Voor uitslagen zie: amateurgroepen
De (Groot)meesters: http://www.coruschess.com/
Foto's door Arno Vrins en Jan Piersma
Verslag van Ronald Kamps

Corus 2009

Tienkampen 23 januari 2009 t/m 1 februari 2009

10 kampen - dag 4 kampen - weekend 4 kampen

Scoresheet Koedijkers:


poule

zelfpr

nog

r1

r2

r3

r4

r5

r6

r7

r8

r9

aant

tot

perc

Rat

TPR

Rat-TPR

Jawdat Adib

7C

8

0

1

1

1

1

1

1

1

1

0

9

8

88

1506

1837

331

Ronald Kamps

6D

4

-2,5

0,5

1

1

1

1

0,5

1

0

0,5

9

6,5

72

1606

1788

182

Ron Möllenkamp

7A

7

1

0

0,5

0,5

0

1

1

1

1

1

9

6

66

1595

1661

66

Jan Piersma

6C

5

-0,5

0

0,5

1

0,5

1

0,5

0

1

1

9

5,5

61

1715

1726

11

Paul Roomer

6F

5

-0,5

0

1

1

0,5

0,5

0

0,5

1

1

9

5,5

61

1662

1714

52

Jan Hettema

7E

6

0,5

0

0,5

1

1

0

1

1

0

1

9

5,5

61

1491

1613

122

Jan Meringa

4I

3

-2

0,5

0

0,5

0

1

1

0

1

1

9

5

55

1741

1850

109

Johan Rietveld

4J

6

1

0,5

0,5

0,5

0,5

1

0,5

0,5

0,5

0,5

9

5

55

1849

1852

3

Kees Struyk

8A

5

0

1

0,5

0

0

0,5

0,5

1

1

0,5

9

5

55

1433

1448

15

Dirk Slikker

4C

4,5

0

0,5

0,5

0

0,5

0

1

0,5

0,5

1

9

4,5

50

1842

1836

-6

Jan Rietveld

6G

6

1,5

1

0,5

0

1

0,5

0,5

0,5

0,5

0

9

4,5

50

1668

1649

-19

Reg Roodzant

7B

4,5

0,5

0,5

0

0,5

0,5

0

0,5

0,5

1

0,5

9

4

44

1536

1509

-27

André Buter

4D

5

1,5

0

0,5

0,5

0,5

1

0

0,5

0,5

0

9

3,5

38

1818

1833

15

Thijs van Wijngaarden

6B

6,5

3

0

1

1

0

0

0,5

0

1

0

9

3,5

38

1660

1558

-102

Harry Klinkhamer

8B

7

3,5

0,5

0

0

0

1

0

0,5

0,5

1

9

3,5

38

1476

1376

-100

Jan van Dam

4E

4

1

0,5

0,5

0

0,5

0

0,5

0,5

0

0,5

9

3

33

1803

1724

-79

John Fokke

5D

4

1,5

1

0

0

0,5

0

1

0

0

0

9

2,5

27

1700

1577

-123

Rinus Roskam

6E

5

2,5

0,5

0

0,5

0,5

0

0,5

0

0,5

0

9

2,5

27

1605

1492

-113

Koos Hoogland

7G

4

2

0

1

0

0

0,5

0,5

0

0

0

9

2

22

1457

1347

-110

Jan Barteling

5A

4

2,5

0

0

0,5

0

0

0

1

0

0

9

1,5

16

1721

1480

-241

Willem Fokken

7D

6

5,5

0

0

0

0

0

0,5

0

ng

ng

7

0,5

7

1506

1221

-285

Totaal


99,5

12

8

9,5

9,5

8,5

10

11,5

10

11

9,5

187

87,5


1640

1652

11

percentage per ronde




38

45

45

40

47

54

47

55

47



46




Uitslagen: ( standen )

