19,25    1629
6   Tuijl, Arjan van               1683     4       16     1593
6   Thierry, Reinier               1630     4      14,5    1593
8   Ronden, Nico de                1641    3,5    16,25    1557
9   Kruiper, Dirk                  1654     3     13,25    1519
10  Wijngaarden, Thijs van         1654    2,5      9      1480
6E
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Preeker, Luc                   1615     7     28,75    1820
1   Vos, Wolter                    1685     7       28     1820
3   Jansen, Hans                   1675    6,5     23,5    1776
4   Pot, Hans                      1652    4,5    17,25    1627
4   Witkamp, Theo                  1622    4,5      16     1627
6   Fokke, John                    1644     4     16,25    1591
7   Oxener, Aldo                   1549    3,5    15,25    1555
8   Rietvink, Liesbeth             1694     3       11     1517
9   Bellen, Henk van               1658    2,5    10,75    1478
9   Diepen, Jan van                        2,5     7,75    1478
6G
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Leentvaar, Coen                1660    6,5    26,75    1789
2   Haisma, Henk                   1609     6      26,5    1750
3   Hordijk, Frank                 1687    5,5    21,75    1712
4   Dekker, Ger                    1569    4,5      20     1640
4   Schreinemachers, Jo            1617    4,5    17,75    1640
6   Volkers, Fred                  1693     4     17,75    1604
6   Bruijn, Theo de                1645     4      16,5    1604
6   Harting, Gerrit                1673     4     16,25    1604
9   Krol, Hans                     1595    3,5    14,75    1568
10  Redel, Hans                    1649    2,5     11,5    1491
7C
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Schepens, Vincent              1554    6,5    25,25    1684
1   Roskam, Marinus                1571    6,5      25     1684
3   Beek, Simon van der            1537    5,5     24,5    1607
3   Ero, Jan                       1582    5,5      22     1607
5   Hogervorst, Paul               1558     5       20     1571
6   Farel, Edgard                  1530    4,5    17,75    1535
7   Scheel, Ab                     1578     4       16     1499
8   Limmen, Jaap                   1417    2,5     10,5    1386
8   Melchers, Bert-Jan             1513    2,5     9,75    1386
8   Karhof, Anton                  1509    2,5     9,25    1386
7D
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Mollenkamp, Ron                1584    6,5    26,25    1694
2   Ossebaar, Hans                 1541     6      24,5    1655
3   Schwarzwald, Holger            1550    5,5    22,75    1617
4   Piek, Emiel                    1562     5      22,5    1581
4   Oranje, Wilfred                1518     5     20,75    1581
6   Gosman, Marcel                 1508    4,5      18     1545
7   Marcelis, Ronald               1581    3,5     13,5    1473
8   Berkel, Harold van             1528     3      14,5    1435
8   Giesesteijn, Willem            1483     3      12,5    1435
8   Beerends, John                 1595     3     11,75    1435
7E
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Balm, Robert                   1568    7,5    31,75    1786
2   Smit, Wim                      1595    6,5      24     1695
3   Visser, Gerard                 1565     6      22,5    1656
4   Molenaar, Anton                1565    5,5      19     1618
5   Duin, Jeroen                   1585     5      18,5    1582
6   Roodzant, Reginald             1518    3,5     14,5    1474
6   Ruig, Willem de                1485    3,5     13,5    1474
8   Reibel, Edgar                  1526     3      12,5    1436
9   Clausen, Co                    1508    2,5     7,25    1397
10  Bruins, Peter                  1543     2       8      1353
7F
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Maasdijk, Jos                  1502     7      41,5  32 1726
2   Jonkheer, Jan                  1562    5,5      43   23,5 1600
2   Rietveld, Jan                  1546    5,5     41,5  25,5 1598
2   Ligtenberg, Margreet           1497    5,5     40,5  21 1601
5   Viegen, Chris van              1593     5      40,5  19,75 1568
6   Giersbergen, Koos van          1495    4,5     40,5  19 1523
6   Dekker, Willem                 1547    4,5     40,5  18,5 1532
8   Bouwmeester, Henk              1519     4      40,5  18,25 1489
9   Spits, Erdwin                  1525    3,5     40,5  12,25 1452
9   Graafsma, Henk                 1548    3,5     39,5  13,75 1451
9   Brugman, Dick                  1497    3,5      38   12 1462
12  Renkema, Geert                 1506     2      39,5  8,5 1334
7G
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Herpen, Max van                1521     7     29,75    1738