 Groep  ronde 9
   4C   Slikker, Dirk             Gisbert, Alex                1-0
   4D   Buter, Andre              Bassereau, Georges           0-1
   4E   Gattuso, Christophe       Dam, Jan van                 rem
   4I   Kraaijkamp, Wim           Meringa, Jan                 0-1
   4J   Mascini, Jan              Rietveld, Johan              rem
   5A   Barteling, Jan            Buis, Johan                  0-1
   5D   Pelleboer, Pieter         Fokke, John                  1-0
   6B   Wijngaarden, Thijs van    Asseldonk, Henry van         0-1
   6C   Piersma, Jan              Gevel, Ed van de             1-0
   6D   Ruijter, Sylvain de       Kamps, Ronald                rem
   6E   Bergen, Fred              Roskam, Marinus              1-0
   6F   Roomer, Paul              Smit, Wim                    1-0
   6G   Stapel, Gerco             Rietveld, Jan                1-0
   7A   Mo'llenkamp, Ron          Scheel, Ab                   1-0
   7B   Dekker, Ger               Roodzant, Reginald           rem
   7C   Adib, Jawdat              Ruig, Willem de              0-1
   7D   Redel, Johannes                                         1*
   7E   Hettema, Jan              Graafsma, Henk               1-0
   7G   Egberts, Kees             Hoogland, Koos               1-0
   8A   Voort, Theo van der       Struyk, Kees                 rem
   8B   Keizers, Paul             Klinkhamer, Harry            0-1

 Groep  ronde 8
   4C   Visschedijk, Theo         Slikker, Dirk                rem
   4D   Dekker, Jop               Buter, Andre                 rem
   4E   Dam, Jan van              Roufs, Gerard                0-1
   4I   Meringa, Jan              IJzendoorn, Leo van          1-0
   4J   Rietveld, Johan           Keesman, Karel               rem
   5A   Oudejans, Martin          Barteling, Jan               1-0
   5D   Fokke, John               Markus, Gijs                 0-1
   6B   Sijm, Henk                Wijngaarden, Thijs van       0-1
   6C   Leentvaar, Coen           Piersma, Jan                 0-1
   6D   Kamps, Ronald             Bremmers, Andre              0-1
   6E   Roskam, Marinus           Ekkelboom, Rikus             rem
   6F   Vriens, Huib              Roomer, Paul                 0-1
   6G   Rietveld, Jan             Knoop, Willem van der        rem
   7A   Asselman, Gerrit          Mo'llenkamp, Ron             0-1
   7B   Roodzant, Reginald        Maasdijk, Jos                1-0
   7C   Bouwmeester, Henk         Adib, Jawdat                 0-1
   7D   Elisen, Peter                                           1*
   7E   Dubbeldam, Wilrik         Hettema, Jan                 1-0
   7G   Hoogland, Koos            Morren, Henk                 0-1
   8A   Struyk, Kees              Spaan, Willem                1-0
   8B   Klinkhamer, Harry         Delft, Willem van            rem

 Groep  ronde 7
   4C   Slikker, Dirk             Aardenburg, Piet             rem
   4D   Wo'sten, Henk van der     Buter, Andre                 rem
   4E   Hartgers, Leendert        Dam, Jan van                 rem
   4I   Vries, Theo de            Meringa, Jan                 1-0
   4J   Schoenmakers, Nico        Rietveld, Johan              rem
   5A   Barteling, Jan            Duivenvoorden, Ben           1-0
   5D   Turk, Wil                 Fokke, John                  1-0
   6B   Wijngaarden, Thijs van    Spaan, John                  0-1
   6C   Piersma, Jan              Mul, Cees                    0-1
   6D   Kerssens, Piet            Kamps, Ronald                0-1
   6E   Tijssens, Rob             Roskam, Marinus              1-0
   6F   Roomer, Paul              Appelman, SP                 rem
   6G   Buschman, Rob             Rietveld, Jan                rem
   7A   Mo'llenkamp, Ron          Willigen, Jan van            1-0
   7B   Leijden, Peter van        Roodzant, Reginald           rem
   7C   Adib, Jawdat              Peters, Wim                  1-0
   7D   Fokken, Willem            Huson, Hans                  0-1
   7E   Hettema, Jan              Bergshoeff, Bert             1-0
   7G   Draaisma, Gerard          Hoogland, Koos               1-0
   8A   Benschop, Eric van        Struyk, Kees                 0-1
   8B   Hut, Hans                 Klinkhamer, Harry            rem

 Groep  ronde 6
   4C   Lemmen, Gerrit            Slikker, Dirk                0-1
   4D   Buter, Andre              Kalkman, Rob                 0-1
   4E   Dam, Jan van              Adriaanse, Tom               rem
   4I   Meringa, Jan              Sonderen, Paul van           1-0
   4J   Rietveld, Johan           Montsma, Foppe-Jan           rem
   5A   Hoek, Willem van der      Barteling, Jan               1-0
   5D   Fokke, John               Veerman, Henk                1-0
   6B   Schrijvers, Kees          Wijngaarden, Thijs van       rem
   6C   Camozzi, Rob              Piersma, Jan                 rem
   6D   Kamps, Ronald             Vos, Wolter                  rem
   6E   Roskam, Marinus           Fekkes, Boor                 rem
   6F   Schlosser, Bart           Roomer, Paul                 1-0
   6G   Rietveld, Jan             Ero, Jan                     rem
   7A   Oostenbrugge, Gert-Jan vanMo'llenkamp, Ron             0-1
   7B   Roodzant, Reginald        Knoester, Klaas              rem
   7C   Dessens, John             Adib, Jawdat                 0-1
   7D   Beusekom, Kees van        Fokken, Willem               rem
   7E   Bruins, Peter             Hettema, Jan                 0-1
   7G   Hoogland, Koos            Stolwijk, Peter              rem
   8A   Struyk, Kees              Walraven Borst, Jan Willem   rem
   8B   Klinkhamer, Harry         Giesesteijn, Willem          0-1

 Groep  ronde 5
   4C   Bollaart, Jeroen          Slikker, Dirk                1-0
   4D   Posch, Jan                Buter, Andre                 0-1
   4E   Stapersma, Dick           Dam, Jan van                 1-0
   4I   Leenart, Frits            Meringa, Jan                 0-1
   4J   Rietveld, Johan           Luijendijk, Jaap             1-0
   5A   Barteling, Jan            Clarijs, Jo                  0-1
   5D   Bos, Pieter van den       Fokke, John                  1-0
   6B   Hoff, Pim                 Wijngaarden, Thijs van       1-0
   6C   Jong, Eric de             Piersma, Jan                 0-1
   6D   Kamps, Ronald             Kreijfelt, Ernst von         1-0
   6E   Peereboom, Ger            Roskam, Marinus              1-0
   6F   Roomer, Paul              Woudsma, Ron                 rem
   6G   Brouwer, Piet             Rietveld, Jan                rem
   7A   Boer, Rob                 Mo'llenkamp, Ron             0-1
   7B   Roodzant, Reginald        Tensen, Daan                 0-1
   7C   Jong, Ti de               Adib, Jawdat                 0-1
   7D   Fokken, Willem            Balm, Robert                 0-1
   7E   Bakkes, Frits             Hettema, Jan                 1-0
   7G   Vos, Gerko                Hoogland, Koos               rem
   8A   Struyk, Kees              Sasbrink, Nel                rem
   8B   Klinkhamer, Harry         Vries, Peter de              1-0

 Groep  ronde 4
   4C   Slikker, Dirk             Visser, Arno de              rem
   4D   Buter, Andre              Leeuwerik, Hans              rem
   4E   Dam, Jan van              Vos, Willem de               rem
   4I   Meringa, Jan              Spoden, Kurt                 0-1
   4J   Marshall, Michael         Rietveld, Johan              rem
   5A   Noord, Rudolf van         Barteling, Jan               1-0
   5D   Fokke, John               Rossum, Pia van              rem
   6B   Wijngaarden, Thijs van    Vreeze, Frans de             0-1
   6C   Piersma, Jan              Pieters, Casper              rem
   6D   Laar, Bert van de         Kamps, Ronald                0-1
   6E   Roskam, Marinus           Steenstra, Machiel           rem
   6F   Haasbroek, Evert          Roomer, Paul                 rem
   6G   Rietveld, Jan             Boots, Arie                  1-0
   7A   Mo'llenkamp, Ron          Voet, Wim                    0-1
   7B   Kok, Frans                Roodzant, Reginald           rem
   7C   Adib, Jawdat              Termeer, Theo                1-0
   7D   Beek, Simon van der       Fokken, Willem               1-0
   7E   Hettema, Jan              Pijpen, Anton van            1-0
   7G   Hoogland, Koos            Folkertsma, Peter            0-1
   8A   Boezewinkel, Johan        Struyk, Kees                 1-0
   8B   Horst, Onno               Klinkhamer, Harry            1-0