1   Woudsma, Ron                   1566     7     29,25    1738
3   Hettema, Jan                   1544     6      19,5    1655
4   Shito, Keisuke                 1546    5,5    20,75    1617
4   Hashemi, Hassan                1587    5,5     19,5    1617
6   Koopmans, Perry                1568    3,5    11,75    1473
6   Brouwer, Piet                  1590    3,5     11,5    1473
6   Huson, Hans                    1497    3,5     8,75    1473
9   Lameris, Ron                   1522     2      10,5    1352
10  Rooijen, Kick van              1505    1,5     6,25    1305
8A
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Willigen, Jan van              1486     7       29     1614
2   Hoogland, Koos                 1423    6,5      25     1636
3   Vreede, Henk de                1467     6       23     1501
4   Dolman, Dick                   1417    5,5    21,75    1493
4   Morren, Henk                           5,5      20     1493
6   Raaphorst, Ries van                    3,5      13     1349
6   Fischer, Jos                   1442    3,5     12,5    1349
8   Roelse, Liesbeth               1290     3      9,5     1311
9   Klaassen, Wim                  1447    2,5    12,75    1272
10  Delft, Willem van              1399     2       7      1228
8B
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Dirkse, Simon                  1483    7,5     30,5    1676
2   Keizers, Paul                  1458    5,5      22     1508
3   Meijden, John van der          1362     5     20,75    1472
3   Groenendijk, Rene              1425     5      17,5    1472
5   Post, John                     1415    4,5    20,75    1474
5   Kelderman, Florian             1489    4,5     20,5    1436
7   Termeer, Theo                  1447     4       17     1400
8   Does, Bert van der             1368    3,5    13,25    1364
9   Struyk, Kees                   1433     3     11,25    1326
10  Tiesinga, Rikus                1479    2,5      11     1218
8C
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Hartog, Ed                     1467     7      25,5    1630
2   Hollanders, Toon               1491    6,5      27     1586
3   Zonneveld, Jan                 1427     6     25,25    1547
4   Hoff, Gerrit van der           1394     5      20,5    1473
5   Nes, Joop van                           4       19     1401
5   Boezewinkel, Johan             1495     4      16,5    1401
5   Gooijers, Richard              1429     4      14,5    1401
8   Flesseman, Tom                 1386     3     12,25    1327
8   Fokken, Willem                 1458     3       11     1327
10  Spanjaard, Wim                 1419    2,5      9      1288
8D
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Draaisma, Gerard               1452    7,5    29,75    1679
2   Jong, Eric de                  1492     6     25,25    1549
3   Riel, Jan van                  1473     5     21,25    1475
4   Bierman, Henk                  1402    4,5    19,25    1439
4   Sasbrink, Nel                  1428    4,5     18,5    1439
4   Klinkhamer, Harry              1477    4,5    18,25    1439
7   Brink, Ronald                  1414    3,5     13,5    1367
7   Schaap, Jan                    1458    3,5    13,25    1367
7   Asselman, Gerrit               1429    3,5      13     1322
10  Walstijn, Jos van              1360    2,5      12     1315
9A
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Voort, Theo van der            1325     7     27,75    1377
1   Jong, Richard de               1302     7     24,25    1377
1   Vries, Peter de                1346     7     24,25    1377
4   Chin-A-Loi, Raymond            1267    6,5      23     1304
5   Schreuder, Gerda               1345     5     17,25    1220
5   Broek, Cees van den            1244     5       14     1220
7   Woude, Cornelis ten            1222     4      9,5     1174
8   Faber, Eveline                 951     1,5     1,25    944
8   Volkers-De Groot, Lucienne             1,5     1,25    944
10  Dalla Santa, Odile             890     0,5     2,5     818
9C
Eindstand (na 9 ronden)
pl                                rating    sc      SB     tpr
1   Hamelink, Kees                 1357    6,5    22,75    1467
2   Clausen, Mieke                 1334     5     20,75    1369
3   Jaquet, Reinier                1241    4,5    14,75    1295
3   Sluiter, Frank                 1176    4,5    14,75    1293
5   Zwaan, Peter                   1297     4       14     1295
5   Schajik, Nico van                       4       13     1250
5   Breedveld-Schut, Carmen        1249     4     12,75    1250
8   Blankertz, Harald              1287    2,5     7,25    1081
9   Berg, Martha van den           1059     1       5      1050
10  Tongeren, Peter van            1336     0       0      1104

10 kampen - dag 4 kampen - weekend 4 kampen