 Groep  ronde 3
   4C   Bent, Gideon van der      Slikker, Dirk                1-0
   4D   Busman, Jan               Buter, Andre                 rem
   4E   Pinxteren, Gerard van     Dam, Jan van                 1-0
   4I   Griend, Johan van de      Meringa, Jan                 rem
   4J   Rietveld, Johan           Peters, Harry                rem
   5A   Bruijn, Theo de           Barteling, Jan               rem
   5D   Fokke, John               Mihailescu, Lucian           0-1
   6B   Bongenaar, Louis          Wijngaarden, Thijs van       0-1
   6C   Lubrano, Bernard          Piersma, Jan                 0-1
   6D   Kamps, Ronald             Koopmans, Perry              1-0
   6E   Roskam, Marinus           Beerends, John               rem
   6F   Roomer, Paul              Harting, Gerrit              1-0
   6G   Rietveld, Jan             Etten, Cor van               0-1
   7A   Poel, Jacob               Mo'llenkamp, Ron             rem
   7B   Roodzant, Reginald        Maijers, Adri                rem
   7C   Giersbergen, Koos van     Adib, Jawdat                 0-1
   7D   Fokken, Willem            Tiesinga, Rikus              0-1
   7E   Limmen, Jaap              Hettema, Jan                 0-1
   7G   Koolhaas, Hans            Hoogland, Koos               1-0
   8A   Struyk, Kees              Stapersma, Wietske           0-1
   8B   Klinkhamer, Harry         Flesseman, Tom               0-1

 Groep  ronde 2
   4C   Slikker, Dirk             Lemstra, Bart                rem
   4D   Buter, Andre              Groot, Ronald                rem
   4E   Dam, Jan van              Meggelen, Abraham van        rem
   4I   Meringa, Jan              Alberti, Chris               0-1
   4J   Westerman, Henk           Rietveld, Johan              rem
   5A   Barteling, Jan            Meester, Andre               0-1
   5D   Schermer, Anton           Fokke, John                  1-0
   6B   Wijngaarden, Thijs van    Dobbinga, Wijnand            1-0
   6C   Piersma, Jan              Ruiter, Peter                rem
   6D   Viegen, Chris van         Kamps, Ronald                0-1
   6E   Water, Mels van de        Roskam, Marinus              1-0
   6F   Berger, Otto              Roomer, Paul                 0-1
   6G   Wouters, Ton              Rietveld, Jan                rem
   7A   Mo'llenkamp, Ron          Spits, Erdwin                rem
   7B   Tillemans, Marcel         Roodzant, Reginald           1-0
   7C   Adib, Jawdat              Jonkheer, Jan                1-0
   7D   Dekker, Willem            Fokken, Willem               1-0
   7E   Hettema, Jan              Nagtegaal, Martin            rem
   7G   Hoogland, Koos            Zonneveld, Jan               1-0
   8A   Hoff, Gerrit van der      Struyk, Kees                 rem
   8B   Kemp, Rob                 Klinkhamer, Harry            1-0

 groep  ronde 1
   4C   Oosterlaken, Sjaak        Slikker, Dirk                rem
   4D   Bloem, Mark               Buter, Andre                 1-0
   4E   Dam, Jan van              Veerman, Jan                 rem
   4I   Zwemstra, Arend           Meringa, Jan                 rem
   4J   Rietveld, Johan           Schol, Jan                   rem
   5A   Wagner, Andre             Barteling, Jan               1-0
   5D   Fokke, John               Krol, Jan                    1-0
   6B   Berkel, Harold van        Wijngaarden, Thijs van       1-0
   6C   Pauwels sr, Jacques       Piersma, Jan                 1-0
   6D   Kamps, Ronald             Voskuil, Tjerk               rem
   6E   Roskam, Marinus           Pannenba'cker, Hermann-Jo    rem
   6F   Roomer, Paul              Bronts, Kor                  0-1
   6G   Rietveld, Jan             Pelt, Hans                   1-0
   7A   Scheeren, Wiel            Mo'llenkamp, Ron             1-0
   7B   Roodzant, Reginald        Verhagen, Ton                rem
   7C   Spoone, John              Adib, Jawdat                 0-1
   7D   Taylor, Paul              Fokken, Willem               1-0
   7E   Ridderikhoff, Roel        Hettema, Jan                 1-0
   7G   Hoogland, Koos            Ligtenberg, Margreet         0-1
   8A   Struyk, Kees              Jessen, Gerhard              1-0
   8B   Klinkhamer, Harry         Dolman, Dick                 rem

Standen: ( uitslagen )

   4C
Eindstand (na 9 ronden)
pl                        rating    sc      SB     tpr
1  Bent, Gideon van der     1867    7,5      30     2076
2  Visschedijk, Theo        1861     6       24     1946
3  Bollaart, Jeroen         1817    5,5    23,75    1908
4  Lemmen, Gerrit           1776     5       18     1872
5  Slikker, Dirk            1842    4,5      17     1836
5  Visser, Arno de          1805    4,5     16,5    1836
7  Oosterlaken, Sjaak       1769     4       16     1800
8  Aardenburg, Piet         1834    3,5    14,75    1764
9  Lemstra, Bart            1916     3       11     1726
10 Gisbert, Alex            1872    1,5     6,5     1596

   4D
Eindstand (na 9 ronden)
pl                        rating    sc      SB     tpr
1  Groot, Ronald            1860    6,5    23,75    2073
2  Kalkman, Rob             1872     5       17     1905
2  Leeuwerik, Hans          1803     5     15,75    1905
4  Wo'sten, Henk van der    1840    4,5    16,75    1868
5  Dekker, Jop              1832     4       13     1833
6  Buter, Andre             1818    3,5     14,5    1833
6  Posch, Jan               1765    3,5     12,5    1782
8  Bassereau, Georges       1862     2       7      1640
8  Busman, Jan              1776     2      6,75    1659
10 Bloem, Mark              1906     0       0      1784

   4E
Eindstand (na 9 ronden)
pl                        rating    sc      SB     tpr
1  Roufs, Gerard            1905    6,5     26,5    1983
2  Adriaanse, Tom           1844     5     23,25    1870
2  Meggelen, Abraham van    1780     5      22,5    1870
2  Pinxteren, Gerard van    1832     5      21,5    1870
2  Stapersma, Dick          1819     5     20,25    1870
6  Gattuso, Christophe      1871    4,5    18,25    1834
7  Veerman, Jan             1875     4     16,75    1798
8  Hartgers, Leendert       1851    3,5    15,75    1762
8  Vos, Willem de           1763    3,5     15,5    1762
10 Dam, Jan van             1803     3     12,75    1724

   4I
Eindstand (na 9 ronden)
pl                        rating    sc      SB     tpr
1  Vries, Theo de           1824     7     28,75    2007
2  Griend, Johan van de     1886    5,5    22,25    1886
3  Kraaijkamp, Wim          1823     5     22,75    1850
3  Meringa, Jan             1741     5      21,5    1850
5  Zwemstra, Arend          1848    4,5    19,25    1814
5  IJzendoorn, Leo van      1792    4,5     17,5    1774
7  Sonderen, Paul van       1709    3,5     15,5    1742
7  Leenart, Frits           1850    3,5     14,5    1742
7  Alberti, Chris           1880    3,5      14     1742
10 Spoden, Kurt             1783     3      13,5    1736

   4J
Eindstand (na 9 ronden)
pl                        rating    sc      SB     tpr
1  Montsma, Foppe-Jan       1881    6,5    26,25    1965
2  Schoenmakers, Nico       1788     6     25,75    1926
3  Westerman, Henk          1849    5,5    20,75    1888
4  Rietveld, Johan          1849     5      20,5    1852
4  Keesman, Karel           1823     5     18,25    1852
4  Mascini, Jan             1783     5      17,5    1852
7  Schol, Jan               1823    4,5      19     1816
8  Marshall, Michael        1881     4     16,25    1780
9  Peters, Harry            1711    2,5     9,5     1667
10 Luijendijk, Jaap         1769     1      4,25    1520

   5A
Eindstand (na 9 ronden)
pl                        rating    sc      SB     tpr
1  Oudejans, Martin         1738    6,5      25     1869
1  Buis, Johan              1756    6,5    24,25    1869
3  Hoek, Willem van der     1736     6       24     1830
3  Meester, Andre           1796     6      21,5    1830
5  Wagner, Andre            1757     5     20,75    1756
5  Noord, Rudolf van        1701     5      19,5    1756
7  Clarijs, Jo              1721    3,5    11,75    1648
8  Duivenvoorden, Ben       1572     3      13,5    1610
9  Bruijn, Theo de          1701     2      6,75    1527
10 Barteling, Jan           1721    1,5      4      1480

   5D
Eindstand (na 9 ronden)
pl                        rating    sc      SB     tpr
1  Schermer, Anton          1755    7,5      30     1966
2  Pelleboer, Pieter        1714     6       23     1836
2  Turk, Wil                1759     6     22,75    1836
4  Veerman, Henk            1741     5     21,25    1762
4  Mihailescu, Lucian       1734     5     17,25    1762
6  Krol, Jan                1722     4       16     1690
6  Bos, Pieter van den      1640     4     14,25    1690
8  Markus, Gijs             1794    3,5      15     1654
9  Fokke, John              1700    2,5     9,75    1577
10 Rossum, Pia van          1703    1,5     4,75    1486

   6B
Eindstand (na 9 ronden)
pl                        rating    sc      SB     tpr
1  Hoff, Pim                1692     8      32,5    1926
2  Sijm, Henk               1627     5     21,75    1666
3  Dobbinga, Wijnand        1675    4,5     18,5    1630
3  Schrijvers, Kees         1607    4,5    18,25    1630
3  Spaan, John              1467    4,5    18,25    1630
6  Vreeze, Frans de         1655     4     17,75    1594
6  Berkel, Harold van       1608     4      15,5    1594
8  Wijngaarden, Thijs van   1660    3,5    15,25    1558
8  Asseldonk, Henry van     1632    3,5     14,5    1558
8  Bongenaar, Louis         1679    3,5    14,25    1558

   6C
Eindstand (na 9 ronden)
pl                        rating    sc      SB     tpr
1  Ruiter, Peter            1681     6       24     1764
2  Mul, Cees                1567    5,5    23,25    1726
2  Piersma, Jan             1715    5,5    22,25    1726
4  Pieters, Casper          1660     5       21     1690
4  Leentvaar, Coen          1635     5     19,25    1690
4  Gevel, Ed van de         1671     5       19     1690
7  Camozzi, Rob             1688    4,5    20,25    1654
8  Pauwels sr, Jacques      1690     4     15,75    1618
9  Lubrano, Bernard         1626    3,5    15,25    1582
10 Jong, Eric de            1606     1       4      1358

   6D
Eindstand (na 9 ronden)
pl                        rating    sc      SB     tpr
1  Kamps, Ronald            1606    6,5     25,5    1788
2  Ruijter, Sylvain de      1681     6     25,25    1749
3  Bremmers, Andre          1636    5,5    24,75    1711
4  Vos, Wolter              1661     5      20,5    1675
4  Kreijfelt, Ernst von     1671     5     19,25    1675
6  Kerssens, Piet           1624     4      17,5    1603
6  Voskuil, Tjerk           1565     4      17,5    1603
8  Viegen, Chris van        1611    3,5    14,75    1567
8  Laar, Bert van de        1649    3,5     11,5    1567
10 Koopmans, Perry          1689     2      9,5     1446

   6E
Eindstand (na 9 ronden)
pl                        rating    sc      SB     tpr
1  Tijssens, Rob            1688    7,5      28     1881
2  Bergen, Fred             1623     7      26,5    1834
3  Ekkelboom, Rikus         1669     6     24,25    1751
3  Water, Mels van de       1639     6     23,75    1751
5  Pannenba'cker, Hermann-  1683     4     12,75    1605
6  Steenstra, Machiel       1649    3,5      14     1569
6  Beerends, John           1614    3,5     13,5    1569
8  Peereboom, Ger           1661     3       8      1531
9  Roskam, Marinus          1605    2,5     9,5     1492
10 Fekkes, Boor             1579     2      7,75    1448

   6F
Eindstand (na 9 ronden)
pl                        rating    sc      SB     tpr
1  Bronts, Kor              1682     7     27,25    1835
2  Appelman, SP             1647    5,5    22,75    1714
2  Berger, Otto             1686    5,5      21     1714
2  Roomer, Paul             1662    5,5    20,75    1714
5  Schlosser, Bart          1669     5     20,75    1646
5  Harting, Gerrit          1605     5     19,25    1719
7  Haasbroek, Evert         1623     4       17     1606
7  Woudsma, Ron             1584     4     15,25    1606
9  Smit, Wim                1618     2       9      1449
10 Vriens, Huib             1641    1,5      4      1402

   6G
Eindstand (na 9 ronden)
pl                        rating    sc      SB     tpr
1  Stapel, Gerco            1693     6       26     1759
2  Pelt, Hans               1664     5     22,25    1685
2  Buschman, Rob            1647     5     20,75    1685
4  Wouters, Ton             1605    4,5    20,25    1649
4  Knoop, Willem van der    1618    4,5      20     1649
4  Rietveld, Jan            1668    4,5     19,5    1649
7  Ero, Jan                 1621     4       18     1613
7  Brouwer, Piet            1600     4     17,75    1613
7  Etten, Cor van           1683     4     17,75    1613
10 Boots, Arie              1686    3,5    15,75    1577

   7A
Eindstand (na 9 ronden)
pl                        rating    sc      SB     tpr
1  Voet, Wim                1584     8     33,75    1847
2  Scheeren, Wiel           1533     6       23     1661
2  Mo'llenkamp, Ron         1595     6       22     1661
4  Oostenbrugge, Gert-Jan   1546    5,5     17,5    1623
5  Scheel, Ab               1558    4,5      19     1551
6  Spits, Erdwin            1512     4     14,75    1515
6  Willigen, Jan van        1582     4     11,75    1515
8  Boer, Rob                1558     3      11,5    1441
9  Poel, Jacob              1535     2      9,5     1358
9  Asselman, Gerrit         1511     2      6,75    1358

   7B
Eindstand (na 9 ronden)
pl                        rating    sc      SB     tpr
1  Dekker, Ger              1532     7      27,5    1738
2  Maijers, Adri            1583    6,5    25,25    1694
2  Tillemans, Marcel        1598    6,5    24,25    1694
4  Kok, Frans               1557    5,5      20     1617
5  Verhagen, Ton            1560     5     19,25    1581
6  Roodzant, Reginald       1536     4     17,75    1509
7  Leijden, Peter van       1492    3,5    12,75    1473
8  Knoester, Klaas          1512     3       11     1435
9  Maasdijk, Jos            1581    2,5      7      1396
10 Tensen, Daan             1497    1,5     5,75    1305

   7C
Eindstand (na 9 ronden)
pl                        rating    sc      SB     tpr
1  Adib, Jawdat             1579     8      33,5    1837
2  Jong, Ti de              1597    6,5     24,5    1690
3  Spoone, John             1513     6      19,5    1651
4  Jonkheer, Jan            1538     5       20     1577
5  Ruig, Willem de          1562    3,5    18,25    1469
5  Termeer, Theo            1508    3,5     14,5    1469
5  Bouwmeester, Henk        1531    3,5    12,25    1469
5  Dessens, John            1442    3,5    12,25    1469
5  Peters, Wim              1585    3,5    10,75    1469
10 Giersbergen, Koos van    1556     2       7      1348

   7D
Eindstand (na 9 ronden)
pl                        rating    sc      SB     tpr
1  Elisen, Peter            1531    7,5      30     1770
2  Redel, Johannes          1576     7       24     1716
3  Balm, Robert             1585    6,5     22,5    1694
4  Beek, Simon van der      1560     6     21,75    1655
5  Taylor, Paul             1595     5       17     1631
6  Dekker, Willem           1493     4     14,75    1460
6  Huson, Hans              1539     4       12     1509
8  Tiesinga, Rikus          1513    2,5     5,5     1396
9  Beusekom, Kees van       1555     2      5,5     1352
10 Fokken, Willem           1506    0,5      1      1221

   7E
Eindstand (na 9 ronden)
pl                        rating    sc      SB     tpr
1  Nagtegaal, Martin        1542     7      26,5    1734
2  Ridderikhoff, Roel       1586     6      27,5    1651
3  Hettema, Jan             1491    5,5      23     1613
3  Bruins, Peter            1505    5,5    21,25    1613
5  Bakkes, Frits            1579    4,5      19     1578
6  Bergshoeff, Bert         1593     4      15,5    1456
6  Graafsma, Henk           1552     4      15,5    1505
8  Pijpen, Anton van        1522     3      11,5    1431
8  Limmen, Jaap             1562     3       11     1431
10 Dubbeldam, Wilrik        1473    2,5    12,25    1392

   7G
Eindstand (na 9 ronden)
pl                        rating    sc      SB     tpr
1  Egberts, Kees            1569     7     26,25    1733
2  Vos, Gerko               1591    6,5     26,5    1689
2  Folkertsma, Peter        1590    6,5    24,75    1689
4  Stolwijk, Peter          1574     6      22,5    1650
5  Zonneveld, Jan           1529    4,5    18,25    1540
6  Morren, Henk             1474     4     14,25    1504
6  Koolhaas, Hans           1524     4     13,25    1504
8  Ligtenberg, Margreet     1549     3      7,5     1430
9  Hoogland, Koos           1457     2     10,75    1347
10 Draaisma, Gerard         1544    1,5      4      1300

   8A
Eindstand (na 9 ronden)
pl                        rating    sc      SB     tpr
1  Stapersma, Wietske       1468    7,5    29,25    1631
2  Spaan, Willem            1477    6,5    23,75    1561
3  Boezewinkel, Johan       1465     6      23,5    1522
4  Benschop, Eric van       1479    5,5      20     1484
5  Struyk, Kees             1433     5     19,75    1448
6  Hoff, Gerrit van der     1432    4,5     13,5    1368
7  Voort, Theo van der      1413     4      16,5    1376
8  Sasbrink, Nel            1416     3       9      1302
9  Walraven Borst, Jan Wil  1417     2      5,5     1261
10 Jessen, Gerhard          1500     1      4,25    1116

   8B
Eindstand (na 9 ronden)
pl                        rating    sc      SB     tpr
1  Kemp, Rob                1485    6,5    28,75    1597
2  Giesesteijn, Willem      1427     6       23     1558
3  Keizers, Paul            1473     5     23,25    1484
4  Dolman, Dick             1495    4,5    20,75    1448
4  Horst, Onno              1440    4,5    17,25    1448
6  Flesseman, Tom           1380     4       18     1412
6  Hut, Hans                1413     4     15,75    1412
6  Vries, Peter de          1443     4     15,75    1412
9  Klinkhamer, Harry        1476    3,5    14,75    1376
10 Delft, Willem van        1451     3     14,75    1338

10 kampen - dag 4 kampen - weekend 4 kampen

Corus Dagvierkampen  19 januari 2009 t/m 21 januari 2009
Corus 2009 - Dagvierkampen groep 4I
Eindstand (na 3 ronden)
pl                          rating sc    SB   tpr
1  Eijsvogel, Boudewijn      1803   2   2,5   1929
2  Jostmeijer, Erik          1797  1,5  2,25  1834
2  Stapel, Jan               1877  1,5  2,25  1834
4  Zegstroo, Martin          1858   1   1,5   1747

Corus 2009 - Dagvierkampen groep 8C
Eindstand (na 3 ronden)
pl                          rating sc    SB   tpr
1  Graaf, Kerre de           1488  2,5   3    1630
2  Splinter, Herbert van der 1429  1,5  1,5   1437
3  Oosterbaan, Rob           1450   1   1,75  1350
3  Seunninga, Bert           1382   1   1,25  1350

Corus 2009 - Dagvierkampen groep 9D
Eindstand (na 3 ronden)
pl                          rating sc    SB   tpr
1  Kuilboer, Sam             1263   2    2    1436
1  Wijnen, Sjef van                 2    2    1436
1  Zwaan, Cor                1271   2    2    1436
4  Snip, Ko                  1396   0    0    1019

10 kampen - dag 4 kampen - weekend 4 kampen

weekendvierkampen 16 januari 2009 t/m 18 januari 2009.
Corus 2009 - Weekendvierkampen groep 8A
Eindstand (na 3 ronden)
pl                        rating    sc      SB     tpr
1  Wit, Ruut de                    2,5     2,5     1721
2  Mo'llenkamp, Brian      1499     2      2,5     1623
3  Bakker, Hans            1442     1      0,5     1441
4  Kuijper, Hans           1450    0,5      1      1335

10 kampen - dag 4 kampen - weekend 4 kampen